Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kruizinė laivyba

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  o kokia prasme taip uzspamint foruma su pranesimais apie viena ir ta pati dalyka?

  Comment


   Vienam - spam'as, o kitam - chronologiška įvykių seka.

   Comment


    Nelabai kam idomi ta chronologija. Galima buvo arba istrinti senas zinutes, arba jas paredaguoti idedant naujos info.

    Comment


     Na, jei niekam neįdomi - tai neįdomi. Dėkui už draugiškus pastebėjimus.

     Comment


      Man idomi. Nemanau, kad teisinga slopinti zmoniu iniciatyva dalintis informacija. Jei kazkam neidomi, jis teisiog ja gali praskipinti.

      Comment


       Ačiū.

       Comment


        Šios dienos svečias.        Comment


         Šįryt.

         Comment


          Hmm.. Galbūt tas štilis pastebimas rytinėje jūros pakrantėje, bet ne vakarinėje. Tiek Stokholmas, tiek Kopenhaga šio kruizų sezono metu sulauks maždaug 300 vizitų (neskaitant nuolat vykdomų reisų). Stokholme šioms dienomis jau galima stebėti laivų grūstis prie centro esančioje akvatorijoje.
          Paskutinis taisė Silber418; 2015.06.01, 00:40.

          Comment


           Šiandien.

           Comment


            Lankysis jau septintasis šį sezoną kruizinis laivas

            Šiandien Klaipėdoje lankysis jau septintasis šį sezoną kruizinis laivas "Costa Pacifica", kuriuo į miestą atvyks 2888 keleiviai iš 38 pasaulio šalių.

            Daugiau nei 1000 turistų išvyks į organizuotas ekskursijas (Klaipėda, Palanga, Kuršių Nerija, Ventės ragas), kiti su miestu susipažins patys.

            Teatro aikštėje vyks liaudies amatų jomarkas, kuriame amatus pristatys ir tautodailininkai iš Skuodo.

            Klaipėdos uoste iki šių metų birželio 1 dienos jau apsilankė 10 798 kruiziniais laivais atplaukę turistai.

            Comment


             Laineris į Klaipėdą atplukdė beveik tris tūkstančius turistų

             Į Klaipėdą antradienį atplaukė kruizinis laineris „Costa Pacifica“.

             Daugiau kaip tūkstantis turistų išvyko į ekskursijas – aplankė Kuršių neriją, Palangą, Ventės ragą. Kiti laiką leido savarankiškai.

             Kruizinių laivų terminale svečių laukė autobusai, vežantys į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“.Nemažai daliai atvykėlių prisiminimai apie mūsų uostamiestį ir siesis tik su pirkiniais ar barais ir užeigomis šiame centre.

             Daugiau įspūdžių išsiveš tie, kurie atėjo į Teatro aikštę. Čia tradiciškai atplaukus didiesiems laivams rengiamos tautodailininkų mugės.

             Tačiau užsieniečiai nelinkę per daug išlaidauti. Gintaro dirbinių pardavėjai teigė, kad turistai ilgai derasi ir dažniausiai nusiperka tik keletą eurų kainuojančių suvenyrų.

             Teigiama, kad kruizinių laivų keleiviai per dieną uoste išleidžia nuo 50 iki 100 eurų. Viena ekskursija kainuoja 30-50 eurų. Užsieniečiai žino, kad Lietuvoje kol kas lyginant su kitomis šalimis pigus alus, todėl dažnai užsuka į barus.

             Bent ketvirtadalis turistų į Klaipėdą žvelgė tik nuo „Costa Pacifica“ denių. Jie pirmenybę atidavė laive teikiamoms pramogoms.

             ...

             Šįmet „Costa Pacifica“ Klaipėdos panoramą puoš septynis kartus.

             Comment


              Uostamiestyje prisišvartuos didžiausias kruizinis laineris

              Birželio 9 d. 7 val. Klaipėdos kruizinių laivų terminale prisišvartuos didžiausias šį sezoną Klaipėdos uoste besilankantis kruizinis laineris „Celebrity Eclipse“.

              Iš Sankt Peterburgo atvykstantis laivas į uostamiestį atplukdys 2807 kruizinius keleivius. Klaipėdoje lankysis turistai iš 28 pasaulio šalių, iš kurių didžiąją dalį sudarys Didžiosios Britanijos (2237), JAV (257), Australijos (55), Kanados (48), Meksikos ( 43) ir kitų šalių keliautojai.

              Daugiau nei 1 tūkst. kruizinio laivo turistų pasirinko organizuotas ekskursijas, kurių metu aplankys Kuršių Neriją, Klaipėdą, Palangą bei Klaipėdos rajono Lapių kaimą, kuriame bus supažindinti su Lietuvos kaimo gyvenimu bei pabendraus su Lietuvoje gyvenančiu Britų karo ataše David Holliday.

              Kruizinis laivas terminale bus sutinkamas su folkloro ansambliu „Kuršių Ainiai“. Teatro aikštėje bus organizuojamas liaudies amatų jomarkas.

              Laivas išvyks 18 val.

              Comment


               Klaipėdoje prisišvartavo didžiausias kruizinis laineris

               Klaipėdos kruizinių laivų terminale antradienio rytą prisišvartavo didžiausias šį sezoną Klaipėdos uoste besilankantis kruizinis laineris „Celebrity Eclipse“.

               Iš Sankt Peterburgo atvykęs laivas į uostamiestį atplukdė 2807 kruizinius keleivius iš 28 pasaulio šalių. Didžiąją keleivių dalį sudaro keliautojai iš Didžiosios Britanijos (2237). Taip pat šiuo kruiziniu laivu keliauja žmonės iš JAV (257), Australijos (55), Kanados (48), Meksikos ( 43) bei kitų šalių.

               Kruizinis laivas terminale buvo sutiktas su folkloro ansambliu „Kuršių Ainiai“. Teatro aikštėje suorganizuotas liaudies amatų jomarkas.

               Comment


                Šio ryto blyksnis.

                Comment


                 Šiandienos svečias.                 Comment


                  Nauja diena, naujas laivas...

                  Comment


                   Kruizų turistai neranda senamiesčio

                   Į Klaipėdą atvykę kruizinių laivų turistai, norintys savarankiškai apžiūrėti senamiestį, sunkiai atranda kelią jo link todėl, kad trūksta informacinių ženklų. Pigiausiai kainuojantis pasiūlymas pažymėti kelią dažais ant grindinio pritarimo nesulaukė, todėl turistai klaidžioti bus priversti dar ilgai.

                   Dar prieš prasidedant kruizinės laivybos sezonui VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė miesto Įvaizdžio komisijai pateikė pasiūlymą kelią nuo Kruizinių laivų terminalo iki Klaipėdos senamiesčio pažymėti linijomis, pėdomis ar kitais ženklais ant grindinio.

                   "Šiuo metu kelyje nuo Kruizinių laivų terminalo iki Klaipėdos senamiesčio yra 4 rodyklės, o turėtų būti bent kas 100-200 metrų. Ypač klaidinanti vieta yra ten, kur kelias išsišakoja į priešingas puses - piliavietės arba pasukamojo tiltelio link.

                   Manau, nereikia išradinėti dviračio. Daugelyje uostų teko matyti, jog kelias iš uosto į senamiestį žymimas nubrėžiant ištisinę dažų juostą ant grindinio. Turistams labai paprasta orientuotis: eina, pavyzdžiui, pagal žalią juostą ir prieina senamiestį. Gali būti nebūtinai juosta, bet ir kitoks žymėjimas - pėdutės, natos ar panašiai", - sakė R. Savickienė.

                   ...

                   Comment


                    Vidudienio akimirkos.

                    Comment


                     Blyksnis nuo Šiaurės rago.

                     Comment

                     Working...
                     X