Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Mykolo Lietuvio g. (būsimasis Šiaurinis aplinkkelis)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė qms Rodyti pranešimą

    Nemanau, kad skleisdamas melagingą informaciją pasirodai labai protingas. Į projektavimą investuoti pinigai šiaip sau? Procedūros sklypų nusavinimo (reikalingų projektui) pradėtos irgi šiaip sau? Matau net nesuvokiate kiek visos procedūros užtrunka.

    Bent jau nuomonę reikėtų pateikti kaip nuomonę, o ne faktą.

    Teismai stabdo, sklypų nusavinimas stabdo ir kitos procedūros, kurios ilgai užtrunka, ypac kai neeina susitarti su sklypų sąvininkais ar teismuose tuose lengvai.

    Būtent todėl, nes procedūros truks dar ilgai ir nusprendė VMS laikinai išasfaltuoti M. L g, bet prognozuoju pagal viską ką žinau, jog apie 3metus tai tikrai tas laikinas kelias užsitęs, jeigu ne ilgiau.
    Viskas ka mes cia rasome yra tik musu nuomone, tai forumas. Savivaldybes atstovai gali teikti faktus, bet ir tai rezultatas ju veiklos gali buti kitoks nei jie tikisi.

    Taip ("mano nuomone") i projektavima Savivaldybe investuoja kaip i socialine paslauga, kad palaikuyti sau pavaldzios istaigos veikima. Priminsiu, kad yra paruosti jau virs 30 skveru projektai, kurie natūraliai nebus niekada igyvendinti. Nes kai ateis metas ta daryti, juos jau reikes vel perprojektuoti.

    O sklypu isisavinimas - vienintelis rodiklis, kuris teikia vilti, kad ta gatve turi galimybe kazkada atsirasti taip, kaip buvo suplanuota.

    Comment


      Oj, oj koooks modernus europietiskas sostines aplinkelis !!!!!!!!!! Po 30 metu nepriklausomybes ....pagaliau....bus kuo pries latvius pasigirt kad turim toooki modernuma !!!!!!!!!! Simasius tikrai ieis i vilniaus istorija !!!! :-D

      Comment


        Parašė KUBILISTANAS Rodyti pranešimą
        Oj, oj koooks modernus europietiskas sostines aplinkelis !!!!!!!!!! Po 30 metu nepriklausomybes ....pagaliau....bus kuo pries latvius pasigirt kad turim toooki modernuma !!!!!!!!!! Simasius tikrai ieis i vilniaus istorija !!!! :-D
        Išversiu tavo pasisakymą:

        Faktai sako: aplinkelio projektas nusikėlė dėl Visorių slėnio bendrijos teismų su savivaldybe, dėl Bajoruose esančių sklypų, jog nesutinka parduoti jų savivaldybei ir tpt ir kadangi procedūros užtruks ilgai, nes daug biurokratijos teismuose ir sklypų nusavinimo procedūruose, savivaldybė nusprendė skirti papildomus 500 tūkst eur laikinam keliui (išasfaltauojant kelią, sutvarkant vandens užtvinimo bėda ten), toje vietoje, kad atsirastu, bent kažkokas susisiekimas čia ir dabar

        Tipinis lietuvos kaimietis sako: Oj, oj koooks modernus europietiskas sostines aplinkelis !!!!!!!!!! Po 30 metu nepriklausomybes ....pagaliau....bus kuo pries latvius pasigirt kad turim toooki modernuma !!!!!!!!!! Simasius tikrai ieis i vilniaus istorija !!!! :-D

        Uhh.. man gėda už mano tautiečius. Viskas aiškiai yra įvardinta, bet net laikiną kelią, remonto darbą - asfaltavimą, vadini aplinkeliu, tam, kad pabrėžtum savo emociją, kurioje 0 argumentų ir faktų.

        Pabaigai pasakysiu taip: galit ir užblokuoti mane dėl ale "nepagarbos nariams", nuo to tik geriau, nes akivaizdu, jog šitas forumas skirtas rašyti pievas, emocijas, be jokių argumentų ir akivaizdu, jog šitas forumas skirtas melagingai informacijai skleisti. Daugiau diskusijose su vaikais, kurie nesugeba net elementarios logikos įterpti sakiniuose, nedalyvausiu, tad ir forume daugiau nebebūsiu.

        Visiems, kurie dar turi sveiką protą ir nesivadovauja tik emocijomis ir nekaltina dėl visų bėdų Šimašiaus ar betkokio kito pavienio žmogaus (kurie net neatsakingi tiesiogiai už tas funkcijas) - pagarba.

        Linkiu išmokti faktus tikrinti ir mažiau skleisti melo, nes nors ir laisva šalis esam, bet manau visiems geriau būtų, jog laisvės skleisti nesamones ir klaidinti žmones - išvis neturėtume.

        Viso gero.
        Paskutinis taisė qms; 2022.08.28, 12:37.

        Comment


          Parašė qms Rodyti pranešimą

          Išversiu tavo pasisakymą:

          Faktai sako: aplinkelio projektas nusikėlė dėl Visorių slėnio bendrijos teismų su savivaldybe, dėl Bajoruose esančių sklypų, jog nesutinka parduoti jų savivaldybei ir tpt ir kadangi procedūros užtruks ilgai, nes daug biurokratijos teismuose ir sklypų nusavinimo procedūruose, savivaldybė nusprendė skirti papildomus 500 tūkst eur laikinam keliui (išasfaltauojant kelią, sutvarkant vandens užtvinimo bėda ten), toje vietoje, kad atsirastu, bent kažkokas susisiekimas čia ir dabar

          Tipinis lietuvos kaimietis sako: Oj, oj koooks modernus europietiskas sostines aplinkelis !!!!!!!!!! Po 30 metu nepriklausomybes ....pagaliau....bus kuo pries latvius pasigirt kad turim toooki modernuma !!!!!!!!!! Simasius tikrai ieis i vilniaus istorija !!!! :-D

          Uhh.. man gėda už mano tautiečius. Viskas aiškiai yra įvardinta, bet net laikiną kelią, remonto darbą - asfaltavimą, vadini aplinkeliu, tam, kad pabrėžtum savo emociją, kurioje 0 argumentų ir faktų.

          Pabaigai pasakysiu taip: galit ir užblokuoti mane dėl ale "nepagarbos nariams", nuo to tik geriau, nes akivaizdu, jog šitas forumas skirtas rašyti pievas, emocijas, be jokių argumentų ir akivaizdu, jog šitas forumas skirtas melagingai informacijai skleisti. Daugiau diskusijose su vaikais, kurie nesugeba net elementarios logikos įterpti sakiniuose, nedalyvausiu, tad ir forume daugiau nebebūsiu.

          Visiems, kurie dar turi sveiką protą ir nesivadovauja tik emocijomis ir nekaltina dėl visų bėdų Šimašiaus ar betkokio kito pavienio žmogaus (kurie net neatsakingi tiesiogiai už tas funkcijas) - pagarba.

          Linkiu išmokti faktus tikrinti ir mažiau skleisti melo, nes nors ir laisva šalis esam, bet manau visiems geriau būtų, jog laisvės skleisti nesamones ir klaidinti žmones - išvis neturėtume.

          Viso gero.
          Nikitinai cia tu?
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

            Nikitinai cia tu?
            Ok. Paskutinį kartą..

            Ir dar vienas išlindo su logika, kuri tik jo fantazijose: jeigu, žmogus jau žino kažką ar loginį mąstymą turi, ar informaciją renka analizuodamas faktus, dokumentus ir tpt (o ne klausant random kalbų), vadinasi jis dirba ten, apie ką kalbama, arba gina kažkieno interesus.

            Nedirbu ir nedirbau su savivaldybėje. Kaip ir jeigu žmogus man pasakys kažkokį mokslinį faktą, teisingą, iškart nepulsiu klausti ar jis mokslininkas?

            Man dirbti ir Tesloje nereikia, kad žinočiau labai daug apie ją, o gal aš investuoju į ją, o gal aš duomiuosi apie ją?

            Užauk ir ne skaičiume ar tik pase, o mąstymu
            Paskutinis taisė qms; 2022.08.28, 14:47.

            Comment


              Bent kažkoks susisiekimas „čia ir dabar“ po beveik 8 metų blevyzgų, kad tuoj tuoj bus normali gatvė? Nu taip, ačiū savivaldybei, kad už mūsų pačių 500k net tokią infrastruktūrą dovanoja.

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                Bent kažkoks susisiekimas „čia ir dabar“ po beveik 8 metų blevyzgų, kad tuoj tuoj bus normali gatvė? Nu taip, ačiū savivaldybei, kad už mūsų pačių 500k net tokią infrastruktūrą dovanoja.
                Dar vienas lunatikas. Argumentuok savo pasisakymą "už mūsų pačių pinigų". Už finansų suvokimą rašyčiau tau du ir pasodinčiau, jeigu būčiau mokytojas ir tokį silpną mokinį pamokoje gaučiau

                Turiu sklypą ir nusprendžiu jame miestą padaryti ir padarau. Tvarkau jos infrastruktūra, plečiu jį, išdavinėju statybos leidimus žmonėms, tik prašau tam tikro mokesčio, nes visgi mano sklype pasistatė namą ir plius dėl to, nes kainuoja daug priežiūra, leidžiu visiems naudotis, ne tik savo kiemu ir įvairiom paslaugom ir patogumais ir tpt tpt.... Tai kaip gaunasi tos lėšos, kurias gausiu iš žmonių, bus žmonių ar mano?

                Ups...

                Sėskis - 2.

                Spėjų, pagal tavo logiką galiu nueiti pas Maxima vadybą visą ir sakyti atiduokit mano pinigus, arba aiškinti jiems ką jie už tai turi pirkti, kur investuoti ir pnš? Nes juk čia mūsų visų pinigai, ne jų, taip?
                Paskutinis taisė qms; 2022.08.28, 14:55.

                Comment


                  Parašė qms Rodyti pranešimą
                  Dar vienas lunatikas. Argumentuok savo pasisakymą "už mūsų pačių pinigų". Už finansų suvokimą rašyčiau tau du ir pasodinčiau, jeigu būčiau mokytojas ir tokį silpną mokinį pamokoje gaučiau
                  VMS gal iš šventos dvasios finansuojama?

                  Parašė qms Rodyti pranešimą
                  Turiu sklypą ir nusprendžiu jame miestą padaryti ir padarau. Tvarkau jos infrastruktūra, plečiu jį, išdavinėju statybos leidimus žmonėms, tik prašau tam tikro mokesčio, nes visgi mano sklype pasistatė namą ir plius dėl to, nes kainuoja daug priežiūra. Tai kaip gaunasi tos lėšos, kurias gausiu iš žmonių, bus žmonių ar mano?
                  VMS iš ko sklypą nusipirko? Gedimino?

                  Visi susimetam savivaldybei per GPM. Miesto priežiūrai, socialinėms reikmėms ir t.t. Mes kaip gyventojai samdom biurokratus, kad mums tarnautų ir prižiūrėtų mūsų miestą.

                  Comment


                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                    VMS gal iš šventos dvasios finansuojama?



                    VMS iš ko sklypą nusipirko? Gedimino?

                    Visi susimetam savivaldybei per GPM. Miesto priežiūrai, socialinėms reikmėms ir t.t. Mes kaip gyventojai samdom biurokratus, kad mums tarnautų ir prižiūrėtų mūsų miestą.
                    Juokingas tu, neveltui nesuvoki, kaip kas veikia ir spėju ne veltui tavo gyvenimo didžiausias pasiekimas komentuojant viską iš eilės šiame forume, būtent ir yra komentarų tas aukštas skaičius šiame forume - "Pranešimai: 9630"

                    Viso gero žmogau, kuris dar gyvena viduramžiais "kad mums tarnautų", kuris dar mato savo pasąmonėje tarnus kažkokius aplink, arba nori matyt tokius.

                    Comment


                      Nėra ten joks aplinkkelis. Geriausiu atveju shortcut'as.
                      Aplinkkelis pagal kelio ženklus yra 108 atkarpa tarp Maišiagalos ir A14 sankryžų.
                      Tiesiog džiugu, kad mažėja žvyrkelių. Tik svarbu jokių krypčių pro ten nepravestų, kol neatsiras tam pritaikyta gatvė.

                      Comment


                        Parašė qms Rodyti pranešimą

                        Juokingas tu, neveltui nesuvoki, kaip kas veikia ir spėju ne veltui tavo gyvenimo didžiausias pasiekimas komentuojant viską iš eilės šiame forume, būtent ir yra komentarų tas aukšgas skaičius šiame forume "Pranešimai: 9630"

                        Viso gero žmogau, kuris gyvena viduramžiais "kad mums tarnautų", kur dar mato savo pasąmonėje tarnus kažkokius.
                        Čia tamsta gyvena viduramžiuose kur baudžiauninkai džiaugiasi, kad ponas duonos numetė.

                        Normaliame pasaulyje valstybė dirba piliečiams.

                        Comment


                          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                          Visi mes puikiai suprantame kad tokie darbai kaip gatves asfaltavimas nedaromi siaip sau keliems metams. Bus lygiai taip pat kaip su Taurupes g. - tuo "laikinu" Simasiaus asfaltu esu tikras dar mano vaikai vazines. Niekas ten normalios gatves tiesti nesiruosia.
                          Tiek Taurupės, tiek M. Lietuvio g. tokios daugiau antros klasės (secondary) gatvės. Pilaitė turi savo Pilaitės pr. vedanti tiesiai į Centrą su pėsčiųjų/dviračių infra. M. Lietuvio g. turi alternatyvas ir Ateities g., ir pro Riešę, ir pro Bukiškį, ir net Maišiagalą.
                          Nenuostabu, kad tik išasfaltavo ir viso gero.
                          Bet neteisinu sakymo "laikinai", nors gal neprieštaraučiau "laikinumo" lygiams. Išskirčiau kai laikinai 1-4 m. ir kai 5 m.+
                          1-4 m. Laikinai, kai tikrai laikinai.
                          5 m.+ Laikinai su perspektyva, kad tikrai po kažkiek (daug) metų bus sutvarkyta. Yra gatvių, kurioms kažkokių planų ir nėra.

                          Comment


                            Parašė qms Rodyti pranešimą

                            Dar vienas lunatikas. Argumentuok savo pasisakymą "už mūsų pačių pinigų". Už finansų suvokimą rašyčiau tau du ir pasodinčiau, jeigu būčiau mokytojas ir tokį silpną mokinį pamokoje gaučiau

                            Turiu sklypą ir nusprendžiu jame miestą padaryti ir padarau. Tvarkau jos infrastruktūra, plečiu jį, išdavinėju statybos leidimus žmonėms, tik prašau tam tikro mokesčio, nes visgi mano sklype pasistatė namą ir plius dėl to, nes kainuoja daug priežiūra, leidžiu visiems naudotis, ne tik savo kiemu ir įvairiom paslaugom ir patogumais ir tpt tpt.... Tai kaip gaunasi tos lėšos, kurias gausiu iš žmonių, bus žmonių ar mano?

                            Ups...

                            Sėskis - 2.

                            Spėjų, pagal tavo logiką galiu nueiti pas Maxima vadybą visą ir sakyti atiduokit mano pinigus, arba aiškinti jiems ką jie už tai turi pirkti, kur investuoti ir pnš? Nes juk čia mūsų visų pinigai, ne jų, taip?
                            ryskiai kazko susijaudines ir angazuotas.. ir kas cia nemoka bendraut !
                            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                            - George W. Bush President of the USA

                            Comment


                              Parašė qms Rodyti pranešimą
                              Uhh.. man gėda už mano tautiečius. Viskas aiškiai yra įvardinta, bet net laikiną kelią, remonto darbą - asfaltavimą, vadini aplinkeliu, tam, kad pabrėžtum savo emociją, kurioje 0 argumentų ir faktų.
                              Man tai gėda kad reikia 10 metų teismų kad paimti sklypo dalį 50 metų projektuojamai gatvei ir tai yra laikoma kažkokiu pasiteisinimu. Man gėda kad išvis kažkokie sklypai toje vietoje galiėjo būti suformuoti nesilaikant gatvės raudonų linijų. Aišku, čia problemos prasidėjo kai Šimašius dar po stalu su pampersais bėgiojo. Ne jo klatė.
                              Parašė qms Rodyti pranešimą
                              Turiu sklypą ir nusprendžiu jame miestą padaryti ir padarau. Tvarkau jos infrastruktūra, plečiu jį, išdavinėju statybos leidimus žmonėms, tik prašau tam tikro mokesčio, nes visgi mano sklype pasistatė namą ir plius dėl to, nes kainuoja daug priežiūra, leidžiu visiems naudotis, ne tik savo kiemu ir įvairiom paslaugom ir patogumais ir tpt tpt.... Tai kaip gaunasi tos lėšos, kurias gausiu iš žmonių, bus žmonių ar mano?

                              Ups...

                              Sėskis - 2.
                              VMS skypų neturi, visi sklypai priklauso NŽT. "Sėskis - 2."

                              Comment


                                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                Man tai gėda kad reikia 10 metų teismų kad paimti sklypo dalį 50 metų projektuojamai gatvei ir tai yra laikoma kažkokiu pasiteisinimu. Man gėda kad išvis kažkokie sklypai toje vietoje galiėjo būti suformuoti nesilaikant gatvės raudonų linijų. Aišku, čia problemos prasidėjo kai Šimašius dar po stalu su pampersais bėgiojo. Ne jo klatė.


                                VMS skypų neturi, visi sklypai priklauso NŽT. "Sėskis - 2."
                                Nu ką atėjo laikas pasodint vėl tave į vietą. Viename sakinyje tu sakai, kad gėda, jog išvis leido suformuoti tuos sklypus, kurie trugdo projektą vykdyti - sekundei protingas pasirodai, bet tada tu sakai, kad savivaldybė sklypų neturi, visi sklypai priklauso NŽT.

                                Kaip įmanoma pridaryti tiek klaidų viename fakte tavo? Būtent NŽT formuoja sklypus, taigi taigi, prie ko čia savivaldybė, kai gėda skirta turi būti NŽT, kuri leido ten priformuoti tuos sklypus? Kaip ir gėda turėtų būti NŽT, kad leido priformuoti sklypų ir Visorių slėnių gyventojai kur gyvena ir yra teismuose.

                                O mano pateiktas pvz buvo tik pvz, o tu jį tiesiogiai pateikei, lyg savivaldybė miestą savo sklype pasistatė? Kai viso lapo ten buvo mano sugalvota istorija, kaip paaiškinti nesusivokialiam kaip bent daugmaž veikia savivaldybė ir jog renka pinigus ne už nieką ir kad tai ką mes prievolės būdu jiems sumokam nėra mūsų pinigai, o jie tampa jų.

                                O kur dar faktas, kad savivaldybė turi daug finansų, kurie yra išvis ne iš gyventojų surenkami?

                                O kur dar faktas, kad nepaisant visko, savivaldybė turi daug sklypų ir daug kito NT įvairaus (net butų ir tpt). Bet aj.. kam tie faktai ane?

                                Aj, o kur dar faktas, jog visi keliai ir gatvės mieste priklauso savivaldybei. Taip, kad jo aišku žinoma, viskas priklauso NŽT - tu teisus. Sapnuose savo:Click image for larger version  Name:	image_2022_08_29T12_14_45_696Z.png Views:	0 Size:	187,4 kB ID:	1988297

                                O, kad net keliams yra kadastriniai matavimai, žinojai? Ir apskritai tai irgi yra NT, žinojai? Ir visai tai registruota RC ir yra savivaldybės turtas.

                                Jeigu dar norėsi nemokamų pamokų - pranešk. Nebesuteiksiu, nes loginio mastymo neturinčių žmonių į mokinius nepriimsiu - beviltiška.

                                Baisu pagalvot, kad toks žmogus, tiek daug prikomentavęs apie viską ir visur šiame forume yra (turintis paskyroje "Pranešimai: 6478"). Net įdomu kiek melagingos informacijos paskleidęs esi. Ir viskas su nuomonėmis yra gerai, bet tu savo išsigalvojimus pateiki, kaip faktus

                                Kai sugebėsi su logika susibendrauti, pranešk - padiskutuosim tada ​​

                                Sėskis - 2.
                                Paskutinis taisė qms; 2022.08.29, 14:23.

                                Comment


                                  qms kam priklauso savivaldybės ir kas yra galutinis naudos gavėjas?

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                    qms kam priklauso savivaldybės ir kas yra galutinis naudos gavėjas?
                                    Kam priklauso savivaldybė? Savivaldybei. Naudos gavėjai: paprasti žmonės (kurie gali naudojasi tos savivaldybės sukurta infrastruktūra visa), savivaldybės darbuotojai (nes gaunamos algos) ir pati valstybė.

                                    + Valstybė ir savivaldybės yra du atskiri juridiniai asmenys.
                                    Paskutinis taisė qms; 2022.08.29, 18:15.

                                    Comment


                                      Parašė qms Rodyti pranešimą

                                      Kam priklauso savivaldybė? Savivaldybei. Naudos gavėjai: paprasti žmonės (kurie gali naudojasi tos savivaldybės sukurta infrastruktūra visa), savivaldybės darbuotojai (nes gaunamos algos) ir pati valstybė.

                                      + Valstybė ir savivaldybės yra du atskiri juridiniai asmenys.
                                      Tai kaip ir sakiau - gyventojai samdo tarnautojus, kurie valdo jų kolektyvinį turtą.

                                      Valstybė ir savivaldybės tiek pat atskiri juridiniai vienetai kaip uabikai priklausantys tiem patiem sąvininkams. Teisiškai turtas atskiras, bet realiai viskas vaikšto per rankas pagal poreikį. Įskaitant ir pinigines lėšas suvedant galus buhalterijoje.

                                      Comment


                                        Parašė qms Rodyti pranešimą

                                        Nu ką atėjo laikas pasodint vėl tave į vietą..
                                        Aj žinai pradėjau rašyti atsakymą bet panašu, kad tu net neskaitei arba išvis nesupratai ką aš parašiau, tai eik dar kartą paskaityt.


                                        P.S. pranešimų skaičiaus argumentas tai super. Jeigu daug domiesi tema ir diskutuoji tai mažina temos žinojimą.

                                        Comment


                                          Gal galima grįžti prie temos nuo diskusijų apie žemės nuosavybės juridinius niuansus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X