Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautiniai pervežimai autobusais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šią naktį teko grįžti iš Varšuvos į Kauną su Toks autobusu 49 garažinis nr. Važiuodamas su Toks ekipažu jaučiausi kaltas, kad su jais važiuoju. Pirmiausia autobusas į Varšuvos vakarinę stotį atvažiavo visas atšalęs, na galbūt ilgai stovėjo, tačiau visą kelią teko sėdėti su striuke. Antra perkant Toks bilietus internetu nebuvo nurodyta vieta autobuse, paklausus vairuotojo kur sėsti, piktai atsakė, kad visos vietos mano, leido sėstis toliau į galą autobuso, nes nuo vidurio autobuso užsitvėrė diržu. Trečia vėliau pritrūkus vietų gale, leido sėsti arčiau "Jų", bet tik per keturias eiles nuo vairuotojo. Ketvirtą buvau nustebintas, kad tik vienam sustojime pagalvojo pranešti kiek stovėsim. Penkta, bendravimas su keleiviais, pakeltas balsas, tonas. Kai kas teigė, kad Toks į tolimus maršrutus siunčia savo geriausias mašinas, na jeigu čia geriausia tarptautiniam maršrutui mašina, tada norėčiau pamatyti prasčiausią. Keleivių buvo apie 20-30 Apibendrintai galiu pasakyti, kad tai buvo didžiausia mano klaida važiuoti su "Toks". Pirmą kartą važiuojant autobusu atrodytų tai normalu, tačiau buvau važiavęs su Ecolines iš Kauno į Miuncheną ir atgal iki Varšuvos, jų servisu likau patenkintas, toks ir turi būti keleivių vežimas, kaip ecolines.
    Ecolines autobusas netoli Niunbergo. gr nr 3131. valstybinis JH-994

    Comment


      Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
      Kai kas teigė, kad Toks į tolimus maršrutus siunčia savo geriausias mašinas, na jeigu čia geriausia tarptautiniam maršrutui mašina, tada norėčiau pamatyti prasčiausią.
      Autobusas nekaltas kad vairuotojas durnas pasitaikė.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Karoleo, koks autobuso garažinis numeris, nepameni? Nes paprastai TOKS`as į Rygą, Varšuvą bei Taliną siunčia naujausias savo mašinas- 4-asias Setras.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Karoleo, koks autobuso garažinis numeris, nepameni? Nes paprastai TOKS`as į Rygą, Varšuvą bei Taliną siunčia naujausias savo mašinas- 4-asias Setras.
          49 garažinis nr. tiksliai pamenu, nes Wifi pagal tai pavadintas buvo, veikė tik Lietuvos teritorijoje

          Comment


            "©TOKS rūpinasi savo keleiviais". Viskas tuo ir pasakyta...

            Comment


              Na, as kuri laika vazinejau Vilniaus-Kauno marsute daznai su TOKS, tai paskutiniu metu man atrode viskas normaliai aptanavimo prasme: Malonus, netgi bendraujantys vairuotojai, veikiantis Wi-Fi (kaip Kautroj dazniau neveikdavo, nei veikdavo). Is trukumu pastebejau, kad ju Setros ganetinai pavazinetos, barska plastikai ir pan. Dar man nesuprantama, kad vietoje normaliu siuolaikisku galvos atlosu uzdangu, naudoja tuos baisius maisus, kaip kokiam LAZ'e vaizdas. Toks vaizdasbeje matomas ir geriausiosiose ju autobusuose.

              Comment


                Keleivių srautai labai sumažėjo į Rygą.Klaipėdos AP jau apie mėnesį maršrutą Klaipėda-Ryga per Šiaulius aptarnauja su VW Crafter mikroautobusu,ne gana to šiandien maršrutu Kaliningradas-Ryga važiavo MB sprinter2002-2005m.(KONING AVTO).

                Comment


                  Na, visai normalu, kad, atšalus orams, keleivių srautai tarptautiniuose maršrutuse sumažėja.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
                    ne gana to šiandien maršrutu Kaliningradas-Ryga važiavo MB sprinter2002-2005m.(KONING AVTO).
                    Tuo tarpu Lux Express savo maršrutą Ryga-Šiauliai-Kaliningradas apskritai uždaro nuo sausio 15 d.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Dėl brokuotos tachografo kortelės autobuso vairuotojas rizikuoja netekti darbo
                      http://www.15min.lt/naujiena/gazas/g...69860?cf=gazas
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
                        Keleivių srautai labai sumažėjo į Rygą.Klaipėdos AP jau apie mėnesį maršrutą Klaipėda-Ryga per Šiaulius aptarnauja su VW Crafter mikroautobusu,ne gana to šiandien maršrutu Kaliningradas-Ryga važiavo MB sprinter2002-2005m.(KONING AVTO).
                        Deja Crafteri jau maciau ir Klaipedos-Kauno marsute...

                        Comment


                          Liūdnokas pastebėjimas.

                          Comment


                            Šią popietę aikštelėje prie 'Akropolio'.

                            Comment


                              'Ecolines' autobusas šįkart dirbantis Aalborg - Elblag maršrute prieš kelionę Kaliningrado stotyje.

                              Comment


                                Padidėjus keleivių srautams, Simple Express Berlyno kryptimi šiandien siuntė du autobusus, tiesa, antrasis važiavo tik iki Varšuvos. Iš Vilniaus AS net vienas iš autobusų nebuvo užpildytas.


                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Parašė Prodigal Stranger Rodyti pranešimą
                                  'Ecolines' autobusas šįkart dirbantis Aalborg - Elblag maršrute prieš kelionę Kaliningrado stotyje.

                                  Atvaizdas
                                  Kiek žinau maršrutas yra Kaliningradas-Alborgas, Elblongas yra tik tarpinis sustojimas
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Gal kas žino, ar Kautra neturi maršruto Vilnius - Minskas? Draugas matė Temsa su tokiu užrašu švieslentėje, o aš kažkaip nepamenu, kad be TOKSo ten kas iš Lietuvos vežėjų važiuotų.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Važiuoja 9 val.iš stoties.(draugas tiesa sakė).

                                      Comment


                                        Anksciau aptarnaudavo Kaunas buvo Kaunas - Minskas dabar Vilniaus filialas Vilnius - Minskas jei kam reikia is Kauno vykstama su persedimu 7:10 is ryto (Kaunas-Vievis-Vilnius) ir vakare 20:15 gristama.

                                        Comment


                                          Ačiū už atsakymus.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X