Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus gatvių apšvietimo sistemos modernizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Smalsuolis
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Sudės pigiausius LED'us, kurie po kelių metų pradės perdeginėt. Atsakingų nebus, o kaltė liks LED'ams.

    Jau geriau sumokėti daugiau, tačiau žinoti, kad visada bus atsakinga įmonė, kuri pati ir prižiūrės.
    Prižiūrės, bet kaina nenormali. Vakariniam aplinkely juk lietuviai ledus dėjo ir ką - blogai? Manai nesugeba prižiūrėt lietuvių firmos apšvietimo tinklų?

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Sudės pigiausius LED'us, kurie po kelių metų pradės perdeginėt. Atsakingų nebus, o kaltė liks LED'ams.

    Jau geriau sumokėti daugiau, tačiau žinoti, kad visada bus atsakinga įmonė, kuri pati ir prižiūrės.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Pinigus visi mėgsta, ypač liberalai. Tai nieko keisto, kad savivaldybė pati tuo užsiims. Iš kitos pusės, jei pačiai savivaldybei tokiu būdu pigiau (iš tikrųjų pigiau) atnaujinti apšvietimą, tai tik sveikintina. Parazitų, puntančių iš valdiškos kišenės nereikia.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    /\ Ateis Benkunskas ir išspardys viską Tada pradės rengti naują projektą, tam skirs porą milijonų eurų. Tada savivaldybė pasiskolins pati pinigus (arba juos gaus iš fondų) ir pigiausio konkursui pateikto varianto būdu pati renovuos apšvietimą. Finale turėsim liberalią savivaldą, kuri privatų investuotoją išmeta ir pati imasi projektų įgyvendinimo

    http://www.15min.lt/verslas/naujiena...ema-663-497023

    Bet gal aš tiesiog per daug pesimistiškas...

    Komentuoti:


  • donatasa
    replied
    Taryba nusprendė pradėti svarstyti Gatvių apšvietimo modernizavimo sutarties sąlygas

    http://www.ivilnius.lt/suzinok/trans...69643d32353036

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Tu matai, o aš maniau, kad savivaldybė jau bankrutavo? Čia pasirodo, kad ji pati įgyvendins 300 mln. Lt vertės modernizaciją!
    Gal oficialiai savivaldybė dar nebankrutavo? O šiaip, panašu į pokštą.
    Paskutinis taisė Silber418; 2015.04.01, 20:14.

    Komentuoti:


  • ArtisLT
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Vilniaus megaprojektas kybo ant plauko



    Tu matai, o aš maniau, kad savivaldybė jau bankrutavo? Čia pasirodo, kad ji pati įgyvendins 300 mln. Lt vertės modernizaciją!
    Aš tikiuosi čia Balandžio 1osios pokštas.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Vilniaus megaprojektas kybo ant plauko

    „Savivaldybė yra pajėgi įgyvendinti modernizaciją. O čia yra antra „Vilniaus energija“. Tinklai nėra tiek nugyventi, kaip aiškina dabartinė valdžia“, - kalbėjo V. Benkunskas.
    Tu matai, o aš maniau, kad savivaldybė jau bankrutavo? Čia pasirodo, kad ji pati įgyvendins 300 mln. Lt vertės modernizaciją!

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Jeigu bus keičiami (aš šito tikrai nežinau), tai bus keičiami tik tie, kurie yra pasenę.

    O projektą vykdo didžiausia apšvietimo sistemų gamintoja/tvarkytoja - Gemmo. Nėra priežasčių manyti, kad jie nesugebėtų įgyvendinti šio projekto. Juolab, kad tai nėra nei didžiausias, nei sudėtingiausias jų projektas.

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    O troleibusų stulpus irgi keis?
    Tikriausiai ne, nes gi pačius troleibusus žada naikint... Be to su stulpų keitimu tai čia išpūstas reikalas - daug jų ir dabar nauji yra. Žada, kad rekonstruos skirstymo pastotes. O jei rimtai, tai apskritai labai abejoju šiuo projektu, per pusantrų metų tikrai nieko nepadarys.
    Paskutinis taisė Godo; 2015.02.16, 01:07.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    O troleibusų stulpus irgi keis?

    Komentuoti:


  • trolyno
    replied
    Tai kad regis italai pavasario lauka, nes apsvietimui reikia moket algas. O keist juk jiems teks ne tik lempas, bet ir stulpus.

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Parašė Smalsuolis Rodyti pranešimą
    Realiai nesuprantu ar vyksta šis projektas ar ne? Nes niekur informacijos nėra, o mieste nebent gedo prospektas ledinėm lempom apšviestas
    Tai, kad Gedimino prospekte tikrai ne LED lempos, jos kol užsidega šviečia žaliai, o tada malonią tokią gelsvai baltą šviesą skleidžia.

    Vienintelės gatvės, kur tikrai LED yra Vikingų gatvė ir Vakarinio apl. II etapas.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Aš jo po tuo filmuku užklausiau kada prasidės. Balandžio pab. - gegužės pr. numatoma pradėti projektą. Nors anksčiau jau ne kartą buvo minėtos datos ir vis nukeltos.

    Dabartinis laikas turi pagrindo pasitvirtinti, nes bus kaip tik praėję rinkimai.

    Komentuoti:


  • Resutas
    replied
    Zuoko FB buvo apie tai net filmukas, priesš pora dienų įdėtas.

    Komentuoti:


  • Smalsuolis
    replied
    Realiai nesuprantu ar vyksta šis projektas ar ne? Nes niekur informacijos nėra, o mieste nebent gedo prospektas ledinėm lempom apšviestas

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Tai reikėtų pažiūrėti į šviestuvų stilių. Jeigu matosi, kad LED - tai jau prasidėjęs matyt. Bet būtų savivaldybė apsiskelbusi, kad prasidėjo... kažin ar taip tyliai jie leistų pradėt

    Komentuoti:


  • grustnyj
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Aš domėjausi savivaldybės, tai sakė, kad dar vyksta paruošiamieji darbai (pagal sutartį nurodytą terminą kompanija išnaudoja). Ne vėliau kaip Sausio 1 d. turi prasidėti darbai. Taigi - iki metų pabaigos jau bus veiksmo.
    Naujojoje Vilnioje daug šviestuvų jau su "balta" šviesa. Net Respublikinės psichiatrijos ligoninės teritorijoje kai kur tokia šviesa. Taip pat ir Pergalės gatvėje. Nežinau ar čia šitas projektas, bet atrodo, kad modernizavimas gali būti jau prasidėjęs.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Aš domėjausi savivaldybės, tai sakė, kad dar vyksta paruošiamieji darbai (pagal sutartį nurodytą terminą kompanija išnaudoja). Ne vėliau kaip Sausio 1 d. turi prasidėti darbai. Taigi - iki metų pabaigos jau bus veiksmo.

    Komentuoti:


  • Smalsuolis
    replied
    Kiek pamenu, projektas jau turėjo spalio mėnesį prasidėti, bet darbai kaip ir niekur nevyksta..

    Komentuoti:

Working...
X