Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Geležinkelių fotografavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kaip tik faina.

    Comment


      Turiu klausimą traukinių fotomedžiotojams ir šiaip entuaziastams. Fotoakademijoj duota tema, ją sugalvojau įvykdyt su naktinėm traukinių fotografijomis. Kadrais būtinai pasidalinsiu ir čia. Todėl iš jūsų norėčiau sužinoti kuria kryptimi iš Vilniaus laukti didžiausio kiekio traukinių tam, kad galėčiau eksperimentuoti daug kartų. Tai kur geriausia įsikurti jų belaukiant, t.y. Turmanto, Kauno, ar oro uosto kryptyje?

      Comment


        Parašė Aviat Rodyti pranešimą
        Turiu klausimą traukinių fotomedžiotojams ir šiaip entuaziastams. Fotoakademijoj duota tema, ją sugalvojau įvykdyt su naktinėm traukinių fotografijomis. Kadrais būtinai pasidalinsiu ir čia. Todėl iš jūsų norėčiau sužinoti kuria kryptimi iš Vilniaus laukti didžiausio kiekio traukinių tam, kad galėčiau eksperimentuoti daug kartų. Tai kur geriausia įsikurti jų belaukiant, t.y. Turmanto, Kauno, ar oro uosto kryptyje?
        O tau svarbiau keleiviniai ar krovininiai traukiniai? Keleivinių tai ko gero Vilnius - Kaunas atkarpoje daugiausia, labai geras taškas fotkinimui - tiltas per Vokę.

        Comment


          Parašė disident Rodyti pranešimą
          O tau svarbiau keleiviniai ar krovininiai traukiniai? Keleivinių tai ko gero Vilnius - Kaunas atkarpoje daugiausia, labai geras taškas fotkinimui - tiltas per Vokę.
          Ne, man reikia bet kokių traukinių - vis vien nakties fotografijoje lieka tik šviesų palikti "dryžiai". Dėkui, tikriausiai rinksiuos Vokės tiltą.

          Comment


            Parašė Aviat Rodyti pranešimą
            Ne, man reikia bet kokių traukinių - vis vien nakties fotografijoje lieka tik šviesų palikti "dryžiai". Dėkui, tikriausiai rinksiuos Vokės tiltą.
            Manau, vien tik šilumvežio "dryžių" gali būti per maža, geriau - keleivinis...

            Naktinė fotografija ties Rykantais:
            http://www.miestai.net/forumas/showp...4&postcount=91
            Paskutinis taisė railman; 2014.11.18, 00:25.

            Comment


              Prieš kelionę į Vilnių. Klaipėda, dvylikta valanda, Eks 780...

              Comment




                Comment


                  Kiek pas jus sniegoooo pavydžiu
                  O foto superinės...
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Kažkur Gubernijoje pjaustomi į metalo laužą M62 šilumvežiai. Šiauliečiai gal užfiksuos.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      TEM-TMH-046



                      2M62M-1199



                      2M62M-1164



                      D800 LT 03



                      Paskutinis taisė Zorro; 2014.11.24, 21:25.

                      Comment


                        Mechaninių dirbtuvių pastatas suremontuotas, kaip supratau?
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Taip.

                          Comment


                            Nerodo nuotraukos kažkodėl.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Nerodo nuotraukos kažkodėl.
                              Ir man...
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                TEM2-3276 su ~6000 tonu sastatu (64 vagonai).

                                http://www.litrailpics.fotopic.net http://www.youtube.com/user/kriupis

                                Comment


                                  Su panašaus ilgio sastatais magistraliniai šilumvežiai laksto, o čia manevrinis su tokiu žaidžia...
                                  Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

                                  Comment


                                    Parašė DDoncys1 Rodyti pranešimą
                                    Su panašaus ilgio sastatais magistraliniai šilumvežiai laksto, o čia manevrinis su tokiu žaidžia...
                                    Veža "Belaruskalij" trąšas tarp Draugystės stoties ir BKT.

                                    Diena anksčiau:


                                    O čia trečiasis "Štadler" elektrinis traukinys "Aeroekspreso" kompanijai Maskvoje. Draugystės stotis.

                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Atrodo, kad patys rusai kurtų tų traukinių dizainą. Kažkuo panašūs šitie Stadler ir Siemens Desiro RUS.

                                      Comment


                                        M62 1600, gal kas papasakos plačiau apie šitą šilumvežį? Kodel jis melynas? Kokybė prasta, nes iš toli fotografuota.
                                        Attached Files

                                        Comment


                                          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą

                                          O čia trečiasis "Štadler" elektrinis traukinys "Aeroekspreso" kompanijai Maskvoje. Draugystės stotis.

                                          Atvaizdas
                                          Jį per Lietuvą vežė? Kodėl neplukdė iki Piterio?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X