Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dyzeliniai traukiniai ir automotrisės Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
    Už kokius pinigus? Ir reikia paieškoti kažko geriau už RA2.
    O kas blogo yra su RA-2? Visai neblogai jie atrodo, ir kuro sanaudos geros pas ji

    Comment


      Parašė Airijos_Lietuvis Rodyti pranešimą
      O kas blogo yra su RA-2? Visai neblogai jie atrodo, ir kuro sanaudos geros pas ji
      Tik kad su patikimumu panasu nelabai kas...
      Itariu PESOS daug patikimimesnes

      Comment


        Parašė copper Rodyti pranešimą
        O kokiuose maršrutuose dabar yra naudojamas D1?
        Kuriuose maršrutuose negaliu pasakyti, tačiau Vilnius- Marcinkonys jis važiuoja bene visą laiką, išskyrus vieną reisą ryte, kada važiuoja PESA.

        Comment


          Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
          Kuriuose maršrutuose negaliu pasakyti, tačiau Vilnius- Marcinkonys jis važiuoja bene visą laiką, išskyrus vieną reisą ryte, kada važiuoja PESA.
          D1 važiuoja:

          Vilnius - Kena;
          Vilnius - Marcinkonys;
          Vilnius - Valčiūnai (ir tikėtina, kad Vilnius - Stasylos);
          Kaunas - Kybartai.

          Comment


            Vilnius-Turmantas,irgi į dieną kažkokius 3-4kartus.

            Comment


              Parašė Siemens Rodyti pranešimą
              Vilnius-Turmantas,irgi į dieną kažkokius 3-4kartus.
              Šeštadienį Žeimenos stotelėje:

              Comment


                Parašė AB13 Rodyti pranešimą
                Tik kad su patikimumu panasu nelabai kas...
                Itariu PESOS daug patikimimesnes
                Nezinau, nors as PESA nesu ne karto gyvai mates, bet pagal mane, kiek as maciau is nuotrauku, tai kad jose nera tiek daug vietos, butu beveik visada perpildyti ir nepatogu butu jomis vazinet, nors nezinau, ce tik mano nuomone, gal kai kurie su manim sutiktu, o kai kurie gal ir ne

                Comment


                  Parašė Airijos_Lietuvis Rodyti pranešimą
                  O kas blogo yra su RA-2? Visai neblogai jie atrodo, ir kuro sanaudos geros pas ji
                  Atrodo jau pasenusiai, dėl langų. Netobula valdymo pulto konstrukcija. Labai prasta grindų garso izoliacija, jau atsiranda plyšiai per grindų dangos sulitavimo siūles..
                  Tualetas patinka, sėdynės pakankamai patogios trumpiems atstumams.
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    kadangi matau kad Eimantas labai nusimano apie traukinius, negaletum man pasakyt apie DR1A, ar jie geri ar blogi? man jie kaskodel labai patinka, ir kai sekanti kart nuvaziuosiu i Lietuva, reikes butinai ant ju pasivazinet, nes tiesa pasakius as kai dar gyvenau Lietuvoi, tai ne karto nebuvau vaziaves traukiniu

                    Comment


                      Iki labai nusimanymo man toli...
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        Parašė Airijos_Lietuvis Rodyti pranešimą
                        kadangi matau kad Eimantas labai nusimano apie traukinius, negaletum man pasakyt apie DR1A, ar jie geri ar blogi? man jie kaskodel labai patinka, ir kai sekanti kart nuvaziuosiu i Lietuva, reikes butinai ant ju pasivazinet, nes tiesa pasakius as kai dar gyvenau Lietuvoi, tai ne karto nebuvau vaziaves traukiniu
                        Aš tai nelabai ką ir nusimanau, bet manau, kad DR1A geriau negu D1. O patarčiau atvykus į Lietuvą pravažiuoti dviaukščiu elektriniu traukiniu iš Vilniaus į Kauną kur važiuoja.
                        Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                        Comment


                          anksciau mano megstamiausias transportas buvo keleivinis vagonas, traukiamas TEP-60. nors dazniausiai tekdavo vaziuoti D1.
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                            Aš tai nelabai ką ir nusimanau, bet manau, kad DR1A geriau negu D1. O patarčiau atvykus į Lietuvą pravažiuoti dviaukščiu elektriniu traukiniu iš Vilniaus į Kauną kur važiuoja.
                            Tai tokiu tai žmogaus iš užsienio nenustebinsi, va medinukas su savo salonu arba ER9M su savo turbo garsais

                            Comment


                              DR-1A Kaune po ilgesnės pertraukos

                              Spalio 16 d. važiavau traukiniu Kaunas-Marijampolė, išvykstančiu 15:55h. Buvau nusprendęs penktadienį automotrisa nevažiuoti (dėl penktadienio pavakarę padidėjusio keleivių srauto ir esant šiandieninėms bilietų kainoms pablogėjusio komforto nesinorėjo). Kai išėjęs į Kauno stoties peroną žvilgtelėjau tunelio link, pamačiau RVR tipo traukinio priekį. Jau galvojau, ką veikti iki 17:20h išvykstančio "kybartinio", bet pamačiau, kad atvažiuoja ne automotrisa AR2, o trivagonis DR1A, Kauno depe nematytas ilgokai, gal būt nuo metų pradžios.
                              Kiek šis DR1A pavažinės Kauno mazge (į Kybartys, Marijampolę, Šeštokus), belieka spėlioti.

                              Comment


                                Jau seniai Kaune - DR1A-318. Dar rugsejo pirmoje puseje as ji penktadieni vykstanti 15.15 i Kybartus buvau nufotografaves ir patalpines nuotrauk forume. Gal jau antraji DR1A i Kauna pervare?

                                Comment


                                  Vilniaus dyzeliniu traukiniu depe. Zurnalas "Svyturys" 1956m.
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Alytus. 1959m. rugpjutis.
                                    Attached Files

                                    Comment


                                      Šitie traukinio modeliai tokie "ogromni" atrodo, tokie kaip iš kokio filmo, kur blogietis turi šarvuotą traukinį-taraną
                                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                      Comment


                                        RA-2-039 jau Radviliskyje

                                        Comment


                                          Parašė K a J o t Rodyti pranešimą
                                          RA-2-039 jau Radviliskyje
                                          Na ir ką — kur jis važinės? Į Klaipėdą ar į Rokiškį?
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X