Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    Visų pirma, tai pačiam (jei jau suprantate anglų kalbą) vertėtu pasiskaityti kas ten rašoma ir tik tada komentuoti forume. Tiesiog paties naudojama programa "Trend Micro Internet Security" blokuoja priėjimą prie šios svetainės. Kitiems (kurie nenaudoja tos Internet Security programos) galerija veikia kuo puikiausiai.
    Nėra pas mane tokios programos. Nerandu aš jos pc
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Man irgi neatidaro.

      Comment


        -

        1. Trend Micro Internet Security gali būti instaliuota ne tik jūsų PC, bet ir interneto tiekėjo tinkle tarp PC ir norimos svetainės.
        2. Google neturi informacijos, kad ta specifinė galerija yra problematiška, bet turi informacijos, kad kažkokia kita *.mylivepage.com svetainė neseniai buvo užkrėsta. Tokiu atveju Trend Micro gali tiesiog nesismulkindami blokuoti visas *.mylivepage.com svetaines.
        3. Būtų galima išvengti tokių problemų, jeigu galerija būtų talpinama ne tokiame free hostinge, o atskirame serveryje, kur blogos reputacijos kaimynų tiesiog nebūtų... nors tokie dalykai už dyką nesimėto.

        Comment


          Parašė Vilnietis Rodyti pranešimą
          3. Būtų galima išvengti tokių problemų, jeigu galerija būtų talpinama ne tokiame free hostinge, o atskirame serveryje, kur blogos reputacijos kaimynų tiesiog nebūtų... nors tokie dalykai už dyką nesimėto.
          Visiškai teisingai, ne kiekvienas nemokamas hostingas suteikia 1Gb vietos ir neriboja tinklapio veikimo laiko. Jau nuo 2008 dar laikosi .
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Mettal,tada geriausiai kad kažkas įkeltų tas nuotraukas.Ne nuorodas,o pačias nuotraukas.

            Comment


              2012.08.06 - 87 maršrutas.

              Comment


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                Mettal,tada geriausiai kad kažkas įkeltų tas nuotraukas.Ne nuorodas,o pačias nuotraukas.
                Prašom - 642 nuotraukos. Pirmosios 4 foto darytos telefonu, bet kadangi autobuso jau nebėra, gal ne taip baisu bus?











                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Pirmadienį Kaimelio žiede.
                  Mercedes benz 0530 Citaro #152.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Mettal,ačiu.Iš nuotraukų nekokibišką tik 3,o taip viskas gerai.Beje,ar aš klystu,ar tikrai buvo dar kitas toks autobusas?Garažinis atrodo 0x5.
                    Paskutinis taisė Pilaitis; 2012.08.08, 11:05. Priežastis: Ne X,o x.

                    Comment


                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                      Mettal,ačiu.Iš nuotraukų nekokibišką tik 3,o taip viskas gerai.Beje,ar aš klystu,ar tikrai buvo dar kitas toks autobusas?Garažinis atrodo 0x5.
                      3-a nekokybiška dėl to, kad vakare fotografuota .
                      Buvo dar 095, panašus, bet ne visai toks pats. Daugiau info galima rasti Fotobuse.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Kuo jie skiresi?

                        Comment


                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                          Kuo jie skiresi?
                          Pas kažkurį, jei neklystu, buvo mažiau sėdimų vietų ir pas 095 durų stiklas buvo iki pat grindų
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            642 Žvėryno žiede 2006 metų kovą su "Dvarčionių keramika" reklama


                            Ir minėtas 095 prie Pašilaičių žiedo 2008 metų rugsėjį

                            Comment


                              095: http://fotobus.msk.ru/photo/64233/
                              642: http://fotobus.msk.ru/photo/90020/

                              Skiriasi langų linija, salono komponavimu. 095 yra žemagrindis, o 642 - ne (prie abiejų durų yra po laiptelį). Dėl sėdynių - abudu turėjo 14 sėdynių, nors originaliai jų buvo apie 20. Taip buvo daroma tam, kad juos galėtų vairuoti vairuotojai su D1 kategorija.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Keletas mano nuotraukų:
                                Volvo 7700A #703. Žaliasis tiltas.
                                861:

                                875:

                                Ir pabaigai šviežiena Vilniaus gatvese. Naujas Centvalio pirkinys:
                                Paskutinis taisė rvr; 2012.08.11, 12:19.

                                Comment


                                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                  Ir pabaigai šviežiena Vilniaus gatvese. Naujas Centvalio pirkinys:
                                  Atvaizdas
                                  Pataisysiu: šis autobusas yra perdažytas po "Rehau" langų reklamos. Kažkur savaitės pradžioje dar buvo su reklama ir stovėjo Stotyje be trafaretų.
                                  Va kaip jis atrodė anksčiau: http://fotobus.msk.ru/vehicle/74682/#n81410
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Pataisysiu: šis autobusas yra perdažytas po "Rehau" langų reklamos. Kažkur savaitės pradžioje dar buvo su reklama ir stovėjo Stotyje be trafaretų.
                                    Va kaip jis atrodė anksčiau: http://fotobus.msk.ru/vehicle/74682/#n81410
                                    Ar tikrai? Panašiau jog vėl vyksta "žaidimas" su valstybiniais numeriais. Jau vien atkreipus dėmesį į galinius žibintus, galima pastebėti keletą neatitikimų, net nekalbant apie kitas dalis.

                                    Comment


                                      Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                      Ar tikrai? Panašiau jog vėl vyksta "žaidimas" su valstybiniais numeriais. Jau vien atkreipus dėmesį į galinius žibintus, galima pastebėti keletą neatitikimų, net nekalbant apie kitas dalis.
                                      Specialiai pasitikrinau fotobuse. Apie naująjį duomenų nerasta. Pagal autobuso valstybinį numerį fotobuse pamačiau, jog senasis MB su rehau reklama - važiuojantis. Jei jau šį numerį uždėjo ant kito autobuso, tai atitinkamai turėjo pakeisti to autobuso būseną į "nevažiuojantis"
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Yra akivaizdu, kad čia kitas autobusas. Šis turi seno vežėjo numerį - 8167, priklausė Friedrich Jasper gmbh (Hanoverio privatininkas, dirbantis po VHH vėliava). O CFT596 yra iš Neumünster miesto ir turėjo garažo nr. 9015, kas puikiai matosi senesnėse nuotraukose (žr. ssnaiperis pateiktą nuorodą).
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Vasaros sezono metu 12 yra vienas iš 2 maršrutų, kuriais darbo dienomis važiuoja trumpi autobusai, o poilsio - ilgi.


                                          Kitas toks maršrutas yra 63.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X