Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gelžk. Kretinga-Skuodas-Priekulė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė adju Rodyti pranešimą
    Kiek pamenu, taip.
    Tikrai ne visi nurikti.
    Не мы такиe, жизнь такaя...

    Comment


      Parašė _TuaReG_ Rodyti pranešimą
      Tikrai ne visi nurikti.
      o kur jų dar yra? kai išsididinau kelias savo nuotraukas, tai tik "pamatus" šviesoforam temačiau

      Comment


        Skuodo meras: 'Nuo 2001 metu i sia atsaka nebuvo investuotas ne vienas litas. 13 km yra labai blogos bukles. Antradieni susitinkame su ministru ir musu verslininkais, bandysime pasiulyti savo sprendimo budus. Musu atsakos problema jau gelezinkeliams galvos skausmas nuo nepriklausomybes laiku. Mes esame labai nepalankioje geografineje vietoje. Cia susipina ir Mazeikiu naftos, ir Liepoja, ir placiosios Rusijos klausimai... Vilties neprarandame, isardyti begiu neduosime, kaip Mazeikiu puseje. Mano ziniom, Mazeikiu atsaka i Latvijos puse, kitais metais bus atstatyta.'

        Comment


          Parašė Horizon Rodyti pranešimą
          Skuodo meras: 'Nuo 2001 metu i sia atsaka nebuvo investuotas ne vienas litas. 13 km yra labai blogos bukles. Antradieni susitinkame su ministru ir musu verslininkais, bandysime pasiulyti savo sprendimo budus. Musu atsakos problema jau gelezinkeliams galvos skausmas nuo nepriklausomybes laiku. Mes esame labai nepalankioje geografineje vietoje. Cia susipina ir Mazeikiu naftos, ir Liepoja, ir placiosios Rusijos klausimai... Vilties neprarandame, isardyti begiu neduosime, kaip Mazeikiu puseje. Mano ziniom, Mazeikiu atsaka i Latvijos puse, kitais metais bus atstatyta.'
          Aha, dar Susisiekimo ministrui perduokite, kad vyrukai Mažeikių - Skuodo regione nejuokauja ir pasirengę suduoti „Lietuvos geležinkeliams“ ryžtingą atkirtį dėl jų savivalės krašte, kur ir kryžiuočiai sprandą nusilaužė. Vienas tokių pavyzdžių – paskutinės naujienos Mažeikiai – Jelgava temoje.

          Dar kita tiesa – Mažeikių meras yra žiauriai nevykęs, lyginant su skuodiškiu. Skuodiškis imasi aktyvių veiksmų ir bando įtakoti situaciją, o mažeikiškis apie po langais Savivaldybei demontuojamą geležinkelį sužinojo tik vietinį laikraštį perskaitęs.
          Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

          Comment


            Parašė Combat Rodyti pranešimą
            Aha, dar Susisiekimo ministrui perduokite, kad vyrukai Mažeikių - Skuodo regione nejuokauja ir pasirengę suduoti „Lietuvos geležinkeliams“ ryžtingą atkirtį dėl jų savivalės krašte, kur ir kryžiuočiai sprandą nusilaužė. Vienas tokių pavyzdžių – paskutinės naujienos Mažeikiai – Jelgava temoje.
            Dar kita tiesa – Mažeikių meras yra žiauriai nevykęs, lyginant su skuodiškiu. Skuodiškis imasi aktyvių veiksmų ir bando įtakoti situaciją, o mažeikiškis apie po langais Savivaldybei demontuojamą geležinkelį sužinojo tik vietinį laikraštį perskaitęs.
            Nepyk, bet... apstok pagaliau. Atsibodai!

            Comment


              Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
              Nepyk, bet... apstok pagaliau. Atsibodai!
              Niekam nesistengiu įtikt ar ką nors pralinksminti. . .
              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

              Comment


                Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
                Nepyk, bet... apstok pagaliau. Atsibodai!
                Aš jau galvojau, kad tik man vienam šitas vaikiško nepilnavertiškumo kamuojamas asmuo atsibodo Combat, susiduok gal tą "ryžtingą atkirtį" sau geriau.

                Comment


                  Parašė artexs Rodyti pranešimą
                  Aš jau galvojau, kad tik man vienam šitas vaikiško nepilnavertiškumo kamuojamas asmuo atsibodo Combat, susiduok gal tą "ryžtingą atkirtį" sau geriau.
                  Tu geriau pažiūrėk į mano pranešimų ir įverčių santykį. Ir susikišk tu tą savo nuomonę į „pilnavertišką“ vietą.
                  Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                  Comment


                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                    Tu geriau pažiūrėk į mano pranešimų ir įverčių santykį. Ir susikišk tu tą savo nuomonę į „pilnavertišką“ vietą.
                    Gal man tau nusilenkti pažiūrėjus į santykį, misteri aukštas santykis? Iš tavo parašymų galima spėti, kad tau 16 metų ir tavo tėvai priklauso "Tvarkos ir teisingumo " partijai Geriau susiduok sau ryžtingą smūgį ir geriau toj vietoj, kur kryžiuočiai sprandą nusilaužė
                    Paskutinis taisė artexs; 2009.12.04, 12:03.

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Ir dar. Jei nedemokratinis valdymo budas yra efektyvesnis ir gali geriau uztikrinti salies ekonomine (o ir socialine, kulturine ir kt.) pletra, gal mums tokio ir reikia?
                      tikra tiesa, nedemokratinis valdymo būdas yra gėris geležinkelių tiesimui. Nes staigiai atsiranda daug nemokamos darbo jėgos su kastuvais ir karučiais.

                      Labiausiai man patinka šita spartuoliška statyba:
                      http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%...B0%D0%BB%D1%8C
                      Paskutinis taisė c2h5oh; 2009.12.09, 08:33.

                      Comment


                        Na, JAV irgi naudojamas kaliniu darbas. Nezinau, kaip dabar, bet pries kelis desimtmecius tai tikrai buvo naudojamas. Ir kelius JAV zekai tiese...

                        Comment


                          Nuo 2009 12 15 nutrauktas traukinių eismas nuo Darbėnų link Skuodo. Nuo Kretingos iki Darbėnų dar veikia geležinkelis.
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            Vadinasi, protestai nepadėjo. O gal buvo nepakankami...

                            Comment


                              Nepadėjo. Tiesa pasakius pagal nuotraukas ir pasakojimus buvo matyti, kad reikėjo kapitalinio remonto, bet jei per tuos 20 m. nė vieno lito nebuvo investuota tai ko norėt - netarnaus amžinai. Aišku, kad regionas atsidurs dar gūdesnėje provincijoje.
                              Dabar eilė turėtų ateit Alytui ir Utenai.
                              Paskutinis taisė Salvijus; 2010.02.04, 22:49.

                              Comment


                                Dabar viska galima suversti krizei, puiki proga.

                                Comment


                                  Parašė Sovijus Rodyti pranešimą
                                  Nepadėjo. Tiesa pasakius pagal nuotraukas buvo matyti, kad reikėjo kapitalinio remonto, bet jei per tuos 20 m. nė vieno lito nebuvo investuota tai ko norėt - netarnaus amžinai. Aišku, kad regionas atsidurs dar gūdesnėje provincijoje.
                                  Dabar eilė turėtų ateit Alytui ir Utenai.
                                  Dar negreit. I Utena ruozas pakankamai neblogos bukles. I Alytu irgi buvo remontuojamas. Be to i siuos miestus yra ka vezti. Iki Skuodo tik keli vagonai per menesi...

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Dar negreit. I Utena ruozas pakankamai neblogos bukles. I Alytu irgi buvo remontuojamas. Be to i siuos miestus yra ka vezti. Iki Skuodo tik keli vagonai per menesi...
                                    Kažkuriam pranešime (http://www.miestai.net/forumas/showt...363#post382363) rašiau apie regioninių geležinkelių būklę - tai tuose ruožuose irgi nekažin kokia būklė - dar net blogesnė nei uždaryto Skuodo ruožo.
                                    Paskutinis taisė Salvijus; 2010.02.04, 23:00.

                                    Comment


                                      Kad jau lenkai suderėjo Mažeikiai - Rengę atstatyt, yra vilčių, kad ir šiam ruožui bus skirta dėmesio. Preitą mėnesį Masiulius atsvykęs į Skuodą teigė, jog šiais, 2010 metais nėra ko tikėtis, o į verslininkų klausimą, ar traukiniai važiuos 2011 metais, buvo atsakyta 'galbūt'. Ministras taip pat išreiškė poziciją, jog geležinkelis, bent jau skuodas - kretinga, turi būti atgaivintas...Taip pat Skuodo rajone šiai dienai renkami parašai dėl ruožo mažeikiai-skuodas-klaipėda atgaivinimo, p. Grybauskeitei.
                                      Paskutinis taisė Horizon; 2010.03.20, 16:54.

                                      Comment


                                        Sveiki. Nesenai gelezinkeliais susidomejau ir as. Gal tai leme, nostalgija laikams kai dirbau gelezinkeliuose, o gal tiesiog. Anyway, ne apie tai dabar. Si gelezinkelio atkarpa (Kretinga - Skuodas ir toliau uz Skuodo) man pakankamai idomi. Drysciau teigti, kad tai man pusiau egzotika, kadangi niekada nemaniau, kad ties Skuodu galejo eiti gelezinkelis (zinojau, kad gelezinkelio linija yra ties Mazeikiais, Joniskiu bet nemaniau, kad ties Skuodu jis taip pat eina arba dabar gal jau ejo, negaliu nieko pasakyti nes naujos informacijos neturiu, nuotrauku taip pat, niekada ten nebuves). Mano klausimas jums kolegos labai paprastas, kadangi kaip sakiau man si linija kazkuom ipatinga, todelman idomu kada galejo kursuoti paskutinis keleivinis traukinys Skuodo ruoze? Ir koks tai galejo buti marsrutas? Butu malonu jei kas issiplestu ir placiau apie keleiviniu traukiniu kursavima ties siuo ruozu. Pats neturiu supratimo kada galejo vazineti keleiviniai traukiniai ten, pasak kaikuriu is jusu, kazkuriuose puslapiuose skaiciau kad kazkas rase, kad ten keleiviniai traukiniai vazinejo ir zmones juo naudojosi pakankamai intensyviai. Tai va, dar karta kartoju klausima: Kada galejo kursuoti vieni paskutiniuju keleiviniu traukiniu tame ruoze (metai?), ir koks tai buvo marsrutas? (vyko is Klaipedos i kazkur ar kaip). Taip pat, kaip jau sakiau butu malonu jei kas parasytu apskritai te kursavusius keleivinius traukinius. Dekui is anksto.

                                        Comment


                                          Parašė Richie Rodyti pranešimą
                                          Sveiki. Nesenai gelezinkeliais susidomejau ir as. Gal tai leme, nostalgija laikams kai dirbau gelezinkeliuose, o gal tiesiog. Anyway, ne apie tai dabar. Si gelezinkelio atkarpa (Kretinga - Skuodas ir toliau uz Skuodo) man pakankamai idomi. Drysciau teigti, kad tai man pusiau egzotika, kadangi niekada nemaniau, kad ties Skuodu galejo eiti gelezinkelis (zinojau, kad gelezinkelio linija yra ties Mazeikiais, Joniskiu bet nemaniau, kad ties Skuodu jis taip pat eina arba dabar gal jau ejo, negaliu nieko pasakyti nes naujos informacijos neturiu, nuotrauku taip pat, niekada ten nebuves). Mano klausimas jums kolegos labai paprastas, kadangi kaip sakiau man si linija kazkuom ipatinga, todelman idomu kada galejo kursuoti paskutinis keleivinis traukinys Skuodo ruoze? Ir koks tai galejo buti marsrutas? Butu malonu jei kas issiplestu ir placiau apie keleiviniu traukiniu kursavima ties siuo ruozu. Pats neturiu supratimo kada galejo vazineti keleiviniai traukiniai ten, pasak kaikuriu is jusu, kazkuriuose puslapiuose skaiciau kad kazkas rase, kad ten keleiviniai traukiniai vazinejo ir zmones juo naudojosi pakankamai intensyviai. Tai va, dar karta kartoju klausima: Kada galejo kursuoti vieni paskutiniuju keleiviniu traukiniu tame ruoze (metai?), ir koks tai buvo marsrutas? (vyko is Klaipedos i kazkur ar kaip). Taip pat, kaip jau sakiau butu malonu jei kas parasytu apskritai te kursavusius keleivinius traukinius. Dekui is anksto.
                                          Tiksliai nežinau, bet spėju, kad Ryga-Mažeikiai-Klaipėda
                                          "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                          Comment

                                          Working...
                                          X