Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kažkaip nesuprantu - kam reikia fotografuoti purvinus autobusus ir dėti tas nuotraukas į forumą?
    Jei taip patinka tokia "dokumentalistika", galima dėti į savo archyvus. Bet reikia galvoti ir apie tai, kad šio forumo fotomedžiaga jau ne tik mūsų "pasižaidimai", nes ji dažnai patenka kitur ir reprezentuoja mūsų miestus.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Kažkaip nesuprantu - kam reikia fotografuoti purvinus autobusus ir dėti tas nuotraukas į forumą?
      Jei taip patinka tokia "dokumentalistika", galima dėti į savo archyvus. Bet reikia galvoti ir apie tai, kad šio forumo fotomedžiaga jau ne tik mūsų "pasižaidimai", nes ji dažnai patenka kitur ir reprezentuoja mūsų miestus.
      Nematau kad jie purvini.

      Comment


        Aukščiau pasižiųrėk
        http://www.miestai.net/forumas/showp...9&postcount=41
        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment


          Taip tikrai, sutinku. Nevertėtu fotografuoti ir įdėti į forumą.

          Comment


            Esant minusinei temperatūrai autobusų ir troleibusų niekas neplauna. O tokiuose maršrutuose kaip 18 labai paprasta švarų autobusą išmurzinti nuo apačios iki viršaus. Keista, kad ne iš šio, ne iš to suradai kur prisikabinti.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              O kodėl neplauna?
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                O kodėl neplauna?
                Prisikabinta VISIKAI nei is sio nei is to..pritariu Mettal. Eimantai,nesusilaikysiu juk nejaugi ant tiek bukagalvis esi kad nezinai jog masinu prie minusines temperaturos plauti NEGALIMA?? Technika,sala,stringa ir t.t...na kaip VT entuziastas manau turetum tikrai zinoti jau ta.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Kažkaip nesuprantu - kam reikia fotografuoti purvinus autobusus ir dėti tas nuotraukas į forumą?
                  Jei taip patinka tokia "dokumentalistika", galima dėti į savo archyvus. Bet reikia galvoti ir apie tai, kad šio forumo fotomedžiaga jau ne tik mūsų "pasižaidimai", nes ji dažnai patenka kitur ir reprezentuoja mūsų miestus.
                  Atsiprašau už įsikišimą, bet tai man atrodo labai keistas požiūris.... Jausmas toks kad lygtais tik pas mus viskas baisu, šlykštu ir murzina, o jau kažkur mistiškame "TEN" viskas nauja, blizga, kvepia.... Tai grįžkim į tarybinius laikus, užsirakinkim už geležinės uždangos, kad niekas nieko nepamatytų..... Įsijunkit nors 5 minutėms paprasčiausią BBC World News kanalą valandos pradžioje ir pažiūrėkite kasdienybės vaizdus iš Libijos, Indijos ar Egipto.... Kokie ten miestai, transportas, pastatai.... Ir realistiškai įvertinkim savo šalies padėtį ir istorinį kontekstą

                  Comment


                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                    Prisikabinta VISIKAI nei is sio nei is to..pritariu Mettal. Eimantai,nesusilaikysiu juk nejaugi ant tiek bukagalvis esi kad nezinai jog masinu prie minusines temperaturos plauti NEGALIMA?? Technika,sala,stringa ir t.t...na kaip VT entuziastas manau turetum tikrai zinoti jau ta.
                    Tik jau nepasakokit - plauna ir dar kaip. Atrodo, kad ten plauna variklius ir kt. agregatus. Juk plauna tik išorines skardas. Galbūt pro plyši ir sušlampa kas, bet jau nieko tokio neatsitinka. Čia jums ne lengvuosius automobilius plaut lauke su rankom, juk plovimas vyksta patalpose, tai kol išvažiuoja iš jų, dažniausiai ir apdžiūsta viskas. Patys pagalvokit, jei ~ iki -5 laipsnių keliuose pila druskos mišinius ant važiuojamosios dalies, tai autobusai gali taip ir du mėnesius važiuot. Po pirmos dienos jie jau purvini būna. Šiauliuose ir prie -10 ir daugiau plauna.
                    www.autobusas.4l.lt +
                    www.facebook.com/Autobusas4l

                    Comment


                      Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
                      Atsiprašau už įsikišimą, bet tai man atrodo labai keistas požiūris.... Jausmas toks kad lygtais tik pas mus viskas baisu, šlykštu ir murzina, o jau kažkur mistiškame "TEN" viskas nauja, blizga, kvepia.... Tai grįžkim į tarybinius laikus, užsirakinkim už geležinės uždangos, kad niekas nieko nepamatytų..... Įsijunkit nors 5 minutėms paprasčiausią BBC World News kanalą valandos pradžioje ir pažiūrėkite kasdienybės vaizdus iš Libijos, Indijos ar Egipto.... Kokie ten miestai, transportas, pastatai.... Ir realistiškai įvertinkim savo šalies padėtį ir istorinį kontekstą
                      Aš apie miltus, o tu apie tiltus... Nematau jokio loginio ryšio tarp savo pastabos ir tavo atsakymo.

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Aš apie miltus, o tu apie tiltus... Nematau jokio loginio ryšio tarp savo pastabos ir tavo atsakymo.
                        Kaliningrado krašto gyventojai, paklausti kodėl pas juos viskas taip graudžiai iki šiol atrodo, atsako - pas mus gi karas nesenai buvo ...
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Jei kažko netenkina mano ir Buss fano atsakymas, tegu paklausia VA administracijos ar bet kurio vairuotojo. Pakėlė čia kažkokį "šumą" dėl niekų. VA turi daugiau autobusų, nei tam pritaikyta jų bazė. Kadangi Busturas turi mažiau autobusų, jam lengviau juos prižiūrėti. Lincas labai aiškiai viską pasakė - po pirmos dienos nuplovus jie jau purvini. O kaip tada 200 autobusų nuplauti 3-4 valandas, kai jie visi būna parke, kad Oranger netektų raudonuoti dėl šitokios baisios miesto gėdos?
                          Paskutinis taisė Mettal; 2011.03.18, 20:55.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            O kaip tada 200 autobusų nuplauti 3-4 valandas, kai jie visi būna parke, kad Oranger netektų raudonuoti dėl šitokios baisios miesto gėdos?
                            Kur aš ką nors sakiau dėl autobusų plovimo? Ar tu nesupranti gal kai lietuviškai skaitai?

                            Comment


                              Netiesiogiai. Kai skundeisi, kad dedamos purvinų autobusų nuotraukos. Aš nežiūriu, ar jis purvinas ar ne, man svarbus pats autobusas.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Netiesiogiai. Kai skundeisi, kad dedamos purvinų autobusų nuotraukos. Aš nežiūriu, ar jis purvinas ar ne, man svarbus pats autobusas.
                                Matyti purviną autobusą skirtingomis pozomis... Kvepia iškrypimu, sakyčiau

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Matyti purviną autobusą skirtingomis pozomis... Kvepia iškrypimu, sakyčiau
                                  Čia geras . Hm, kaip čia tau absurdiškai ir be ryšio atsakyti
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė oranger;
                                    Matyti purviną autobusą skirtingomis pozomis... Kvepia iškrypimu, sakyčiau
                                    Tai jei toks protingas, tai parodyk man žiemą, kai visi keliai bjaurūs, balos, sniegas ir t.t ir linijoje dirbanti kokį nors švarų autobusą nufotografuotą savo fotoaparatu ar dar kom nors? Būtų man įdomu pamatyti.

                                    Comment


                                      Parašė 2120 Rodyti pranešimą
                                      Tai jei toks protingas, tai parodyk man žiemą, kai visi keliai bjaurūs, balos, sniegas ir t.t ir linijoje dirbanti kokį nors švarų autobusą nufotografuotą savo fotoaparatu ar dar kom nors? Būtų man įdomu pamatyti.
                                      kitą žiemą parodysiu būtinai...

                                      Comment


                                        2011-03-21 Pilaitė, Bitėnų st.

                                        Autobusas numeris 427 75 maršrutas



                                        Vakarykštės nuotraukos iš Šiaurės miestelio.

                                        Autobusas numeris 522 beveik pastoviai dirbantis 7 maršrutu





                                        Autobusas numeris 428 7 maršrutas



                                        Autobusas numeris 523 pastoviai dirbantis 7 maršrutu



                                        2010-08-26 Justiniškės, st. Žiedas
                                        Autobusas numeris 881 73 maršrutas

                                        Comment


                                          Šiandienos nuotraukos.
                                          Autobusas 427 43 maršrutas, Justiniškėse



                                          Saulėtekyje, po ilgo remonto Autobusas numeris 701 45 maršrutas





                                          Comment

                                          Working...
                                          X