Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

    Kadangi Vilnius ir Kaunas jau turi tokias temas, tai pagalvojau, kad ir uostamiesčio vt srautui stebėti reikalinga tema.

    Pradžiai pranešiu, kad prieš kelias dienas Klaipėdos gatvėse buvo pastebėta naujas "Pajūrio autobusų" mašina. MB O405 N2 atkeliavęs iš Hamburgo, priklausė priemiestinius ir miesto maršrutus aptarnaujančiai bendrovei (Verkehrsbetriebe Hamburg-Holstein AG).

    Štai viena nuotraukoje, kurioje pavaizduotas autobusas dirbo Vokietijoje. Autobusas buvo surinktas 1998 m.

    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:01.

    #2
    Naujausias Pajūrio autobusų pirkinys:

    http://fotobus.msk.ru/photo/502326/

    Comment


      #3
      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
      Naujausias Pajūrio autobusų pirkinys:

      http://fotobus.msk.ru/photo/502326/
      gražiai atrodo tas autobusas bet kokiu stveju bus dujinis [panašų turi "Centvalis" privatininkai, tik ten dyzelinis variantas]
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        #4
        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        gražiai atrodo tas autobusas bet kokiu stveju bus dujinis [panašų turi "Centvalis" privatininkai, tik ten dyzelinis variantas]
        Nėra dujinis, ten ant stogo tik kondicionierius.
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          #5
          Parašė Prodigal Stranger
          Šauni, bet merdinti tema. Deja. Pavydas ima skaitant vilnietiškus stebėjimus.
          na, prašau neįsižeisti, bet toj temoj yra tikrai apie daug ką pakalbėt beje, mažokai kažkaip forumiečių susirenka į šią temą
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            #6
            Parašė Prodigal Stranger
            Šauni, bet merdinti tema. Deja. Pavydas ima skaitant vilnietiškus stebėjimus.
            Gerai,bandysiu atgaivinti koks ilgiausias Klaipedos AP marsrutas,kokios masinos ji dazn.aptarnauja?
            Gal Klaipedieciai prisimena kokios masinos aptarnaudavo savo laiku Palanga( kokia kolona) ir Neringa, gal dar dabar yra kokia masina egzistuojanti?

            Comment


              #7
              Parašė Prodigal Stranger
              Jokiu būdu nesijaučiu įžeistas ir sutinku, jog tema plati kaip vandenynas. O mažas forumiečių skaičius joje, galbūt, rodo, jog panašūs stebėjimai - ne kiekvienam.
              na, vilniečių viešojo transporto forumą dar papildo ir porą kauniečių beje, man rodos kaip tik [VLN] Vilniaus viešojo transporto stebėjimas atsirado anksčiausiai iš visų miestų VT temų
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                #8
                Ilgiausi maršrutai Klaipėdoje, atrodo, yra 9 arba 11.
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  #9
                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Ilgiausi maršrutai Klaipėdoje, atrodo, yra 9 arba 11.
                  visiškai teisus esi 11maršrutas trasą įveikia per 37minutes, o 9maršrutas per 36minutes
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    #10
                    Parašė Prodigal Stranger
                    Mintyje buvo Klaipėdos AP maršrutai.
                    Visi 11-o maršruto grafikai - pertraukiami,
                    Nieko sau! Ir nėra nė vieno vienpamaininio? Niekaip nesuprantu, kaip tada jo grafikas sudarytas ir kiek čia tada autobusų dirba.
                    Beje, iš kurio maršruto važiuoja autobusas reisu 21:50 iš Šilo st. 22 maršrutu?
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      #11
                      Na bet Klaipedos AP aptarnauja juk ir tarpmiestinius/tarptautinius reisus,koks butu ilgiausias is ju, ir kokia masina aptarnauja?
                      Taip pat domintu ir trumpiausias reisas?
                      Kokiu kolonu masinos anksciau aptarnaudavo Palanga ir Nida,nejaugi ne priemiescio?
                      Ar paskutinis Klaipedos AP garazinis nr. yra 623 ir jis priklauso autokarui ?

                      Comment


                        #12
                        Parašė Prodigal Stranger
                        Klausimai atsakant į kuriuos reikalingas tikslumas, o ne paviršutiniškos stebėtojo žinios.
                        Na situose klausimuose uztektu bent jau pavirsutinisku ziniu,tokio Klaipedos entuziasto kaip tu

                        Comment


                          #13
                          Tai čia ir taip buvo aišku, kad jie savo atitarnavo. Juk jiems jau po 21-ienerius metus sukako.

                          Comment


                            #14
                            Šiandien mačiau naują MB O530G Irvine Citaro. Gar. numeris 123, 8 maršrutas
                            Edit:
                            Numeris FJO 301
                            Paskutinis taisė Briedis; 2011.10.02, 19:28.

                            Comment


                              #15
                              Beje mes turim ne 3 kai buvo manoma o keturis Irvinus, 2 prailgintus ir du trumpus.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                                Beje mes turim ne 3 kai buvo manoma o keturis Irvinus, 2 prailgintus ir du trumpus.
                                Iki šiol mačiau 3 trumpus ir 4 ilgus važinėjančius

                                Comment


                                  #17
                                  Papildymas:
                                  Šiuo metu gatvėmis jau važinėja 4 ilgi ir 3 trumpi Irvine. Ilgųjų garažiniai numeriai: 120, 121, 122 ir 123. Trumpųjų: 100, 101, 102. Iš viso žadėta pirkti 12 mašinų, tad 5 mašinos dar turi pasirodyti.

                                  Comment


                                    #18
                                    Aisku, aciu uz info.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Prodigal Stranger
                                      Gar. nr. 124 taipogi važiuoja.
                                      Gal žinai ar likusieji 4 autobusai irgi bus Irvine ? Nes spaudoje buvo rašyta, kad tarp 12 visų autobusų kelios mašinos gali būti su dyzeliniais motorais.

                                      Comment


                                        #20
                                        Šiandien 8 maršrutu dirbo naujas prailgintas MB O530G CNG gar. nr. 125 valst. nr. berods FJO 527

                                        Comment

                                        Working...
                                        X