Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    522, Vaivorykštės st.

    Comment


      Šiandien Vilniuje, prie stotelės "Šilo tiltas"

      Comment


        Parašė andres Rodyti pranešimą
        Šiandien Vilniuje, prie stotelės "Šilo tiltas"

        Atvaizdas

        Nesupratau, šis 523čias vežė keleivius į Panevėžį? Jau geriau būtų koks 530, ten sėdynės daug minkštesnės, nei 523.

        Comment


          Parašė FRT Rodyti pranešimą
          Nesupratau, šis 523čias vežė keleivius į Panevėžį? Jau geriau būtų koks 530, ten sėdynės daug minkštesnės, nei 523.
          Kaip kad anksčiau minėjo Mettal, vežė iš nakvynės vietos (kurios nors mokyklos) į renginio vietą. O "Panevėžys 1" dėl to, kad skirtas panevėžiečiams.
          Paskutinis taisė andres; 2012.07.06, 22:42. Priežastis: patikslinimas

          Comment


            Parašė andres Rodyti pranešimą
            Šiandien Vilniuje, prie stotelės "Šilo tiltas"

            Atvaizdas
            Apie 22 val. pastebėtas T. Narbuto gatvėje ties Žvėryno stotele, važiuojantis link Pedagoginio. Lėkė kaip akis išdegęs
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Kelios mano nuotraukos.

              Volvo 7700A numeris 703, Pašilaičiai, Skalvių st. 45 maršrutas.



              Carrus K204 City L numeris 804, Antakalnio žiedas, 30 maršrutas.



              Mercedes Benz O405G numeris 475, Povilo Lukšio st. 7 maršrutas.



              Volvo 7700 numeris 720, Šilėnai, st. Aukštoji veržuva, 38 maršrutas.



              Mercedes-Benz O405GN numeris 510, Povilo Lukšio st. 7 maršrutas.

              Comment


                Biški ne į temą.Kalbant apie 703-čią. Vienas vairuotojų yra tikras melomanas. Jei važiuot priekyje, neretai galima pasiklausyti gerų dainų, tapusių klasika.Kartais net gerai girdisi salono viduryje. Tai labai pakelia nuotaiką, tikrai.

                Comment


                  Tai kad ten dažniausiai lenkiška muzika groja - ne kiekvienas tokią supranta.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Tai kad ten dažniausiai lenkiška muzika groja - ne kiekvienas tokią supranta.
                    Ne lenkiška. Lenkiškos nė karto negirdėjau. Buvo Kaoma-Lambada ir tokio stiliaus dainos. Kitų, dėja, identifikuoti nepavyko. Beje, kažkur skaičiau, jog geriausia klausytis ramios muzikos vairuojant.

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Vakar mačiau Vilniaus miesto dvigubą MB su dainų šventės dalyviais iš Panevėžio (buvo lentelė). Keista, kodėl Panevėžiečiai nuomojasi Vilniaus autobusą. Juk nevažiavo jis jų paimti iš Panevėžio, o į Vilnių dalyviai neatvyko su traukiniu, kaip kad iš galima iš Šiaulių ar Kauno.
                      Mes (šokėjai ir muzikantai iš Panevėžio) į Vilnių atvykome ir išvykome penkiais "Panevėžio autobusų parko" autobusais.Repeticijų dienomis važinėjome Vilniaus autobusais.Važinėti susigrūdus į porą autobusų be kondicionieriaus nebuvo pats smagiausias dalykas

                      Comment


                        Per savaitę sukauptos nuotraukos:

                        Mercedes benz 0405G #526. 2012.07.05


                        Mercedes benz 0405G #520. 2012.07.08


                        Volvo 7700A #774. 2012.07.09
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Mercedes benz 0405NU CNG #892. 74 maršrute pertraukiamas
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Volvo 7700A #776. Rezerve 42 maršrute
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Volvo 7700A #776. Rezerve 42 maršrute
                              Atvaizdas
                              Pagal Autobusų ir troleibusų skaičius miesto maršrutuose nuo 2012-06-18 42 maršrutas priklauso 1 posk. 3 brigadai, o pagal mane 776 turėtų būti antro poskyrio, nes dažnai matau jį 2 posk. maršrutuose (7,45,53 ir pan). Kaip suprast?

                              Comment


                                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                Pagal Autobusų ir troleibusų skaičius miesto maršrutuose nuo 2012-06-18 42 maršrutas priklauso 1 posk. 3 brigadai, o pagal mane 776 turėtų būti antro poskyrio, nes dažnai matau jį 2 posk. maršrutuose (7,45,53 ir pan). Kaip suprast?
                                Arba vairuotojui grafike buvo parašyta dirbti šiame maršrute, arba vairuotojas gavo rezervą, kuris pakeitė sugedusį autobusą
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  2012–07–14 Volvo 7700 705 36 St. Kryžiokai, Žaliųjų ežerų g.




                                  2012–07–15 Mersedes 520 36Mercedes-Benz O405G (Pastoviausiai dirbantis 36–ame maršrute), St. Pagubės sodai, Pagubės g.






                                  Naujaneriai, Europos parko g.


                                  St. Naujaneriai, Europos parko g.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Vakar Stotyje:

                                    Saffle 5000 #813.


                                    Ir dar vienas "Almir'o" Mercedes Benz Sprinter, kurio dar niekam neteko pagauti
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Šios dienos foto-reportažas
                                      Mano tikslas buvo pagauti 912, dirbančiu 36 maršrutu. Tikriausiai daugiau tokio šanso nebus, nes autobusas priklauso antram poskyriui


                                      Kitas autobusas 237, išvis retai pasirodantys autobusas, per vasara mačiau tik 2 kartus gatvėse. Mašina rezervinė.


                                      Ir tiesiog Neoplanas 591
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                        Šios dienos foto-reportažas
                                        Mano tikslas buvo pagauti 912, dirbančiu 36 maršrutu. Tikriausiai daugiau tokio šanso nebus, nes autobusas priklauso antram poskyriui
                                        Atvaizdas
                                        2012–07–19 36 16:30 val., St. Naujaneriai (rezervinis, nes šiuo laiku turėjo čia stovėti Karosa B741 373, o ryte važiavo 9:36 val., Karosa B741 373, bet kaip matote jį pakeitė Mercedes-Benz O405GN2 CNG 912), nes Karosa B741 373 buvo sugedusios 3 durys ir važiuodamas į miestą jas užrišo su šniūru ir vietoje jų atidarinėjo ketvirtąsias siaurąsias duris.





                                        2012–07–20
                                        Visą savaitę dirbantis 36 maršrutu Mercedes-Benz O405G 520 (nebuvo dienos, kad nedirbtų.)






                                        Nuo Balandžio mėnesio iki Lapkričio mėnesio 36–ame maršrute dirba autobusai iš 2–ojo poskyrio, nes pirmasis poskyris neturi dvigubų autobusų, nes 1–ame poskyryje yra tik trumpi autobusai ir midibusai.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Šiandien po ilgojo remonto į gatves išvažiavo Mercedes-Benz O405GN2 CNG 913
                                          Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2012.07.20, 11:32.
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X