Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    25 maršrute šiandien pastebėjau miesto autobusą gar. nr. 85 (MAN EL202). Turbūt jis dirbo dėl to, kad dar nesutvarkė avarijoje nukentėjusio gar. nr. 57?

    Comment


      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      25 maršrute šiandien pastebėjau miesto autobusą gar. nr. 85 (MAN EL202). Turbūt jis dirbo dėl to, kad dar nesutvarkė avarijoje nukentėjusio gar. nr. 57?
      Priminkit, prašau, į kokią avariją papuolė 57-as?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Priminkit, prašau, į kokią avariją papuolė 57-as?
        Prieš porą savaičių sankryžoje susidūrė su furgonu: http://goo.gl/0KYpiV. Per tas porą savaičių jau galėjo ir sutvarkyti autobusą, keli sudužę stiklai ir įlenkimai lengvai sutvarkomi, bet matyt dar nesutvarkė, nes gatvėse jo nemačiau.

        Comment


          Kažkada jau teko matyti už 25 ir 26 maršrutą "kitaspalvius" autobusus.
          Šiandien irgi pastebėjau garažinį 85-ą už 25 maršrutą...

          Comment


            "Gintarinio vairo" MB O530 Citaro GZV 011 jau dirba. Prieš 20 minučių mačiau jį Ligoninės stotelėje 9 maršrute.

            Comment


              Taip, pirma darbo diena buvo 28-11-2013 už 14-ą maršrutą.

              Comment


                "Sodų autobusai" perdažė seniausią savo autobusą MAN SÜ242 (BNU 925) raudona spalva. Jei neklystu, ši įmonė nuo Sausio 1-osios aptarnaus naująjį 28 maršrutą.

                Comment


                  Na va, jau antras MB Citaro iš UAB "Pajūrio autobusų" išėjo į reisus! 21-12-2013 buvo pirma diena.
                  V.numeriai HAC 130, 12-2000 gamybos.
                  Kam įdomu, galite pasižiūrėti kaip atrodo mašina: http://fotobus.msk.ru/photo/1032604/

                  Comment


                    Išbandžiau šiandien 28 maršrutą, kuris atidarytas nuo Sausio 1 dienos. 15:04 Lietuvininkų stotelėje jau laukė "Sodų autobusų" autobusas MAN A20 GTK 433, buvau vienintelis keleivis. Deja, vienas ilgai nevažiavau - Priestočio stotelėje įlipo dar vienas žmogus, kuris iš tiesų laukė 15, bet sužinojęs, kad ir 28 važiuoja pro Šilutės plentą, nusprendė išbandyti naująjį maršrutą. Toliau tris stoteles autobusas pravažiavo nesustodamas, o Sausio 15-osios stotelėje vis dėlto teko pristabdyti arklius - įlipo dar 3 keleiviai, kurie tikriausiai važiavo į Šernus, nes vairuotojas atspausdino jiems bilietą. Sekančioje Vėtrungės stotelėje įlipo dar viena moteris. Taigi, išviso autobuse 6 keleiviai. Toliau iki pat Dainavos stotelės, kurioje aš išlipau, autobusas važiavo nestodamas.
                    Manau šis maršrutas galėtų surinkti daug daugiau keleivių, jei stotelėse būtų iškabinti jo grafikai, o švieslentėse (kurios kaikuriose stotelėse kabo) rodoma informacija apie maršrutą. Ir dar pasiūlymas truputį pakeisti trasą, kad nevažinėti vingiais pro Bangų gatvę ir mokyklos viaduką, paleisti tiesiai per Tiltų, Manto gatves ir Lietuvininkų aikštę į autobusų stotį. Tai va tokie įspūdžiai

                    Comment


                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                      Išbandžiau šiandien 28 maršrutą, kuris atidarytas nuo Sausio 1 dienos. 15:04 Lietuvininkų stotelėje jau laukė "Sodų autobusų" autobusas MAN A20 GTK 433, buvau vienintelis keleivis. Deja, vienas ilgai nevažiavau - Priestočio stotelėje įlipo dar vienas žmogus, kuris iš tiesų laukė 15, bet sužinojęs, kad ir 28 važiuoja pro Šilutės plentą, nusprendė išbandyti naująjį maršrutą. Toliau tris stoteles autobusas pravažiavo nesustodamas, o Sausio 15-osios stotelėje vis dėlto teko pristabdyti arklius - įlipo dar 3 keleiviai, kurie tikriausiai važiavo į Šernus, nes vairuotojas atspausdino jiems bilietą. Sekančioje Vėtrungės stotelėje įlipo dar viena moteris. Taigi, išviso autobuse 6 keleiviai. Toliau iki pat Dainavos stotelės, kurioje aš išlipau, autobusas važiavo nestodamas.
                      Manau šis maršrutas galėtų surinkti daug daugiau keleivių, jei stotelėse būtų iškabinti jo grafikai, o švieslentėse (kurios kaikuriose stotelėse kabo) rodoma informacija apie maršrutą. Ir dar pasiūlymas truputį pakeisti trasą, kad nevažinėti vingiais pro Bangų gatvę laikrokyklos viaduką, paleisti tiesiai per Tiltų, Manto gatves ir Lietuvininkų aikštę į autobusų stotį. Tai va tokie įspūdžiai
                      Visiškai pritariu. Važiavau sausio 1 iš Šernų iki Bandužių stotelės. Buvome 6 keleiviai. Reikia daugiau info. Man atrodo laikraščiai nerašė apie šį maršrutą.

                      Comment


                        Kažkas išdaužė GV autobuso DEL 179 kairiajame šone stiklą, nes vietoj jo - fanera. Šiandien pamačiau jį Naikupės gatvėje, dirbo 3 maršrute. Įdomu, ar jau ilgai jis su ta fanera važinėja ir kodėl jį išviso išleido į maršrutą, nejau neturi kuom pakeisti?

                        Comment


                          Na, matyt, jog išties neturėjo kuo šį autobusą pakeisti. Grafikų juk daug, visus juos reikia padengti, o rezerviniai, galbūt, dirba kitų autobusų, su rimtesniais gedimais, vietoje.

                          Comment


                            9 maršrute šiandien dirba naujas "Gintarinio vairo" autobusas MAN A20 (arba A21, kas mažai tikėtina, nes jie mėgsta pirkti priemiestinio tipo autobusus...). Numerio per gyvatvores nesugebėjau įžiūrėti.

                            Comment


                              Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                              9 maršrute šiandien dirba naujas "Gintarinio vairo" autobusas MAN A20 (arba A21, kas mažai tikėtina, nes jie mėgsta pirkti priemiestinio tipo autobusus...). Numerio per gyvatvores nesugebėjau įžiūrėti.
                              Nežinau, kažkada teko matyti autobusą, jis buvo ar juodos ar pilkos spalvos.
                              Jus gal galėtumėte pasakyti, kokios spalvos buvo mašina?

                              Comment


                                Parašė Artem Andrejev Rodyti pranešimą
                                Nežinau, kažkada teko matyti autobusą, jis buvo ar juodos ar pilkos spalvos.
                                Jus gal galėtumėte pasakyti, kokios spalvos buvo mašina?
                                Panašus į šitą: http://www.stadtbus2.de/nachrichten/...nster-2301.jpg, tik priekyje buvo vokiškas užrašas raudonomis raidėmis (žodžio pradžia lyg ir sch...).

                                Comment


                                  Taip... Ir šiandien šis autobusas taipogi dirba 9-am maršrute.

                                  Comment


                                    Prieš porą savaičių teko matyti senos laidos raudoną MAN autobusą su elektronine švieslente, stovintį prie autobusų stoties. Švieslentėje tuo metu švietė užrašas "Nedirbu". Spėju, jog čia greičiausiai perdažytas "Sodų autobusų" MAN SÜ242. Jei taip, tai tuomet tenka pagirti, vis šiokios tokios pastangos keleivių patogumui ir miesto įvaizdžiui gerinti.

                                    Comment


                                      Parašė Prodigal Stranger Rodyti pranešimą
                                      Taip... Ir šiandien šis autobusas taipogi dirba 9-am maršrute.
                                      Gal įsiminėt valstybinį numerį?
                                      Beje, šiandien mačiau kaip vienas paskui kitą važiavo du 9 maršruto autobusai - CFA 480 ir LLB 570, antrąjame važiavo tik 3 žmonės. Va kaip laikomasi grafikų

                                      Comment


                                        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                        Gal įsiminėt valstybinį numerį?
                                        Numerio neįsiminiau. Net nežvelgiau į jį. Manau, jog pačiu artimiausiu metu miesto gatvėse pamatysite ir autobusą, ir jo numerį, ir taps jis tokia pat kasdiene ir niekuo neišsiskiriančia akimirka, kaip ir dešimtys kitų...

                                        Comment


                                          Pavyko pagauti Gintarinio vairo naujoką, tai yra MAN A21 NL263, 2001 gamybos, valstybiniai numeriai yra HBK 175.
                                          Kam įdomu, galite pasižiūrėti nuotraukas:
                                          Priekis: http://fotobus.msk.ru/photo/1047380/
                                          Galas: http://fotobus.msk.ru/photo/1047381/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X