Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Energetika

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Parašė John
  Labai idomus interviu su V.Socoru apie Europos energetikos reikalus

  V.Socoras: Lietuvą nuo dujų bado gelbsti Rusijos interesai
  http://www.delfi.lt/news/economy/ene...hp?id=20219822

  Be kitu aktualiu problemu inesta ir siek tiek aiskumo del Rusijos-Ukrainos duju konflikto:
  Panašu, kad lietuviai apskritai palaiko Rusijos politiką šiuo klausimu. Bent jau sprendžiant iš šio balsavimo:

  http://www.ukraine-vs-russia.com/?stats

  Comment


   #22
   /\ Manau ir Slovakija ir Vengrija, ir Bulgarija su Italija palaikytų bet ką šiuo atžvilgiu, kad tik būtų šildymas įjungtas. Pietryčių ir centrinė Europa šalo dėl vienos monopolininkės užgeidžio susimokėti už dujų kainas, kurias tiekia antrai pusei. Abejoju ar verta čia ieškoti politikos, kai 2 pusės pešasi - o šeštadalis kontinento gyventojų gyveno nenormalioje temapartūroje. Abi pusės "prisiši*o", bei prarado įvaizdį kaip energetikos partnerių, nes kentėjo nieko dėtos valstybės.
   Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
   Dordrechtas/Haarlemas
   Nesebaras/Plovdivas
   Kiolnas

   Comment


    #23
    Po „Leo LT" įsikūrimo grupės įmonėse atleisti 709 darbuotojai

    http://www.delfi.lt/news/economy/ene...hp?id=20554450

    Comment


     #24
     Dešimt šefų šoferių RST turėjo. VST visi patys vairuoja, plius neužsiiminėja NT. Iš to ir pelnai, o ne kapeikos, kaip kad pas valstybininkus.
     Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

     Comment


      #25
      „Tokio chaoso dar nebuvo“

      Šį tą apie branduolinę energetiką yra girdėjęs tiktai AB „Leo LT“ antrinei įmonei „Visagino atominė elektrinė“ nuo 2008 metų rugsėjo 1 dienos vadovaujantis fizikas Marius Grinevičius.
      ...
      Būsimosios AE darbuotojų komanda komplektuojama iš panašaus lygio žinovų. Štai Visagino atominė elektrinė (VAE), paskelbusi, kad ieško projekto koordinatoriaus, kelia jam tokius reikalavimus: aukštasis išsilavinimas (nesvarbu koks), didelių projektų (nesvarbu, kokioje srityje) vadybos patirtis (bent 3 metai), teisinių žinių turėjimas būtų pranašumas, puikiai mokėti anglų kalbą, vairuotojo pažymėjimas.

      Iš tokių reikalavimų nesuprasi, ko ieško VAE – vairuotojo, teisininko, vertėjo? Aišku tik, kad ne branduolinės energetikos žinovo.

      Ar tokiais principais buriant komandą galima tikėtis, jog šis kolektyvas sugebės įvykdyti parengiamuosius naujos atominės elektrinės projekto darbus – poveikio aplinkai vertinimą, atominės elektrinės statybos aikštelių analizę ir vertinimus, transportavimo ir technologijų įvertinimo studijas?

      Comment


       #26
       A.Kubilius: „Mažeikių naftos" akcijos bus parduotos kovo pradžioje

       http://www.delfi.lt/news/economy/ene...hp?id=20719112

       Comment


        #27
        KT šia priėmė nutarimą dėl LEO LT, kad neteisėta šis tas buvo. Sako pataisys įstatymą, bus gerai.
        O per lnk apklausa 95% pasakė "išformuot LEO LT". Kvaili respondentai. Tokiu atveju apie bet kokius projektus laikas būtų pamiršt.
        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

        Comment


         #28
         http://www.lrytas.lt/-12378093581237...dyta-video.htm

         Čia apie LEO LT vadovą atsistatydinusį + gausiantį išeitinę kompensaciją, nors dirbo tik 5 mėnesius. Kažkaip atrodo, kad JIEMS jau nebesvarbu niekas. Galų gale, tai nei moraliniu aspektu, nei darbo santykiu prasme nepaaiškinama.
         N N N

         Comment


          #29
          /\ Deja, turėdami tokį biudžetą (turbūt atitinkama dalis skirta ir PiaRui) sugebėjo paslysti lygioje vietoje
          Paskutinis taisė Romas; 2009.03.23, 22:31.

          Comment


           #30
           Arba jiems tiesiog neidomu.

           Samdomos auksciausio lygio vadybos atlyginimas tapo bendra pasauline problema.
           Is vienos puses, jie lyg ir atsakingi uz didele pinigu kruva. Is kitos puses, jie asmeniskai lyg ir niekuo nerizikuoja, nes uzdirba tiek, kad neturi del ko nerimaut iki pat savo gyvenimo pabaigos.
           Tai didele dalimi ir nuleme siandienine krize: trumpalaike sekme reiskia pasakiskas premijas, na o nesekmes atveju (jei uzsiziopsojai ir nespejai laiku pasiplaut) yra paruostas auksinis parasiutas. Tai neispasakytai padidina nora kvailai rizikuot (svetimais pinigais).
           Yra nuomone, kad algos uz samdoma darba virsijancios mazdaug 20 vidutiniu atlyginimu nebeturi realios motyvacines prasmes.

           Comment


            #31
            Rusijos žiniasklaida: išrinkta vieta Kaliningrado AE

            Comment


             #32
             Siūlo statyti hibridines jėgaines
             2009 m. Gegužės 19 d.
             GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

             Comment


              #34
              Man tokios kalbos apie galutinius sprendimus dėl jungčių kelia labai liūdnų minčių. Juk jeigu jau aiškios planą vykdysiančios įmonės, ir viską dar palaimins ES, kokie tada bus Lietuvos šansai išsivaduoti iš "liūtuko" nasrų? Kažkaip įtariu, kad Grybauskaitės burnojimai atsimuš į realybės sieną... Ką pasirinksime, jungtį ar laisvę nuo monopolistų?

              Comment


               #35
               Sveiki drūti,

               Vakar vienas pažįstamas pasiūlė per Pūko radiją paklausyti laidos, tiksliai pavadinimo nepamenu, kažkos žodis + Lietuva. Na neesmė. Tai va, į studiją buvo pakviestas toks žmogeliukas išradėjęs. Žmogus turi krūvą idėjų, išradimų ir t.t. Įdomiausias dalykas apie kurį jis šnekėjo, tipo turi veikiantį įrenginį, kaip pigiai apsirūpinti elektra, kažkokį generatorių, kuris ima iš aplinkos energiją, ją verčia į elektrą (na gal biški utopiškai skamba :-/). Aišku sukritikavo visokias ruošiamas statyti atomines, tiek pas mus, tiek pas kaimynus, visokias vėjo jėgainiais, kaip mažo naudingumo, taip pat bioelektrines, kurios degina rapsus ir t.t. (žodžiu maistą). Taigi, kyla klausimas, kodėl tada nesinaudojam jo išradimu, įstatytume ragus visokiems arabams, rusams ir t.t. Pasirodo žmogus sulaukė labai didelio pasipriešinimo iš valdžios, niekur negali prasimušti, visokie Kubiliai, Dalios neatsako ir nereaguoja, nekalbant apie energetikos ar ūkio ministerijas. Na galvoju senukas kliedi, visi mėgstam ant valdžios pavaryti, taip nebūna. Šiandien vėl įsijungiu tą laidą, studijoje kitas išradėjęs vėl su krūva pasiūlymų. Ir vėl tie patys kaltinimai valdžiai, vėl kaip į sieną. Priimti tokie įstatymai, kurie išradėję stato į kvailio vietą, galima iš jo atimti patentą, numesti į stalčių, o išradėjui - pendelis šiknon.
               Jei kam įdomu, galite paklausyti laidos kartojimą, šiandien 16.00 ir jei neklystu 21.00h. per Pūko radiją. (čia sąrašas radijo stočių http://www.okey.lt/show/interneto-radijas.html)
               O gal šuo kažkur kitur pakastas, gal tie išradėjei kažką slepia, nori valdžią "nugręžti" ar pašantažuoti? Būtų įdomi jūsų nuomonė.
               Paskutinis taisė Kema; 2009.07.24, 10:05.
               gera gyventi gerai

               Comment


                #36
                /\ O man tai keista ir įdomu, kodėl tie senukai-išradėjai nesikreipia į privatų verslą. Jeigu jie iš tikrųjų tokie genijai, tai jau seniai jų išradimai gamintų pigią elektrą fabrikams. Matyt, ne tokia pigi ta jų elektra.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                 #37
                 Parašė Kema Rodyti pranešimą
                 Sveiki drūti,

                 Vakar vienas pažįstamas pasiūlė per Pūko radiją paklausyti laidos, tiksliai pavadinimo nepamenu, kažkos žodis + Lietuva. Na neesmė. Tai va, į studiją buvo pakviestas toks žmogeliukas išradėjęs. Žmogus turi krūvą idėjų, išradimų ir t.t. Įdomiausias dalykas apie kurį jis šnekėjo, tipo turi veikiantį įrenginį, kaip pigiai apsirūpinti elektra, kažkokį generatorių, kuris ima iš aplinkos energiją, ją verčia į elektrą (na gal biški utopiškai skamba :-/).
                 Gal tai tūlas Augustinas Markevičius?

                 http://vilniaus.diena.lt/naujienos/e...mo-buda-200599

                 http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...kivaizdu-24515

                 Turi jis grupę aktyvių pasekėjų. Reklamuoja Akoil firmos "bekurius" generatorius. Nori prastumti net mūsų Seime, net vietoj Ignalinos AE. Nes, atseit, gali pagaminti net 100GW generatorių ir tai ne riba.
                 Jei tai būtų tiesa, tai tokie išradėjai jau seniai gautų Nobelio premijas. O čia mat fizikai kankinasi...
                 Beje, Rusijoj šie avantiūristai susižėrė krūvą pinigų (priima tik išankstinį apmokėjimą) už mistinius generatorius, bet nei vieno pirkėjai dar negavo...
                 Aišku - persekioja FSB, naftos magnatai, mokslininkai. Todėl išradėjai turi slapstytis.

                 Comment


                  #38
                  Jo, tas pats . Na ištikro, paklausius ir paskaičius vaizdas panašus į šachmatų turnyrą Vasiukuose. Tą Augustiną vakar pasikvietė pas save jei neklystu mokslo akademija, tad artimiausiu metu turėtų išryškinti ten jį su jo išradimu .
                  gera gyventi gerai

                  Comment


                   #39
                   Parašė Kema Rodyti pranešimą
                   Sveiki drūti,

                   Taigi, kyla klausimas, kodėl tada nesinaudojam jo išradimu,
                   Kokia prasmė klausytis kiekvieno lunatiko?

                   Comment


                    #40
                    Parašė r08n Rodyti pranešimą
                    Kokia prasmė klausytis kiekvieno lunatiko?
                    Mes tai ir neklausom - tik stebimės, nes baisu, kad klausosi kai kurie seimūnai, politikai, žiniasklaida (ar teko kada matyti tikrų mokslininkų, o ne šarlatanų straipsnių kasdienėje žiniasklaidoj?) ir net mokslo valdininkai .

                    Comment

                    Working...
                    X