Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na,irgi į temą



    Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.07, 03:34.
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      Na va,matyt jau supjaustytas paskutinis Mercedes O305G autobusas,čia jau bus istorinis materialas



      Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2009.02.01, 17:30.
      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

      Comment


        Šios dienos fotogalerija:
        Mercedes Benz O405 620

        Žemasis Pavilnys, MB O520 Cito, 26

        Mercedes Benz O520 Cito
        026

        Naujasis 031


        Lazdynėliai, VanHool A508, 065

        Žaidimas "Surask klaidą"

        Volvo 7700
        Bukčiai, 787

        768, Laisvės pr.

        Volvo 7700A
        778, Žygimantų g.
        Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 10:39.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          2009-02-02





          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

          Comment


            Man labai patinka, kad Vilniuje yra sutartos autobusu ir troleibusu dazymo schemos. O pas mus Klaipedos Ap autobusai vazineja su vokiskomis dazymo schemomis. Gintarinio Vairo ir Pajurio Autobusu masinos is viso numargintos ivairiausiomis schemomis. Nera jokios tvarkos, kaip sakoma "bardakas". O taip noretusi, kad Klaipedos vezejai pasimokytu is lenku. Ten kiekviename mieste autobusai turi nustatytas dazymo schemas. Matyti, kad lenkams labiau rupi ju parko isvaizda.

            Comment


              Parašė groundzer Rodyti pranešimą
              Man labai patinka, kad Vilniuje yra sutartos autobusu ir troleibusu dazymo schemos. O pas mus Klaipedos Ap autobusai vazineja su vokiskomis dazymo schemomis. Gintarinio Vairo ir Pajurio Autobusu masinos is viso numargintos ivairiausiomis schemomis. Nera jokios tvarkos, kaip sakoma "bardakas". O taip noretusi, kad Klaipedos vezejai pasimokytu is lenku. Ten kiekviename mieste autobusai turi nustatytas dazymo schemas. Matyti, kad lenkams labiau rupi ju parko isvaizda.


              stai vilniuje volvo7700 pilkos spalvos. Ir kam gadinti gamyklini dazyma ir perdazineti juos ta slyksciai geltonai-melyna spalva??

              Comment


                /\
                Nemanau, kad jis sako jog reikia tai daryti. Tiesiog jis džiaugiasi, kad Vilniuje yra nustatytos tam tikros dažymo schemos. Šiuo atveju Vilniaus autobusų parkas turi dvejas. Nauji autobusai yra pilki, o seni arba neseniai nupirkti dėvėti yra geltonai mėlyni. Viskas kaip ir tvarkoje, tikrai nemanau, kad nauji autobusai gražiau atrodytų geltonai mėlyni, o seni pilki taip pat vargu ar gerai atrodytų.

                Comment


                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                  stai vilniuje volvo7700 pilkos spalvos. Ir kam gadinti gamyklini dazyma ir perdazineti juos ta slyksciai geltonai-melyna spalva??
                  Pavyzdziui Vroclavo vezejai net naujus Mercedes Benz Citaro dazo nustatyta dazymo schema. Argi negraziai atrodo ?

                  Comment


                    O koks skirtumas gamintojui kaip nudažyti? Kaip užsako taip ir dažo.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      O koks skirtumas gamintojui kaip nudažyti? Kaip užsako taip ir dažo.
                      Viena spalva dažyti pigiau. Kuo daugiau spalvų, tuo brangiau kainuos autobusas. Ar kaina priklauso ir nuo spalvos intensyvumo, nežinau. "Solaris" gamykla kainų neskirsto pagal spalvos intensyvumą tai tikrai, tik pagal spalvų skaičių.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Buvo daug diskusijų šioje temoje. Tai įdedu foto su davikliais prie durų, kurie neleidžia užsidaryti durims. Foto daryta Panevėžyje, septinto maršruto autobuse. Ar jie veikia, tai čia jau kitas klausimas.


                        Atsiprašau už kokybę, nes turėjau tik telefoną.

                        Comment


                          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                          Pavyzdziui Vroclavo vezejai net naujus Mercedes Benz Citaro dazo nustatyta dazymo schema. Argi negraziai atrodo ?

                          Atvaizdas


                          Paprastai gamykla ,kuri gamina autobusus stengiasi kuo daugiau ju parduoti. Ir pas juos dirba desintys dizaineriu,kurie projektuoja kebulo formas spalvine gama ,kad tie autobusai kuo graziau atrodytu ir butu labiau perkami. Todel ganetinai keista ,kai kazkokio miestelio ,kokio tai parko vadovai nusprendzia jog stai tokia spalvine gama sitai markei atrodys geriau;-))) kartais jiems ir nepavyksta sugadinti sugadinti bendro vaizdo,kartais ir ju spalvom perdazyti autobusai atrodo puse velnio. Bet vilniaus pasirinktos spalvos : geltona su melyna.....nezinau,man kazkaip is vis jos tarpusavyje pjaunasi. nesu dizaineris ,nezinau ka mano kiti,bet man toks ispudis susidaro.

                          Comment


                            Perkant autobusus, galima pasirinkti pagal kokia gamyklos sukurta dazymo schema bus nudazyti autobusai. Variantu buna keliolika, o pagal parko nora dazymas brangesnis. Asmeniskai man nepatinka Vilniaus autobusu ir naujuju Kauno troleibusu dazymas.
                            Patinka nauju Kauno autobusu ir Vilniaus troleibusu.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Man Vilniaus Volvo 7700 ir MB Citaro spalvos patinka. Ta pilka tokia neutrali ir kartu gan solidi.

                              Comment


                                Jo man irgi patinka.

                                Comment


                                  Įdomesnės šios dienos nuotraukos

                                  Gana neįprastas Repstad (Volvo B10M-60) #073 maršrutas - 52A, Automobilių st.

                                  Saffle 2000 (Volvo B10BLE-60 CNG), #825, 10 maršrutas, Kaimelio žiedas

                                  Steyr SL12 HUA285, "Svirka", 134 maršrutas, Pramogų arenos st.

                                  Dar viena "Blogio" apraiška. Keleivų kontrolės reidas "Vingrių" stotelėje. Kitu kampu nefotografavau, nes ten kontrolierių buvo daugiau nei zuikių (kurie manimi irgi nebūtų patenkinti) ir paprastų keleivių . Šitą autobusiuką prisimenu važinėjus senuoju 13 maršrutu , kai jis važinėjo tik darbo dienomis šia trasa "Stotis - Liepkalnis".


                                  Mercedes Benz O530 Citaro, #153, 48 maršrutas, Žemynos st.


                                  Vėliau, kai užsikraus, papildysiu pranešimą video medžiaga iš Ikarus'o.
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 10:42.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Na kagi, po ilgo laiko tenka ir man parodyti siek tiek foto.











                                    Kas be ko, teko aplankyti ir autobusu stoti:





                                    Tai tik keletas nuotrauku is tos dienos pasivaiksciojimo sveciuojantis Kaune.
                                    www.autobusas.4l.lt +
                                    www.facebook.com/Autobusas4l

                                    Comment


                                      Na gal būtų laikas ir man ką nors idėti.




                                      Karosa B741 53 maršrutu. Anksčiau nemačiau...


                                      O šitam posūkių lemputes nuėmė...
                                      Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 10:53.

                                      Comment


                                        Dėkui už foto . Įdomu, kas ten pasidarė toms posūkių lemputėms... Dar nespęjo normaliai pavažinėti, o jau kažką ardo, išiminėja . Beje, Karosa B741 poilsio dieną 53-iu išties nedažnas įvykis.
                                        Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.11, 23:52.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                          Karosa B741 53 maršrutu. Anksčiau nemačiau...
                                          Atvaizdas
                                          Na aš tai ankščiau šiame maršrute dažniausiai Karosas ir matydavau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X