Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turbūt turimas omenyje toks neskoningas spalvų margumynas. Šiaip bent jau man šis, ir 273, tikrai yra patogūs autobusai. Lyginant su 269, kurį jis pakeitė: sėdynės yra minkštos (269 buvo kietos), variklis galingesnis ("traukia" geriau). Be to, jo galinės durys yra automatinės - atidaromos įjungus elektrostadbį, o užsidaro pačios. 273 irgi buvo taip pat, bet dabar ten jau spėjo jas perdaryti.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      MAN NG272 nr.431:

      My Flickr
      My Trainpix

      Comment


        Castrosua City Versus CNG nr.987 su m.ticket reklama, Vaikų Ligoninės žiede:

        Paskutinis taisė Arelis; 2014.09.09, 16:24.
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Visgi kažkaip keistai pas tave tos nuotraukos gaunasi, PVz šito ispano, aiškiai per blyškios spalvos, realiai jos tokios nėra, apatinė pilka turėtų būti žymiai tamsesne. Ar tu čia į kompą permetes dar pašviesini? Nes vienų nuotraukų normalus balansas, kitų labai per šviesus (arba ankščiau buvo per tamsus).

          Comment


            Grįžęs namo pastebėjau, kad foto daryta su visai kitu ,,Not defined" režimu, todėl nuotrauka gavosi per šviesi. Paprastai fotografuoju su ,,Manual" arba su ,,Program" režimais.
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Mercedes-Benz O405GN, numeris 56, Santariškių žiedas, 1G maršrutas.



              MAN A23 NG313 CNG, numeris 883, Saulėtekis, 5G maršrutas.



              Mercedes-Benz O405G, numeris 523, 5G maršrutas.



              Volvo 7700A, numeris 779, Fabijoniškių žiedas, 53 maršrutas.



              MAN A21 Lion's City NL273 CNG, numeris 937, Skaidiškių žiedas, 12 maršrutas.

              Comment


                Noge Sprinter #192. Kaip ir praeitą pirmadienį, taip ir šiandien dirbo 114-am maršrute
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                  Castrosua City Tempus CNG nr.987 su m.ticket reklama, Vaikų Ligoninės žiede:

                  Atvaizdas
                  Castrosua City Versus CNG

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Noge Sprinter #192. Kaip ir praeitą pirmadienį, taip ir šiandien dirbo 114-am maršrute
                    Atvaizdas
                    Nesuprantu, kodel daugumoje autobusu ties kuro uzpylimo vieta yra nutekeje ant kebulo?
                    Nejaugi, kuras pilamas ir siandien kaip tarybiniais laikais-neskaiciuojant.
                    Uzpilima iki dugno, kol per virsu pradeda teketi, istraukiama, plojama per dangteli ir i trasa ?
                    O gal tai susije su vairuotoju, kuro "pareguliavimu" savo naudai?

                    Comment


                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                      Nesuprantu, kodel daugumoje autobusu ties kuro uzpylimo vieta yra nutekeje ant kebulo?
                      Nejaugi, kuras pilamas ir siandien kaip tarybiniais laikais-neskaiciuojant.
                      Uzpilima iki dugno, kol per virsu pradeda teketi, istraukiama, plojama per dangteli ir i trasa ?
                      O gal tai susije su vairuotoju, kuro "pareguliavimu" savo naudai?

                      Neteko pačiam mašinos užpylinėti? Niekad nebūdavo, kad traukiant pistoletą iš kakliuko, keli lašai nulaša ant kėbulo?

                      Comment


                        Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                        Neteko pačiam mašinos užpylinėti? Niekad nebūdavo, kad traukiant pistoletą iš kakliuko, keli lašai nulaša ant kėbulo?
                        Jei atkreipsi dėmesį į nuotraukas, tai noge pastoviai su nutekėjusia dyzelio dėme yra.

                        Comment


                          Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                          Neteko pačiam mašinos užpylinėti? Niekad nebūdavo, kad traukiant pistoletą iš kakliuko, keli lašai nulaša ant kėbulo?
                          Budavo anksciau, kai dar buvau jaunas ir nemokedavau tvarkingai uzpilinet. Be to keli lasai, tai ne nuolat matoma kuro "juosta" kur ten tikrai nekeli lasai nutekeja. Pritariu forumieciui ir sakau, jog tai matoma nuolat. As manau, kad tai gal but kazkiek susije su Noge autobusu pastovia kuro nutekejimo ant kebulo tendencija ir naujais, tik isidarbinusiais vairuotojais, kurie sodinami butent uz Noge vairo ir ilgai neuzsibuna siame darbe. Arba prisidurima prie vairuojamo mazo autobuso algos.
                          Paskutinis taisė Buss fanas; 2014.09.10, 10:20.

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Budavo anksciau, kai dar buvau jaunas ir nemokedavau tvarkingai uzpilinet. Be to keli lasai, tai ne nuolat matoma kuro "juosta" kur ten tikrai nekeli lasai nutekeja. Pritariu forumieciui ir sakau, jog tai matoma nuolat. As manau, kad tai gal but kazkiek susije su Noge autobusu pastovia kuro nutekejimo ant kebulo tendencija ir naujais, tik isidarbinusiais vairuotojais, kurie sodinami butent uz Noge vairo ir ilgai neuzsibuna siame darbe. Arba prisidurima prie vairuojamo mazo autobuso algos.
                            Truputelį, nesupratau prie ko čia vairuotojai ir kuro bako užpilimas? Tie nupilinėjimai jau seniai pamiršti. Dabar gi visur plombos dedamos. Dar pasakykite, kad nežinojote, kieno pareiga pilti kurą į autobusus. Jūsų pranešimai man visada pakelia nuotaika ir spėju ne man vienam.

                            Comment


                              Čia fotogalerija o ne diskusijų tema.
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Gal turite ilgu Neoplanu nuotraukas?

                                Comment


                                  Neoplan N4421 Centroliner - 992 / HHJ 996

                                  Geležinkelio g.



                                  Bazilijonų g. Antram plane matosi kitas Neoplan - N4407 nr. 590, 11 maršrutu.



                                  HHC 471 - http://fotobus.msk.ru/vehicle/722895/
                                  HHK 024 - be nuotraukų;
                                  (0262) - http://fotobus.msk.ru/vehicle/724383/
                                  HHK 841 - http://fotobus.msk.ru/vehicle/724384/
                                  Daugiau mašinų nėra žinoma.
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2014.09.12, 10:04.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Nu visai nieko atrodo
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Gaila, kad jų nenudažė...
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        Neoplan N4421/3 Centroliner, numeris 992, Stotis, Geležinkelio gatvė, 31 maršrutas.



                                        Neoplan N4021/3NF, numeris 275, Santariškių žiedas, 2G maršrutas.



                                        Comment


                                          74 ir 6G, Parko g.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X