Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio miesto geležinkeliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Panevezio gelezinkelio stoties pagrindinis fasadas nuo S.Kerbedzio gatves

    Comment


      #42
      Senas, mielas garveziukas salia stoties. Siauriojo gelezinkelio direktorius turi planu ji prikelti antrajam gyvenimui. Butu labai saunu!

      Comment


        #43
        Parašė Dovidas Rodyti pranešimą
        Stai dar vienas vandens bokstas prie buvusio mesos kombinato.

        Atvaizdas
        Tas bokstas su glezinkeliu nieko bendro neturi. Tai pramoninio vandentiekio bokstas.

        Comment


          #44
          Stoties-S.Kerbedzio gatviu sankryza ir gelezinkelio stotis

          Comment


            #45
            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Tas bokstas su glezinkeliu nieko bendro neturi. Tai pramoninio vandentiekio bokstas.
            Aciu uz pastebele Taip, zinau, taciau jis yra salia gelezinkelio

            Comment


              #46
              Dar viena gelezinkelio stoties fasado nuotraukele

              Comment


                #47
                Parašė Dovidas Rodyti pranešimą
                Dar viena gelezinkelio stoties fasado nuotraukele

                Atvaizdas
                Prieš fotografuodamas paeik toliau, ten dar yra kur, nes ne visas stoties pastatas į nuotraukas telpa. Beje, ten ties IKI parduotuve (ar už jos) yra daugiaaukštis pastatas. Vis nesusiruošiu ten nueiti ir iš kokio koridoriaus stotį nufotografuoti. Gal kas nors mane aplenks?
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  #48
                  Žiūriu visi čia įsismaginom. Prisidėsiu ir aš.

                  Prie "Panevėžio kelių" tvoros, į stoties pusę


                  Jau už iešmininkų posto.


                  Dar iš toliau.


                  Iš tos pačios vietos į kitą pusę. Už vartų - "Lytagros" sandėlis.


                  Perėja.


                  Vėl link stoties.


                  Pušaloto g. pervaža.


                  Siauruko bėgiai prie pervažos.


                  Kurie kirtę gatvę eina lygiagrečiai jai.


                  R43 markės bėgiai


                  Pervaža iš kitos pusės


                  Į dešinę eina privažiuojamasis kelias į "Lietkabelį" ir manevravimo aklakelis


                  Iš tos pačios vietos į kitą pusę


                  Dyzeliukas iš Šiaulių


                  Ar ne į cukraus fabriką bėgiai ėjo čia?




                  Manevravimo kelynas. berods trys lygiagretūs keliai.


                  Kitas iešmas, pirmai likęs man už nugaros. Dešinėn bėgiai veda į metalo laužą. Atšaka į stiklo fabriką - viena iš matomų toliau. Taip pat - atšaka į kompresorių gamyklą.
                  Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2009.08.18, 22:20.

                  Comment


                    #49
                    Einame toliau link viaduko. Privažiuojamasis kelias eina lygiagrečiai magistralinio su atšakomis į dešinę, važiuojant nuo stoties.


                    Kelynas už viaduko.


                    O čia nuo viršaus. Pirmoji atšaka eina pro Schmitz Cargobull teritoriją, paskutinioji - į naftos bazę.


                    Čia siauruko privažiuojamasis prie stiklo fabriko.




                    O čia pervaža Pramonės g. su siauruko linija Panevėžys-Joniškėlis




                    Toliau kažkokie brūzgynai...


                    Bėgiai į miesto pusę.


                    Užtverta...


                    Ir ženklas numuštas...


                    Ant šio pamato kažkas stovėjo...


                    Ta pati pervaža


                    Pušaloto pusėn...


                    Tikrai baisiu brūzgynu tapo geležinkeliukas...


                    O šviesoforai rūdija...


                    Šiam kartui tiek...
                    Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2009.08.18, 22:36.

                    Comment


                      #50
                      O per tuos siauruko bėgius vos išlaikiau teises Pramonės g. tas neveikiantis Joniškėlio ruožas beveik pakišo koją - egzaminuotojas sako man: ženklą matei? Matei. Tai ko nepristabdei ir neapsižvalgei? O gal ten traukinys atrieda... Neveikiančiu ruožu? Siaurukas?.. norejau sakyti, bet susitvardžiau. Patylejau, prisipažinau kaltas ir pasižadėjau kitą kartą būti atidesnis. Tai mane ir išgelbėjo. Seniai tas buvo, prieš kokius šešerius metus
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        #51
                        Parašė enigma Rodyti pranešimą
                        O per tuos siauruko bėgius vos išlaikiau teises Pramonės g. tas neveikiantis Joniškėlio ruožas beveik pakišo koją - egzaminuotojas sako man: ženklą matei? Matei. Tai ko nepristabdei ir neapsižvalgei? O gal ten traukinys atrieda... Neveikiančiu ruožu? Siaurukas?.. norejau sakyti, bet susitvardžiau. Patylejau, prisipažinau kaltas ir pasižadėjau kitą kartą būti atidesnis. Tai mane ir išgelbėjo. Seniai tas buvo, prieš kokius šešerius metus
                        Prieš šešis metus siaurukas iš Panevėžio į Joniškėlį dar lygtai nebuvo visiškai neveikiantis. Dar galėjo važiuoti tokio tipo riedmuo kaip motodrezina. O geležinkelio pervažoje privalu praleisti bet kokią bėginę transporto priemonę.
                        Egzaminatorius buvo teisus.
                        Kažkada labai seniai (gal prieš 40+ metų) buvo akcentuota avarija Lenkijos pasienyje, kada neveikiančio geležinkelio pervažoje ties Sangrūda į tuometinį "Tarybinio artojo" kolūkį važiavęs maršrutinis autobusas (PAZ'as) susidėrė su ūkiniu traukiniu - autodrezina, keleivinis vagonas (tas senovinis siauralangis) ir dar lyg vagonas-platforma... Autobuso vairuotojas taip pat "žinojo", kad tas geležinkelis pasibaigia prieš pat Lenkijos sieną ir neveikia, ir pervažoje bėgius kirto drąsiai. Laimei, susidūrimo metu skaudžių pasėkmių išvengta. Keliose nuotraukose buvo matyti, kad nuo bėgių nukrito ir pasviro tas keleivinis vagonas. Apie tą avariją rinkau medžiagą iš įvairių informacijos šaltinių ir nepaisiau suaugusių dėdžių ir tetų perspėjinėjimų, kas gresia už pernelyg aistringą domėjimąsi padėtimi tuometinėje pasienio zonoje...

                        Kad siaurukas tuoj pavirs menkaverčių krūmų linija, šiemet įsitikinau prie Biržų. Ne ką geresnį vaizdą pamačiau vietoje, kur siauruką kerta "Via Baltica". Bėgių jau nė nepastebėtum, jei ne kelio ženklai. Tiesa, tai ne įspėjamieji pervažos ženklai, o informaciniai lankytinos vietos. Kitą siauruko kirtimosi su "Via Baltica" vietą prie Pasvalio radau tik įdėmiai sekdamas žemėlapį ir orientyrus kelyje, o informaciinų kelio ženklų ten nėra. Nėra jų ir kelyje Biržai-Vabalninkas. Tarp Panevėžio ir Biržų taip ir neteko pamatyti siauruko pervažos, kurioje nebūtų išmontuoti arba užasfaltuoti bėgiai...
                        Paskutinis taisė Vitas; 2009.08.19, 00:24.

                        Comment


                          #52
                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          O per tuos siauruko bėgius vos išlaikiau teises Pramonės g. tas neveikiantis Joniškėlio ruožas beveik pakišo koją - egzaminuotojas sako man: ženklą matei? Matei. Tai ko nepristabdei ir neapsižvalgei? O gal ten traukinys atrieda... Neveikiančiu ruožu? Siaurukas?.. norejau sakyti, bet susitvardžiau. Patylejau, prisipažinau kaltas ir pasižadėjau kitą kartą būti atidesnis. Tai mane ir išgelbėjo. Seniai tas buvo, prieš kokius šešerius metus

                          Aš toje vietoje susimoviau dvigubai. Bet egzaminuotojas buvo geras. Nepristabdžiau per tuos bėgius ir po to nespustelėjau iki 70 km/h.

                          Comment


                            #53
                            Dovidui Nuotraukos fainos, tik galėjai viską į vieną postą sudėt...
                            Paskutinis taisė LinS; 2009.08.19, 08:37.

                            Comment


                              #54
                              Parašė LinS Rodyti pranešimą
                              Dovidui Nuotraukos fainos, tik galėjai viską į vieną postą sudėt...
                              paskui laukdamas, kol puslapis uzsikraus prazilt gali. ne visi gi turi sviesolaidi.
                              kai puslapyje 80 nuotrauku, man kraunasi apie 5-7 minutes, ir visu netgi neuzkrauna. ir esme ne skupume, tiesiog nera techniniu galimybiu padidinti sparta. nebent uz 4km sviesolaidzio tiesimo susimokeciau.
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                #55
                                Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                                paskui laukdamas, kol puslapis uzsikraus prazilt gali. ne visi gi turi sviesolaidi.
                                kai puslapyje 80 nuotrauku, man kraunasi apie 5-7 minutes, ir visu netgi neuzkrauna. ir esme ne skupume, tiesiog nera techniniu galimybiu padidinti sparta. nebent uz 4km sviesolaidzio tiesimo susimokeciau.
                                Mieli kolegos, nepykite, tiesiog nelabai moku talpinti. Kaip sakoma, pirmas kartas Savo klaida supratau, ateityje nebepasikartos

                                Comment


                                  #56
                                  Sorry jei ką, tyliu

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                    O per tuos siauruko bėgius vos išlaikiau teises Pramonės g. tas neveikiantis Joniškėlio ruožas beveik pakišo koją - egzaminuotojas sako man: ženklą matei? Matei. Tai ko nepristabdei ir neapsižvalgei? O gal ten traukinys atrieda... Neveikiančiu ruožu? Siaurukas?.. norejau sakyti, bet susitvardžiau. Patylejau, prisipažinau kaltas ir pasižadėjau kitą kartą būti atidesnis. Tai mane ir išgelbėjo. Seniai tas buvo, prieš kokius šešerius metus
                                    Iki šiol ant to egzaminuotojai gaudo reik sutvarkyt bent jau tą ruožą, kad padoriau atrodytu
                                    Paskutinis taisė Kosovo; 2009.09.03, 03:14.
                                    "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                    Comment


                                      #58
                                      PANEVĖŽYS TARPUKARIS




                                      Gal kas žino daugiau

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė pan_zaibas Rodyti pranešimą
                                        PANEVĖŽYS TARPUKARIS

                                        Atvaizdas



                                        Gal kas žino daugiau
                                        Ryškesnės nėra? Keletą veidų gal ir žinomi, bet jų beveik nesimato, o tas baltai apsirengęs panašus į Maksimą Katchę, nors gal klystu...
                                        O kareiviai tai matyt 4-ojo pėstininkų pulko, kuris buvo dislokuotas Panevėžyje

                                        P.S. Jeigu ten iš tikrųjų M. Katchė, tai nuotrauka daryta kažkur 1919 - 1921 m., nes tuo laiku jis vadovavo 4-ajam pėstininkų pulkui, vėliau buvo Gen. štabo viršininkas
                                        Paskutinis taisė Kosovo; 2009.09.02, 18:19.
                                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Prieš fotografuodamas paeik toliau, ten dar yra kur, nes ne visas stoties pastatas į nuotraukas telpa. Beje, ten ties IKI parduotuve (ar už jos) yra daugiaaukštis pastatas. Vis nesusiruošiu ten nueiti ir iš kokio koridoriaus stotį nufotografuoti. Gal kas nors mane aplenks?
                                          koridoriai ne į tą pusę aš gyvenu tam rajone

                                          Comment

                                          Working...
                                          X