Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Tai tik tavo subjektyvi nuomone... Ner ka ir komentuot

  Comment


   Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą
   Manau kažką reikia daryti su Juozapavičiaus pr., nes eismo saugumas ten tragiškas, pėsčiuosius traiško kaip nukritusius obuolius. Aišku senovinis metodas būtų trikojai, bet manau kažko reikia modernesnio. Galimi variantai:
   - pėsčiųjų perėjų (kai kurių) panaikinimas
   - reguliuojamų (su mygtukais) perėjų įrengimas

   Nereguliuojamų perėjų ten akivaizdžiai per daug, dar nuo sovietinių laikų ir naujų pridėta. Bėda su nereguliuojamom perėjom, kad pėstieji ten jaučiasi karaliais, eina nesidairydami, dairosi tai tik į mobilius, o paskui reikia atsakyti vairuotojams. Įdomiausia, kad stacionaraus radaro ten neįrengė, nors tikrai reikėjo. Įrengė nuokalnėse iš esmės pinigo prisirinkt, o ne saugumą pagerint. Ypač tas radaras Nuokalnės g. po perėjos panaikinimo arba Europos pr įkalnės viduryje.
   Aplamai ten galėtų ir šviesoforus perprogramuoti kad būtų galima saugiai atlikti kairįjį posūkį į Skuodo, į Geležinkelio g.(Turiu omenyje atvažiuojant nuo centro pusės)

   Comment


    Kaip suprantu, šventiniam laikotarpiui taikyta eismo tvarka Rotušės a. lieka visam laikui?

    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


     Taip

     Comment


      Atsibodo lauko kaviniu klientams išmetimo dujomis kvėpuoti

      Comment


       Parašė liutass Rodyti pranešimą
       Atsibodo lauko kaviniu klientams išmetimo dujomis kvėpuoti
       O buvo koks savivaldybės pranešimas apie tai?

       Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

       Comment


        Buvo kazkur spaudoje

        Comment


         Puiku.
         AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

         Comment


          Kažkiek informacijos apie šį pakeitimą čia: https://m.kauno.diena.lt/naujienos/k...negales-949813
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


           Per 1,5 metus gal kažkaip sugebės pabaigti Kalvarijų gatvės rekonstrukciją. Gatvė jau išasfaltuota, vietomis dar trūksta antro sluoksnio asfalto. Visa bėda, kad rekonstruodami gatvę, pamiršo pagalvoti apie greitėjimo/lėtėjimo juostas, kur Kalvarijų gatvė išeina į Via Baltica... Suprantu, kad tokiose vietose ko gero kertasi savivaldybės-LKAD atsakomybių ribos, bet kažkas turėtų pagalvoti apie tokius dalykus??

           Ten kasdien bele kiek avarinių situacijų susidaro, kai reikia išsukti iš arba įsilieti įsilieti į Via Balticą... Reikia rimtos avarijos, kad kažkas sukrustų?
           Mano blogas

           Comment


            Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
            Per 1,5 metus gal kažkaip sugebės pabaigti Kalvarijų gatvės rekonstrukciją.
            Nėra Kaune Kalvarijų gatvės. Taip pat kaip ir nėra Kalvarijų pasienio pravažiavimo punkto į Lenkiją. Net žiniasklaidoje labai daug atvejų, kur Kalvarija painiojama su Kalvarijomis.

            Comment


             Parašė Austras Rodyti pranešimą
             Nėra Kaune Kalvarijų gatvės. Taip pat kaip ir nėra Kalvarijų pasienio pravažiavimo punkto į Lenkiją. Net žiniasklaidoje labai daug atvejų, kur Kalvarija painiojama su Kalvarijomis.
             Ką tai keičia? Avarinės situacijos vistiek susidaro kasdien KalvarijOS ir Via Baltica susikirtime...
             Mano blogas

             Comment


              Kaune pradėta tilto per Nerį statyba

              Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) gavo informaciją iš rangovo, kad Kaune, kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, jau pradėta tilto per Nerį statyba. Kadangi statomas tiltas patenka į Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ teritoriją, čia vykdomiems darbams dėl gyvūnų ir augalų apsaugos keliami ypatingi reikalavimai. Darbai Neries upės apsaugos zonoje taip pat negali būti vykdomi žuvų migracijos ir neršto metu. Dėl šių priežasčių dalis darbų, tokių kaip privažiavimo kelių pačioje Neries upėje, tilto polių ir atramų įrengimas upės vagoje, gali būti atlikti tik žiemos metu.

              https://www.youtube.com/watch?v=lWPAF3Ybx1E

              Comment


               Parašė goolfietis Rodyti pranešimą

               Ką tai keičia? Avarinės situacijos vistiek susidaro kasdien KalvarijOS ir Via Baltica susikirtime...
               Neįtikėtina, kad tokį sprendimą suprojektuoja, pastato ir patvirtina. Tiek komisijų praeina ir visiems dzin elementarus dalykas, apsivers kokią fūra, tada atsibus.

               As much power as necessary, as much freedom as possible

               Comment


                Prasideda Kęstučio gatvės rekonstrukcija. Pirmiausia bus įrengiami "pamatai" stulpams

                Click image for larger version

Name:	IMG_20200206_143857.jpg
Views:	10
Size:	233,1 kB
ID:	1781183

                Click image for larger version

Name:	Kęstučio g.stulpams.jpg
Views:	9
Size:	80,2 kB
ID:	1781184
                Keliauju per Lietuvą

                Comment


                 2019 m. tai buvo pati baisiausia Kauno reprezentacinė gatvė. Kreivi, ištrupėję šaligatviai, nenuleisti bordiūrai, tiesiog viskas viskas kreiva šleiva. Sutvarkys Kęstučio g., gal iš paskos ir pastatus surenovuos kur įmanoma.

                 Comment


                  kaunas.lt, 2020-02-07
                  Kaunas skelbia gatvių tvarkymo sezono pradžią

                  <...>

                  Neįprastai šilta žiema kelininkams leido šios savaitės pradžioje pradėti Taikos prospekto kapitalinio remonto paruošiamuosius darbus. Bendrovė „Kauno vandenys“ ėmėsi lietaus, kanalizacijos ir vandens tiekimo tinklų atnaujinimo. Iki pavasario norima užbaigti lietaus tinklo ir vandens surinkimo šulinių remontą, reikiamose vietose numatyta įrengti vandens surinkimo trapus.

                  Kapitalinį Taikos prospekto remontą ketiname pradėti dar kovą, kai tik leis oro sąlygos, o užbaigti rudenį. Vairuotojų iš karto norime atsiprašyti už neišvengiamus nepatogumus. Šiemet teks apsišarvuoti kantrybe, kad ateityje turėtume patogų ir kokybišką vieną pagrindinių įvažiavimų į miestą“, – kalbėjo Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

                  Atkarpoje nuo Ateities pl. iki Pramonės pr. bus iš pagrindų atnaujinta važiuojamoji dalis, ties viešojo transporto stotelėmis įrengtos įvažos autobusams. Vienoje Taikos pr. pusėje suprojektuotas naujas pėsčiųjų ir dviračių takas, taip pat numatytos nedidelės poilsio aikštelės su suoliukais ir dviračių stovais.

                  Po pusmečio tikimasi pradėti darbus ir Taikos prospekto atkarpoje nuo Savanorių pr. iki Studentų g. Visą Taikos prospekto projektą numatyta įgyvendinti per dvejus metus, tad likusi dalis nuo Pramonės pr. iki Studentų g. turėtų būti renovuota kitąmet.

                  <...>

                  Kęstučio gatvėje veiksmas jau prasidėjo. Kaip ir Taikos prospekte, pirmiausia bus atnaujinamos požeminės vandens komunikacijos, keičiamos kontaktinio tinklo atramos bei įrengiamas apšvietimas. Atlikus šiuos darbus nuo gegužės mėnesio prasidės pačios gatvės remonto darbai. Atnaujinta bus ne tik važiuojamoji dalis, bet ir šaligatvis“, – patikino A. Pakalniškis.

                  Šįmet tikimasi startuoti ir su Kauno širdimi vadinama Vilniaus gatvės rekonstrukcija.

                  <..>

                  http://www.kaunas.lt/2020/02/naujien...NvfEuG0EEYqnW0

                  Comment


                   Gerai, kad pradės tvarkyt Kęstučio g., šaligatviai tragiški, bet man didžiausias nesusipratimas Kęstučio gatvėjė dabar yra prie muzikinio teatro stotelės sustatyti automobiliai vidury pėsčiųjų praėjimo, einant link stotelės nuo I.Kanto g. pusės reikia išeiti į gatvę norint praeiti, o jei dar prasilenkti su kitu žmogumi reikia, tikiuosi sutvarkys ten viską žmogiškai.

                   Comment


                    Apie tolimesnę Savanorių pr. rekonstrukciją, Vileišio tilto mazgą, Vandžiogalos plentą, Europos prospektą, Romainių g. tyla Žavu
                    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                    Comment


                     Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
                     Apie <..> Romainių g. tyla Žavu
                     Kažką skaičiau, kad Romainių g. nedarys, kol nepadarys Lubinų g. (susije su drenažo sistema). O Lubinų g. lyg nukėlė į 2022m. nors pagal visus pažadus 2019m. turėjo viskas prasidėti.

                     REDAGUOTA:

                     Pasirodo truputi kitaip, cituoju:
                     Vasario 04 dieną Šilainių seniūnijos bendruomenių ir gyventojų susitikimas su Kauno m. savivaldybės administracija.

                     Romainių gatvė,- planuojama 2021 metais, numatyta rekonstrukcija dviem etapais. Kelių direkcija sumažino finansavimą, todėl anksčiau tikėtis neverta.

                     Lubinų gatvė,- planuojama rekonstrukcija atlikus Romainių gatvės darbus. Galima tikėtis apie 2023 metus. Lubinų g. gyventojai susirinkime prašė darbus atlikti anksčiau, nes projektas jau patvirtintas. Atsakymas buvo,- neracionalu, nes susiję su lietaus vandens surinkimu. Kol bus išasfaltuota gatvė, jai bus skiriamas didesnis dėmesys. Gyventojams belieka patiems sekti kelio būklę ir pranešti seniūnijai.

                     Paskutinis taisė dinux; 2020.02.09, 12:28.

                     Comment

                     Working...
                     X