Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektromobiliai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
  Dėl šio "daikčiuko" automobilistų laida Top Gear smarkiai prisikalbėjo.
  Šiaip jau Top Gear skandaliukas buvo kilęs dėl pirmojo Tesla modelio "Roadster" - bandymų metu jis su vienu pakrovimu nuvažiavo apie 42 km vietoje skelbiamų 400. Nors Top Gear pripažino, kad buvo per testą buvo važiuojama visu greičiu vingiuotoje trasoje, taigi visai pagrįstai galima tikėtis neefektyvaus energijos panaudojimo, nuvažiuotas atstumas vistiek buvo labai mažas.

  Kaip ten bebūtų, Teslą visgi reikia pagirti. Model S iš tikrųjų atrodo labai neblogai o ir jo kaina turėtų būti gerokai mažesnė nei Roadsterio ir ne tiek jau ir daug didesnė nei panašių benzininių sedanų iš prestižnių gamintojų.
  Paskutinis taisė Vaidas; 2011.04.02, 23:50.

  Comment


   #22
   EK planuoja pastatyti 10.000 elektromobilių įkrovimo stotelių per 4 metus

   Parašė VZ.lt
   Europos Komisija paskelbė iniciatyvą, pagal kurią po 4 metų Europoje turėtų būti 10.000 elektromobilių įkrovimo stotelių. ES ruošiasi finansuoti 57% iš 42 mln. EUR (145 mln. Lt) projekto vertės, skelbia viena iš jo dalyvių bendrovė "Siemens". Lietuva pirminiuose planuose kol kas neminima.

   Kone 1.000 stotelių ketinama "išdėlioti" Barselonoje, Madride ir Malagoje, 400 – Romoje ir Pizoje, apie 3.600 Berlyne ir 100 – Strasbūre.

   Danijoje, kuri pasaulyje pirmauja pagal vėjo energijos dalį, automobilių gamintojai šiemet tikisi paleisti 2.000 elektromobilių, o tiek pat viešų ir pusiau privačių įkrovimo stotelių bus pastatyta Kopenhagoje, Bornholme ir Malmio miestuose. Taip pat planuojama paleisti 2.000 bandomųjų elektromobilių ir pastatyti apie 3.500 įkrovimo stotelių visoje Airijoje.

   Europos Komisijos iniciatyva laikoma užuomazga elektromobilių stotelių tinklui Europoje sukurti.

   Vienas pirmųjų klausimų, kurį tikisi išspręsti 42 projekto dalyvės, tai ES bendrųjų procesų, standartų ir technologinių sprendimų sukūrimas, teigiama "Siemens" pranešime.

   Comment


    #23
    Kompanija "Siemens" bendradarbiaudama su Bmw pradės testuoti, naujausią belaidę elektromobilių įkrovimo sistemą.

    Siemens Inductive Charging Testing Begins In Berlin With BMW

    Štai kaip tai atrodo:
    Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.04.13, 23:50.

    Comment


     #24
     Greičiausias pasaulyje elektrociklas.

     Comment


      #25
      LTV reportazas apie elektra varoma Toyota Aygo

      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


       #26
       Super!
       Manyčiau, kad Lietuvai būtų labai protinga orentuotis į tokį transportą. Kiek pinigų būtų sutaupyta! Jeigu sėkmingai išsirutuliotų "elektromobilizmas", tai netgi prisidėtų prie ekonomikos augimo, nebereikėtų pirkti naftos iš užsienio(kuri, beje jau baigias ir, kurios kaina, jau kažin ar sumažės). O entuziastingų žmonių Lietuvoje, kaip matome netrūksta.

       Comment


        #27
        kad elektra gaminam irgi is iveztinio kuro, arba taip pat perkam....

        Comment


         #28
         Parašė tadux Rodyti pranešimą
         kad elektra gaminam irgi is iveztinio kuro, arba taip pat perkam....
         Tiesa Pakartosiu, ką sakiau temoje apie el. traukinius: turėtume IAE, važinėtume beveik dykai

         Comment


          #29
          Parašė tadux Rodyti pranešimą
          kad elektra gaminam irgi is iveztinio kuro, arba taip pat perkam....
          Dar neišnaudotas visas saulės, vėjo ir biokuro potencialas. Net ir hidro-potencialą dar yra kur plėsti.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


           #30
           Parašė tadux Rodyti pranešimą
           kad elektra gaminam irgi is iveztinio kuro, arba taip pat perkam....
           Kolkas gaminam, tačiau yra daugybė alternatyvų(pavyzdžiui tos, kurias paminėjo Wycka).

           Comment


            #31
            Ne per naujausias autopiloto klipas, tačiau vertas pažiūrėti

            Comment


             #32
             Europoje pristatytas „Toyota“ elektra varomo miesto automobilio prototipas

             Europinė „EV“ prototipo premjera vyksta 2011 m. Ženevos automobilių parodoje.
             Elektra varomo „EV“ automobilio variklis ir pavarų dėžė sukurti pagal „Hybrid Synergy Drive ®“ technologiją.
             „iQ“ pagrindo keturių vietų prototipas su nauju, plokščio dizaino ličio jonųakumuliatoriaus bloku.

             Naujausio „Toyota EV“ prototipo europinė premjera vyksta 2011 m. Ženevos automobilių parodoje.

             Kaip „EV“ automobilio variklio ir transmisijos pagrindą „Toyota“ naudoja savo pritaikomą „Hybrid Synergy Drive ®“ technologiją. Sukurtas ir ištobulintas kartu su kompanijos pirmaujančiais hibridiniais (HV), įkraunamais hibridiniais (PHV) ir kuro elementais varomais hibridiniais (FCHV) automobiliais elektra varomas „EV“ modelis atspindi „Toyota“ ilgalaikę trumpiems atstumams skirtųautomobilių viziją.

             „EV“ prototipo „Toyota iQ“ pakete sumontuoti visiškai elektra varomi variklis ir transmisija, todėl automobilis pasižymi judrumu mieste, negamina išmetamųjų dujų ir įkrautas gali lengvai ir tyliai nuvažiuoti iki 105 km atstumą*.

             Naujai sukurto, plokščio dizaino ir labai kompaktiško ličio jonų akumuliatoriaus bloko naudojimas sukuria ypač sumanų bloko sprendimą, o „EV“ prototipo dizainas be kompromisų užtikrina patogią ir erdvią vietą daiktams arba keturiems keleiviams.

             Naujasis „Toyota EV“ bus išbandytas Europoje per 2011-uosius, o pilnai sukomplektuotas automobilis Europos rinkoje bus parduodamas 2012-aisiais kaip lizingo programos dalis.2011 m. Ženevos automobilių parodoje „Toyota“ pristatė tris pasaulines ir vieną europinę premjerą: koncepcinį „Yaris HSD“, „Prius +“, koncepcinį „FT-86 II“ ir „EV“.

             *Atstumas, nuvažiuotas su viena akumuliatoriaus bloko užkrova pagal japonų C08 testų ciklą.
             www.autotoja.lt informacija

             Viskas apie elektromobilius lietuvoje.
             www.elektromobilis.org
             Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

             Comment


              #33
              Kaune – elektromobilių įkrovos stotelė
              Balandžio 22 dieną, penktadienį, 14 valandą, prie Kauno rajono savivaldybės pastato (Savanorių pr. 371) atidaroma pirmoji Lietuvoje europinius standartus atitinkanti elektromobilių įkrovos stotelė. Ją sumontavo UAB ,,Elinta“ ir už simbolinę 1 lito kainą išnuomos Kauno rajono savivaldybei. Kauno rajono savivaldybė įsipareigojo propaguoti aplinkai draugišką transportą ir padengti elektros išlaidas, kurios per mėnesį gali siekti iki 50 litų.
              Stotelė – eksperimentinė, ji keletą mėnesių bus testuojama. Jei atsiras poreikis, jos vietoje „Elinta“ įrengs serijinę stotelę. Pora savaičių bendrovė Savivaldybei leis naudotis elektromobiliu – įvertinti jo privalumus ir ekonomiją. Po atidarymo ceremonijos žiniasklaidos atstovai taip pat galės išbandyti elektromobilius ir elektromotociklus.
              Kauno rajono savivaldybės informacija
              kaunozinios.lt
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


               #34
               Latviai "OSCar" ruošia ateinančiam Dakaro raliui elektrinį visurėgį, tai būtų pirmas toks automobilis ralio istorijoje. Daugiau apie tai galima pasiskaityti apačioje anglų kalba.

               Range-Extended Electric Car Set to Tackle 2012 Dakar Rally

               Šaunuoliai latviai .

               Comment


                #35
                Kauniečiai siūlo perdaryti įprastą mašiną į elektromobilį

                Pirmieji serijiniai elektromobiliai jau važinėja Vakarų Europos keliais, tačiau Lietuvoje jie pasirodys ne anksčiau nei po metų. Norintiems tokį automobilį turėti greičiau, kauniečių bendrovė „Elinta“ siūlo perdaryti kliento turimą mašiną į varomą elektra.

                Kol kas kauniečiai šiuo pasiūlymu kviečia pasinaudoti tik „Toyota Aygo“ vairuotojus, turinčius naujus ar prieš 2-3 metus pagamintus automobilius. Kaip atrodytų ir kokios būtų būsimo elektromobilio galimybės kauniečiai siūlė susipažinti savaitgalį Vilniuje vykusioje parodoje „ALT 2011“, kur pristatė pirmąjį jų perdarytą elektromobilį „Aygo EV“.

                Tiesa, bendrovės „Elinta“ inžinieriai tvirtino, kad jiems jokių sunkumų nekiltų ir perdaryti „Citroen C1“ ir „Peugeot 107“. Šie techniškai giminingi modeliai kartu su „Aygo“ neretai vadinami tiesiog „trinukais“ ir yra gaminami Čekijoje veikiančioje „Toyota Motor“ ir PSA koncernų valdomos kompanijos „Toyota Peugeot Citroen Automobile“ gamykloje.

                „Mašinos perdarymo į elektra varomą automobilį paslauga kainuoja nuo 51 tūkst. Lt, neskaitant mokesčių. Ši suma yra be automobilio kainos. Tikimės, kad šis pasiūlymas bus įdomus įmonėms, kurios gali susigąžinti mokesčius. Po parodos „ALT 2011“ tikimės gauti pirmuosius avansinius mokėjimus ir pradėti gamybą. Susidomėjusių tikrai yra, netgi sulaukėme pasiūlymo parduoti jau turimą pirmą elektromobilį, tačiau jis yra demonstracinis ir neparduodamas“, – DELFI sakė „Elinta“ atstovas Laurynas Jokužis.

                Jeigu elektromobilio norintis klientas ir neturi „Aygo“, „Elinta“ gali užsakyti šį modelį iš gamintojo ir perdaryti jį už beveik 86 tūkst. Lt.

                Jo teigimu, taip pat yra planų bendradarbiauti su „Toyota Peugeot Citroen Automobile“ kompanija ir iš jos gauti automobilius be variklių, tačiau tai būtų ilgas ir sudėtingas procesas.

                Kol Lietuvoje ekologiškas transportas nesulaukia jokio valdžios palaikymo, „Elinta“ žvalgosi į užsienio rinkas. L. Jokužis paminėjo, kad daugiausia užsakymų tikimasi sulaukti iš Danijos, Švedijos, Norvegijos, kur elektromobilių pirkėjai sulaukia svarios paramos.

                Perdaryti įprastą automobilį į varomą elektra užtrunka apie savaitę. Tačiau kur kas ilgiau tenka laukti elektromobiliui reikalingų komponentų – apie 3 mėnesius. Nemaža dalis elektronikos gaminama Lietuvoje, kiti reikiami komponentai – Vokietijoje, akumuliatoriai tiekiami iš Kinijos.

                „Vis dėlto taip būtų galima greičiau turėti elektromobilį, nes elektra varomų serijinių „Nissan“ ar „Renault“ modelių teks laukti metus ar du“, – teigė L.Jokužis.

                Jis prognozuoja, kad tokia paslauga bus populiari artimiausius 3-5 metus, kol serijiniai elektromobiliai dar neturi baterijų, su kuriomis būtų galima nuvažiuoti ilgesnį atstumą, o ir patys elektromobiliai yra pakankamai brangūs.

                Bendrovės „Elinta“ siūlomo standartinio „Aygo EV“ modelio įkrovimas užtrunka 8 valandas, tačiau kaip papildomą įrangą gamintojai siūlo galingesnį įkroviklį, kuris šį laiką sutrumpina iki 2 valandų. Kauniečių sukurta elektrinė „Aygo“ versija normaliu režimu gali nuvažiuoti 160 km, o taupant baterijose sukauptą energiją nuvažiuojamas atstumas padidėja iki 200 km. Bendrovė jų perdarytiems elektromobiliams suteikia 2 metų garantiją.

                Comment


                 #36
                 Atrodo, kad Tesla Roadster neužilgo turės stiprų konkurentą

                 Pirmasis „Audi“ elektromobilis „R8 e-tron“ į kelius išriedės 2012 m.

                 Vokietijos automobilių gamintojas „Audi“ paskelbė, kad pirmasis šios markės elektromobilis į kelius išriedės 2012 m. pabaigoje. Pirmuoju elektriniu „Audi“ modeliu taps sportinis „R8 e-tron“, kuris bus gaminamas Neckarsulmo padalinyje.

                 Gamintojų teigimu, „R8 e-tron“ bus ribotos serijos modelis, tačiau kiek tiksliai bus pagaminta šio modelio vienetų, „Audi“ kol kas neatskleidžia.

                 „quattro GmbH“ padalinio darbuotojai šiuo metu pagal įprastą R8 modelį kuria platformą būsimam elektromobiliui. „Audi“ išplatino nuotraukas, kuriose galima matyti, kaip kompanijos specialistai dirba su „R8 e-tron“ projektu.

                 Comment


                  #37
                  Kiek paprasti elektromobiliai kainuoja jei perdarymas tokias sumas (nuo 51.000 + PVM) kainuoja? Ar atsipirktu tokia investicija??

                  Comment


                   #38
                   Iš tikrūjų tai ta paslauga tikrai brangi, už tokia kaina galima nusipirkti ne tokį jau ir blogą naują automobilį, tik žinoma jis būtu benzininis arba dyzelinis...

                   Comment


                    #39
                    Kažkodėl vis dar stoviu Honda FCX Clarity pusėje, o ne baterijų
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                     #40
                     Cia kiek besireiskianciu tiek sitoje temoje tiek kitoje esa patys eksplotave ar bent vaziave elektoromobiliais? Is rasliavu atrodo, kad nei vienas..

                     Comment

                     Working...
                     X