Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    VW reklama Vilniaus mieste iš viso važinėja ant šių Volvo autobusų: 761, 799, 729, 725, 726, 756, 757, 713, 768, 790, 784, 792
    12 autobusų.

    Comment


      Ant 766 irgi kažkokia galinė reklama. Neįžiūrėjau kas ten.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment




        Comment


          Naujausios reklamos ant Kauno Berkhof'ų.


          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Comment


              Comment


                Geresnės kokybės.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Kadangi paskutiniu metu Vilniuje reklamų daugėja eksponentiniu greičiu, tai nebesusigaudau, kas buvo publikuota, kas ne - kraunu viską, ka turiu.

                  Jau seniai aptartas, bet internete taip man ir nematytas 1681 su "žolės" reklama 6-as maršrutas. Labai gražus akcentas pereinant - žoliapjovė, natelės, drugelis.




                  Taip pat mano minėtas Sushi variantas ant troleibuso. 9-as maršrutas



                  Neliko nepastebėtas ir gan įspūdingai atjaunėjęs 2625, 19-as maršrutas. Iš tiesų priekio nuotrauką buvau padaręs daugiau nei prieš savaitę, bet pamaniau, kad dar gražiau žiūrėsis, kai bus ir galo nuotrauka. Štai visi variantai.




                  Smagu, kad daugelis naujų reklamų randasi ne po vieną. Štai keli pavyzdžiai.

                  Be jau publikuoto 1700 toks pat važinėja ir 9-ame maršrute.




                  Hema2gen'ų taip pat radau du ant 1698 ir 1702.







                  Ir žiupsnelis visai netyčia atrastų reklamų:

                  1661, 5-as maršrutas

                  Močiutės era pasibaigė. Bet originalumo ir šįkart nepristigta. Tie ūsai iš tikro kailio!
                  Geriems tikslams galiu pasidalinti ir nuotraukos originalais, gal bus geresnė kokybė. Kreiptis asmeniškai per pm.

                  Panoramos margumynai ant 2127 19-as maršrutas ir kiek netikėtai ant 2462, 8-as maršrutas.



                  1678, 12-as maršrutas. Kaskart nauja reklama vis perspjauna prieš tai buvusias. Išties labai gražu.


                  Comment


                    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                    Panoramos margumynai ant 2127 19-as maršrutas ir kiek netikėtai ant 2462, 8-as maršrutas.
                    Atvaizdas

                    Atvaizdas
                    Dar "panoramos" reklama troleibuso gale yra ant 2665 troleibuso, 1-as maršrutas.

                    1610 gavo "Amberunijos" reklamą
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Dar "panoramos" reklama troleibuso gale yra ant 2665 troleibuso, 1-as maršrutas.

                      1610 gavo "Amberunijos" reklamą
                      Štai ir ji



                      Solaris Urbino Kaune taip pat jau gauna plačiaformates reklamas:





                      doctormedia.lt

                      Comment


                        Atidžiai įsižiūrėjus į 1681 troleibuso priekį, galima įžiūrėti likutį nuo ankstesnės reklamos
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                          doctormedia.lt
                          Oho, tai jie vis dėlto patys pradėjo fotografuoti, o ne vogti svetimas foto iš šios temos ir tušuodami foną, versti jas "savos kūrybos"?

                          P.S. siūlau niekam nekelti doctormedia klijuotų reklamų į šį forumą, tegu jie patys pajudina savo užpakalius ir išeina į miestą pafotografuoti, jeigu nesugeba parašyti autoriaus po nuotrauka.

                          ----

                          Volvo 7700 nr. 790 važinėja su Swedbank voverės "pusreklame" (priekinė autobuso dalis be reklamos, o nuo vidurio iki galo viskas užklijuota)
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Volvo 7700 #716 ir #790 gavo "Palmolive" galinę reklamą
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Comment


                                Comment


                                  Parašė simonasg Rodyti pranešimą
                                  Keistos vidurinės durys. Ne tokios, kaip visų volvo 7700
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    Keistos vidurinės durys. Ne tokios, kaip visų volvo 7700
                                    Aha, turbūt įstatytos durys iš remontuojamo būsto

                                    O jei rimtai - normalios tos durys, tik reklamuotojai kažkodėl sugalvojo jas išskirti baltais "rėmais". Tikrai panašu į kokias nors plastikines balkono duris

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Volvo 7700 #716 ir #790 gavo "Palmolive" galinę reklamą
                                      Taip pat dar #723 su tokia rekalma mačiau

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                        Keistos vidurinės durys. Ne tokios, kaip visų volvo 7700
                                        Cia specialiai įklijuoti rėmeliai iš baltos plėvelės skirti šiai reklamai.

                                        Comment


                                          Tas pats ir Kaune.


                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X