Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio II etapas L.Asanavičiūtės g. - Pilaitės pr.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ačiū už reportažą. Man tai juokingai atrodo toks darbų eiliškumas, vienur jau paklotas asfaltas, kitur net nenukasta, kitur dar tik tvarkoma ir dar tie stulpai, na bent jau smagu matyti, kad darbai juda į prieki.

    Comment


      Matyt dirba tik viena pamaina, nes žino, kad nėra kur skubėti kol stulpai neiškelti. O tai bus po to taip, kad padarys viską ir teks be daro sėdėti porą mėnesių

      Comment


        Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
        Ačiū už reportažą. Man tai juokingai atrodo toks darbų eiliškumas, vienur jau paklotas asfaltas, kitur net nenukasta, kitur dar tik tvarkoma ir dar tie stulpai, na bent jau smagu matyti, kad darbai juda į prieki.
        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Matyt dirba tik viena pamaina, nes žino, kad nėra kur skubėti kol stulpai neiškelti. O tai bus po to taip, kad padarys viską ir teks be daro sėdėti porą mėnesių
        Kad elektros linija neiškelta, gal ir keistai atrodo, tačiau taip yra ne dėl kokio apsileidimo, o dėl to, kad laidai turi būti pakloti šachtose šalia būsimo kelio, o tam būtina nutiesti bent dalį kelio, iškasti vagą ir t.t., tada bus kur perkelti laidus. Apie tai rašiau prie vienos iš nuotraukų.

        Comment


          Parašė Godo Rodyti pranešimą
          Kad elektros linija neiškelta, gal ir keistai atrodo, tačiau taip yra ne dėl kokio apsileidimo, o dėl to, kad laidai turi būti pakloti šachtose šalia būsimo kelio, o tam būtina nutiesti bent dalį kelio, iškasti vagą ir t.t., tada bus kur perkelti laidus. Apie tai rašiau prie vienos iš nuotraukų.

          Tikrai taip.. Mačiau kaip jie kažkokius ilgus ir gan storus laidus tampė, ar kažką tokio.

          Comment


            Dirba viena, nes pinigų yra vienai, o ir darbai normaliai suplanuoti.

            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            Matyt dirba tik viena pamaina, nes žino, kad nėra kur skubėti kol stulpai neiškelti. O tai bus po to taip, kad padarys viską ir teks be daro sėdėti porą mėnesių

            Comment


              Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
              Ačiū už reportažą. Man tai juokingai atrodo toks darbų eiliškumas, vienur jau paklotas asfaltas, kitur net nenukasta, kitur dar tik tvarkoma ir dar tie stulpai, na bent jau smagu matyti, kad darbai juda į prieki.
              man tik baisu kad dėl tokio eiliškumo ant asfalto daug papildomų siūlių gausis, dėl ko veliau gali įtakoti dangos kokybei

              Comment


                Įdėmiau pažiūrėk į naujas gatves. Nustebsi kiek ten nejaučiamų sujungimų

                Parašė Corsaro Rodyti pranešimą
                man tik baisu kad dėl tokio eiliškumo ant asfalto daug papildomų siūlių gausis, dėl ko veliau gali įtakoti dangos kokybei

                Comment


                  Parašė Corsaro Rodyti pranešimą
                  man tik baisu kad dėl tokio eiliškumo ant asfalto daug papildomų siūlių gausis, dėl ko veliau gali įtakoti dangos kokybei
                  Nu nu. Paskutinį smulkiausią asfalto sluoksnį uždės kai neliks jokių stulpų. Tai ką matote yra tik pirminiai (stambesnio grūdo) asfalto sluoksniai.
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    Ar man vienam atrodo, kad Asanavičiūtės viaduką stato per ilgai ?

                    Comment


                      Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
                      Ar man vienam atrodo, kad Asanavičiūtės viaduką stato per ilgai ?
                      Matyt.Greitai betonuos.

                      Comment


                        2012-07-16 Statybos tęsiasi


                        Būsimos aplinkkelio trasos fragmentas be dangos


                        Elektros linijos dar neperkeltos po žeme...






                        ...bet kanalizacija joms jau paruošta


                        Laikina trasa vykstantiems iš Pilaitės į centrą






                        Dešinėje Vilniaus vakarinio aplinkkelio II etapo trasos pabaiga...


                        ...nors kelio ženklas neišlaikė Lietuvos išbandymų


                        Vilniaus II troleibusų parkas taip pat kažką veikia: matomi žemės darbai teritorijoje


                        Kelininkų technika










                        Genialus planas: jei prisidengsime aplinkkelio statyba ir labai giliai kasime, anksčiau ar vėliau pasieksime Kiniją

                        Comment


                          Puikios nuotraukos.
                          Labai norėtųsi pamatyti aplinkkelio trasą ir darbus joje iš paukščio skrydžio.

                          Gal kas turite galimybę padaryti nuotraukų?

                          Comment


                            Parašė jagas Rodyti pranešimą
                            Vilniaus II troleibusų parkas taip pat kažką veikia: matomi žemės darbai teritorijoje
                            Atvaizdas
                            Ten šalia yra smėlio bazė - tie smėlio kalnai nepriklauso troleibusų parkui .
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Ten šalia yra smėlio bazė - tie smėlio kalnai nepriklauso troleibusų parkui .
                              Keista, kad ten tiek smėlio. Kiek žinau ten "Grindos" dalis.
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Galimybė yra. Reikia tik tinkamo vėjo

                                Parašė M_Mindaugas Rodyti pranešimą
                                Puikios nuotraukos.
                                Labai norėtųsi pamatyti aplinkkelio trasą ir darbus joje iš paukščio skrydžio.

                                Gal kas turite galimybę padaryti nuotraukų?

                                Comment


                                  Šianden galima,nėra vėjo (ar toks netinka?).Po pietų gal ir saulės bus

                                  Comment


                                    Turėtų pūsti neperstiprus (aplink 5 m/s) vyraujantis rytų vėjas. Vieta oro baliono startui parenkama atsižvelgiant į vėjo kryptį, kad būtų galima pamatyti kuo daugiau senamiesčio. Gi dabar pučia stiprokas vakarų vėjas ir Pilaitės pusėn nuskristi nerealu. Teks pakentėt

                                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                    Šianden galima,nėra vėjo (ar toks netinka?).Po pietų gal ir saulės bus

                                    Comment


                                      Parašė SPX
                                      ??? kažko nesupratau?
                                      Aš irgi. Kiek buvau paskutini kartą viadukas vedė nuo Asanavičiūtės g. į Oslo-Lazdynėlių sankryžą.

                                      Comment


                                        Per parą išbetonavo???
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          "Verslo Žinių" puslapyje patalpintas neblogas kelių vietų palyginimas kaip vaizdas atrodė prieš metus ir kaip dabar:
                                          http://vz.lt/article/2012/7/19/vilni...eite-per-metus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X