Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

    Volvo dyzelius aš skaitau kaip vieną iš geriausių pirkinių dar Vanhool neblogi. O šiltuoju metų laiku taip Volvo bus šiltnamiai nors ir veiks dalinai kondicionierius.
    Tai dyzeliniai volvai geri, aš apie virykles volvo kalbu. Nu lavonai visiški. 534 kuria diena važiavau, kažkas iš variklio į kėbulą lietėsi, tai gazuojant tokie garsai ėjo, kad baisu. Kuom VanHool'ai tie A330 geri tai ir nesuprantu. Jie minkšti, šilti, važiuot faina, nu bet irgi kažinau... asmeniškai jų aš labiausiai ir nemėgstu, nes jie pakeitė tikrai geras mašinas kaip, kad Scanios senos tos raudonos, Saffle (volvo) senus. Buvo pasaka ne mašinos.
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

      Valandinis jau į rankas 4 eurai valanda plius naktinės pusantro karto plius bilietai jei dirba atsipalaidavęs apie 50 60 eurų jei kaip šuo kiekvieną tikrinant ir virš 100 gaunasi plius jei iš išeigines dar apie 50 pinigų.
      Taip yra toks ant dujinio dirba , gerai nepamenu garazinio gal gal 8, ar 9 garazinio , taip tikras suo tik neloja kaip suo, pamatysiu, patikslinsiu garazini

      Comment


        Parašė uksas Rodyti pranešimą

        Taip yra toks ant dujinio dirba , gerai nepamenu garazinio gal gal 8, ar 9 garazinio , taip tikras suo tik neloja kaip suo, pamatysiu, patikslinsiu garazini
        Nesvarbu tiek yra neįmanoma uždirbti nebent pradirbus 200 valandų ir dvi dienas iš išeiginių išėjus ir inkasacijos riebiau parnešanr

        Comment


          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

          Tai dyzeliniai volvai geri, aš apie virykles volvo kalbu. Nu lavonai visiški. 534 kuria diena važiavau, kažkas iš variklio į kėbulą lietėsi, tai gazuojant tokie garsai ėjo, kad baisu. Kuom VanHool'ai tie A330 geri tai ir nesuprantu. Jie minkšti, šilti, važiuot faina, nu bet irgi kažinau... asmeniškai jų aš labiausiai ir nemėgstu, nes jie pakeitė tikrai geras mašinas kaip, kad Scanios senos tos raudonos, Saffle (volvo) senus. Buvo pasaka ne mašinos.
          Scanias BŪTINAI reikėjo nurašyti, ir kuo skubiau. Jeigu domiesi, manau pats žinai, kodėl. Dar džiaugtis reikia, kad su jom nieko neužmušė.

          Comment


            Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

            Scanias BŪTINAI reikėjo nurašyti, ir kuo skubiau. Jeigu domiesi, manau pats žinai, kodėl. Dar džiaugtis reikia, kad su jom nieko neužmušė.
            Taip jau yra, kai žmonės prisimena senus gerus laikus, galvoja, kad jù vaikystėje/jaunystėje buvo šviesiau/žaliau/kokybiškiau. Taip ir galvojama nuostalgiškai emociškai. Aš irgi esu Ikarus fanas, bet suprantu, kad viskas turi savo pradžià ir pabaigà, ne viskas ten su jais taip gerai buvo, užtenka man juos pas save ant lentynos matyt

            Comment


              Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

              Scanias BŪTINAI reikėjo nurašyti, ir kuo skubiau. Jeigu domiesi, manau pats žinai, kodėl. Dar džiaugtis reikia, kad su jom nieko neužmušė.
              Tas tiesa, ten buvo biški, nieko nesakau, bet vistiek joks dabar gamintas autobusas ar troleibusas tiek neatitarnaus kiek atidirbo Scanios, tie patys Ikarusai ir Škoda troleibusai. Nu, žodžiu nesvarbu
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Ikarusam 15 metų jau būdavo daug, o ir vienas kitas mieste milijoną tik prasukdavo... Tuo tarpu visi 55dyzeliniai Soliariai važinėja, o dauguma jau turbūt tą milijoną prasukę, po kelių metų pralenks ir Scanias. Visiškai kitų laikotarpių technika.

                Comment


                  Na Ikarusus nujaučiu nurašė vien dėl to, kad jie yra Ikarusai, tai yra matyt dėl politinių priežasčių. Yra dar nemažai Ikarusų 280 serijos, kurie taip sau ir toliau dirba (ne Lietuvoje).

                  Comment


                    Lietuvos sąlygom, labai greit jie supuvo, o tie kur važinėja Vengrijoj, kažkiek Lenkijoj, gal dar Rumunijoj, po rimtų kapitalinių.

                    Comment


                      Rusijoje irgi dar jų yra pakankamai, daug kur jie tikrai padoriai atrodo. Maskvoje jie buvo nurašyti dėl parko atnaujinimo, o ne todėl kad buvo išdirbę savo resursus. O kuo geresnės Säffle ir Scanijos? Kėbulas labiau kokybiškas?

                      Comment


                        Rusijoje jų beveik jau nebėra, o tie kur buvo, gaminti ten iki 2001metų. Švediški buvo iš aliuminio storo rėmo, visai kitas mazgų kokybės lygis, geriau virtęs pelenais papasakos.

                        Comment


                          Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

                          Scanias BŪTINAI reikėjo nurašyti, ir kuo skubiau. Jeigu domiesi, manau pats žinai, kodėl. Dar džiaugtis reikia, kad su jom nieko neužmušė.
                          Kokia gi priežastis, kad Scanias BŪTINAI reikėjo nurašyti?
                          Aš domiuosi, bet neturiu priėjimo prie pirminių duomenų šaltinių, bet man vistiek įdomu.

                          Comment


                            Noriu paklausti forumo dalyvių. Gal mano klausimas bus ne visai pagal temą.
                            Mane jau seniai domina D kategorijos vairuotojo pažymėjimo gavimas.
                            Gal galite patarti, kokioje firmoje (Kaune) geriausiai mokytis? Kur geriausias kainos ir kokybės ("praeinamumo" Regitroje) santykis?
                            Domina ne vien dokumento gavimas, bet žinios, sugebėjimai (čia pagrindas).
                            Dar klausimas, čia jau daugiau pagal temą.
                            Jau seniai matau Kauno autobusų skelbimus į autobusų ir troleibusų vairuotojų pareigas. Ar galima vien tik gauti autobuso (troleibuso) vairuotojo pažymėjimą, ir kiek tai kainuotų, jeigu taip galima?
                            Dėkoju už atsakymus.

                            Comment



                              Pas Mindaugą Čėsną Rigvedoje. Pats ant sunkvežimio pas jį mokiausi. Negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Viską paaiškins, parodys, išmokys. Ir papasakos, kaip regitra išsidirbinėja. D kategorijos kursai 309, 95 kodas 239 eurai, autobuso nuoma egzaminui 45 eurai, teorija regitroj apie 10 eurų, praktinis 16. Dar medicininė keli eurai.
                              Paskutinis taisė Virtęs pelenais; 2019.02.23, 21:58.

                              Comment


                                Parašė zn76 Rodyti pranešimą

                                Kokia gi priežastis, kad Scanias BŪTINAI reikėjo nurašyti?
                                Aš domiuosi, bet neturiu priėjimo prie pirminių duomenų šaltinių, bet man vistiek įdomu.
                                Priekinio pusrėmio ir vairo konstrukcija. Kad daugiau nepasikartotų tokie įvykiai. https://www.15min.lt/galerija/Kaune_...rija/558/10202

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Tuo tarpu visi 55dyzeliniai Soliariai važinėja, o dauguma jau turbūt tą milijoną prasukę, po kelių metų pralenks ir Scanias.
                                  Turbūt tik keli liko, kurie dar nepasiekę milijono kilometrų ridos. Daugiausiai pravažiavęs 1605, virš 1200000. O didžioji dauguma tarp 1,1-1.2mln.

                                  Comment


                                    Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

                                    Turbūt tik keli liko, kurie dar nepasiekę milijono kilometrų ridos. Daugiausiai pravažiavęs 1605, virš 1200000. O didžioji dauguma tarp 1,1-1.2mln.
                                    Tai kad ir visi kiti volvo scania vanhool autobusai nuvažiavę apie 800000 km

                                    Comment


                                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                      Tai kad ir visi kiti volvo scania vanhool autobusai nuvažiavę apie 800000 km
                                      Kur kasnors teigė priešingai? Išvis net kalbos nebuvo apie tai.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Kur kasnors teigė priešingai? Išvis net kalbos nebuvo apie tai.
                                        Tik su dujiniai prasčiau pasiekę 500000 pradeda visokių gedimų mesti

                                        Comment


                                          priminkite kaip su žiogu už du žmones pažymėti bilietą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X