Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Dviračių takai Kaune

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
  O kam liemenės?
  Kadangi akcija, tai tam, kad geriau atkreiptų dėmesį praeiviai. Juk toks ir tikslas - ne slėptis, o parodyti, kad ir dviratininkai nori būti matomi ir juos gerbtų kaip lygiaverčius eismo dalyvius.
  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

  Comment


   #22
   Bus gerai Domeikavoj tuo taku krosus begiot O apšvietimo stulpai jau sustatyti.
   Kaunas yra Kaunas

   Comment


    #23
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Kadangi akcija, tai tam, kad geriau atkreiptų dėmesį praeiviai. Juk toks ir tikslas - ne slėptis, o parodyti, kad ir dviratininkai nori būti matomi ir juos gerbtų kaip lygiaverčius eismo dalyvius.
    Tai su kritine mase važiuok jei jau toks noras yra (kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį Kaune būna). Praėjusią savaitę apie 140 tokių aktyvistų buvo.
    kaip?

    Comment


     #24
     Kažkaip retai aš juos pastebiu Laisvės al. Matyt po visą miestą važinėja, ne tik alėjoje.
     www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

     Comment


      #25
      Miesto sodelyje pradžia, ir aplink miestą važiuoja. Kaskart skirtinga trasa būna parinkta.

      Comment


       #26
       Nemuno krantinės dviračių takas

       Foto 2009 04

       Sekite savo banknotus

       Comment


        #27
        Koks jo ilgis?
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


         #28
         Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
         Koks jo ilgis?
         I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
         Parama Siaurojo geležinkelio klubui

         Comment


          #29
          Tos atkarpos prie Akropolio aš tikrai nepavadinčiau dviračių taku.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


           #30
           GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

           Comment


            #31
            Šeštadienį visi kviečiami praleisti su dviračiais

            Šeštadienį, birželio 13 d., projektas „Riedėk ekologiškai“ kviečia visus prisijungti prie akcijos „Diena su dviračiu“. Vilniečiai, kauniečiai bei miestų svečiai šią dieną bus raginami rinktis ekologišką transporto priemonę - dviratį.

            Akcija Vilniuje ir Kaune vyks visą dieną. Jos metu „Riedėk ekologiškai“ komanda dalins dviračių maršrutų žemėlapius, skatins važinėti kultūringai ir atsakingai, atkreipti dėmesį į važiuojančius dviračiais ir būti supratingesniems.

            ...

            „Riedėk ekologiškai“ - tai socialinis projektas, kurio idėja - skatinti važiavimo dviračiu kultūrą. Iniciatyvos autoriai jau sukūrė pirmuosius dviračių maršrutų žemėlapius, patalpino juos internete, kur kiekvienas gali juos komentuoti arba siūlyti naujus. Projektu taip pat siekiama atkreipti dėmesį į važinėjimo dviračiais kultūrą, žmonių požiūrį į dviratininkus bei dviratininkų elgesį.
            Šaltinis: http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...raciais-222096
            Sekite savo banknotus

            Comment


             #32
             Savivaldybė svarsto galimybę atnaujinti dviračių taką po P. Vileišio tiltu
             2009-06-16

             Eismo saugumo komisijos posėdyje prieš pora savaičių buvo svarstytas Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko pavedimas išnagrinėti klausimą dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo šalia salelės prieš Petro Vileišio (buvusį Vilijampolės) tiltą.

             Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Gintautas Degutis pateikė mero A.Kupčinsko pasiūlymą išnagrinėti klausimą dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo šalia salelės prieš Petro Vileišio tiltą, nes daugelis pėsčiųjų ir dviratininkų skundžiasi, kad einant ar važiuojant iš Santakos parko, tenka neleistinai kirsti gatvę per salelę, nes nėra kitos išeities, norint toliau naudotis dviračių taku vedančiu link Kleboniškio miško. Tačiau posėdžio metu buvo nuspręsta pėsčiųjų perėjos prie tilto neįrenginėti, nes tai sukeltų eismo srautų nepatogumus. Buvo priimtas sprendimas išnagrinėti finansines galimybes atstatant senąjį dviračių taką, kuris įrengtas prieš beveik dvidešimt metų ir laikui bėgant, nuolatos užliejant vandeniui, apžėlė žole ir tapo netinkamas naudoti.

             Šiuo metu Miesto tvarkymo skyrius kartu su Aplinkos apsaugos skyriumi išsamiai nagrinėja klausimą dėl senojo dviratininkų tako atstatymo po Petro Vileišio tiltu. Informacija apie galimybes atnaujinti šį dviračių taką bus pateikta artimiausiame Eismo saugumo komisijos posėdyje.
             Šaltinis: http://www.kaunas.lt/go.php/lit/Placiau/1147
             Sekite savo banknotus

             Comment


              #33
              Kaune dviratininkų poreikiams skiriamas vis didesnis dėmesys
              2009-07-21


              Kauno miesto savivaldybė atsižvelgė į kauniečių pageidavimus dėl dviračių takų priežiūros. Dviračių sezono metu populiarius takus stengiamasi valyti dažniau.

              Pagal pasirašytas sutartis su Savivaldybe, Kaune esančius dviračių takus valo UAB „Kauno švara" ir UAB „Kelių remonto grupė".
              Takai valomi atsižvelgiant į valymo reikalingumą bei šioms paslaugos skirtą finansavimą. Kadangi miesto valymui skirtų lėšų nepakanka ir jos yra itin taupomos, dviračių takas Kleboniškio parke valomas du kartus per mėnesį, Pažaislio miško parke - vieną kartą per mėnesį. Centro seniūnijoje esantis dviratininkų takas nuo prekybos centro „Akropolis" iki Vytauto Didžiojo bažnyčios yra valomas kartą per savaitę. Aleksoto seniūnijoje esantis dviratininkų takas palei Nerį, Panemunės dviratininkų takas bei dviratininkų takas Žemuosiuose Šančiuose birželio mėnesį buvo valomas kartą per mėnesį.

              Mylinčių dviračius kauniečių nuolat daugėja. Todėl nutarta, kad minėti dviračių takai liepos mėnesį bus valomi tris kartus per mėnesį. Panašiu periodiškumu dviračių takai bus valomi ir rugpjūčio, rugsėjo, spalio mėnesiais.

              Kita dviratininkams maloni žinia: šiuo metu yra kertami menkaverčiai medžiai ir krūmai, einantys palei dviratininkų taką Žemuosiuose Šančiuose. Atlikus šiuos darbus pagerės ne tik dviratininkų važiavimo sąlygos, bet ir atsivers vaizdas į Nemuną.

              Iš viso bus iškirsti 828 menkaverčiai medžiai ir 17,20 ha plote esantys krūmai. Darbai pradėti liepos viduryje, juos numatoma baigti iki rugpjūčio mėn. pabaigos. Medžius kerta UAB „Irgita".
              Šaltinis: http://www.kaunas.lt/go.php/lit/Placiau/1406
              Sekite savo banknotus

              Comment


               #34
               Tas Šančių takas, tai tikrai geras. Iš Viniaus mėgstam atvažiuoti ir jame pariedėti riedučiais. Tiesa kartais tenka lietaus užneštą smėlį nukast ir kartą krūmus karpėm O atstumas asfaltuoto tako ~3,5 km.

               Kadangi čia kalbate ir apie renginius tai šiek tiek info sportuojantiems: šį šeštadienį (07 25), Marvelės plente vyks riedučių maratonas: www.rieduciumaratonas.lt

               Comment


                #35
                Kauno miesto savivaldybės administracija informuoja apie parengtą Kauno miesto savivaldybės teritorijos dviračių takų specialųjį planą

                SPECIALIOJO PLANO VIEŠA EKSPOZICIJA. Kauno miesto savivaldybės teritorijos dviračių takų specialiojo plano vieša ekspozicija vyks nuo š. m. rugsėjo 7 d. iki spalio 2 d. Kauno miesto savivaldybės administracijos patalpose, Visuomenės informavimo apie aplinką centre, 411 kab. (4 aukštas) Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas.

                VIEŠAS SVARSTYMAS SU VISUOMENE: Kauno miesto savivaldybės teritorijos dviračių takų specialiojo plano sprendinių viešas svarstymas su visuomene įvyks š. m. spalio 20 d. 15:00 val. Kauno miesto savivaldybės administracijos patalpose, Savivaldybės Mažojoje salėje, adresu Laisvės al. 96, T-44251 Kaunas.

                PLANAVIMO PASIŪLYMŲ PATEIKIMO TVARKA: Pasiūlymus dėl specialiojo plano visuomenė gali teikti planavimo organizatoriui raštu per visą specialiojo plano rengimo laikotarpį iki viešo susirinkimo ir jo metu, t.y. iki 2009 m. spalio 20 d..

                PLANAVIMO DOKUMENTŲ SPRENDINIŲ PASIŪLYMŲ APSKUNDIMAS. Asmenys gautą atsakymą, kad parengtame teritorijų planavimo dokumente į jų pateiktus pasiūlymus neatsižvelgta, per mėnesį nuo jiems išsiųsto laiško (atsakymo į pateiktą pasiūlymą) gavimo dienos, gali apskųsti Kauno apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo valstybinės priežiūros skyriui, L. Sapiegos g. 12, 44252 Kaunas.


                Kauno miesto dviračių takų specialusis planas (*.pdf)

                Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai (*.pdf)
                Šaltinis: http://www.kaunas.lt/go.php/lit/Placiau/1628
                Sekite savo banknotus

                Comment


                 #36
                 Atidarytas dviračių takas nuo Vilijampolės tilto iki Lampėdžių

                 Kauno mieste 2009 m. rugsėjo 19 d., minint Europos Judriosios savaitės „Mieste be savo automobilio" dieną, oficialiai atidarytas naujai nutiestas dviračių takas maršrutu: Vilijampolės tiltas - Lampėdžių rekreacinė zona.
                 http://www.kaunas.lt/go.php/lit/Placiau/1851

                 Daugiau nei 1 mln. litų kainavusio tako ilgis - beveik puspenkto kilometro, plotis - 2,5 metro. Dalis dviračių trasos, įrengtos šalia pėsčiųjų takų ir šaligatvių, eina pylimu, vaizdinga Nemuno pakrante, tad važiuojantiems yra kur paganyti akis.
                 http://www.delfi.lt/news/economy/aut....d?id=24124212
                 Sekite savo banknotus

                 Comment


                  #37
                  Prastas labai dviračių takas. Be to bandyta vienu šūviu du zuikius numušt. Vietom, tuo pačiu taku ir pėstieji vaikšto ir dar bamba, kad kur čia dviračiai laksto

                  Comment


                   #38
                   Kokia danga? Kokybė bloga ar projektavimas?
                   GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                   Comment


                    #39
                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                    Kokia danga? Kokybė bloga ar projektavimas?
                    Projektavimas. Tikrai neptogus. Reikia ratais vaziuot, be to, kaip minejo, nemaza dali kertasi su pesciuju taku.

                    Comment


                     #40
                     O kad nepadaro nuvažiavimų nuo kelkraščių, tai mūsų jau nebestebina... Pas mane, kai minkšta pakaba, tai dar nieko Bet sportiniams variantams tai ne kas...
                     WWW.FOTOR.LT

                     Comment

                     Working...
                     X