Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
    SDG - Suskystintos Gamtinės Dujos.
    CNG - Condensed Natural Gas.

    Mokykimės ir lietuviškai.

    Patikslinimas
    Suslėgtos Gamtinės Dujos

    ir

    Compressed Natural Gas

    Comment


      Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
      Patikslinimas
      Suslėgtos Gamtinės Dujos

      ir

      Compressed Natural Gas
      o LPG - Liquified petroleum gas

      Lietuviškai suskystintomis dujomis vadinama...

      Comment


        Parašė Denis_Simonov
        Iš mano arhivo
        Nedažnai tai pamatysite
        Neoplanas ant 46
        Atvaizdas
        Kažkada dar mačiau senuoju 76-u (Ateities g. - Pagubė) Volvo 7700A , arba Neoplan'ą 3-iu maršrutu. Iki šių metų 3-as maršrutas iš viso nežinojo, kas yra Volvo . Dažniausiai jame kursavo Karosos (137 visada ir pasikeisdami 400, 406) ir Ikarusai.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Mettal: Pvz:Šiandien ant 46 maršruto ryte buvo Karosa B741
          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

          Comment


            Na ir dienelė šiandien!
            Iki šiol man žinomi šie susidūrimai:
            1. Karosa B741 nr. 412 - į jo galą atsitrenkė mašina, jis nuvažiavo nuo kelio ir smarkiai persikreipė(rodė per LNK, gal kas žino daugiau?)
            2. 2 troleibusai susidūrė T.Narbuto g.

            www.15min.lt nuotrauka
            3. Slystanti Škoda 14Tr

            www.15min.lt nuotrauka
            4. 33 maršruto autobuso "piruetai" Žemynos stotelėje apie ~14:18, ir ~18:30 troleibusų susigrūdimas Pašilaičių žiede ir Saulėtekyje (žiūrėti per kameras http://212.122.76.171:82/kamera/live.aspx ) bei T.Narbuto g.
            5. Volvo 7700A 748 ir Škoda 14tr susidūrimas Švitrigailos gatvėje.

            http://www.lrytas.lt nuotrauka
            6. Karosa B741 414 avarija.
            7. 18 ir 67 maršrutų autobusų susidūrimas Uosių/Šiaurės g. sankryžoje.
            Paskutinis taisė Mettal; 2008.12.17, 21:11. Priežastis: Papildyti eismo įvykiai
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Neturiu tiesiog žodžių apsakyti kas šiandien darėsi mieste, ypač kokią 15h.

              Turiu šiek tiek laiko, galiu pasidalint savo istorija, kuri man pačiam šiek tiek smagi buvo, nes niekur neskubėjau šiandien .

              Taigi, turėjau susitikimą 15h prie VCUP. Gyvenu Jeruzalėje. Pasitikslinu autobuso grafiką (reikalingas 26) vilniustransport.lt ir sau ramus išeinu į stotelę (Jeruzalės). Tik išėjęs į kiemą vos neapsiverčiau . Sakau, o geras, ledas visur. Nučiuožiau sau iki stotelės, žiūriu, kad neįprastai daug žmonių ten laukia. Autobusas už 2min turi būt. Laukiu, laukiu, nieko nesulaukiu. Praėjo jau 10, 15, 20 minučių - nieko. Galų gale atvažiuoja pirmas per visą laukimo laiką autobusas, tiksliai nepamenu koks, bet ne 26. Dar 10min ir štai jau ir pats 26 vos pusvalanduku vėliau, nei turėjo, pasirodė . Stotelėj per tą pusvalandį, prisirinko tokia masė žmonių, kad fiziškai niekaip visi nebesutilpo į vargšą Vanhoolą.

              Man pasisekė, kad vairuotojas atidarė priekines duris, kurios tiesiai prieš mane buvo, tik įšokt beliko. Ne visiems šitaip pasisekė, nemaža dalis taip ir liko toliau stovėti, nebetilpę į autobusą . Gerai, pajudėjom, priekyje Ateities ir Kalvarijų g. sankryžoje atrodo labai ankšta. Privažiuojam, o gi viskas užsikišę, eismas praktiškai nevyksta. Nesuprantu kodėl, niekada ten jokių kamščių nebūna. Taigi, buvo kaip buvo, dvi stoteles važiavom nei trumpai, nei ilgai, vos 30min . O stotelės, realiai praktiškai matosi viena nuo kitos.

              Vaizdelis atrodė kur kas prasčiau, nei kad čia, nuotrauka nelabai perteikia įspūdį :


              Vargais negalais, jau praėjus ~40 minučių, privažiuojam Pušyno stotelę, iš toli matosi priekyje keletas autobusų su įjungtais avariniais signalais. Pagalvojau, slidu, nespėjo sustot, avarija matyt. Šiaip, ne taip privažiuojam juos, o ten pasirodo jau kokie 8 autobusai be mūsų stovi vienas paskui kitą sau tvarkingai ir net nesiruošia leistis nuo kalno . Na ką, autobusas užgesino variklį atidarė duris ir paleido visus sau.

              Kelios, nelabai kokios nuotraukos iš Pušyno stotelės:






              Lygiai toks pat vaizdelis buvo ir kitoje gatvės pusėje, t.y. dar kokie 8 autobusai vienas paskui kitą tvarkingai stovėjo .

              Minia žmonių, besileidžianti ir slidinėjanti į visas puses nuo kalno šaligatviu su šalia slidinėjančiomis mašinomis taip pat labai neblogai atrodė . Nusileidus iki sekančios stotelės, jau visiems bet kokie autobusai tiko. Nusigavau su, rodos, 49 iki pramogų arenos, persėdau į 10 ir tada jau plius minus sklandžiai, tik labai iš lėto privažiavau žaliąjį tiltą. Taip užtrukęs vos 1:50h jau buvau vietoje, gaila, tik kad manęs ten niekas jau seniai nelaukė, tai nusipirkau užkąsti ir keliavau į saulėtekį, kur nusigavau nors ir lėčiau nei įprasta, tačiau be didesnių nuotykių .

              Draugė bekeliaudama į saulėtekį troleibusu apturėjo incidentą, pastarasis užlėkė ant šaligatvio ir nežinau kiek rimtai ten apsigadino, tačiau kelionės toliau netęsė.

              Dar vienas draugas atsitrenkė nuo kalno čiuoždamas į autobusą, kuris ten jau stovėjo su autobusiuku susidūręs ir užtvėręs kelią .

              P.S. Kiek žinau, autobusai taip pat pasiliko stovėti šeškinės kalvose, nevažiavo į tauro kalną ir matyt, dar šen bei ten . Smagi diena, susisiekimo prasme šiandien buvo .

              P.P.S.S. Namo važiuodamas taip ir nesulaukiau sau reikalingo autobuso, nors gatvės jau buvo pabarstytos ir atitirpusios, tai kelionė namo taip pat nei daug, nei mažai, 1,5h užtruko iš Saulėtekio nestandartiniu maršrutu .

              Comment


                Visi autobusai is VAP nuo 1945 iki 2004
                Attached Files

                Comment


                  /\
                  Dėkui

                  Beje, kas galėtų man pasakyti kiek Vilniaus autobusų/troleibusų parkas turi Solaris Trollino 15AC, bei kiek MB Citaro ir Cito. Kažkaip smalsu pasidarė .

                  Comment


                    pauliaK: Solarisu 45,Citaro 10 atrodo,Cito gal 5
                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                    Comment


                      45 Soliaris Trollino 15AC, 10 Mercedes Benz O530 Citaro, 4 Mercedes Benz O520 Cito.
                      Norbert:
                      1. Foto paimtos iš www.va.lt Ne visiems tai yra naujiena.
                      2. Tos kameros buvo labiau žinomos šiuo adresu: http://212.122.76.171:82/kamera/live.aspx . Šiandien pakeitė adresą.
                      3. Vis gi čia fotogalerijos tema. Šis pranešimas labiau tiktų į "Šiaip linksma" arba iš dalies į "Viešasis transportas"
                      ***
                      Volvo 7700 su daužtu stiklu:
                      Paskutinis taisė Mettal; 2008.12.18, 20:03.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Dėkui abiems už atsakymus. Tikrai galvojau, kad gerokai daugiau MB važinėja Vilniuje .

                        Comment


                          Penktadienio fotoreportažas:
                          Kaimelio žiedas
                          Carrus City L (B10BLE-60 CNG) Nr.801 - 49 ir Säffle Karosseri AB (Volvo B10L-3000 CNG) Nr.818 - 53A

                          Mercedes-Benz O405N2 Nr.496 - 40

                          Volvo 7700 Nr.721 - 10

                          Nedažnai pamatysi tokį vaizdą, kai autobusai tik pradeda rinktis aikštelėje.

                          Carrus City L (B10BLE-60 CNG) Nr.812 - 10. Dar vienas papildymas mano autobusų sąraše .

                          Šiaurės miestelis (Povilo Lukšio st.)
                          Neoplan N4021/3 Nr.275 - 7

                          Mercedes Benz O405G Nr.523 - 7

                          "Svirkos" Steyr SL12 HUA285

                          Castrosua CS 40 (Mercedes-Benz O405G) Nr.543 - 7, vairuotoja - moteris

                          Stotis
                          Man NG272 Nr.430 - 34

                          Arna (Mercedes Benz)

                          Karosa B741 Nr.379 - 74

                          Man NG272 Nr.427 - 34

                          Kažkas švediško, atrodo:

                          Ikarus 256

                          Vilniaus AS stovėjimo aikštelė

                          VanHool A508 Nr.065 - 13 apverstas maršruto trafaretas

                          Karosa B841 Nr.381 - 16

                          Karosa B841 Nr.202 - 74

                          Mercedes Benz O405 Nr.621 - 12grt

                          Kaimynų Baltarusių autobusai:
                          Iveco Irizar

                          Setra S215HD

                          Žemasis Pavilnys
                          Naujas 13-o autobuso žiedas

                          Pilaitė
                          Ikarus 280.64 Nr.382 - 75

                          Mercedes Benz O405 653 - 82. Vaizdinis 82-o maršruto buvimo įrodymas .

                          Reportažo pabaiga.
                          Beje, per atostogas laukite daug daugiau nuotraukų iš manęs, Denis_Simonov ir, galbūt, kitų
                          Paskutinis taisė Mettal; 2008.12.19, 21:31.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Vakarykštis laimikis:
                            Ikarus 260.33 (arba sutrumpintas 280.33), nr. 221 arba 292. Gal ir 321, bet anot Regitros jis dar registruotas, nors jo niekur nematyti.

                            Carrus City L (Volvo B10BLE-60 CNG) nr.807

                            3 Ikarusai (iš kairės: 617, 086, 607) Pastarasis 607 penktadienį važinėjo 16-u maršrutu.

                            "Leilando" autobusai
                            Neoplan N8012 su kažkaip įdomiai išdaužtu galiniu lango stiklu.

                            DAB (Leyland)

                            "Kauno autobusų" Ikarus 280.33 iš kito kampo

                            2 autobusai, kuriuos maniau jau seniai esant nurašytus: (iš kairės)
                            1. MAN SG240H su kaimyno valstybiniais numeriais
                            2. MAN SG242H be numerių, kuriuos paskolino SG240H
                            (apie numerių priklausymą sprendžiu iš regitros duomenų. Oranžinis autobusas niekaip negalėjo būti registruotas kaip SG240 1988 metų laidos)
                            Įdomu, ką Leilandas ruošiasi su jais daryti, nes vis dėlto jie yra vieninteliai tokie visoje Lietuvoje...
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              2008-12-22

                              Keletas kitų įdomesnių nuotraukų
                              Pirmą kartą matau taip puslankiu sustatytus autobusu, kad pravažiuoti vos ne vos galima.

                              Mercedes Benz O405G Nr.483, 56 maršrutas

                              Tarnybinis Mercedes Benz (Nr.097, Jeruzalės st.), kurio tikslaus modelio nežinau (tikrai ne 1117). Greičiausiai Ernst Auwaerter Clubstar (Mercedes Benz).

                              Hess (Mercedes Benz O405) Nr.079, 8 maršrutas, Žemieji Paneriai (Vaduvos st.)
                              Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 18:11.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Siandien man pagaliau pavyko nufotografot Volvo B10BLE-60 CNG
                                Attached Files
                                Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.12, 09:30.

                                Comment


                                  Va kokia foto radau. Jeigu gerai isiziuresit viduri yra IKARUS'as.
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Nuotraukos iš Vilniaus :http://www.miestai.net/forumas/album.php?albumid=83
                                    Labai ačių Mettal už apžvalgą .

                                    Comment


                                      2009-01-12
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Va,prašom
                                        Mercedes CITO O520 031
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Sita cito neseniai nupirko ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X