Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts





    Paskutinis taisė auris88; 2013.07.17, 11:11.

    Comment








      Paskutinis taisė auris88; 2013.07.17, 11:10.

      Comment


        Mercedes-Benz O405 Nr. 622, 10 maršrute (nors šoninė švieslentė tam ir prieštarauja ), "Žaliojo tilto" stotelėje

        Comment


          Parašė aRa Rodyti pranešimą
          Mercedes-Benz O405 Nr. 622, 10 maršrute (nors šoninė švieslentė tam ir prieštarauja ), "Žaliojo tilto" stotelėje
          Atvaizdas
          Baltupiuose tai pernelyg įdomi situacija būtų, nes ir a10, ir a87 ten važinėja.

          Comment


            Grigiškės. Volvo 7700 № 798, 59 maršrutas.

            Comment




















              Comment


                Su kiekviena foto tobulėji

                Comment


                  Ačiū

                  Ačiū, na tiesiog pratinuosi prie naujo fotoaparato O siaip paprasta, 10 kadru per s , 16-50 mm ir 55-210mm, su pastaruoju ir fotkinu, tik beda kai objektas arti jis nebetelpa Todel turiu ir 16-50 jis maziukas, bet kai viena uzsidedi pasikeist staigiai neina, tai puse karu nueina... O naktineje fotografijoje matosi triuksmai, nors mano sony nex6 tvarkosi su tamsa gerai, bet judancius daiktus fotografuot biski utopiaDD Todel tokiom fotografijom labai svarbu gerai apsviesta gatvė, jeigu tokiu zinot praneskit.

                  Comment




















                    Comment


                      Parašė auris88 Rodyti pranešimą
                      Ačiū, na tiesiog pratinuosi prie naujo fotoaparato O siaip paprasta, 10 kadru per s , 16-50 mm ir 55-210mm, su pastaruoju ir fotkinu, tik beda kai objektas arti jis nebetelpa Todel turiu ir 16-50 jis maziukas, bet kai viena uzsidedi pasikeist staigiai neina, tai puse karu nueina... O naktineje fotografijoje matosi triuksmai, nors mano sony nex6 tvarkosi su tamsa gerai, bet judancius daiktus fotografuot biski utopiaDD Todel tokiom fotografijom labai svarbu gerai apsviesta gatvė, jeigu tokiu zinot praneskit.
                      Aš, deja, nesu fotografas, tai neišmanau nieko Tamsoje, manau, geriausia fotografuoti Konstitucijos prospekte.

                      Comment


                        Tamsoje geriausia fotografuoti su stovu ir tik stovinčius autobusus.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          500px.com maciau kad visai puikiai vaziuojancius nutraukia su sony nex serija, bet jauciu jo jie ten statyvus turi, geras gatves pasvietimas ir objektyva astresni turi, ateity nusipirksiu porteretini, manau su juo visai neblogai iseis nakti, tik tada sitaucijos nepavaldysi, reiks laukt momento kada fotografuot. Siaip nesu fotografas, dauguma fotografiju auto rezimu, leidziu fotoaparatui galvot, ateiti kai pereisiu i rankini valdyma kokybe dar pageres

                          o cia mano bandymaiD





                          Paskutinis taisė auris88; 2013.07.19, 17:37.

                          Comment


                            Citroёn Jumper 931
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Pro kurias duris lipti?

                              Comment


                                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                Pro kurias duris lipti?
                                Ten kur laiptas.
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


















                                  Comment


                                    Įdomu, kiek dar gyvens šie Ramseier & Jenzer? Patikimi geros būklės autobusai ar tiesiog nėra TP?

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      Patikimi geros būklės autobusai ar tiesiog nėra TP?
                                      Patikimi (kaip ir visi dauguma MB) ir tiesiog nėra kitų TP
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Nesuklysiu sakydamas, jog senesni Mercedes autobusai (1986-1994 gamyba) tikrai gerai laiko pas mus
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Nesuklysiu sakydamas, jog senesni Mercedes autobusai (1986-1994 gamyba) tikrai gerai laiko pas mus
                                          Bet jie velniškai lėti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X