Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
    Įdomu ar greitai suvienodins įgarsinimus... ) KVT pastaruoju metu tobulėja, tačiau dabar manau svarbiausias darbas tai priemonių parko atnaujinimas.
    o mano manymu svarbiausias darbas būtų su darbuotojais pradėjimas skaitytis nes dabar valdžiai vienodai ant darbuotojų tai darbuotojams vienodai ar valdžios. Vien per 4 metus apie 500 vairuotojų pasikeitimas tai pasako koks ten darbas. Koks dar atnaujinimas virš 15 metų senumo autobusų ne tiek ir daug teliko

    Comment


      Troleibusai nuo SSRS laikų važinėja, vos juda, tai dar darbo daug yra.

      Comment


        Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
        Troleibusai nuo SSRS laikų važinėja, vos juda, tai dar darbo daug yra.
        jei iki 2020 metų nespės pakeisti šitų troleibusų tai manau jų laukia dar daug metų darbo kol aplamai nesupus

        Comment


          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
          Troleibusai nuo SSRS laikų važinėja, vos juda, tai dar darbo daug yra.
          Dar 10 ilgų Berkhof ir 65 Nauji troleibusai patenkins?
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
            Dar 10 ilgų Berkhof ir 65 Nauji troleibusai patenkins?
            kol jų nepamatysiu tų 65 naujų troleibusų tol tikrai netikiu kad bus

            Comment


              Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
              O vyro ar moters balsas? Tai pvz. Ukmergės g. sakys Ukmergės stotelė? Nelogiška bus.
              Moteris sako nesenai važiavau 10 maršrutu 308 Gn ir sake tas naujas balsas moters tai kaip ir po senovei Žemaičiu gatve aukštaičiu ir t.t

              Comment


                įdomu kodėl skelbia kad nuo vasario 01d keičiamas A21 darbo dienų grafikas, kai realiai naujai paskeblbtas grafikas nė viena minute nepasikeitęs, bet naikinamas A21 važiavimas savaitgaliais, o apie tai nė žodžio pranešime neužsimenama

                Comment


                  Puiki proga vilniečiams, VT entuziastams ir ne tik, šį šeštadienį apsilankyti Kaune :
                  Vilniečiai į Kauną vyks nemokamai.

                  Comment


                    Parašė Lich Rodyti pranešimą
                    Taip pat pakeitė kai kurių stotelių įgarsinimą troleibusuose, tačiau naujas įgarsinimas lyginant su senuoju daug blogesnis, nemalonus klausyti, lyginti su senuoju.
                    Šiandien vakare važiavau 13 -ojo maršruto troleibusu (Gar. Nr. 236), tai pastebėjau, jog Savanorių prospekte grąžintas senasis troleibusų stotelių įgarsinimas, kuris tikrai yra daug kartų malonesnis klausyti negu tas naujasis

                    Comment


                      "Keičiant stotelių garso įrašus transporto priemonėse buvo padaryta klaida, perkeliant vieną iš bandomųjų įgarsinimo variantų. Už tai atsakingi bendrovės darbuotojai jau naujina garso įrašus. Todėl iki savaitės pabaigos visose transporto priemonėse bus skelbiami teisingi ir vienodu balsu pranešami stotelių pavadinimai. "

                      Comment


                        Labai gera naujiena, nes tas įgarsinimas buvo labai labai blogas, niekas taip neskaito tų pavadinimų, toks jausmas, kad sintezuotas balsas skaitytų stoteles.

                        Comment


                          Tai paliks seną įgarsinimą arba kaip??

                          Comment


                            Turbūt daro bandymus ir kėtina daryt naują bendra įgarsinimą, bet čia dar tik ateityje nusimatantis dalykas.

                            Comment


                              Parašė TheCoach Rodyti pranešimą
                              Turbūt daro bandymus ir kėtina daryt naują bendra įgarsinimą, bet čia dar tik ateityje nusimatantis dalykas.
                              Jei tas bendras bus toks balsas kaip buvo per tuos "bandymus" tai nusimato nemažai galvos skausmų
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Argi gali būti kažkas blogiau už Klaipėdos naująjį įgarsinimą?
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Turbūt negirdėjai čia apkalbėtos Kauno "demo" versijos Skirtumas turbūt tik, kad Kaune jis dings, o Klaipėdai liks. Žiauriai gaila buvusio a.a. L.Donskio įrašų Klaipėdoje, yra minčių kodėl jis dingo?

                                  Comment


                                    Ne, tikrai negirdėjau. Gal kas nors įrašys ir pasidalins Nes tikrai nežinau, kaip gali būti dar kažkas blogiau už Klaipėdos variantą.
                                    L. Donskio įrašai dingo, nes atsirado daug naujų stotelių ar pasikeitė esamų pavadinimai, kurias tektų garsinti jau kieno nors kito balsu. Tokia buvo oficiali versija.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      šiandien teko stebėti kaip ką juokingo. Kęstučio sutojimas panaikintas o žmonių laukia kokie 20 o nieks nestoja

                                      Comment


                                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                        šiandien teko stebėti kaip ką juokingo. Kęstučio sutojimas panaikintas o žmonių laukia kokie 20 o nieks nestoja
                                        Aš buvau supratęs, kad toliau perkels tik tuos maršrutus, kurie važiuos į parodos kalną, o ne visai panaikins stotelę tiems, kurie suka į Kęstučio g.

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Aš buvau supratęs, kad toliau perkels tik tuos maršrutus, kurie važiuos į parodos kalną, o ne visai panaikins stotelę tiems, kurie suka į Kęstučio g.
                                          panaikino todėl nes sutoję autobusai uždaro pirmą juostą ir trugdo išvažiuoti iš miško gatvės transportui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X