Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaunietis Aidas Rodyti pranešimą
    Šiandien 47 maršrute mačiau gyvatę. Lyg g.n. 84* Stovi dabar prie karo ligoninės g. su keleiviais ir avariniu
    Ant maršruto lentelės ar švieslentės tikrai 47, o ne A7? Gi buvo minėta pranešimuose aukščiau ką vežioja gyvatės

    Comment


      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
      Ant maršruto lentelės ar švieslentės tikrai 47, o ne A7? Gi buvo minėta pranešimuose aukščiau ką vežioja gyvatės
      Pastaruoju metu kelis kartus teko matyti gyvatę sugrįžusią į 37 maršrutą.

      Comment


        Parašė Malach Rodyti pranešimą
        Pastaruoju metu kelis kartus teko matyti gyvatę sugrįžusią į 37 maršrutą.
        Nes viena vežti NATO eina iš 37, vienas iš 3 (vairuotojas dirba su kitu autobusu) ir dar berots iš 46 viena eina.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          244 10 Perdažytas! :O
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Šiandien 044-13! bet 8 taipogi visdar dirba trys troleibusai ir du autobusai.
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Kauniečiai, kaip pražiopsojote Kaune bandomąjį Isuzu? Dabar jau Vilniuje randasi
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Kauniečiai, kaip pražiopsojote Kaune bandomąjį Isuzu? Dabar jau Vilniuje randasi
                nekliedėk, jis kaune dirba šiandien.

                Comment


                  šiandien 8 tik autobusai, o 044, 046 ir 048 dirba atitinkamai 11, 13, 14 maršrutuose. įdomu, čia dėl varnių tilto troleibusų atramų remonto ar ..?

                  Comment


                    Parašė do. Rodyti pranešimą
                    šiandien 8 tik autobusai, o 044, 046 ir 048 dirba atitinkamai 11, 13, 14 maršrutuose. įdomu, čia dėl varnių tilto troleibusų atramų remonto ar ..?
                    Nedirba 044, dirba 045,046 - 13, 048-14, 047-11.
                    Buvo minėta, dėl ko, nuo kada ir kas važiuos nuo vasaros grafikų tuo 8.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Gaisras 824 autobuse...
                      http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/07/0...-troleibusas/#
                      www.kaunotvirtove.lt

                      Comment


                        kad varikliai permirkę tepale antifrize nieko keisto kad užsidegė. Nieks nekreipia dėmesio į varvėjimą dapila ir važiuojama toliau.

                        Comment


                          Pagal realaus laiko sistemą jau dirba naujieji berkhof:
                          051 - 11 maršrute
                          052 ir 053 - 13 maršrute

                          Comment


                            Šiandien 044 dirba 10 maršrute

                            Comment


                              Dauguma VT fanų matę legendinę fotografiją, Kauno "Škoda 15Tr" Nr. 327, važiuojantį 2 - uoju maršrutu. "Auksiniais" 2 - ojo maršruto laikais važiavo sudvejinti troleibusai, šiandien šis maršrutas kiek primirštas ir nukonkuruotas kitų, kalbant apie troleibusus, nepaisant to jis yra greičiausias važiuojant Šiaurės - Centro kryptimi, kuriam visada teikiu prioritetą važiuojant į centrą. Šiomis dienomis pamatyti sudvejintą troleibusą 2 - ajame vienas iš VT netikėtumų, kuris įvyko 08. 24. Greičiausiai iš rezervo išvažiavęs Nr. 043 buvo matomas pirmoje dienos pusėje, gaila nepavyko to užfiksuoti fotografijoje.

                              Comment


                                Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                Dauguma VT fanų matę legendinę fotografiją, Kauno "Škoda 15Tr" Nr. 327, važiuojantį 2 - uoju maršrutu. "Auksiniais" 2 - ojo maršruto laikais važiavo sudvejinti troleibusai, šiandien šis maršrutas kiek primirštas ir nukonkuruotas kitų, kalbant apie troleibusus, nepaisant to jis yra greičiausias važiuojant Šiaurės - Centro kryptimi, kuriam visada teikiu prioritetą važiuojant į centrą. Šiomis dienomis pamatyti sudvejintą troleibusą 2 - ajame vienas iš VT netikėtumų, kuris įvyko 08. 24. Greičiausiai iš rezervo išvažiavęs Nr. 043 buvo matomas pirmoje dienos pusėje, gaila nepavyko to užfiksuoti fotografijoje.
                                gal laikas nuimti paslapties šydą ir pasakyti kai ką apie šio maršruto benefisą, kuris įvyks dar šiais metais?

                                Comment


                                  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą

                                  gal laikas nuimti paslapties šydą ir pasakyti kai ką apie šio maršruto benefisą, kuris įvyks dar šiais metais?
                                  Prašom į eterį

                                  Comment


                                    Parašė Raivo Rodyti pranešimą

                                    Prašom į eterį
                                    manau pastebėjote naujai betonuojamus pagrindus stulpam donelaičio gatvėje ir tris papildomus
                                    Parodos kalno pradžioje kažką jie sufleruoja

                                    Comment


                                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą

                                      manau pastebėjote naujai betonuojamus pagrindus stulpam donelaičio gatvėje ir tris papildomus
                                      Parodos kalno pradžioje kažką jie sufleruoja
                                      Jau nesufleruoja, jau aišku, kas ten bus Pradėta ten judėti prieš pora/keleta savaičiu. Galbut bus ir dar
                                      Bet realiai, aš taipogi sakyčiau, kad 2 buvo greičiausias iki centro ir nuo jo. Namo važiuoti iš centro vakare visada renkuos 2-a. Ir greitai, ir nedaug žmoniu
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        O kam tie stulpai? Galvojau, kad apsvietimo stulpus keis? O cia bus troleibusui i Parodos kalna?

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          O kam tie stulpai? Galvojau, kad apsvietimo stulpus keis? O cia bus troleibusui i Parodos kalna?
                                          Teip
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X