Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vasaros archyvuose 4A Girulių žiede

    Comment


      Man atrodo, kad šis mikroautobusas ilgą laiką buvo bandomasis-pristatomasis. Esu ne kartą Vilniuje tokį matęs. Juo labiau, valstybiniai numeriai yra seni.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Kurio jau nebėra...


        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Klaipėdai atitarnave ir į pensija išleisti...
          PA ACH 474

          GV BHJ 650

          GV BDN 773

          GV CRE 108

          GV DDN 050

          PA AZM 774

          PA KLZ 766

          GV BEN 663

          PA DEL 059

          GV DEL 179

          KLAP AGS 512

          PA CRG 159

          GV CFA 480

          (Paskutinės biski nekokios gavosi todėl padariau mažas)
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Kas čia per ateivių erdvėlaivis ? Kaip suprantu Mercedes-Benz ženkliukas, tai maskuotės dalis, taip?
            Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

            Comment


              Parašė DDoncys1 Rodyti pranešimą
              Kas čia per ateivių erdvėlaivis ? Kaip suprantu Mercedes-Benz ženkliukas, tai maskuotės dalis, taip?
              Netiesa. Tai dizainerio Irvino patobulintas mums įprastas Mercedes benz 0350 Citaro autobusas
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Netiesa. Tai dizainerio Irvino patobulintas mums įprastas Mercedes benz 0350 Citaro autobusas
                Aišku, dėkui. Jau buvau pagalvojęs, kad marsiečiai pirmi gyvybę surado...
                Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Netiesa. Tai dizainerio Irvino patobulintas mums įprastas Mercedes benz 0350 Citaro autobusas
                  Atrodo taip dvipramiskai. T.y. klaikiai.
                  Show must go von!

                  Comment


                    Atrodo savotiškai, bet šitų Irvinų dizainas turbūt vienas išskirtiniausių ir įdomiausių kokius yra tekę matyti, traukiantis akį. Manau šie autobusai jau spėjo patapti ir nedidele miesto įvaizdžio dalimi.

                    Comment


                      Parašė neoplan Rodyti pranešimą
                      Atrodo savotiškai, bet šitų Irvinų dizainas turbūt vienas išskirtiniausių ir įdomiausių kokius yra tekę matyti, traukiantis akį. Manau šie autobusai jau spėjo patapti ir nedidele miesto įvaizdžio dalimi.
                      EvoBus(mercedes) citaro 530 Irvine. Jie tokio isskirtinio dizaino nes apie 300 vienetu buvo pagaminti specialiai Hannoveriui EXPO 200 parodos aptarnavimui. Dizaina sukure britu pramoninis dizaineris James'as Irvine'as. Vokietijoje Citaro Irvine buvo suskyrstit tarp Hannvoerio ir Leipcigo miestu.
                      Paskutinis taisė Tigras; 2015.02.09, 09:40.

                      Comment


                        Ir pačiam, ir be savęs girdėjau nuomonių, jie nepatinka dėl mažo sėdimųjų vietų skaičiaus.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                          Ir pačiam, ir be savęs girdėjau nuomonių, jie nepatinka dėl mažo sėdimųjų vietų skaičiaus.
                          Kai kam dar ir dėl to, kad dauguma sėdynių stovi nugara į priekį arba šonu. Trumpame autobuse tik 11 vietų veidu į priekį.

                          Comment


                            Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                            Ir pačiam, ir be savęs girdėjau nuomonių, jie nepatinka dėl mažo sėdimųjų vietų skaičiaus.
                            Jei kalbi apie Irvinus, tai jie yra patogus bet sedimu vietu isplanavimas nekoks.

                            Comment


                              Jie būtų super patogūs prieš kokis 25 metus, kai Ikarusuose kaip silkės statinėse žmonės važiuodavo. Dabar patogūs nebent per porą pikinių reisų, kai prisigrūda ir laisviau dėl sėdynių kiekio ir išdėstymo.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Liepų g.

                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  2015 02

                                  Liepų g.

                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    Parašė Tylus
                                    H.Manto g.

                                    Atvaizdas
                                    Įdomu kada nors visi vairuotojai taip atrodys

                                    Comment


                                      Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                                      Įdomu kada nors visi vairuotojai taip atrodys
                                      Teoriškai - nuo rugsėjo, kartu su vaizdo registratoriais ir elektroninėmis švieslentėmis. O šiaip jau dabar dauguma KlAP'o vairuotojų yra tvarkingai apsirengę. Iš privatininkų pasitaiko tik vienas kitas.

                                      Comment


                                        Lietinga ir vėjuota popietė Ligoninės st. :

                                        Comment


                                          Kaip kokybiškai išasfaltuota.
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X