Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų schema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Neris juk pažymėta šviesiai pilkai.
    O jei dėl vaizdingumo - tai kalbi nesąmones - nori schemą paversti žemėlapiu Schema yra schema, suprask.
    Tokia šviesiai pilka, kad ant savo LCD monitoriaus pamačiau tik kai pasakei. Yra pasaulyje ir labiau nuo baltos besiskiriančių spalvų nei šita.

    Skirtumus tarp žemėlapio ir schemos žinau, dantų čia rodyti nereikia. Nuo to faktas, kad schema be orientyrų yra iš pagrindų bevertė, nesikeičia.

    Comment


      #22
      Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
      Tokia šviesiai pilka, kad ant savo LCD monitoriaus pamačiau tik kai pasakei. Yra pasaulyje ir labiau nuo baltos besiskiriančių spalvų nei šita.

      Skirtumus tarp žemėlapio ir schemos žinau, dantų čia rodyti nereikia. Nuo to faktas, kad schema be orientyrų yra iš pagrindų bevertė, nesikeičia.
      Ta pilka iš tiesų galėtų būti vos vos tamsesnė, bet tik ne mėlyna ar tamsiai pilka. Schemoje pagrindinis dėmesys skiriamas linijoms ir stotelėms.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #23
        Keletas atnaujinimų:
        - pagaminta schemos vektorinė PDF versija (naujausia nuoroda pirmam pranešime), kuri leidžia peržiūrėti ir spausdinti ją bet kokiu detalumu;
        - PDF dokumentas dabar yra standartinio A popieriaus lapo formato (originalus formatas A3);
        - pagerintas skaitomumas - pasiaurintos linijos, padidintas šriftas;
        - Neris dabar mėlyna;
        - pakeista licencija į Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported (http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/), kuri leidžia laisvai dalintis, spausdinti ir naudoti šį darbą nekomerciniais tikslais, bet draudžia modifikuoti ir pernaudoti.
        Paskutinis taisė felar; 2010.10.24, 16:24.

        Comment


          #24
          Sukurta nauja Vilniaus troleibusų schema
          http://www.diena.lt/naujienos/transp...paign=rss_feed
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            #25
            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Sukurta nauja Vilniaus troleibusų schema
            http://www.diena.lt/naujienos/transp...paign=rss_feed
            Čia mano išplatintas straipsnis Šikniai, kad neįdėjo nuorodos į VT entuziastus, nors prašiau...
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #26
              Manau tai - ne troleibusų, o troleibusų maršrutų schema.

              Vaizdas gan geras, tik nelabai kur pritaikysi. Turi būti visų VT rūšių schema, priešingu atveju ji bus naudinga ne visiems.
              100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

              Comment


                #27
                Parašė taccido Rodyti pranešimą
                Manau tai - ne troleibusų, o troleibusų maršrutų schema.

                Vaizdas gan geras, tik nelabai kur pritaikysi. Turi būti visų VT rūšių schema, priešingu atveju ji bus naudinga ne visiems.
                Troleibusų maršrutų schema, trumpiau tariant - troleibusų schema. Tiksliau - pirmasis variantas, trumpiau - antrasis.

                Čia būtų panašu lyg būtų sakoma - turto draudimas, nekilnojamojo turto draudimas.

                Šioje temoje autorius jau parašęs, dėl ko pasirinko troleibusų, o ne viso transporto schemos kūrimą.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #28
                  Visą žemėlapį su maršrutų tinklu Vilniuje sudaryti įmanoma, bet gausis kosminio dydžio planas (virš 5000-6000 px). Mano ruošiamam autobusų maršrutų žemėlapiui-schemai ir taip jau centre žiauriai trūksta vietos maršrutų numeriams surašyti, o ilgis bus virš 4000 px. Neįsivaizduoju kaip turėtų tada atrodyti bendra autobusų-troleibusų schema, nes neužteks nei spalvų, nei vietos. O juk dar atsiras tokių, kurie norės ten matyti ir mikroautobusus...
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    #29
                    "solaris" troleibuse #2687 yra užklijuota troleibusų maršrutų schema [pačiam pirmam šios temos komentare žiūrėti schemą]. ar kituose "solaris" troleibusuose yra užklijuotos schemos?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      #30
                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      "solaris" troleibuse #2687 yra užklijuota troleibusų maršrutų schema [pačiam pirmam šios temos komentare žiūrėti schemą]. ar kituose "solaris" troleibusuose yra užklijuotos schemos?
                      Ar tikrai ta pati, kur pirmame puslapyje, o ne šita http://www.troleibusai.lt/images/sto...o_20110622.png? Nes su pastaraja aš galima sakyt neturiu nieko bendro, apart tai, kad panaudota mano išleista PDF versija kaip bazė.

                      Comment


                        #31
                        Parašė felar Rodyti pranešimą
                        Ar tikrai ta pati, kur pirmame puslapyje, o ne šita http://www.troleibusai.lt/images/sto...o_20110622.png? Nes su pastaraja aš galima sakyt neturiu nieko bendro, apart tai, kad panaudota mano išleista PDF versija kaip bazė.
                        na, kadangi buvau gale, tai nepastebėjau tikros schemos. greičiausiai bus pakabinta schema, kuri yra šio forumo pirmam puslapyje. greitu metu pateiksiu tikslų atsakymą dėl schemos, kai būsiu nors vienam "solaris" troleibuse.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          #32
                          Ten "oficiali" schema (www.troleibusai.lt), kuri, tiesą sakant, yra visiškas šlamštas. Negana to, kad nukopijuotas Felar schemos pagrindas, tai dar ir klaidų kiek privelta. Jau čia yra rašyta dėl to, kokios ten kosminės stotelės sudėliotos.
                          Paskutinis taisė Mettal; 2011.07.17, 21:17.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            #33
                            na va, pagaliau Felar schemos variantas puikuojasi visuose Vilniaus troleibusuose
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              #34
                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              na va, pagaliau Felar schemos variantas puikuojasi visuose Vilniaus troleibusuose
                              Kokie kartais žmonės būna neatidūs ir užmaršūs: tau pats felar atsakė, kad ten ne jo darbas.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment

                              Working...
                              X