Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautiniai pervežimai autobusais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    'Ollex' mikroautobusas prieš kelionę į Rygą.

    Comment


      Šiandien dalis tarp Rygos-Klaipėdos kursavusio transporto.
      Klaipėdos AP


      Ollex


      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        Bent man įdomi kainodara, visi Kautra:
        Kaunas - Ryga 65Lt
        Kaunas - Panevezys 26Lt + Panevezys - Ryga 33Lt

        Atskirai pigesni bilietai
        Čia gal dėl konkurencijos, nes iš Panevėžio į rygą važiuoja daugiau autobusų prisijungę iš Vilniaus krypties?

        Comment


          Tokiu ar panašiu laiku, kada iš Kauno išvyksta Kautra daugiau niekas nevažiuoja. Matyt tuo naudojasi...
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Ir turbūt apskritai iš Kauno į Rygą važiuoja mažiau keleivių nei realiai važiuotų dėl nekonkurencingų kainų:
            Ecolines Kaunas - Ryga 80Lt
            Kautra Kaunas - Ryga 65Lt

            Tuo tarpu Vilnius Ryga:
            Simple 38Lt
            Eco 45Lt
            Toks 42 Lt

            Taupesni žmonės gali rinktis traukiniu iki Vilniaus ir iš ten į Rygą. Kiti dar ir dėl palankesnių bei dažnesnių grafikų tą gali rinktis.

            Comment


              Pastarųjų dienų nuotraukos iš Šiaulių.

              Busturo Setra S309HD iš Rygos. Galbūt dėl lėktuvų vėlavimų (važiuoja pro oro uostą) ar dar dėl kokios priežasties šie autobusai praktiškai visada vėluoja, šiuo atveju į Šiaulius atvyko pusvalandžiu vėliau nei nurodyta tvarkaraštyje.


              Kaliningrado autobusai




              Ecolines


              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Nuo šiol savaitgaliais kaliningradiečių autobusai iš Smiltynės persikelia su keltu ir atvažiuoja lig pat Klaipėdos stoties.

                Comment


                  Mhm, girdėjau aš, kad nuo kauno iki Rygos ir atgal tipo kaina yra 45 LT, koks čia vežėjas?

                  Comment


                    Rusų Amron MAN A32 Lion's Top Coach iš Sankt Peterburko į Marijampolę. Nors numatytas sustojimas ir Kaune, matyt nesant keleivių važiuoja tiesiai - pro Prienus.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Naujausias ir vienas talpiausių Klaipėdos AP autobusų - Temsa Safari HD, vakar Ryga-Klaipėda.
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                        Naujausias ir vienas talpiausių Klaipėdos AP autobusų - Temsa Safari HD, vakar Ryga-Klaipėda.
                        Atvaizdas
                        Ji gavo ekipazas is masinos nr. 156 (Mercedes'o)?

                        Comment




                          Comment


                            Vis laukiu kada pasirodys PolskiBus Vilniuje. Savininko pažadas duotas

                            Expansion for PolskiBus
                            http://www.busandcoach.com/newspage....2&categoryid=1



                            We have ambitious plans for the future and will continue to expand PolskiBus.com in Poland and elsewhere in Eastern Europe.

                            Comment


                              Beje, štai ir naujausias jo pirkinys-OnniBus.com. Taigi dabar tarp Lenkijos ir Suomijos lieka Baltijos šalys, kurias jis gali sujungti tranzitu :

                              Souter buys 75% of Finnish coach operator
                              http://www.heraldscotland.com/busine...rator.24149662

                              SIR Brian Souter has added another transport business to his empire with the acquisition of a 75% stake in Finnish intercity coach operator Onnibus Oy, which is rebranding as OnniBus.com

                              Comment


                                Gal sujungs, o gal ir nesujungs. Rinka užpildyta ir vežėjų pakankamai. Taip kad realiai tik agresyvia kainodara kai kuriuos išspyrus galima kažkaip įsitvirtinti rinkoje.

                                Comment


                                  Kaliningrado stotyje.



                                  Comment


                                    Naujausias Ecolines pirkinys - Setra S431DT. Tokių visiškai naujų Setrų Ecolines nusipirko septynias. Setra pasirinkimas kiek neįprastas, nes praktiškai visi dviejų aukštų šio vežėjo autobusai yra Neoplan. Iki šiol vienintelis Setra S431DT autobusas Baltijos šalyje buvo Lietuvoje, Kautroje.

                                    Šiandien važiavo į Freiburgą


                                    Paskutinis taisė Raikkonen; 2014.06.27, 19:43.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Keista, kad netęsė tradicijų, ir nepirko naujųjų SKYLINER. Gal šitos pigesnės?

                                      Comment


                                        Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                        Keista, kad netęsė tradicijų, ir nepirko naujųjų SKYLINER. Gal šitos pigesnės?
                                        Kiek man yra sakę, tai nauji Skylineriai šiuo metu nelabai "egzistuoja". Viseon'as bankrutavo, o jis kaip tik ir užsiėmė Neoplan Skyliner surinkimu.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Šalčininkų AP priemiestinio tipo autobusas MAN ÜL312 tarptautiniame maršrute Vilnius - Šalčininkai - Varanavas. Galima buvo ir kažką geresnio parinkti...

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X