Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Na gal ir gerai, kad nepasirinko vokiškos technikos, dėl to turime turbūt geriausia miesto VT įmonę. Vokišką technika žymiai brangesnė, o man asmeniškai ir MB ir MAN pagaminti iki 2000m atrodo dar baisiau nei Kauno Den Oudsen ir Berkhof.
    Gerbiu, kolega Tamstos nuomonę, bet būdamas "netechnarius", nežinau kiek "beneliuksiška" technika "žymiai" pigesnė už vokišką. Manau nedaug, nes Klaipėdos ir Panevėžio AP pasirinko pastarąją. Vertindamas estiniu požiūriu - man tie Den Oudsen'ai ir Berkhof'ai yra baisiai atgyvenusio ir, tik paskutiniu metu įsigyti Van Hool'iai, buvo įdomesnio dizaino (aišku, tai subjektyvu) įsigyti padėvėti autobusai. Mano galva KA (o gal tai turėtų tapti ir viso Lietuvos VT "norma") turėtų pirkti ne senesnius nei 10 metų senumo autobusus. Bet labiausiai gaila, kaip suprantu, šiemet naujų autobusų (kaip pernai "ispanų") vajaus nebus...

    Comment


      Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
      Gerbiu, kolega Tamstos nuomonę, bet būdamas "netechnarius", nežinau kiek "beneliuksiška" technika "žymiai" pigesnė už vokišką. Manau nedaug, nes Klaipėdos ir Panevėžio AP pasirinko pastarąją. Vertindamas estiniu požiūriu - man tie Den Oudsen'ai ir Berkhof'ai yra baisiai atgyvenusio ir, tik paskutiniu metu įsigyti Van Hool'iai, buvo įdomesnio dizaino (aišku, tai subjektyvu) įsigyti padėvėti autobusai. Mano galva KA (o gal tai turėtų tapti ir viso Lietuvos VT "norma") turėtų pirkti ne senesnius nei 10 metų senumo autobusus. Bet labiausiai gaila, kaip suprantu, šiemet naujų autobusų (kaip pernai "ispanų") vajaus nebus...
      Na aš pats esu MB fanas, bet žiurint iš ekonominės pusės, esant tokiai mūsų parkų būklei,geriausia eksplotuoti kuo panašesnę techniką, kuo KA vienas iš nedaugelio parkų daro. Man tie Berkhof ir Den Oudsen irgi baisūs, bet turbūt 99proc. keleivių giliai dzin. Aš taipogi dedu viltis, kad ateis diena, kai bus perkami nauji ar bent apynaujai autobusai. Neveltui komercinį transportą eksplotuojančios firmos net neveža senesnės nei 10metų technikos, nes metai/rida/eksplotavimo sąlygos daro savo..

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Na aš pats esu MB fanas, bet žiurint iš ekonominės pusės, esant tokiai mūsų parkų būklei,geriausia eksplotuoti kuo panašesnę techniką, kuo KA vienas iš nedaugelio parkų daro. Man tie Berkhof ir Den Oudsen irgi baisūs, bet turbūt 99proc. keleivių giliai dzin. Aš taipogi dedu viltis, kad ateis diena, kai bus perkami nauji ar bent apynaujai autobusai. Neveltui komercinį transportą eksplotuojančios firmos net neveža senesnės nei 10metų technikos, nes metai/rida/eksplotavimo sąlygos daro savo..
        manau kad turėtų gauti už simbolinę kainą Den ir Berkhoff autobusus nes senesnes nei 10 metų ir 500 000 km nuvažiavusius autobusus nurašo Olandijos parkas.
        Kažkada turi gauti 20 DEN autobusų nurašant senus Scania ir Vanhool autobusus.
        Paskutinis taisė egiscrypth; 2015.05.14, 11:24.

        Comment


          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
          Na gal ir gerai, kad nepasirinko vokiškos technikos, dėl to turime turbūt geriausia miesto VT įmonę. Vokišką technika žymiai brangesnė, o man asmeniškai ir MB ir MAN pagaminti iki 2000m atrodo dar baisiau nei Kauno Den Oudsen ir Berkhof.
          Tenka sutikt su tokia nuomone. To laikmečio MB ir MAN dizainas gan konservatyvus, per porą dešimtmečių nekito. Vokiška technika garsėja savo patikimumu, bet tikrai ne dizainu. Lyginant Lietuvoje populiarų modelį "Mercedes-Benz O405N" ir "Van Hool A300" tų pačių metų, pastarasis atrodo daug novatoriškesnis kėbulo atžvilgiu, kaip tam laikmečiui.

          Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
          Gerbiu, kolega Tamstos nuomonę, bet būdamas "netechnarius", nežinau kiek "beneliuksiška" technika "žymiai" pigesnė už vokišką. Manau nedaug, nes Klaipėdos ir Panevėžio AP pasirinko pastarąją. Vertindamas estiniu požiūriu - man tie Den Oudsen'ai ir Berkhof'ai yra baisiai atgyvenusio ir, tik paskutiniu metu įsigyti Van Hool'iai, buvo įdomesnio dizaino (aišku, tai subjektyvu) įsigyti padėvėti autobusai. Mano galva KA (o gal tai turėtų tapti ir viso Lietuvos VT "norma") turėtų pirkti ne senesnius nei 10 metų senumo autobusus. Bet labiausiai gaila, kaip suprantu, šiemet naujų autobusų (kaip pernai "ispanų") vajaus nebus...
          Tenka naudotis tiek Klaipėdos, tiek Kauno VT po lygiai. Klaipėdoje vaizdą gadina senieji MB O405, vieni triukšmingiausių autobusų, pajudėdami iš stotelės palieka nemažą išmetamųjų dūmų šleifą, Kaune - senieji Scania ir Berkhof, pastarieji dar kiek "pagražinti" perdažant, nors virš dvidešimties metų amžiaus autobusai neturi perspektyvos, bet tai jau pasirinktas monės įvaizdžio gerinimo kelias. Techninė pusė lieka antrame plane. Keleiviai pirmiausiai atkreipia dėmesį į autobuso bendrą vaizdą, švarą ir tvarkingą saloną.
          Naujausi Kauno "Den Oudsten" dar turėtų 5 - 7 metus "ištempti". Didžiausi privalumai, renkantis dėvėtus autobusus, tikriausiai buvo nedidelė kaina ir ,kaip minėjęs forumo dalyvis "Virtęs pelenais", eksploatacinės išlaidos, remonto darbininkų patirtis, olandiški autobusai turi tuos pačius DAF variklius bei Voith transmisiją kaip ir "Solaris Urbino 12".
          Nors fotogalerija nelabai tinkama tema diskusijoms.

          Comment


            Parašė Raivo Rodyti pranešimą
            Tenka sutikt su tokia nuomone. To laikmečio MB ir MAN dizainas gan konservatyvus, per porą dešimtmečių nekito. Vokiška technika garsėja savo patikimumu, bet tikrai ne dizainu. Lyginant Lietuvoje populiarų modelį "Mercedes-Benz O405N" ir "Van Hool A300" tų pačių metų, pastarasis atrodo daug novatoriškesnis kėbulo atžvilgiu, kaip tam laikmečiui.
            Neoplan'ų, gamintų 90-aisiais, dizainas taip pat neblogas, dar dabar gerai atrodo.

            Parašė Raivo Rodyti pranešimą
            Klaipėdoje vaizdą gadina senieji MB O405, vieni triukšmingiausių autobusų, pajudėdami iš stotelės palieka nemažą išmetamųjų dūmų šleifą
            Juos perdažyti tereikia ir vėl atrodys padoriai. O dėl triukšmo nesutikčiau - patys triukšmingiausieji yra dujiniai Citaro, jiems pajudant iš stotelės pasijunti tarsi aerodrome.

            Comment


              Parašė Gintaras663
              Tikrai ne DEN , nes konkurse paskelbta , kad autobusai ne senesni kaip 2004 metų, tai gali būti Vanhool A330
              kaip bus pamatysim bent kalbama apie DEN autobusus kad bus gaunami

              Comment


                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                kaip bus pamatysim bent kalbama apie DEN autobusus kad bus gaunami
                Den Oudsten gi bankrutavo 2002 m. o autobusai bus ne anksčiau 2004 m. pagaminti, taigi Denų negali būti nupirkta pagal matematinę formulę 2002<2004 Ar vėl iš parko ištraukti VBS tarnybos gandai?

                Comment


                  Van Hool New AGG300 841


                  Van Hool New AGG300 840


                  Solaris Urbino 12 CNG 780


                  Solaris Urbino 12 CNG 792


                  Den Oudsten B88
                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                  Comment


                    Kas leidžia ant autobuso vairutojui klijuoti tokias nesąmones kaip "Artūras" ar tuos raudonus patamsinimus?

                    Comment


                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                      Kas leidžia ant autobuso vairutojui klijuoti tokias nesąmones kaip "Artūras" ar tuos raudonus patamsinimus?
                      O man tai gerokai geriau, nei kad ant viso autobuso užlipdyta "Credit24" ar kažkas panašaus.
                      Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

                      Comment


                        Idiotiškai atrodo tokie ''pagražinimai'' iš vairuotojų pusės. Keista, jog vis dar neatsiranda supratimo, kad tai ne asmeninis turtas, kur galima daryti ką nori. Išplitusi šita mada ir Vilniuje, Klaipėdoje bent kol kas nauji autobusai dar nesubjauroti, nors ant senųjų pasitaikydavo ir dar originalesnio ''tiuningo''. Galėtų įmonės pagaliau imtis tvarkyti šį reikalą, visgi tai tiek pačio parko, tiek miesto įvaizdžio dalis..

                        Comment


                          Mačiau ir aš vakar tą "Artūro" gyvatę, tikrai reikėtų drausti tokias nesąmonės, labai krenta į akis. Dar pastebėjimas dėl pačio autobuso ilgio: Šv. Gertrūdos ir Gimanazijos sąnkryžoj toks 24m. monstras prie šviesoforo stovėjo per dvi eiles ir tikrai sudarė kamštį.

                          Comment


                            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            Dar pastebėjimas dėl pačio autobuso ilgio: Šv. Gertrūdos ir Gimanazijos sąnkryžoj toks 24m. monstras prie šviesoforo stovėjo per dvi eiles ir tikrai sudarė kamštį.
                            Ir vėl viskuo nepatenkintieji kauniečiai burbės...

                            Comment


                              Parašė Elis Rodyti pranešimą
                              Ir vėl viskuo nepatenkintieji kauniečiai burbės...
                              Teisingai pasakyta yra:

                              Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                              <...>
                              Nors fotogalerija nelabai tinkama tema diskusijoms.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Graži nuotrauka.


                                https://www.facebook.com/lukiz.photo?fref=photo
                                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                Comment


                                  Šiap kadras:
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Gyvatė iš viršaus

                                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                    Comment


                                      Bandomasis Iveco Urban city 16 maršrute.

                                      Comment


                                        Viename portale mini, kad važiuos 13 maršrutu, o kažkodėl šis dirba 16...
                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                          Viename portale mini, kad važiuos 13 maršrutu, o kažkodėl šis dirba 16...
                                          Penktadienį tai 13-ame dirbo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X