Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Geležinio Vilko gatvės pratęsimas iki Molėtų pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Man taip atrodo, kad Klewas yra nesavanaudiškiausias žmogus šitame forume - jis gi ne dėl savo NT kainos pergyvena ir net ne dėl padidėjusių/sumažėjančių kamščių prie namų, o dėl to, kad bus iškirsti medžiai. Prieš nieką gi jis neprotestuoja ir, kiek supratau, neketina.
    Aš jį suprantu. Kai važinėdavom Ukmergės gatve į kalną iš mokyklos, skaičiuodavom medelius pro autobuso langą (~140, jei gerai pamenu). Dabar ten dar viena eismo juosta, tikrai labai reikalinga ta juosta. Nu bet medelių vis tiek gaila. Tai palinkėkime jam ramybės, ir kad medeliai būtų pagal galimybes atsodinti.
    Paskutinis taisė balietis; 2007.03.28, 08:58.

    Comment


      #62
      Vat dar vieną pavyzdį duosiu: draugės kieme, pasodino daug medelių, gyventojų kalbos buvo: "kaip smagu, bus žalias kiemas" , vos ne kitą diena tie patys gyventaojai tuos medelius su savo augintiniais apšiko ir kaip po senovei savo automobiliais išvartė. Tai kyla klausimas: Ar nauja tvarkinga, apsodinta aikštelė kieme, ar apsodintas trypiams kiemas be aikštelės ir tvarkos? Tai atleiskit, tada. SUprantu, kad neliks kur šuneliui nusidibt ir visa kita, BET, pažiūrėkim iš gerosios pusės, alengvės netik, vairuotojų judėjimas, bet saugesni jausis ir aplinkiniai gyventojai, galės judėti šaligatviais, civilizuotai , o ne pridirbtais, ir nesuagiais laukais ir dulkinais kelkraščiais. Aš prieš KLEWĄ nieko neturiu, man kaip tik patinka, kad žmogus protestuoja, aš irgi esu daug kuom nepatenkintas. Suprantu, visada pirmoj vietoj yra savi intersai, net ir man taip būna, bet reikia pagalvot netik apie save, bet ir apie greta gyvenantį kaimyną, draugą, galų gale apie paprastus miesto gyventojus, jie kap ir tavo kaimynai, manau nori saugiai ir civilizuotai judėti.

      P.S. neliūdėk dėl tų medžių, bus jų beto, atėjo pavsaris, kad ir netoks žalias dar, kad ir vat medžius kerta, bet apsikuopkim aplink, susirinkim šiukšles, nemeskim betkur, nors ir ne žalia aplink, bet bus maloniau.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        #63
        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        Vat dar vieną pavyzdį duosiu: draugės kieme, pasodino daug medelių, gyventojų kalbos buvo: "kaip smagu, bus žalias kiemas" , vos ne kitą diena tie patys gyventaojai tuos medelius su savo augintiniais apšiko ir kaip po senovei savo automobiliais išvartė. Tai kyla klausimas: Ar nauja tvarkinga, apsodinta aikštelė kieme, ar apsodintas trypiams kiemas be aikštelės ir tvarkos? Tai atleiskit, tada. SUprantu, kad neliks kur šuneliui nusidibt ir visa kita, BET, pažiūrėkim iš gerosios pusės, alengvės netik, vairuotojų judėjimas, bet saugesni jausis ir aplinkiniai gyventojai, galės judėti šaligatviais, civilizuotai , o ne pridirbtais, ir nesuagiais laukais ir dulkinais kelkraščiais. Aš prieš KLEWĄ nieko neturiu, man kaip tik patinka, kad žmogus protestuoja, aš irgi esu daug kuom nepatenkintas. Suprantu, visada pirmoj vietoj yra savi intersai, net ir man taip būna, bet reikia pagalvot netik apie save, bet ir apie greta gyvenantį kaimyną, draugą, galų gale apie paprastus miesto gyventojus, jie kap ir tavo kaimynai, manau nori saugiai ir civilizuotai judėti.

        P.S. neliūdėk dėl tų medžių, bus jų beto, atėjo pavsaris, kad ir netoks žalias dar, kad ir vat medžius kerta, bet apsikuopkim aplink, susirinkim šiukšles, nemeskim betkur, nors ir ne žalia aplink, bet bus maloniau.
        Raminkis. Niekas čia neprotestuoja. Jeigu pats nesugebi suprast kas parašyta tai tau bandė padėt ir Kema ir balietis, bet matau berdždžiai. Palik žmogų ramybėje, kuris sakyčiau labai toleratintiškai išdėstė savo poziciją .

        Comment


          #64
          Kiek galima kartot, kad aš jį palaikau. Yra gi žaliųjų judėjimas, manau su jų pagalba, galima tikrai nesustabždius darbų gražiai išsiaiškinti apželdinimo planus, jo vietoj taip ir padaryčiau, netgi pasiūliau jam ten kreiptis. O dėl tų, atleiskit, šikimų, tai išdėščiau kaip yra, vieša paslaptis... visi mato, visi žino. AŠ kai neturiu augintinio (ir net nenoriu turėt), tai man ir atrodo: "aj, pora medžių nebėda", aplink mane tokių atvejų daug, bet nesiskūndžiu. Nervuoja, tai, kad sutvrakytą teritoriją prišika, ir ne betkas, o tie patys mokesčių mokėtojai, už kurių pinigus, tai buvo sutvarkyta... VAT. ir labai nepykit čia.
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            #65
            to SPX: nepyk, bet vėlei čia vėlei ir pats susivėlei. Prie ko čia tie žalieji? Yra miesto planuotojai, yra projektai ir bus sutvarkyta ir pasodinta kas ir kiek reikia. Tiesė pietinį senamiesčio apvažiavimą - apsodino, tiesia Vilniaus pietinį aplinkelį - numatyta kiek ir kokių medžių bus, Gedimino pr. - apsodintas ir t.t. O kai visokie žalieji pradeda savo nuožiūra, kas berželį, kas ąžuolą, o kas šermukšnį, tai ir gaunasi šabakštynas.
            Nedarykit problemos kur jos nėra, žmogus (klewas) pasamprotavo, o čia puolėt į atlapus su patarimais.
            Ir šiaip baigiam tą diskusiją, geriau pasigrožėkim vykstančiais darbais.
            gera gyventi gerai

            Comment


              #66
              Tai kodėl jis nepatenkintas? aj, nevarbu, ne mums sprest, o labai gerai pasakei - planuotojamas, beje, planuotojams galima ir pasiūlyt arab paklaust, niekas užtai per galvą neduos

              Grįžtam prie darbų. vat toks klausimas man įdomus. Viešasis transportas važinės baltupio gatve ir po rekonstrukcijosar bus kažkaip organizuojamas esmas rekostruota dalim?
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                #67
                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                Grįžtam prie darbų. vat toks klausimas man įdomus. Viešasis transportas važinės baltupio gatve ir po rekonstrukcijosar bus kažkaip organizuojamas esmas rekostruota dalim?
                Kadangi Geležinis Vilkas yra A kategorijos (arkaipjaten) gatvė, tai čia išskyrus 24 autobusą atrodo daugiau joks viešasis transportas nevažinėja kad netrukdytų automobiliams skrendantiems 80km/h. Manau taip bus ir rekonstruotoje dalyje.

                Comment


                  #68
                  SPX:
                  "Tik aišku, vargu ar ką bepakeisit. Jum "Žaliesiems" svarbiau ne istorija, o gamta."


                  Kokiems dar mums? Gal suklaidino mano nick'as? Su Žaliaisiais neturiu nieko bendro ir su jų judėjimu niekad neteko susidurti.

                  Buvo nuklysta į lankas dėl šunų ir jų "palikimo". Nelabai supratau prie ko čia tai ir mano pastebėjimai dėl šitų medžių tiesiogiai tikrai nesusiję su mano šuns "bendravimu su gamta". Su kaimynais, turinčiais šunis, yra sudarytas gražus susitarimas surinkti visus šunų "palikimus". Tad sąvajį turiu jau virš dviejų metų ir tarp tų "pėdsakų" nei man, nei mano kaimynam vaikščioti netenka. Bet kaip ir minėjau - tai ne į temą.

                  Pasikartosiu paskutinį kartą - mano pastebėjimai buvo tik iš mano taško. Kryžium ant kelio negulsiu ir darbų netrukdysiu. Kaip sąmoningas pilietis suprantu, kad šis projektas yra skirtas visai visuomenei ir šiuo atveju aš negaliu savo asmeninius interesus kelti aukščiau visų miestiečių interesų.
                  Man tik gaila to žalio ploto ir tų medžių, man nesmagu, kad iki mano namo sienų priartės išsiplėtusi gatvė, o nuo mašinų gausmo nebesaugos tie patys medžiai ir tas pats žaliasis plotas.
                  Tikiu, kad kažkoks tas plotas išliks, tačiau nebe toks koks buvo. Neabejoju, kad reikalavimai želdynams bus išlaikyti, tačiau kai turi gerai, o tau pasiūlo blogiau - ne kas...
                  Viskas. Taškas

                  Kas liečia visuomeninį transportą - tai manau, kad 34, 48 ir 57 (centinis) maršruto autobusams tai įtakos neturės. Kaip važiavo Baltupio gatve, taip ir toliau turėtų riedėti. O bent jau Geležinio Vilko gatve nuo jos pradžios (jei žiūrėt nuo Molėtų pl.) - tai kaip niekas nevažiavo, taip niekas ir nevažiuos. Nematau tikslo. Nebent paleistų kokį, katras važiuoja link/nuo kaimų. O tų, kurių maršrutas prasideda Santariškių ligoninėje, kryptis neturėtų keistis.
                  Paskutinis taisė klewas; 2007.03.28, 13:23.

                  Comment


                    #69
                    Atrodo, kad vyksta eismas ratu.
                    Kartais tai vadinasi užsiciklinimu.

                    Comment


                      #70
                      Parašė klewas Rodyti pranešimą
                      SPX:
                      "Tik aišku, vargu ar ką bepakeisit. Jum "Žaliesiems" svarbiau ne istorija, o gamta."


                      Kokiems dar mums? Gal suklaidino mano nick'as? Su Žaliaisiais neturiu nieko bendro ir su jų judėjimu niekad neteko susidurti.

                      Buvo nuklysta į lankas dėl šunų ir jų "palikimo". Nelabai supratau prie ko čia tai ir mano pastebėjimai dėl šitų medžių tiesiogiai tikrai nesusiję su mano šuns "bendravimu su gamta". Su kaimynais, turinčiais šunis, yra sudarytas gražus susitarimas surinkti visus šunų "palikimus". Tad sąvajį turiu jau virš dviejų metų ir tarp tų "pėdsakų" nei man, nei mano kaimynam vaikščioti netenka. Bet kaip ir minėjau - tai ne į temą.

                      Pasikartosiu paskutinį kartą - mano pastebėjimai buvo tik iš mano taško. Kryžium ant kelio negulsiu ir darbų netrukdysiu. Kaip sąmoningas pilietis suprantu, kad šis projektas yra skirtas visai visuomenei ir šiuo atveju aš negaliu savo asmeninius interesus kelti aukščiau visų miestiečių interesų.
                      Man tik gaila to žalio ploto ir tų medžių, man nesmagu, kad iki mano namo sienų priartės išsiplėtusi gatvė, o nuo mašinų gausmo nebesaugos tie patys medžiai ir tas pats žaliasis plotas.
                      Tikiu, kad kažkoks tas plotas išliks, tačiau nebe toks koks buvo. Neabejoju, kad reikalavimai želdynams bus išlaikyti, tačiau kai turi gerai, o tau pasiūlo blogiau - ne kas...
                      Viskas. Taškas

                      Kas liečia visuomeninį transportą - tai manau, kad 34, 48 ir 57 (centinis) maršruto autobusams tai įtakos neturės. Kaip važiavo Baltupio gatve, taip ir toliau turėtų riedėti. O bent jau Geležinio Vilko gatve nuo jos pradžios (jei žiūrėt nuo Molėtų pl.) - tai kaip niekas nevažiavo, taip niekas ir nevažiuos. Nematau tikslo. Nebent paleistų kokį, katras važiuoja link/nuo kaimų. O tų, kurių maršrutas prasideda Santariškių ligoninėje, kryptis neturėtų keistis.
                      Tau pasisekė, kad su kaimynais susitrat pavyksta, apie savuosius negalėčiau to pasakyti...,bet ką aš čia
                      Pažirėkit, ką domina, keleivinio transporto planaą iki 2015m, ten numatytas autobusų eismas dab. Mikslininkų gatve (Šiauriniu aplinkkeliu) ir dalim Geležinio vilko gatve.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        #71
                        Parašė klewas Rodyti pranešimą
                        Viskas. Taškas
                        Pala, luktelk. Medzius kirst suzymejo tik nuo namu puses ar ir nuo ligonines? Ar daug suzymeta?
                        Ten ta dideliu medziu juosta gyv.namu pusej nera tokia ir siaura, liks ju dar pakankamai..
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          #72
                          Sužymėjo ir nuo ligoninės pusės, ir nuo namų pusės. Taip pat sužymėjo ir tą "salelę" su medžiais, kuri yra tarp Baltupio g., Molėtų pl. ir Mokslininkų g.
                          Apėjau jau ne kartą tuos medžius, kurie yra mano namo pusėje. Sužymėti ne visi. Sužymėti "tik" gal kokie 85-90 % ir praktiškai visi didieji ir storieji. Be ženklų palikti tik keli. Daugiausia maži, ploni ir neaukšti. Su tais, kurie stovėjo su didelėm ir plačiom šakom, nėr ką lygint...

                          Beje, šiandien ryte važiuodamas į darbą, mačiau kelis vyrukus su Družbom toje "salelėje" tarp gatvių...

                          Comment


                            #73
                            Na, tada tikrai liudna, jog iskerta tiek daug. Gal i Savivaldybe nueikit su kaimynais dar kol laiko yra?
                            Ai, o toj salelej kai buvo neiskuopta dar, stovejo stabas kazkieno
                            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                            Comment


                              #74
                              Ir kas iš to? Ką tuo pasieksi jei nueisi aiškintis? Nieko...
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                #75
                                Pabandysi kazka pakeist. Uzsidares virtuvej verkdamas tikrai turesi nuli itakos procesam.
                                Gal ten tie medziai kertami ne del to, kad keliui paciam vietos nebus, o del siaip del kokiu ismislu (kad statybininkam laisviau sukinetis, kad saligatvis tiesesnis ir pan). Ir jei taip, gal paprotestavus atsiimtu keslus.
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  #76
                                  Užfiksavau kaip atrodė kiemas 2007-03-31:

                                  Deja, nespėjau nufotografuoti, kol dar nebuvo pradėti medžiai kirsti.
                                  Gal nevisus ir iškirs, nes dalis medžių nėra pažymėti... ir šiaip gana keista, kuoliukai keliom eilėm išdėlioti, ką tai galėtų reikšti ?

                                  Comment


                                    #77
                                    rbass

                                    Nuotrauką reikėjo sumažinti

                                    Ar kelio negalėjo į kitą pusę platinti, kur vamzdžiai suguldyti, ir neliesti medžių prie namo? Ar čia viskas automatiškai pagal seniai padarytą projektą atliekama (ir problemos su žeme kiltų kitoje pusėje)?
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      #78
                                      2007 03 31











                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #79
                                        Įdomu, kaip ten rengiamasi sutvarkyti posūkio į kairę problemą. Ar statys šviesoforą?

                                        Comment


                                          #80
                                          O pasirodo kaimynų besama
                                          Ką reiškia dviem eilėm sukalti kuoliukai - nežinau. Galim paspėlioti - iki pirmųjų kuoliukų bus gatvė, iki antrųjų šaligatvis? Iki pirmųjų kuoliukų bus šaligatvis, antrieji kuoliukai - žolyno riba? Velniai žino...

                                          Dabar dar tokį įdomumą pastebėjau, kad iki šių dienų medžiai buvo sužymėti raudonais X ženklais. Dabar vos ne visi medžiai yra sužymėti ir kažkokiais geltonais taškais, tame tarpe ir tie su raudonais iksais. Raudona - kertam, geltona - neliečiam? O raudona su geltona kartu?...
                                          Naivi viltis - gal susiprotėjo ir bent jau dalies nebelies?...

                                          Kitoj gatvės pusėj žemė arba valstybės, arba ligoninės. Bet ten irgi yra plėtros ribos ir vien visą platinimą nuslinkti į ligoninės pusę - vargu ar įmanoma. Pjaunam gabalą nuo vienos, pjaunam gabalą nuo kitos ir vsio.

                                          Šiandien ryte vyrai buvo susikoncentravę ties ligoninės puse ir arčiau link Molėtų stotelės. Krenta, kaip obuoliai, medukai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X