Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Reklamos ant viešojo transporto

    Parašė Denis_Simonov
    Nauja reklama
    Atvaizdas
    Kas ten per reklama? Miltinis? Ka jis reklamuoja pirkti?

    #2
    Čia turbūt senas reklamas keičia. Dar prieš kelias dienas ant šio autobuso buvo Janas Sibelijus .

    Comment


      #3
      O ant troleibusų nepakeitė senas?

      Comment


        #4
        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
        O ant troleibusų nepakeitė senas?

        Niekas nieko siaip sau nekeicia. stai anksciau vos ne ant kiekvieno autobuso buvo reklama. dabar jos visos nudraskytos,beveik visi autobusai vazineja pliki. reiskia firmos jau nebepajegia susimoketi uz reklama, bet autobusu parko vadovai vietoj to ,kad keisti reklama kita tik tada ,kai turi nauja moku uzsakova ,padare taip: nei man ,nei tau....

        Comment


          #5
          Škoda 14Tr 1119 prarado savo GEALAN reklamą
          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

          Comment


            #6
            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Niekas nieko siaip sau nekeicia. stai anksciau vos ne ant kiekvieno autobuso buvo reklama. dabar jos visos nudraskytos,beveik visi autobusai vazineja pliki. reiskia firmos jau nebepajegia susimoketi uz reklama, bet autobusu parko vadovai vietoj to ,kad keisti reklama kita tik tada ,kai turi nauja moku uzsakova ,padare taip: nei man ,nei tau....
            Koks tikslas būtų laikyt reklamą ant transporto, kai sutartis baigėsi ir užsakovas tolesnio šios reklamos publikavimo nėra užsakęs ? Tai tik sudarytu prielaidą klijuot reklamą užsakant patį minimaliausią terminą, nes veliau vistiek galėtum matyt tą pačia reklamą tik nemokamai, jei jos nenuluptų.

            Comment


              #7
              Parašė sleader Rodyti pranešimą
              Koks tikslas būtų laikyt reklamą ant transporto, kai sutartis baigėsi ir užsakovas tolesnio šios reklamos publikavimo nėra užsakęs ? Tai tik sudarytu prielaidą klijuot reklamą užsakant patį minimaliausią terminą, nes veliau vistiek galėtum matyt tą pačia reklamą tik nemokamai, jei jos nenuluptų.
              taip teisingai. bet uz nulupima juk irgi reikia pinigus moketi darbininkams.suprasciau kai turi nauja reklamos uzsakova. o dabar....tegul vazinejasi tos reklamos. gausi uzsakyma is kart nulupsi ir pakeisi kitom. cia tur but labiau suveike principas-noras pakenkti kitam.. cia jau tokia parko vadovybes pozicija

              Comment


                #8
                Reklamos pašalinimo išlaidos, kaip ir užklijavimo turėtu būti įtrauktos į sutartį ir apmokamos užsakovo. Tokia užsilaikiusi reklama jokios naudos autobusu parkui neduoda, nes estetiškiau atrodo ne margučiai, o vienos dažymo schemos autobusai (be reklamų). Taigi iš jos tik neigiamas poveikis, kaip jau minėjau atbaidoma nuo ilgalaikių sutarčių, bei pajamų parkui. Nes abejoju ar kas mokės už kokius 6 mėnesius, kai galės sumokėt tik už vieną ir ilgai džiaugtis reklama.
                Idealiausia jei VA galėtu išsiversti be tokios paslaugos ir autobusus matytume gražiai nudažytus suderintomis schemomis. Tačiau situacija dėja yra kitokia.

                Comment


                  #9
                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                  Reklamos pašalinimo išlaidos, kaip ir užklijavimo turėtu būti įtrauktos į sutartį ir apmokamos užsakovo. Tokia užsilaikiusi reklama jokios naudos autobusu parkui neduoda, nes estetiškiau atrodo ne margučiai, o vienos dažymo schemos autobusai (be reklamų). Taigi iš jos tik neigiamas poveikis, kaip jau minėjau atbaidoma nuo ilgalaikių sutarčių, bei pajamų parkui. Nes abejoju ar kas mokės už kokius 6 mėnesius, kai galės sumokėt tik už vieną ir ilgai džiaugtis reklama.
                  Idealiausia jei VA galėtu išsiversti be tokios paslaugos ir autobusus matytume gražiai nudažytus suderintomis schemomis. Tačiau situacija dėja yra kitokia.


                  Nezinau. man ta VA pasirinkta geltonai-melyna autobusu dazymo spalva klaikiai slyksti. daug mieliau ziureti i autobusa kai toks jo dazymas uzklijuotas reklamomis:-)))

                  Comment


                    #10
                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                    Nezinau. man ta VA pasirinkta geltonai-melyna autobusu dazymo spalva klaikiai slyksti. daug mieliau ziureti i autobusa kai toks jo dazymas uzklijuotas reklamomis:-)))
                    Man patinka Volvo 7700 dažymo spalva - pilka. O Geltona su mėlyna tinka nebent Karosoms...

                    Comment


                      #11
                      Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                      Man patinka Volvo 7700 dažymo spalva - pilka. O Geltona su mėlyna tinka nebent Karosoms...

                      Taip. volvo gamyklinis dazymas atrodo dag solidziau. o tie geltoni su melyna spalva....matyt gauna kazkur pigiai tu prastu dazu. nes tikrai dazyta jau net ne sadolin dazais(nekalbant apie geresnius) ,nes nera jokio blizgesio absoliuciai. Be to masinos visuomet atrodo labai klaikiai ,jei nudazysite grynai ta spalva. Pavyzdziui nudazykite savo masina baltai ir atrodys kaip kokiom kalkem apipilta. visuomet balta spalva buna maisoma su kitais atspalviais ir gauna atitinkamus pavadinimus: baltosios naktys ir pan:-))) nudazykite gaisrine grynai raudona-slykstu bus ziureti. bet jei nudazysite tokiom maisytom spalvom pvz: karmen ,visnia ir pan-atrodys normaliai.

                      Comment


                        #12
                        Jau ir nuo troleibusų nuima tas reklamas su kompozitoriais. Šiandien mačiau "pliką" 1706

                        Comment


                          #13
                          Parašė Norbert
                          Aš šiandien ir vakar mačiau autobusą VOLVO ir su tą patčia reklama "Juozas Milkinis" ar yra dar kokiu kitokiu? (nauju)

                          Idomu kas moka uz tokia reklama su visokiais uzsienio kompozitoriais? Net ir miltinio reklama negaliu isivaizduoti,kad galetu uzsisakyti koks teatras. tai idomu kiek ji kainuoja ir kiek reikia moketi parkams uz jos laikyma ant autobusu?

                          Comment


                            #14
                            Jau ir nuo troleibusų nuima tas reklamas su kompozitoriais. Šiandien mačiau "pliką" 1706
                            Aš per šią savaitę mačiau "nuplikusius" 1678 (17 maršrutas - buvo L. van Bethovenas, bet šitas nupliko jau seniau, atrodo, po kažkokios avarijos), 2691 (16 maršrutas - G. Pučinis), 2693 (19 maršrutas - M. K. Čiurlionis), ir tamstos minėtą 1706 (17 maršrutas - D. Šostakovičius).
                            Mačiau, kad nenulupti - 1675/19 Hendelis, 1677/17 Moniuška, 2684/16 Moniuška, 2697/7-18 Naujalis, 1698/19 Bachas, 1705/6 Čiurlionis, 1710/19 Šopenas, 2713/1 Listas, 2714/7-18 Vivaldis, 2715/7-18 Pučinis, 2716/16 Mocartas, 2717/16 Gruodis, 2718/16 Šostakovičius.

                            Comment


                              #15
                              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                              Idomu kas moka uz tokia reklama su visokiais uzsienio kompozitoriais? Net ir miltinio reklama negaliu isivaizduoti,kad galetu uzsisakyti koks teatras. tai idomu kiek ji kainuoja ir kiek reikia moketi parkams uz jos laikyma ant autobusu?
                              Reklamas užsako VEKS Kultūra gyvai. Jie iš tam tikrų fondų gauna pinigų tokiems dalykams.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                Reklamas užsako VEKS Kultūra gyvai. Jie iš tam tikrų fondų gauna pinigų tokiems dalykams.


                                Tuomet eiskia,kad musu pinigai vel svaistomi vejais. Kokia prasme reklamuoti sakykim sostakoviciu koki? reikia reklamuoti konkrecius renginius kurie siemet vyks Vilniuje kaip kulturos sostineje 2009 , tada dar butu galima suprasti tu pinigu isleidima-zmones gauna kazkokia informacija. O dabar tokia reklama-visiskai nieko verta,jokios informacijos aplamai. Gerai tada ,kad kubilius ir nureze nuo ju programos 40 proc. pinigu,vis tiek durniai juos meto kur pakliuvo.

                                Comment


                                  #17
                                  Reklamos ant viešojo transporto

                                  Reklamos ant ant troleibusų, autobusų, maršrutinių taksi........
                                  Paskutinis taisė Sefas210; 2011.02.23, 15:07.
                                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                  Comment


                                    #18
                                    Man asmeniskai nepatinka, nors tiesa sakant dar priklauso nuo reklamos pacios. Dalis reklamu kazkaip nepakeicia firminiu troliko ar autobuso spalvu, buna permatomos, bet tos, kur kardinaliai uzspalvina visa autobusa ar troleibusa, tai man nepatinka. Aisku dar reklama reklamai nelygu, visgi skiriasi dizainai...
                                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                    Comment


                                      #19
                                      Man kaip tik gražu, kai kurios reklamos pagražina transporto priemonę pvz: ukrainoj kaip gražiai padaro reklamas ant škoda 9tr.

                                      Comment


                                        #20
                                        Man patiko vilniuje ant solaris troleibusų ''Pildyk'' reklama
                                        Paskutinis taisė Sefas210; 2010.11.17, 22:19.
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment

                                        Working...
                                        X