Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Eismas Vilniaus vakarinio aplinkkelio statybos metu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuo antradienio keičiamas eismo organizavimas Pilaitės prospekte
    http://www.15min.lt/naujiena/miestas...ekte-41-232430

    Comment


      Parašė Martlarkis Rodyti pranešimą
      Nuo antradienio keičiamas eismo organizavimas Pilaitės prospekte
      http://www.15min.lt/naujiena/miestas...ekte-41-232430
      Atvaizdas

      Man atrodo tai yra sena naujiena. Apie tai jau buvo diskutuota praeitą savaitę. O informacija buvo pateikta www.vilniustransport.lt dar anksčiau.

      Comment


        Tai ne sena naujiena - eismo organizavimo schemos dar niekur nebuvo. Autobusų eismo schemoje, tarkim, nenurodyta, kad Senojo Pilaitės kelio atkarpoje eismas bus tik vienpusis. Be to, autobusai važiuoja apylankomis jau nuo šiandien, nors eismas Pilaitės pr. dar leidžiamas abiejomis kryptimis. Šitai tikrai niekur nebuvo paminėta.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Tai ne sena naujiena - eismo organizavimo schemos dar niekur nebuvo. Autobusų eismo schemoje, tarkim, nenurodyta, kad Senojo Pilaitės kelio atkarpoje eismas bus tik vienpusis. Be to, autobusai važiuoja apylankomis jau nuo šiandien, nors eismas Pilaitės pr. dar leidžiamas abiejomis kryptimis. Šitai tikrai niekur nebuvo paminėta.
          Aš kaip tik norėjau to klausti, nes pasižiūrėjąs pro langą nustebau pamatęs į abi puses judantį transportą. Gal ir gerai, kad pakeitė trasas. Darbininkams bus patogiau dirbt. Beje, kai bus eismo ribojimas, ar prie posūkio į Pilaitės pr stovės apsauga, kaip buvo kai prie savanorių žiedo, kai buvo baigiamas statyti tiltas ir klojamas naujas asvaltas? Bus gi neišmanėlių, kurie visvien norės „pralėkti“.
          Paskutinis taisė FRT; 2012.07.09, 13:44.

          Comment


            Nematau jokios prasmės statyti apsaugą, nes norintys pralėkti įsirems į priešpriešinio eismo juostą ir akligatvį.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Oi ryt kamščiai didžiuliai laukia. Bet išties mano manymu galėjo padaryti, kad rytais pilaitės pr. būtų galima važiuoti tik į centro pusę, o jau po pietų tik į pilaitės pusę.

              Comment


                Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
                Oi ryt kamščiai didžiuliai laukia. Bet išties mano manymu galėjo padaryti, kad rytais pilaitės pr. būtų galima važiuoti tik į centro pusę, o jau po pietų tik į pilaitės pusę.

                Kai nebuvo Pilaitės prospekto, visi važiavo per Kryžkelės stotelę. Nemanau, kad kamštis bus didesnis, dabar pats atostogų metas, srautai nėra dideli.


                Beje, kažkas verkė, jog ilgieji autobusai netilps kažkurioje apylankos atkarpoje. Gali gali kas pakomentuot šią situaciją? 99proc., jog kaip važiavo, taip ir važiuoja ilgi.
                Paskutinis taisė FRT; 2012.07.09, 18:51.

                Comment


                  Šiandien mašinos su vandens cisternomis valė asfaltą įvažose į aplinkkelį. Kantrybės Pilaitės gyventojams stovint kamščiuose
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Šiandien mašinos su vandens cisternomis valė asfaltą įvažose į aplinkkelį. Kantrybės Pilaitės gyventojams stovint kamščiuose

                    Nebus tų kamščių. Čia jums ne Rusija. Gal maximum 10 minučių reikės pastovėt, ne daugiau. Jeigu šviesoforai Laisvės-Teodoro Narbuto sankryžose bus sureguliuoti tinkamai, nieko pasijusti neturėtų.

                    Comment


                      [QUOTE=FRT;660272]Kai nebuvo Pilaitės prospekto, visi važiavo per Kryžkelės stotelę. Nemanau, kad kamštis bus didesnis, dabar pats atostogų metas, srautai nėra dideli.

                      Na taip srautai ne tokie dideli bus, bet vistiek kas atvažiuos iš narbuto gatvės bus labai sunku pasukti į justiniškių gatvę, na žodžiu ryt pamatysime kaip čia bus viskas.

                      Comment


                        šiandien buvau pažiūrėti kaip ten kas vyksta. Aš galvojau, kad ten vienos pilaitės pr. visos gatvės pusės grindinį nuiminės, o pasirodo, ten nuiminėja tik toje vietoje kur bus viadukas, tai man labai nesuprantama, kodėl jie padarė tokia "durna" apylanka, juk galėjo padaryti kur kas papraščiau (pabraižiojau):

                        Mano manymu kur kas geresnė išeitis nei dabar.

                        Comment


                          Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
                          šiandien buvau pažiūrėti kaip ten kas vyksta. Aš galvojau, kad ten vienos pilaitės pr. visos gatvės pusės grindinį nuiminės, o pasirodo, ten nuiminėja tik toje vietoje kur bus viadukas, tai man labai nesuprantama, kodėl jie padarė tokia "durna" apylanka, juk galėjo padaryti kur kas papraščiau (pabraižiojau): Atvaizdas


                          Mano manymu kur kas geresnė išeitis nei dabar.
                          O kaip technikai sukiotis? Irgi apylanka? Darbų zona ten ir gan nemaža, o ne kelių trinkelių paklojimas.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Parašė SPX Rodyti pranešimą
                            O kaip technikai sukiotis? Irgi apylanka? Darbų zona ten ir gan nemaža, o ne kelių trinkelių paklojimas.
                            Na prastovėjau 40minučių, per tą laiką tik 3-4 mašinos važiavo pro ten kur aš papaišiau, nors ir daugiau važinėtų nemanau, kad sutrukdytų, apvažiuotų kur mažesnis automobilių srautas ir viskas Įdomus faktas ir tas, kad būtent toje pusėje kur padarė tą apvažiavimą yra didesnis technikos judėjimas, kuris ir kerta būtent tą apvažiavimą ) na laikui bėgant gal tos technikos bus ten daug ir tu busi teisus, na pažiūrėsim.

                            Comment


                              Turiu atsiprašyti forumiečių, nes nepadariau žadėto reportažo. Sugebėjau susirgti per kelias dienas.. Kai pasveiksiu, bus galerija. Beje, kiek laiko dega rodyklė laisvės justiniškių sankryžoje?

                              Comment


                                Pravažiavau neseniai pro Laisvės pr. tose sankryžose.. Situacija kraupi. Pačiame posūkyje į Justiniškių g. tai didelio sujudimo nesimatė. Pagrindinis sujudimas pasirodė prie Mados (sukant į kairę), kur kamščiai buvo milžiniški važiuojant pro gaidį. Jeigu taip bus kiekvieną dieną, tai ten visi prasikeiks, nors ir neilgai šie pakeitimai.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Pravažiavau neseniai pro Laisvės pr. tose sankryžose.. Situacija kraupi. Pačiame posūkyje į Justiniškių g. tai didelio sujudimo nesimatė. Pagrindinis sujudimas pasirodė prie Mados (sukant į kairę), kur kamščiai buvo milžiniški važiuojant pro gaidį. Jeigu taip bus kiekvieną dieną, tai ten visi prasikeiks, nors ir neilgai šie pakeitimai.

                                  Ten ir taip kamštis visada. Su 7 kiek tenka važinėt, visada ten stovi 5-6 minutes piko metu. Kartais ir visas 10. O kodėl pvz Viršuliškių-Laisvės pr sankryžoje užsidega žalia judantiems Viršuliškių gatve, o tik po kelių sekundžių sukantiems į Laivės pr? Ten gi galima vienodu metu įjungt rodyklę su žaliu signalu.

                                  Comment


                                    Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                    Ten ir taip kamštis visada. Su 7 kiek tenka važinėt, visada ten stovi 5-6 minutes piko metu. Kartais ir visas 10. O kodėl pvz Viršuliškių-Laisvės pr sankryžoje užsidega žalia judantiems Viršuliškių gatve, o tik po kelių sekundžių sukantiems į Laivės pr? Ten gi galima vienodu metu įjungt rodyklę su žaliu signalu.
                                    Na nelabai.. Kiek kartų teko važiuot (gyvenu netoli, važiuoju nuolatos pro ten), tai pirmą kartą mačiau tokį kamštį, kurį sukėlė ne avarija.

                                    Comment


                                      Šiandien kaip tyčia teko važiuoti Laisvės pr. lygiai 17:00, tai kamštis buvo nuo pažymėtos vietos raudonai sukančiųjų į Justiniškių g. Nežinau ar čia daug, ar ne :] retai čia važiuoju.

                                      Paskutinis taisė romm; 2012.07.10, 23:00.

                                      Comment


                                        Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                        O kodėl pvz Viršuliškių-Laisvės pr sankryžoje užsidega žalia judantiems Viršuliškių gatve, o tik po kelių sekundžių sukantiems į Laivės pr? Ten gi galima vienodu metu įjungt rodyklę su žaliu signalu.
                                        Nepamenu, bet greičiausiai dėl pėsčiųjų.

                                        Comment


                                          Vakar apie 18 val. kamštis prasidėjo ties panorama.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X