Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [QUOTE=OneMillion;568947]šiandien vos nenugriuvau pamatęs didelę švieslentė stoteleje Aleksoto poliklinika(link centro) ten savaitgali tepla visas grafikas


    Aš užvakasr 5 ryto prieš darba pamačiau tik, nors aleksote gyvenu,tai voa nenumiriau iš juoko,juolab kad kur reikėjo,ir buvo maža, ,,Kalniečių poliklinikoi'' ,kad ir maža buvo nuemė.
    Bet k padarysi gal pagaliau musų kaimuka Aleksota pagaluiau sugalvojo integruoti įmiesto sistemą

    Comment


      Krepšinio sirgalius iš Vilniaus į Kauną veš „Pergalės traukinys“

      http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...aukinys-366284

      Comment


        darbo ir poilsio grafikai marsrutiniuose taksi Kauno mieste

        kada bus sutvarkyti ir bus tikrinama kaip ju laikomasi ,darbo ir poilsio grafikai marsrutiniuose taksi, man butu idomu suzinot ponu nuomone ir atsakyma , is anksto aciu
        Paskutinis taisė uksas; 2012.05.31, 11:41.

        Comment


          Niekada.

          Comment


            Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
            šiandien vos nenugriuvau pamatęs didelę švieslentė stoteleje Aleksoto poliklinika(link centro) ten savaitgali tepla visas grafikas kas per proto bokštas sugalvojo ją pakabnti tenai...
            Gal is Savanoriu pr. stoteles prie rajono savivaldybes perkele, ten kaip tik vakar dingusi svieslente buvo

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Gal is Savanoriu pr. stoteles prie rajono savivaldybes perkele, ten kaip tik vakar dingusi svieslente buvo
              tai ten maza buvo, o cia didele uzdejo kaip kauno pily

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Niekada.
                nu polnij ppppppp
                Paskutinis taisė uksas; 2011.11.30, 14:04.

                Comment


                  Parašė uksas Rodyti pranešimą
                  kada bus sutvarkyti ir bus tikrinama kaip ju laikomasi ,darbo ir poilsio grafikai marsrutiniuose taksi, nes dabar kontrolieriai tik gaudo tuos marsrutiniu taksi vairuotojus kurie neduoda bilietuko , o kad jie dirba nuo ankstyvo ryto iki vakaro ir jokios pietu pertraukos , kada jie dirbs kaip priklauso po 8 valandas . kaip tai yra troleibusu ar autobusu parke . man butu idomu suzinot pono KERO nuomone ir atsakyma , is anksto aciu
                  Maršrutinei taksi niekada nesilaikė ir nesilaikis grafikų. Išskyrus pirmus ir paskutinius reisus. Tai yra privaloma. Vairuotojai patys susitare kas ir kada važiuos šiais reisais. Nes tada nebuna žmonių ir nepelninga. O visais kitais atvejais nori važiuoje, nori nevažiuoje. Žmonių yra, puiku, nėra "viniojemes meškeres" ir namo. Niekas jų nekontroliuoje. Tas pats ir su darbo valandomis. Atvarė 12-15 valandų, prisigėrė alaus (atseit reikia nuplauti miesto dulkes) ir ant rytojaus pusiau išsiblaive vėl sėda už vairo. Aiškei matosi iš jų mordų. Ištine, nesiskute, dvokentis. Aš pats mačiau, kai 44 maršruto mikriuko vairuotojas, Draugystės g. gale prie troleibusų žiedo esančiame bare, iš ryto išgėrė alaus bokalą ir sėdes prie mikriuko vairo nuvažiavo vežti žmonių. Nes jam pagyrios po vakarykščio "miesto dulkių nuplovimo". O kas pasakytu, kad taip nėra su kitais? O miesto valdžia sėdi pripliaupe "šiknas" ir tyli, nes jiems į kišenes byra didžiulei pinigai. Kodėl buvo atsisakyta troleibusų linijos į Šilainius? Nes ten važinėjantis mikriukai jiems didžiulį pelną neša. Kitaip sakant, aukso kasyklos. Tad kokia gi gali buti kontrolė, kai jie patys įlinde į šį šudą. Man juokas įma, kai miesto galvos šneka, kad viešasis transportas nuostolingas nes konkuruoja su mikriukais. Tad kas gi tą konkurenciją sukūrė? Atėje iš kitos planetos? Įdomu.

                  Comment


                    Laukinė konkurecija, dar reikia priminti. Jei viskas būtų sąžiningai, tai mikrobų tik vienas kitas maršrutas būtų.

                    Comment


                      kiek girdejau marsrutkes dirba taip stavke , kuras ka sudegini , o alga kas liko arba neliko , aisku dar koki pidisa nupucia is anksto islaidom , bet ar pidisas uz 12- 15 valandu darbo yra pinigai , tai tik grasiai
                      Paskutinis taisė uksas; 2011.10.30, 13:04.

                      Comment


                        Parašė uksas Rodyti pranešimą
                        kada bus sutvarkyti ir bus tikrinama kaip ju laikomasi ,darbo ir poilsio grafikai marsrutiniuose taksi, nes dabar kontrolieriai tik gaudo tuos marsrutiniu taksi vairuotojus kurie neduoda bilietuko , o kad jie dirba nuo ankstyvo ryto iki vakaro ir jokios pietu pertraukos , kada jie dirbs kaip priklauso po 8 valandas . kaip tai yra troleibusu ar autobusu parke . man butu idomu suzinot pono KERO nuomone ir atsakyma , is anksto aciu
                        Čia ne Kero kompetencija atsakinėti į tokius klausimus Reikėtų kreiptis į darbo inspekciją dėl pažeidžiamo nustatyto vairuotojams darbo ir poilsio režimo.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                          Čia ne Kero kompetencija atsakinėti į tokius klausimus Reikėtų kreiptis į darbo inspekciją dėl pažeidžiamo nustatyto vairuotojams darbo ir poilsio režimo.
                          Darbo inspekcija šiuo klausimu yra užsimerkusi ir nenori nieko matyti.

                          Comment


                            nenori nieko matyt ir girdet , nes matyt gerai babkiu gauna ir uzmerkia akis , pabandyk su fura pavaziuot, ilgiau is karto uztrumpins . o cia saibu nera . nors aparatura ta yra , bet turi lapus kad ji nebutina , kai eina tec. apziura , bet man labai idomu kaip praeina ta apziura su suskilusiais priekiniais stiklais , ir deganciom prietaisyu skydeli abs ir stabdziu lemputemis , daznai vaziuoju kaune . tai atkreipiu demesi , tai dega turbut kas antoj masinoj a

                            Comment


                              Parašė uksas Rodyti pranešimą
                              nenori nieko matyt ir girdet , nes matyt gerai babkiu gauna ir uzmerkia akis , pabandyk su fura pavaziuot, ilgiau is karto uztrumpins . o cia saibu nera . nors aparatura ta yra , bet turi lapus kad ji nebutina , kai eina tec. apziura , bet man labai idomu kaip praeina ta apziura su suskilusiais priekiniais stiklais , ir deganciom prietaisyu skydeli abs ir stabdziu lemputemis , daznai vaziuoju kaune . tai atkreipiu demesi , tai dega turbut kas antoj masinoj a
                              Už pinigus, už pinigus....... Aš pats žinau kelias vieteles kur pinigai daug ką lemia.

                              Comment


                                tai kas gali ivest tvarka ,
                                Paskutinis taisė uksas; 2011.10.31, 19:52.

                                Comment


                                  Nevažinėk mikrobais ir nereikės vergauti. Yra autobusai ir troleibusai.

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Nevažinėk mikrobais ir nereikės vergauti. Yra autobusai ir troleibusai.
                                    pvz, aš "mikrobu" paskutinį kart pasinaudojau birželio gale [kai man iš taško a reikėjo skubiai lėkt į stotį, nes paskui 45min nesinori sėdėt stoty ir laukt kito autobuso
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      pvz, aš "mikrobu" paskutinį kart pasinaudojau birželio gale [kai man iš taško a reikėjo skubiai lėkt į stotį, nes paskui 45min nesinori sėdėt stoty ir laukt kito autobuso
                                      Nu nieko sau.. tik 45 min.butu teke pasedeti AS.. koks Tu VT entuziastas tuomet ?
                                      As ir kiti VT entuziastai, AS praleidziam valandu valandas stebedami masinu eisma

                                      Comment


                                        Vakar Kaune buvo atplėšti vokai dėl naujų autobusų pirkimo už ES pinigus, pasirodo Kaune skelbtame konkurse dalyvavo Irisbus, Solaris, Temsa ir Tedom. Nugalėtojas, kaip supratau, bus paskelbtas netrukus, tiesa, bus mėnesis laiko, kada kiti galės apskųsti konkursą. Šiauliuose nugalėjo Solaris, tačiau konkursas buvo apskųstas.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          O gal kas turit žinių dėl T-10 maršruto keitimo? Liepos gale gi buvo komisijos posėdis, turėjo kažką svarstyti... Ar yra kokių nors sprendimų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X