Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus pietinis aplinkkelis (1000-mečio gatvė)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Vilniaus aplinkkelis kainuos 262,5 mln. litų
    http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=10617507
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Keista citata. Inegruos Vilnių į transeuropinį kelių tinklą. Tikriausiai tas tinklas prasdideda Vilniuje ir baigiasi ties Lietuvos Lenkijos pasieniu

      Comment


        #23
        Parašė Llinass Rodyti pranešimą
        Keista citata. Inegruos Vilnių į transeuropinį kelių tinklą. Tikriausiai tas tinklas prasdideda Vilniuje ir baigiasi ties Lietuvos Lenkijos pasieniu
        Nematau nieko keisto. Tiesa ta 3 km atkarpa tik nedidelė (bet labai svarbi) dalis.
        Bus iš dalies išspręsta viena didžiausių Vilniaus problemų. Kol kas yra tik vienas normalus kelias pro geležinkelį (ties N.Vilnia)

        Comment


          #24
          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Nematau nieko keisto. Tiesa ta 3 km atkarpa tik nedidelė (bet labai svarbi) dalis.
          Bus iš dalies išspręsta viena didžiausių Vilniaus problemų. Kol kas yra tik vienas normalus kelias pro geležinkelį (ties N.Vilnia)
          Aš ne apie atkarpą, o apie transeuropinį tinklą.

          Comment


            #25
            Parašė Llinass Rodyti pranešimą
            Aš ne apie atkarpą, o apie transeuropinį tinklą.
            Nu ir aš. O kame problemos dėl tinklo? Ar nežinoma, kad kelių tinklas aplink ir Vilniuje iš tikrųjų nepakankamas?

            Comment


              #26
              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Nu ir aš. O kame problemos dėl tinklo? Ar nežinoma, kad kelių tinklas aplink ir Vilniuje iš tikrųjų nepakankamas?
              Nerašinėk atsakymo iki galo neperskaitęs pranešimo. Kad Vilniuje nepakankamas tai ir taip aišku, bet kur tas transeuropinis tinklas nuveda? Iki Lietuvos Lenkijos pasienio? Kam rašinėt apie kažkokius transeuropinius tinklus kurių nėra? Na bet tikėkimės kad ateity bus

              Comment


                #27
                Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                Nerašinėk atsakymo iki galo neperskaitęs pranešimo. Kad Vilniuje nepakankamas tai ir taip aišku, bet kur tas transeuropinis tinklas nuveda? Iki Lietuvos Lenkijos pasienio? Kam rašinėt apie kažkokius transeuropinius tinklus kurių nėra? Na bet tikėkimės kad ateity bus
                Kaip suprast nėra? Tai yra IX B koridorius, jungiants Kijevą ir Klaipėdą.

                http://www.lra.lt/admin/image.php?id=323
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                  Nerašinėk atsakymo iki galo neperskaitęs pranešimo.
                  Tu įsitikinęs, kad aš neperskaičiau?

                  Kad Vilniuje nepakankamas tai ir taip aišku, bet kur tas transeuropinis tinklas nuveda? Iki Lietuvos Lenkijos pasienio? Kam rašinėt apie kažkokius transeuropinius tinklus kurių nėra? Na bet tikėkimės kad ateity bus
                  Tinklai niekur vesti negali
                  O aš kvailys dar kursinį dėl jų rašiau
                  Reikės patarti buvusiems VGTU dėstytuvams, kad nepjautų grybo

                  The Lithuanian Trans-European network comprises 1,617 km of roads, 1,100 km ofrailways, 278 km of inland waterways, 3 international airports (Vilnius, Kaunas and Palanga) and the Klaipeda State Seaport.

                  Comment


                    #29
                    Sorry uz kokybe, geriau nepasakosiu, kaip padariau sitas foto
                    Stai kaip drieksis trasa:



                    O cia bent jau man idomiausia dalis:

                    gera gyventi gerai

                    Comment


                      #30
                      Dėkui už medžiagą
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Cool. Bent dabar aiskiau pasidare. Tiesa, nelabai matosi ar Burbiškėse viadukas bus.
                        Negalejo savivaldybe i www.vilnius.lt ideti
                        O estakada virš žiedo tikrai grandioziškai atrodys.

                        Comment


                          #32
                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Cool. Bent dabar aiskiau pasidare. Tiesa, nelabai matosi ar Burbiškėse viadukas bus...
                          Is foto panasu, kad bus tunelis...

                          Comment


                            #33
                            Įdomu kokia situacija su suprojektravimu. Kaip suprantu jei jau yra ne tikkad konkursas, bet ir konkurso nugalėtojai, tai turėtu būt seniai suprojektuoti viadukai ir tas tiltas? Ar vis dėlto dar gali būti pakeitimai?

                            Comment


                              #34
                              Manau, artimiausiu metu ši tema taps pagrindine prie infrastruktūros objektų.
                              music on my mind.
                              FC Žaibai

                              Comment


                                #35
                                Niekas net nemano ginčytis, kad toks aplinkelis yra reikalingas, tačiau aš šiandien nematau esminių pagerėjimų dėl jo atsiradimo.

                                Akivaizdu, kad sumažės srautai Dariaus ir Girėno, Panerių bei Vilkpėdės gatvėmis. Tačiau ar tikrai dažnai jums tenka lankytis tose vietose? Ar tikrai kyla tiek daug problemų?

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė giead675 Rodyti pranešimą
                                  Akivaizdu, kad sumažės srautai Dariaus ir Girėno, Panerių bei Vilkpėdės gatvėmis. Tačiau ar tikrai dažnai jums tenka lankytis tose vietose? Ar tikrai kyla tiek daug problemų?
                                  Nu man pvz. kyla problemų kiekvieną sykį, kai iš Užupio viršaus važiuoju pro stotį (laukiu nesulaukiu Senamiescio pietinio apvažiavimo) į Trakus, Druskininkus, Kauną ar Gariūnus. Baisios gatves, išmaltos fūrų. Ypač smagu, kai toje Vilkpėdės gatvės kokia fūra sugenda prieš kalną. Vienžo, labai čia bus gerai, jau nekalbant apie Naujinkų ar Kirtimų gyventojus.

                                  Comment


                                    #37
                                    ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                    Comment


                                      #38
                                      Gal didesnis atsirastų?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                        Gal didesnis atsirastų?
                                        http://www.development.lt/2005/dipolis/start2.swf
                                        ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                        Comment


                                          #40
                                          Jau minėta "įdomioji dalis", tik aukštesnės kokybės

                                          Comment

                                          Working...
                                          X