Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Geležinkelių fotografavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
    Mane labai sudomino, koks dyzelinis traukinys turi tokį saloną. Kol kas tai esu matęs tik elektriniuose.
    pamenu tik reiso numerį - 666
    ant bilietų turbūt nerašo traukinių pavadinimų?.. nes kažkur turėtų mėtytis. dar namie yra foto per viso vagono ilgį, tik paplaukusi, tai nedėjau; gal iš to kas ką atspės, pažiūrėsiu.

    Comment


      Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
      Mane labai sudomino, koks dyzelinis traukinys turi tokį saloną. Kol kas tai esu matęs tik elektriniuose. Nuojauta sako, kad bus senukas D1... Tuomet turiu pasakyti, kad esu labai nustebintas.
      DR1A-300, modernizuotas Estijoje
      Paskutinis taisė fow; 2008.12.26, 20:45.

      Comment


        Tuščia Vilniaus stotis. Krizė.

        Comment


          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
          Mane labai sudomino, koks dyzelinis traukinys turi tokį saloną. Kol kas tai esu matęs tik elektriniuose. Nuojauta sako, kad bus senukas D1... Tuomet turiu pasakyti, kad esu labai nustebintas.
          na, aš asmeniškai nemėgstu, kai traukiny vietos kaip autobuse ir nėr kur kojų ištiesti ar susirangyti. kai daugiau žmonių, keliais remiasi. geriau kiečiau, bet laisviau

          o tas "medinis" salonas išvis klasika. ypač langų rėmai.

          Comment


            Tas pats DR1A-300
            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

            Comment


              Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
              na, aš asmeniškai nemėgstu, kai traukiny vietos kaip autobuse ir nėr kur kojų ištiesti ar susirangyti. kai daugiau žmonių, keliais remiasi. geriau kiečiau, bet laisviau

              o tas "medinis" salonas išvis klasika. ypač langų rėmai.
              Vis modernizavimo projektų rengėjų neapsižiūrėjimai... Bandymas sukišti daugiau keleivių į tą patį traukinį. O kur prasmė? Juk nebe sovietmetis jau...

              O kas dėl senųjų medinių, tai nors ir vidurinis vagonas buvo atnaujintas, bet specialiai ėjau į galinį. Kažkoks nepakartojamas jausmas važiuoti tokiame... O jis dar sustiprėja, kai pro langą matai tokius vaizdus.

              Comment


                Parašė skunk Rodyti pranešimą
                Tas pats DR1A-300
                Atvaizdas
                Idomu, kur cia pastebimas noras sukisti kuo daugiau keleiviu?? Nemodenizuotame vietu daugiau gerokai - vienoje puseje triviečiai suolai. Modernizuotuose gi abiejose pusese dvivieciai, o eiliu skaicius lieka tas pats. Be to nereikia noreti, kad priemiestiniame traukinyje sedynes kaip lektuve butu..

                Comment


                  Parašė LT-1 Rodyti pranešimą
                  Idomu, kur cia pastebimas noras sukisti kuo daugiau keleiviu?? Nemodenizuotame vietu daugiau gerokai - vienoje puseje triviečiai suolai. Modernizuotuose gi abiejose pusese dvivieciai, o eiliu skaicius lieka tas pats. Be to nereikia noreti, kad priemiestiniame traukinyje sedynes kaip lektuve butu..
                  na, jei keleivių tiek pat, o vietų mažiau, ergo, jie labiau susigrūdę, aš tai neatsiimu savo žodžių, nežinau, kaip Vytautas_LT. taip - ir keliai bemaž remiasi! čia iš praktikos, o ne iš lubų. na, bet takas platus užtat. nzn, kam, bet gal standartai tokie.

                  paprasčiausiai, kai yra 'sėdyninės' vietos, tiesiog nepasislinksi, kad šachmatine tvarka susėstum...

                  jūs nesinervinkit, gerai niekad visiems nebus, gal tokių nenormalių 'medžio' gerbėjų kaip tik mažuma

                  Comment


                    Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                    paprasčiausiai, kai yra 'sėdyninės' vietos, tiesiog nepasislinksi, kad šachmatine tvarka susėstum...
                    Ir tokiose sėdynėse neišsitiesi, kaip galima išilgai ant "triviečio" suolo.

                    P.S. Nekalbu apie piko valandas.

                    P.P.S. Gink Dieve, nieko prieš neturiu modernizuotiems traukiniams iš esmės. O mažų pastebėjimų visuomet atsiras, niekur nepabėgsi nuo jų...

                    Comment


                      Dabar pagal temos pavadinimą - keletas nuotraukų iš Panevėžio.









                      Comment


                        priminė...

                        2007-ųjų vasaris, Vilniaus stotis.

                        Comment


                          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                          Ir tokiose sėdynėse neišsitiesi, kaip galima išilgai ant "triviečio" suolo.

                          P.S. Nekalbu apie piko valandas.

                          P.P.S. Gink Dieve, nieko prieš neturiu modernizuotiems traukiniams iš esmės. O mažų pastebėjimų visuomet atsiras, niekur nepabėgsi nuo jų...
                          kai vaziuodavau vienas antra klase greituoju is vilniaus i klaipeda, skubedavau uzsikarti ant virsutinio gulto, kad isvengti badymosi keliais. jei gultai budavo uzkrauti studentu vendzlais, nepatingedavau tik isvykus is vilniaus prabegt per vagona, gal kur laisvas gultas...
                          o medinuke laisviau. jo vienas minusas - nera kur parukyt. neseniai meciau rukyt, tai tas minusas isnyko. dar patiko bendras vagonas vilnius - mazeikiai traukinyje. baiges profke, kai vaziuodavau traukiniu, stengdavausi pakliut i sedima, ne i kupini vagona.
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Foto (iš www.railpictures.net)



                            ir video:

                            http://www.rail-videos.net/video/view.php?id=1646

                            Kažin, ar Lietuvoje būtų galima kur nors pagauti tokių kadrų?

                            Comment


                              Parašė robertas Rodyti pranešimą
                              Foto (iš www.railpictures.net)

                              Atvaizdas


                              ir video:

                              http://www.rail-videos.net/video/view.php?id=1646

                              Kažin, ar Lietuvoje būtų galima kur nors pagauti tokių kadrų?
                              na panasiu galejai nutraukti pries men kazkur, kai buvo gausiai
                              pasnige, cia maziau apkrautuose ruozuose ar plyname lauke kur vejas didesnes pusnis sunese
                              Drąsa, išdidumas, kova už savo teises – pagrindiniai girtumo požymiai.

                              Comment


                                /\ abu kartus prie pervažų, kiba tyčia supila tuos kalnelius?:] įspūdingai atrodo. nors mašinistui gal ir nejauku...

                                irgi laabai 'apsnigtas' traukinys:



                                o ką, ne traukinys?



                                800-pikselinė nelabai ryški, tai didesnė: http://foto.terpe.lt/inkelti/20081224/traukinys03.jpg

                                (pire "Lietuvos geležinkelių". tik nevažiavo šiandien:/)

                                Comment


                                  Man rodos ten nesupilta, o tiesiog kai valytas kelias sustumta į šonus sniegas. Video gale matosi kaip kelias atrodo ir kur sniegas sugrūstas.

                                  Comment


                                    Geras straipsnis apie mus:

                                    http://en.wikipedia.org/wiki/Railfan

                                    Įdomu, ką manytų geležinkelių apsauga, pamačiusi tai



                                    ?

                                    Comment


                                      idomu ka taip bando nufotografuot
                                      - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                      - Rusija su Amerika kariauja.
                                      - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                      - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                      - O amerikiečiai?
                                      - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                      Comment


                                        Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                                        idomu ka taip bando nufotografuot
                                        Specialų traukinį (greičiausiai su garvežiu ir retro vagonais).

                                        Comment


                                          Švenčionėliai - Utena

                                          Nuotraukos iš kaimo
                                          Pramoninė linija nuo Utenos geležinkelio stoties iki Utenos pramonės rajono (ilgis apie 8 km). Dabar čia prekiniai traukiniai pravažiuoja retai, daugiausia kartą per dieną. Dar visai neseniai eismas buvo gan intensyvus, aptarnavo nemažai Utenos gamyklų.

                                          Ties Nemeikščių kaimu, tiltas per Krašuonos upę:


                                          Ties Pačkėnų kaimu, tiltas per Utenos-Švenčionių kelią:


                                          Ties Nemeikščių kaimu:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X