kelios nuotraukos iš Kauno autobusų stoties, pirmiausia Druskininkų AP Karosa B732.1662, man kaip keleiviui tai vienas iš blogiausių Druskininkų AP autobusų, žiemą šalta, kojoms vietos yra mažai kai kuriuose mikroautobusuose yra daugiau vietos ir taip toliau, labai laukiau kada šį autobusą pakeis patogesniu
Panašu, kad maršrutams į Šiaulius Kautra prirašė šią Setrą, vietoj senoko Neoplan (http://fotobus.msk.ru/vehicle/211713/#n223969). Tad, jei važiuosite į Kauną (04:00 arba 07:55) arba Šiaulius (16:00 arba 16:45), teks ir jums išbandyti
Dar vienas Klaipėdos AP autobusas pasipuošė žuvėdromis.
O as turiu del ko paburbeti ant Kautros. Siandien teko vaziuot Crafteriu i Vilniu, tai keleiviu buvo tiek daug, kad net netilpo. Vienas sutiko stoveti, cia taip legalu? Be to, neveike viduje kondicionierius, kol neapsikentes is galutines sedynes nuejau pasakyt vairuotojui, tai tas tik po mano pastabos ijunge ventiliacija. Tas pats vairuotojas irgi patikimumo nekele, pagal isvaizda tik gaves teises, sankabos atleist nemoka, su uztrauktu rankiniu vaziuot bande, o galu gale nors ir sedejau paciam gale girdejau kaip vienam keleiviui gyresi, kaip jis policijos caddziu isvenge...
O tuo tarpi Transevis maciau nauja Crafteri irgi nusipirko, kazkas cia minejo, kad uzsileks, bet nepanasu
Uždrausti visai reikia tokiu maršrutu žmones kankinti visokiais Crafteriais, su sunkvežimiu turbūt ne ką prastesnis komfortas būtų. Purtosi nuo kiekvienos duobės.
Del patogumo, tai bent man dvimetriniui, ten sakyciau dar viskas ten normaliai, bet tokie bajeriai, kaip neveikiantis kondicionierius ir jokio papildomo vedinimo, tikrai "Kautrai" ivaizdzio negerina..
Uždrausti visai reikia tokiu maršrutu žmones kankinti visokiais Crafteriais, su sunkvežimiu turbūt ne ką prastesnis komfortas būtų. Purtosi nuo kiekvienos duobės.
Aukštesniems žmonėms tai nėra patogu dėl per mažų tarpų tarp sėdynių. Bet mano nuomonė tokia - jei vietovėse, kur keleivių srautai maži, geriau toks, negu jokio, tai jau geriau tegul būna.
O tarp Vilniaus ir Kauno kodėl tokie važinėja, tai čia tiesiog rinka taip sudėliojo - keleiviams yra poreikis, kad važiuotų kuo dažniau ir nuvežtų kuo greičiau. Mikroautobusai tam geriausiai tinka. Be to, už Kautros Crafterius yra dar blogesnis variantas - Transrevis mikroautobusai, kuriuose kondicionierių atitinka praverti langai, liukas ir galinės bagažinės durelės; sėdynės net neatsilenkia ir yra tokios kietos, kad tinkamos tik miesto maršrutams.
Del patogumo, tai bent man dvimetriniui, ten sakyciau dar viskas ten normaliai, bet tokie bajeriai, kaip neveikiantis kondicionierius ir jokio papildomo vedinimo, tikrai "Kautrai" ivaizdzio negerina..
Tai Kautra kalta, kad vairuotojas pamiršo įjungti? Nematau logikos tokiame tavo pasakyme.
Be to, pats pasakei, kad Crafteriai purtosi nuo duobių, tai ar Crafteriai dėl to kalti? Nuo duobių purtosi ir lengvieji automobiliai, ir kiti autobusiukai, ir netgi seni autobusai.
Tai gi pats sakei, kad vairuotojas naujokas, gal ir pamiršo įjungti. Taigi visi klystam, o ypač nauji daubuotojai. Reikia juos suprasti, ir neteisti iškarto, bei Kautros keiksnoti.
Kokie mes lietuviai esame bjaurūs...
Comment