Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tipinis darbo "iš akies" arba "iš užpiltos akies" pavyzdys.
    Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

    Comment


      "Kauno spalvos" "Gintarinio vairo" Setra Ligoninės st. šiandien po pietų:

      Comment


        Parašė Tylus
        Naujasis 'Gintarinio vairo' pirkinys savaitės pradžioje pakeitęs 'Man' valst. nr. BOS 929. Ketvirtą po pietų galinėje stotelėje Vingio gatvėje.
        BOS 929 priklausė Pajūrio autobusams, ir mieste jo nesimato nuo kovo pradžios. Tikriausiai MAN'ą BDO 050 turėjot omeny.

        Comment


          Smagu matyti dažnai atnaujinamą nuotraukų galeriją. Ačiū. Beje, įdomu būtų žinoti, ar neplanuojama atnaujinti autobusų parko? Paskutinį kartą besilankydamas Klaipėdoje pastebėjau vos vieną kitą naujesnį autobusą.

          Comment


            Na, matyt senai neteko lankytis jau Yra tikrai neblogos technikos, atsinaujinęs ir municipalinis parkas, ir privatininkai. O jei nuo rudens bus sėkmingai įvestas vieningas dažymas bei švieslentės (kurios ir taip jau naudojamos daugumoje autobusų), Klaipėda turės bene tvarkingiausią VT šalyje.

            Comment


              Paskutinį kartą Klaipėdoje buvau žiemą. Prisipažinsiu, daug dėmesio į autobusų įvairovę neatkreipiau. Tiesiog prisiminiau, jog dominavo senesni autobusai, kuriais teko dažnai važinėti paauglystėje. Kelių tokių autobusų nuotraukos publikuotos šiame forume. Labai smagu žinoti, jog situacija gerėja.

              Comment


                Šiandien, įprastu maršrutu, Vingio gatve važiuojantis "Castrosua Tempus Hybrid“:



                Po pietų Vyturio st. :

                Comment


                  Štai ką visai atsitiktinai užmačiau Vingio g.
                  Paskutinis taisė WILD_WEST; 2015.04.14, 11:42.

                  Comment


                    kas cia per baisuoklis ?

                    Comment


                      Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                      Štai ką visai atsitiktinai užmačiau Vingio g. Atsiprašau įkėliau iš telefono, sumažinsiu kai tik būsiu prie PC
                      Atvaizdas
                      Iškirpau.

                      Comment


                        Šis autobusas šiandien važinėja 5 maršrutu kartu su Irisbus'u. Keleivių neveža, bet stoja visose stotelėse.

                        Comment


                          Ar tai naujas privatininkų pirkinys su senuoju numeriu?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Kas čia per "autobusas"? Pirmą kartą matau kažką panašaus...

                            Comment


                              Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                              Kas čia per "autobusas"? Pirmą kartą matau kažką panašaus...
                              Vest Center L ant Volvo važiuoklės, 2004 metų gamybos. Keli tokie buvo pardavinėjami už 11 eurų UAB Rudžada, gal ne vieną nusipirko. Vakar jis dirbo 17 maršrute.

                              Comment


                                Grabas kažkoks. Ir kam turėjo šaut į galva taip nudažyti, mėlyna su ruda ?

                                Comment


                                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                  Ir kam turėjo šaut į galva taip nudažyti, mėlyna su ruda ?
                                  Ten kažkokia antikorozinė danga yra. Vilniuje Meteorit turo autobusai irgi su tokiom juostom, tik kad kitokių spalvų.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                    Vest Center L ant Volvo važiuoklės, 2004 metų gamybos. Keli tokie buvo pardavinėjami už 11 eurų UAB Rudžada, gal ne vieną nusipirko. Vakar jis dirbo 17 maršrute.
                                    Už 11 eurų? Kodėl taip pigiai toks autobusas?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Už 11 eurų? Kodėl taip pigiai toks autobusas?
                                      Parašė Tylus
                                      Juk nesi toks vaikiškai naivus, kad nesuprastum, jog 11 eurų - tai teksto rinkimo klaida. Ar būtina apie tai rašyt...
                                      Atsiprašau, nedarašiau 3 nulių. 11000.

                                      Comment


                                        Autobusai neblogi, bet reklamų reikėtų atsisakyti.

                                        Comment


                                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                          Autobusai neblogi, bet reklamų reikėtų atsisakyti.
                                          Nesutinku. Pas KLAP'a reklamu nera, negaunama papildomu pajamu. Akivaizdu, kad privatininkai uz tuos pinigus parka atnaujina dazniau. Toli mums, kad galetume leist sau tokia prabanga.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X