Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė denisas Rodyti pranešimą

    Patikslinsiu dėl 54 - ten 943 šiandien darbuojasi.
    ir 962

    Comment


      MAN'as 436 jau dirba, 63

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        MAN'as 436 jau dirba, 63
        Gal žinoma kurį pakeitė? Ar bonusas prie esamų?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

          Gal žinoma kurį pakeitė? Ar bonusas prie esamų?
          Ko gero, kad bosusas, nes visi kiti 2TP nuomojami MAN'ai matomi gatvėse, nėra kažkurio dingusio, 446 grįžęs.

          Comment


            63 ankstų rytą buvo kita įdomi kombinacija - 872 + 873. Deja, pastarasis neatlaikė net pirmo reiso iš Žvėryno žiedo: kažkas atsitiko prieš Sėlių ir T. Narbuto g. sankryžą. Galbūt avarija kokia.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              1g - 3035 trumpas raudonas MAN'as. yra daugiau trumpų?

              Comment


                Nėra, bet trumpi (1-2 daugiausiai) visuose G yra kasdienybė (tik 4G rečiau).
                ----
                37 taip pat šiandien 2 Heuliezai, 874 ir 869, pastarasis taip pat iš ryto neatlaikė. Įdomiai, kad praktiškai visus Heuliezus buvo mėginta šiandien suleist į 37 bei 63.

                Comment


                  Mėginta todėl, nes dauguma grafikų vienos pamainos. O būtent šie Heuliez ir gali atlaikyti arba vienos pamainos grafiką, arba su pertrauka vidury dienos. Ko gero taip bus ir kitomis dienomis, kol bus sustiprintas eismas į kapus
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Panašu, jog 766 eilinį kartą sugedęs arba trinasi kituose maršrutuose:
                    2-am maršrute šiandien dirba vienas iš raudonųjų Manų - 4034. Vienpamaininiu dirba 710, kuris, tikėtina, šiame maršrute dirba ne pirmą dieną
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Panašu, jog 766 eilinį kartą sugedęs arba trinasi kituose maršrutuose:
                      2-am maršrute šiandien dirba vienas iš raudonųjų Manų - 4034. Vienpamaininiu dirba 710, kuris, tikėtina, šiame maršrute dirba ne pirmą dieną
                      766 22

                      Comment


                        4008 53

                        Comment


                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          4008 53
                          Va, pagaliau kažkas šiek tiek įdomesnio ir vertingesnio yra parašyta į temą, nes trumpi autobusai greituosiuose maršrutuose darbo dieną yra gan dažnai matomas vaizdas antrą mėnesį iš eilės.

                          Comment


                            53-am 946. Sakyčiau irgi įdomesnis atvejis (ne taip dažnai pasitaikantis)
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Nuo šiandien savaitgaliais ir šventinėmis dienomis pietiniuose Vilniaus krašto maršrutuose vietoje ilgų autobusų dirba trumpi autobusai.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Lapkričio pirmoji :
                                37 472,530,531,532,707,777,990,992,3007,3008,3010, 3014 ;
                                63 060,336,340,436,473,483,529,541,550,700,702,776, 4009,4012 .
                                Paskutinis taisė Mantas95; 2017.11.01, 18:29.

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Nuo šiandien savaitgaliais ir šventinėmis dienomis pietiniuose Vilniaus krašto maršrutuose vietoje ilgų autobusų dirba trumpi autobusai.
                                  Papildysiu kolegą - nuo šiandien iki vasaros grafikų įvedimo ir 6G savaitgaliais bei švenčių dienomis dirbs tik ilgi autobusai.

                                  Comment


                                    42 - 824

                                    Comment


                                      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                      42 - 824
                                      Ir kas čia ypatingo? Pertrauktuose grafikuose šiame maršrute dažniausiai ir dirba skandinaviški dujiniai, kartkartėmis Volvo.

                                      Vienas iš Velobusų šiandien 5G
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                        Ir kas čia ypatingo? Pertrauktuose grafikuose šiame maršrute dažniausiai ir dirba skandinaviški dujiniai, kartkartėmis Volvo.

                                        Vienas iš Velobusų šiandien 5G
                                        1. Ignalina, rimtai nustok rašyti nesąmones šioje temoje, kitaip sulauksi liūdnų pasekmių iš administracijos;
                                        2. Ko gero, kad 4008 ten yra.
                                        Paskutinis taisė denisas; 2017.11.08, 17:23.

                                        Comment


                                          2603 – 16
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X