Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rasa R Rodyti pranešimą
    Pati mačiau kokie daliktos darbuotojai dirba viloj, manau darbo biržoj, kur stovi Jonavos g., atrodo geriau
    girdėjau tokį pletką, kad dalikta aplamai nelabai nori mokėti savo darbuotojams tai turbūt tokie ten ir dirba. Nors tiesa pasakius aš šiandien buvau tai nei vieno nemačiau,gal per pietų pertrauką pataikiau, arba jie vidaus apdailą darė? Turbūt kompensuodami patirtus nuostolius įregs pilnai O gal jūs ten kokį bomžą matėt trainiojantis, gal ieškojo ką prasukti?

    Comment


      Gavau tokių žinių, kad viloj intensyviai kabina radiatorius

      Comment


        Parašė Rasa R Rodyti pranešimą
        Gavau tokių žinių, kad viloj intensyviai kabina radiatorius
        Niu tai ką tuoj šampą šausit Vilos gyventojai

        Comment


          SKAMBINAU Į DALIKTĄ SAKĖ DIRBA DIRBA PO 2 MĖN. VISI DARBAI TURI BŪTI PADARYTI IR NAMAI PRIDUOTI
          Sakė Dvaro pastate elektros darbai bus tuoj baigti, o ir ten nedaug kas beliko
          Skambinau ir Mantui sakė, kad viskas gerai Lapkričio mėn DVARO gyventojams duos raktus, tai kitiems tur būt anksčiau.

          Comment


            Parašė samanta Rodyti pranešimą
            SKAMBINAU Į DALIKTĄ SAKĖ DIRBA DIRBA PO 2 MĖN. VISI DARBAI TURI BŪTI PADARYTI IR NAMAI PRIDUOTI
            Sakė Dvaro pastate elektros darbai bus tuoj baigti, o ir ten nedaug kas beliko
            Skambinau ir Mantui sakė, kad viskas gerai Lapkričio mėn DVARO gyventojams duos raktus, tai kitiems tur būt anksčiau.
            kažkaip net nesitiki tiek gerų naujienų ar tik nebus eiliniai pažadai, kažkaip aš jau netikiu jais...

            Comment


              O tie vilos gyventojai kurie matem darosi lubas tai ar patys daro ar dalikta daro ?

              Comment


                Lubas daromės patys, nes sutarty pas mane lubų apdailos nėra įtraukta, problema, kad perdengimo plokštėse pilna vandens, aišku ne visose, bet yra, po 10 kibirų darbininkai jau išpylė, o dar kol išdžius

                Comment


                  hmm tai blogai jei tiek vandens yra

                  Comment


                    Labutis,
                    o kas ka zino del komunikaciju? Kolkas yra statybiniai ivadai, o kai mums jau priklausys butas, tai mes turesime eiti ir rasytis sutartis su VST, vandenimis, dujomis, moketi uz skaitliukus, kadangi butas jau bus musu, tai jei kas negerai galesime kapanotis patys....tai tokios naujienos.

                    Comment


                      Parašė gediminas0817 Rodyti pranešimą
                      hmm tai blogai jei tiek vandens yra
                      Nieko gero dėl to bute laikėsi drėgmė, dabar prigrežiojo daugybę skylių lubose, kad išdžiūtų ir išbėgtų vanduo, na aišku geriau dabar negu po remontų pradėtų puslėm eiti

                      Comment


                        Parašė Eglute Rodyti pranešimą
                        Labutis,
                        o kas ka zino del komunikaciju? Kolkas yra statybiniai ivadai, o kai mums jau priklausys butas, tai mes turesime eiti ir rasytis sutartis su VST, vandenimis, dujomis, moketi uz skaitliukus, kadangi butas jau bus musu, tai jei kas negerai galesime kapanotis patys....tai tokios naujienos.
                        Dėl komunikacijų tai nelabai aišku, tiksliai žinau, kad dėl vandens ir nuotekų techninės sąlygos išduotos, bet ne visiems namas, neradau vilos tehninių sąlygų, kas turėtų būti

                        Comment


                          Parašė Rasa R Rodyti pranešimą
                          perdengimo plokštėse pilna vandens, aišku ne visose, bet yra, po 10 kibirų darbininkai jau išpylė, o dar kol išdžius
                          O tai cia normalu aisku, kad statybininkai atiduoda buta su tokia dovanele? Kodel jus patys ta vandeni leidinejat, o ne statybininkai?
                          Mano blogas

                          Comment


                            Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                            O tai cia normalu aisku, kad statybininkai atiduoda buta su tokia dovanele? Kodel jus patys ta vandeni leidinejat, o ne statybininkai?
                            Niu man irgi kilo tas pats klausimas???

                            Comment


                              Parašė Gerimantas Rodyti pranešimą
                              Niu man irgi kilo tas pats klausimas???
                              tiesiog geriau pasitikiu savo darbininkais

                              Comment


                                Sveiki, ar cia yra zmoniu kurie jau pasirase pirkimo pardavimo sutarti ? jei yra parasykit i privacia zinute, arteja pridavimas lyg ir mum jau, tad pasikonsultuot noretusi
                                laukiam

                                Comment


                                  Ko gero pasirašiusių pirkimo pardavimo sutartį dar nėra, pirmiausia žada priduoti vilą, galbūt vilos gyventojams reikėtų susitikti ir pasikalbėti, aptarti visus niuansus?

                                  Comment


                                    Parašė Rasa R Rodyti pranešimą
                                    Ko gero pasirašiusių pirkimo pardavimo sutartį dar nėra, pirmiausia žada priduoti vilą, galbūt vilos gyventojams reikėtų susitikti ir pasikalbėti, aptarti visus niuansus?
                                    ir mes manom kad reiktu susitikt pakalbet, kada jus galit ?

                                    Comment


                                      Man patogiausia būtų apie 18val galiu bet privažiuoti

                                      Comment


                                        Man patogiausia apie 18val galiu bet kur privažiuoti

                                        Comment


                                          Siulomas susitikimas Vilos gyventojams pirmadieni arba antradieni po 18 val, aptart visas aktualijas artejant darbu pabaigai

                                          norintys cia arba pm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X