Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Geležinio Vilko gatvės pratęsimas iki Molėtų pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pritariu zadox, triukšmas dieną naktį sveikatos neatneša.
    Be to ir saugu nėra kai didžiulis eismas praktiškai kieme vyksta. Todėl garso-izoliacinės sienelės būtinos šalia gatvių einančių arti namų.
    Triukšmo barjerų yra gana plati gama. Galima rasti ir skaidrių:

    Comment


      Keletas nuotrauku is kelio statybu (2007 04 28):





























      Comment


        Dėkuj už nuotraukas. Puikiai matosi 3 ir 4 nuotraukose jog kelias eina visai šalia gyvenamųjų namų...
        Ir čia tipo medžiai turi tą triukšmą išsklaidyti????
        Triukšmas užknisa juodai!!!

        Comment


          Parašė zadox Rodyti pranešimą
          Dėkuj už nuotraukas. Puikiai matosi 3 ir 4 nuotraukose jog kelias eina visai šalia gyvenamųjų namų...
          Ir čia tipo medžiai turi tą triukšmą išsklaidyti????
          Čia patys gyventojai kalti kad patingėjo numatyti plento pratęsimą
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Uch koks ponas Spirit protingas...
            Kaip tau atrodo kelintais metais pastatytas namas dešinėj kelio pusėj (trečia foto)?...
            Iš tamstos komentaro susidaro įspūdis, kad pats esi labai įžvalgus ir sugebi matyti daugel metų į priekį, taip? Gal ir mums čia pora savo pastebėjimų?..

            Nesmerk žmonių. Ypač pats nebūdamas pranašesnis.

            Comment


              Parašė klewas Rodyti pranešimą
              Uch koks ponas Spirit protingas...
              Kaip tau atrodo kelintais metais pastatytas namas dešinėj kelio pusėj (trečia foto)?...
              Iš tamstos komentaro susidaro įspūdis, kad pats esi labai įžvalgus ir sugebi matyti daugel metų į priekį, taip? Gal ir mums čia pora savo pastebėjimų?..

              Nesmerk žmonių. Ypač pats nebūdamas pranašesnis.
              O tai perkant būstą nekilo menkiausias klausimas kas per nulyginti laukai, skaldos krūvos? Į vaikų žaidimų aikštelę lyg ir nepanašu Pats gyvenu 200 metrų nuo būsimos Šiaurinės gatvės. ir ką? Pastatys, tai bus pastatyta. Esmė tame, kad, Ponai, nesidomim šių dienų istorija, o tiksliau neįgyvendintų miesto objektų istorija, o ji gan plati. Vilniuje daug užmirštų gatvių ir jungčių.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                O tau atrodo, kad kai statė tą namą trečioje foto - jau buvo kažkokia skalda? Nejuokauk.
                Aš pirkau savo butą 2000-aisiais. Apie jokią skaldą net kalbos nebuvo... Bet aš asmeniškai nesiteisinu

                Tik keista, kad atsiranda gudragalvių, kurie po laiko mėgsta vaizduoti labai protingus. Na kam taip elgtis? Dar sakyčiau nieko tokio jei žmogus daug matęs, daug patyręs, daug žino. Bet šiuo atveju...

                Comment


                  Parašė klewas Rodyti pranešimą
                  O tau atrodo, kad kai statė tą namą trečioje foto - jau buvo kažkokia skalda? Nejuokauk.
                  Aš pirkau savo butą 2000-aisiais. Apie jokią skaldą net kalbos nebuvo... Bet aš asmeniškai nesiteisinu
                  Be abejo. Skalda jau buvo, ir kelias jau išraustas minimum 15 metų.
                  Tik nesakykit, netikėjot, kad Molėtų plentas bus pagaliau užbaiginėjamas.

                  Comment


                    Parašė klewas Rodyti pranešimą
                    O tau atrodo, kad kai statė tą namą trečioje foto - jau buvo kažkokia skalda? Nejuokauk.
                    Aš pirkau savo butą 2000-aisiais. Apie jokią skaldą net kalbos nebuvo... Bet aš asmeniškai nesiteisinu

                    Tik keista, kad atsiranda gudragalvių, kurie po laiko mėgsta vaizduoti labai protingus. Na kam taip elgtis? Dar sakyčiau nieko tokio jei žmogus daug matęs, daug patyręs, daug žino. Bet šiuo atveju...
                    Kada tą kelio pratesimą nustojo statyti ? - kai Lietuva pradėjo vaduotis nuo sovietinio jungo, nes nutrūko visi finansavimai. Kiek aš atsimenu, tai nuo to laikotarpio ir buvo likusi skaldos krūva. Bet ir be skaldos savaime nesunkiai galima buvo suprasti, kad anksčiau ar vėliau šita nesąmonė su vingiuotais ir duobėtais keliukais baigsis, kelias bus nutiestas. Tik tikėjausi, kad pastatys 2 lygių sankryžą, nes tikrai 1 lygio neužteks.
                    Parašas :)

                    Comment


                      Parašė klewas Rodyti pranešimą
                      O tau atrodo, kad kai statė tą namą trečioje foto - jau buvo kažkokia skalda? Nejuokauk.
                      Aš pirkau savo butą 2000-aisiais. Apie jokią skaldą net kalbos nebuvo... Bet aš asmeniškai nesiteisinu
                      Buvo ir skalda, ir planai pratęsti plentą...

                      Parašė klewas
                      Tik keista, kad atsiranda gudragalvių, kurie po laiko mėgsta vaizduoti labai protingus. Na kam taip elgtis? Dar sakyčiau nieko tokio jei žmogus daug matęs, daug patyręs, daug žino. Bet šiuo atveju...
                      Mes visai tavęs nesmerkiam kad tu, gal ir nežinodamas tikslių planų, nusipirkai ten būstą... Aš ir pats tavo vietoje svaidyčiausi žaibais ir keiksmais dėl to, kad, sakykim, per mažas kiemas ar per arti judri gatvė. Patikėk, pas mane situacija yra gan panaši į tavo, nes pats gyvenu prie labai judrios vilniaus gatvės chruščiovkėje ir nieko pakeist negaliu. Yra kaip yra ir belieka su tuo susitaikyti
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                        Tik tikėjausi, kad pastatys 2 lygių sankryžą, nes tikrai 1 lygio neužteks.
                        Reikia džiaugtis, kad tas projektas yra vykdomas, ir tikėti maža viltimi, kad galbūt kažkada labai miglotose ateities perspektyvose ten išvysim 2 lygių sankryžą
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė klewas Rodyti pranešimą
                          O tau atrodo, kad kai statė tą namą trečioje foto - jau buvo kažkokia skalda? Nejuokauk.
                          Aš pirkau savo butą 2000-aisiais. Apie jokią skaldą net kalbos nebuvo... Bet aš asmeniškai nesiteisinu

                          Tik keista, kad atsiranda gudragalvių, kurie po laiko mėgsta vaizduoti labai protingus. Na kam taip elgtis? Dar sakyčiau nieko tokio jei žmogus daug matęs, daug patyręs, daug žino. Bet šiuo atveju...
                          Tai aš pagal tave gudragalvis? Aš tiesiog stengiuos viskuom domėtis. Pagal tave, jei jaunas, tai durnas ir nepatyręs? Jei įdomu, pasiknaisiok forume, yra gerb. Romo sukrta tema apie Infrastruktūros projektus Vilniuje, ten tra įmestų senų gen. planų. Viskas aiškiai matoma, kur kokios gatvės ir magistralės turėjo eiti.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Truputį foto komentarų:

                            Čia matyt kažkur gerb. klewas ir kiti nepatenkinti darbais gyvena


                            O čia jau nepatenkintų darbas (juokauju).


                            Man pasirodė, kad tų medžių ten dar visai normaliai liko, na, nebent iškirs.



                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              07 05 14

                              Comment


                                Čia tai atrodo labai šauniai. Kaži kaip kitas galas atrodo?
                                Mano galerijos:
                                Flickr'e

                                Comment


                                  Kažkaip man dar iki šiol yra keista, kad yra tiesiama su tokia skiriamaja juosta
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Kažkaip man dar iki šiol yra keista, kad yra tiesiama su tokia skiriamaja juosta
                                    Už sankryžos su Mokslininkų gatve atrodo juostos nebebus. Gal ir klystu, bet kiek teko matyt, tai atrodo taip bus...
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      O kuom juosta blogai? Juk saugiau + ateity pletrai vietos palikta, nebutinai gatvei platint, bet visokiems viadukams statyti ir t.t

                                      Comment


                                        Jei jau buvo numatyta ir kažkokiu būdu išsaugota vieta tokiai juostai, tai kam dabar ją siaurinti? Galbūt kada nors Utenos plentas taps autostrada

                                        Aišku nebūtų nieko stebėtino, jei mūsų verslininkiška savivaldybė būtų susiaurinus juostą, o atlikusį laisvą plotą išpardavus kam nors arba "sau"
                                        Bet dabar galim pasidžiaugti, kad taip nėra.

                                        Comment


                                          Bet tas plotas tik iki Mokslininkų g.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X