Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektromobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
    Dar nemaciau nei vieno dyzelio, kuris komfortu prilygtu tai paciai masinai tik normaliu varikliu.
    Normalus variklis kaip tik yra dyzelis.
    Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
    Jei dar nebutu kvailai kuras dotuojamas
    Belarusijoje dotuojamas, Venesueloje dotuojamas, Saudų Arabijoje dotuojamas (o gal ir nutraukė dotacijas dėl krizės). O Lietuvoje kaip tik PVM, akcizai.

    Comment


      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
      Pasiseke prancuzams, kad Paryziuj netrukus bus uzdraustas dyzeliu eismas centre, netrukus seks ir Roma Romoj ypac nepatenkinti del dyzeliniu traktoriuku, nes tenka nuolat kolizeju ir kitas senovines strukturas valyt nuo dyzelio tarsos
      UK įves mokestį dyzeliniams varikliams. Bet kol kas irgi tik į miestro centrą. Oslas visai uždraus dyzelių eismą miesto centre.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Normalus variklis kaip tik yra dyzelis.
        Belarusijoje dotuojamas, Venesueloje dotuojamas, Saudų Arabijoje dotuojamas (o gal ir nutraukė dotacijas dėl krizės). O Lietuvoje kaip tik PVM, akcizai.
        Lietuvoje akcizas dyzelinui yra mažesnis nei benzinui, vadinasi dyzelinas labiau dotuojamas. Taip ko gero daroma dėl dyzelino įtakos prekių transportavimui ir vėliau infliacijai ir t.t.
        O lengvųjų dyzelinių automobilių savininkai (ir aš ) tuo naudojasi...

        Comment


          Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
          Lietuvoje akcizas dyzelinui yra mažesnis nei benzinui, vadinasi dyzelinas labiau dotuojamas. Taip ko gero daroma dėl dyzelino įtakos prekių transportavimui ir vėliau infliacijai ir t.t.
          Bet dujoms, anglims ir elektrai verslo reikmėms taikomi didesni akcizai nei gyventojams.

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Tai parašyta juk, kad šių "garantija" yra 8 metai arba 100000 mylių (tai yra nedaug). Po to talpa neišvengiamai krenta. Iš to reikia suprasti, kad ciklų skaičius yra labiau įtakojantis. O Lietuvos sąlygomis - juolab. Kažkokie mėgėjiški bandymai prie vidutiniškai neigiamų tempertūrų buvo - nieko gero.
            Pats žvalgiausiu Priuso, 6-7 metų senumo - Lietuvoje visų akumai leisgyviai, Tojotoje "refurbished" 14000Lt kainavo. Gal dabar chrakteristikos pagerėjo.
            Pas mane Prius sesiu metu, rida virs 200k (virs 30k mano), akumo baterija tikrinau pas speca, sake visos celes kaip naujos. Apskritai - akumai cia ne ta vieta kur verta rupintis.

            Comment


              Nieko tame blogo nėra kad dyzelio vibracija kažkiek didesnė nei benzininio analogo. Tai tik tiek, kad lyginat įdomumo dėlei, galima įžvelgti skirtumą. Tas skirtumas nėra toks, kad dyzelio vibravimas kaip nors veiktų žmogaus sveikatą, ar bent jau nervintų. Na, jeigu jau nervai tokie jautrūs, tai tada prašom rinktis benzininį motorą.

              Comment


                Parašė agnette Rodyti pranešimą
                Pas mane Prius sesiu metu, rida virs 200k (virs 30k mano), akumo baterija tikrinau pas speca, sake visos celes kaip naujos. Apskritai - akumai cia ne ta vieta kur verta rupintis.
                O kas ten genda? Elektronika? Automatas?
                Tiesiog tai pats pardavėjas, besispecializuojantis Priusais ir kitai hibridais, paviešino.
                Nors tokį pardavėjų triuką žinau - deklaruoja vieną gedimą, o problemos išlenda kitur. Bet tas lyg ir patikimas.
                Kolega turi Lexusą hibridą , benzą ryja kibirais (~10l) - nežinau kur ekonomija.

                Comment


                  Manau pamirštame vieną dalyką lygindami VDR automobilius su elektromobiliais.

                  Lyinti VDV tarnavimo laiką su baterija, kažkas panašaus kaip lyginti variklį su kuro baku.
                  Baterijai pakeisti tereikia atsukti 6 varžtus.

                  Nepamirškite kad Nissan vis dar tiekia Leaf akumuliatorius 2011 metų modeliams ir planuoja tai daryti ateityje. Taigi praėjus tiems 10 metų jūs greičiausiai galėsite nusipirkti naują akumuliatorių su ta pačia ar net didesne talpa už kažkur 5000 EUR ir vėl važinėti 10 metų. Kuras ir alyvos bei filtrų keitimas tokiam laikotarpiui kainuotų kur kas daugiau.
                  Paskutinis taisė toleranceofculture; 2016.04.07, 22:24.
                  Dear Sir,

                  Comment


                    Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                    Nepamirškite kad Nissan vis dar tiekia Leaf akumuliatorius 2011 metų modeliams ir planuoja tai daryti ateityje. Taigi praėjus tiems 10 metų jūs greičiausiai galėsite nusipirkti naują akumuliatorių su ta pačia ar net didesne talpa už kažkur 5000 EUR ir vėl važinėti 10 metų.
                    Ar daug žmonių šiais laikais perka mašina 20-ai metų?

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      O kas ten genda? Elektronika? Automatas?
                      Tiesiog tai pats pardavėjas, besispecializuojantis Priusais ir kitai hibridais, paviešino.
                      Nors tokį pardavėjų triuką žinau - deklaruoja vieną gedimą, o problemos išlenda kitur. Bet tas lyg ir patikimas.
                      Kolega turi Lexusą hibridą , benzą ryja kibirais (~10l) - nežinau kur ekonomija.
                      Su testuojamu NX300h as ir maziau i 8l neitilpau, benzinis NX200t rode vidurky 9.5, o trauka skiriasi kaip naktis nuo dienos. Nafig tas hibridas tuomet reikalingas.

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Ar daug žmonių šiais laikais perka mašina 20-ai metų?
                        Kai tu su puvėsiai važinėji, tai ir keiti kas metus.

                        Comment


                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                          Kai tu su puvėsiai važinėji, tai ir keiti kas metus.
                          Tu man ne tukauk. Tai yra pirma. O antrą - mašinas keičiu kas 6-8 metus. Taip kad visi tavo šuviai yra pro šalį. Dyzelis yra jėga!

                          Comment


                            Atsidūręs onkologiniam kalbėsi kitaip.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Atsidūręs onkologiniam kalbėsi kitaip.
                              Didžiausią įtaką kvėpavimo takų onkologijai turi rūkymas.

                              Comment


                                Man labiausiai patinka poniai. Daug geriau už elektomobilius.

                                Comment


                                  Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                  Man labiausiai patinka poniai. Daug geriau už elektomobilius.
                                  Dar geriau yra vienaragiai. Jie ėda žolę, o tuštinasi grynu cukrumi. Nulinė tarša, tskant.
                                  Lietuva visiems.

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    O kas ten genda? Elektronika? Automatas?
                                    Tiesiog tai pats pardavėjas, besispecializuojantis Priusais ir kitai hibridais, paviešino.
                                    Nors tokį pardavėjų triuką žinau - deklaruoja vieną gedimą, o problemos išlenda kitur. Bet tas lyg ir patikimas.
                                    Kolega turi Lexusą hibridą , benzą ryja kibirais (~10l) - nežinau kur ekonomija.
                                    Del gedimu nieko negaliu nei patvirtinti nei paneigti, nes dar neturejau. Automatas cia kas? Jei apie pavaru deze tai Priuse jos nera.
                                    Pernai Atotoja vykde akumu garantiju pardavima/pratesima. Kitais kanalais suzinojom kad cia akcija i viena kisene, nes akumai negenda (kalba aisku apie jegos baterija).
                                    Leksusas koks, didelis ir sunkus?
                                    Mano Priusas valgo maziau 5 l/100km, o jis yra vidutiniuokas...

                                    Comment


                                      Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                      Del gedimu nieko negaliu nei patvirtinti nei paneigti, nes dar neturejau. Automatas cia kas? Jei apie pavaru deze tai Priuse jos nera.
                                      Pernai Atotoja vykde akumu garantiju pardavima/pratesima. Kitais kanalais suzinojom kad cia akcija i viena kisene, nes akumai negenda (kalba aisku apie jegos baterija).
                                      Leksusas koks, didelis ir sunkus?
                                      Mano Priusas valgo maziau 5 l/100km, o jis yra vidutiniuokas...
                                      O kiek Prius valgo laikant 140km/h?

                                      Comment


                                        Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                        Mano Priusas valgo maziau 5 l/100km, o jis yra vidutiniuokas...
                                        Mieste ar užmiesty?

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Mieste ar užmiesty?
                                          Bendrai. Mano rida - 31717 km, sudeginta - 1549 l benzino, sanaudos iseina - 4.82 l/100… arba 5.55 €/100.
                                          Mieste, aisku maziau, nei uzmiesty…
                                          Mano rekordas 3.1 l/100.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X