Parašė Pilaitis
					
						
						
							
							
							
							
								
								
								
								
									Rodyti pranešimą
								
							
						
					
				
				
			
		Gali ir nutiesti tą kelią palei VSD nuo Sidaronių g. iki Pilaitės pr (~400m), o apsisukti galima bus už 500 m Pilaitės pr.
1.

Taip pat reiktų sutvarkyti/išasfaltuoti Helsinkio gatvę iki Vakarinio aplinkelio (~700m). Žinoma, būtų geriau, jei nebūtų tų lankstų per kapines.. Sutvarkius Helsinkio g. srautas iš Buivydiškių/pietinių Zujūnų galėtų būti kreipiamas ir per ją/Rygos g.
Taip pat sujungti Helsinkio su Sūduvių g. (~400m)-> galimybė važiuoti per Šiaurinės g. viaduką.
2.

Tokiu atveju iš Buivydiškių/pietinių Zujūnų galima būtų išvažiuoti tiek per Rygos gatvę, tiek per Pilaitės pr., tiek per Vakarinį aplinkkelį, tiek per Šiaurinės g. viaduką.
Iš šiaurinių Zujūnų galima būtų puikiai susisiekti per Šiaurinės g. viaduką. patogumui galimas Sūduvių g. ir Vakarinės g. sujungimas (~300m).
Na o jei dar fantazuojant ir gerinant Buivydiškių, Zujūnų susisiekimą, gali sutvarkyti/nutiesti ir Smalinės g (~1000 m). bei sujungti Buivydiškes/Pilaitės sodus su pačia Pilaite (<500 m).

Tik visa tai matyt įmanoma tolimoje ateityje
 
							
						






 
							
						
Comment