Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    HMV:781 turbūt taip buvo rūpinamasi , kad net modelio ženklo nėra
    Abrikosai mus išgelbės. ~

    Comment


      Papildysiu keletu "naujųjų" Meteoritturo autobusų foto.






      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        Jei jau sudaryt sutartis su privatininkais, tai bent butu salyga del normaliu autobusu, o ne kazkokiu margu lauzu.

        Comment


          Velykos artėja, tai margučiai labai į temą. O jei rimtai, tai baisi ta margalynė. Tikrai galėtų būti bent kažkokia sąlyga dėl vienos spalvos schemos.

          Comment


            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
            Velykos artėja, tai margučiai labai į temą. O jei rimtai, tai baisi ta margalynė. Tikrai galėtų būti bent kažkokia sąlyga dėl vienos spalvos schemos.
            Perdažymas išeis brangiau nei pats autobusas.

            Comment


              Bent jau žiūrint nuotraukas, atrodo, kad didžiausia spalvų gama Klaipėdoje ir Vilniuje, geriausiai atrodo tvarkosi Kaunas ir Šiauliai. Bet kažkada tarsi buvau ir girdėjęs apie tai, kad privatūs vežėjai privalės naudoti autobusus dažytus pagal VVT schemas.
              Aviate, navigate, communicate

              Comment


                Pastarosios savaitės šūviai.
                Gelvonų g. sekmadienį:
                Mercedes benz 0405GN2 #4006, kurį VVT nuomojasi iš "Meteoruitturo"


                Mercedes benz 0405N2 GUD168, kuris mano fotografavimo dieną važinėjo visas persikreipęs.


                Ir vienas iš dažniausiai 82-am pasirodančių Solarių - #954 šiandien Salininkų gatvėjė
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Ar visą dieną tas Mercedes autobusas "šlubavo"?

                  Comment


                    Parašė Verdo Rodyti pranešimą
                    Perdažymas išeis brangiau nei pats autobusas.
                    Yra ir kitų būdų kaip pakeisti spalvą, nebūtina perdažytim, beje daugelio autobusu "pagrindinė" spalva balta, taigi nebūtina keisti viso autobuso spalvos.

                    Comment


                      Ką tuom nori pasakyt ? Juk VVT autobusai balti nevažinėja, taigi spalvą vis tiek reikėtų keisti arba į pilką, arba į geltonai-mėlyną. Perdažyti vistiek visą autobusą reikėtų.

                      Comment


                        Santariškėse.

                        Comment


                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          Ar visą dieną tas Mercedes autobusas "šlubavo"?
                          Nežinau, ar jis išdirbo pilną darbo dieną, ar jis buvo pakeistas kitu.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                            Bent jau žiūrint nuotraukas, atrodo, kad didžiausia spalvų gama Klaipėdoje ir Vilniuje, geriausiai atrodo tvarkosi Kaunas ir Šiauliai. Bet kažkada tarsi buvau ir girdėjęs apie tai, kad privatūs vežėjai privalės naudoti autobusus dažytus pagal VVT schemas.
                            VVT subnuomininkams ir VVT nuomojamiems autobusams nėra jokių spalvinių reikalavimų. Savivaldybės paskelbtame konkurse naujiems ilgiems ir midi autobusams spalva nurodyta - sidabrinė.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                              Ką tuom nori pasakyt ? Juk VVT autobusai balti nevažinėja, taigi spalvą vis tiek reikėtų keisti arba į pilką, arba į geltonai-mėlyną. Perdažyti vistiek visą autobusą reikėtų.
                              VVT taip, tačiau privatininkų autobusų spalva galėtų ir kitokia būti, kaip tai yra daug kur europoje. Taip pat dar kartą kartoju, yra kitų būdų kaip pakeisti spalvą, nebūtina dažyti. Kad ir apklijuoti atitinkama plevele. Kas kvadratiniam kebuluj tikrai nebūtų sunku ir brangu, galėtų privatininkai ir patys tai padaryti kažkokiam savo garaže.
                              Paskutinis taisė k0fis; 2015.02.18, 12:26.

                              Comment


                                Vilniuje beveik visi balti privatininkų miesto busai. Pagal nudažymą susidaro toks įspūdis tarytum visi šie autobusai būtų nupirkti kažkur Vakarų Europoje iš vieno vienintelio autobusų parko, kuris išskirtinai naudojo baltą spalvą savo busams.
                                Skiriasi tik papildomos siauros juostelės (mėlyna, raudona ir t.t.) - čia jos, turbūt, jau buvo uždažytos Lietuvoje.
                                Kita vertus, autobusų MB405 išorinis dizainas, kad ir koks būtų jų nudažymas, man asmeniškai nėra gražus - tai grynai darbinis busas nuvykti ir parvykti į darbą be kažkokių ypatingų puošybos elementų.
                                Pavyzdžiui, ankstesnės serijos MB305 autobusų dizainas man buvo gražesnis, jie buvo tokie apvalaini.

                                Comment


                                  Berkhof Jonckheer-G nr.184, 53 maršrutas:



                                  Volvo 7700 nr.784, 1G maršrutas:



                                  Castrosua City Tempus CNG nr.972, 10 maršrutas:

                                  My Flickr
                                  My Trainpix

                                  Comment


                                    Kaimelio ž.

                                    Comment


                                      Laisvės pr.

                                      Comment


                                        Tie patys autobusai, ten pat, bet... užvakar :-)



                                        Comment


                                          Prie stoties.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X