Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Loftai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Vilnietė iš Kauno Rodyti pranešimą
    Bet kažkaip jei loftą turėt, tai kažur centre mieliau...Čia ir rajonas nėra toks jau fainas, aplinka tikrai šiaip sau...
    Bet reik pripažint Vilniuje loftų projektų tikrai nemažai. Įdomu, ar pavyks visus išparduot...
    Ne stebuklas, aišku Kaina nuo Naujamiesčio skiriasi dvigubai (1500 prieš 3000 Lt/kv.m), jei lyginti panašius plotus. Tik viršutinio aukšto su ~40kv.m terasomis ant stogo kainos artimos loftams Naujamiestyje ar Kalvarijų g.

    Comment


      #82
      Seubas. Tas taribines gamiklas reikia griauti. Anksčiau žmones trėmė į Sibirą ir jie verkė, kad labai blogos sąlygos, dabar eina patis niekieno beverčiami į gamyklą gyventi ir moka dar pinigus kaip už normalų namą kokiam tolimesniam rajone su sklipu žemės...

      Ir miestas vietoj to, kad šluoti ir griauti šitus baisybinius angarus, leidžia iš durnų žmonių šaipytis apsukruoliams, pardavinėti į blizgantį popieriuką įviniotą šūdą...

      Tokia buvo mano nuomonė.

      Comment


        #83
        Parašė M_Mindaugas Rodyti pranešimą
        Venta buvo Ateities g., bet, man atrodo, jog ne šiame pastate.
        Gal kas tiksliai žino, kur ir kas joje "draugiško" aplinkai buvo?

        O be to Vilniaus Ventos Puslaidininkų puslapyje nurodyti plotai sunkiai tilptų į minimą pastatą:
        Ten buvo karinė pramonė. Vadinas niekas nežino, kas ten buvo, jei supranti ką noriu pasakyti. O jei žino, tai nepasakis tau čia. Gal kokį cheminį ginklą talpiklose laikė, gal ipritą kokį, gal urano gabalais mėtėsi per kavos pertraukėles valgykloje, o gal juk tiesiog gamino paprasčiausius taribinius siurbius, telefonus, arne?

        Taip kad skanaus garstyčių kvapo visiem gamyklų gyventojam. Aišku aš jokiu būdu nesakau, kad tai tiesa, tiesiog aš nežinau kas ten buvo, bet nežinau ir kas Plokštinėje buvo. Iš tiesų tai aš nieko nežinau šiais klausimais ir nesu jūsų patarėjas. Galvokite savo galvomis

        Comment


          #84
          Parašė Rainforest Rodyti pranešimą
          Ten buvo karinė pramonė. Vadinas niekas nežino, kas ten buvo, jei supranti ką noriu pasakyti. O jei žino, tai nepasakis tau čia. Gal kokį cheminį ginklą talpiklose laikė, gal ipritą kokį, gal urano gabalais mėtėsi per kavos pertraukėles valgykloje, o gal juk tiesiog gamino paprasčiausius taribinius siurbius, telefonus, arne?

          Taip kad skanaus garstyčių kvapo visiem gamyklų gyventojam. Aišku aš jokiu būdu nesakau, kad tai tiesa, tiesiog aš nežinau kas ten buvo, bet nežinau ir kas Plokštinėje buvo. Iš tiesų tai aš nieko nežinau šiais klausimais ir nesu jūsų patarėjas. Galvokite savo galvomis
          Tai ko amsi, jei nieko nežinai?

          Comment


            #85
            Parašė Rainforest Rodyti pranešimą
            Ten buvo karinė pramonė. Vadinas niekas nežino, kas ten buvo, jei supranti ką noriu pasakyti. O jei žino, tai nepasakis tau čia. Gal kokį cheminį ginklą talpiklose laikė, gal ipritą kokį, gal urano gabalais mėtėsi per kavos pertraukėles valgykloje, o gal juk tiesiog gamino paprasčiausius taribinius siurbius, telefonus, arne?

            Taip kad skanaus garstyčių kvapo visiem gamyklų gyventojam. Aišku aš jokiu būdu nesakau, kad tai tiesa, tiesiog aš nežinau kas ten buvo, bet nežinau ir kas Plokštinėje buvo. Iš tiesų tai aš nieko nežinau šiais klausimais ir nesu jūsų patarėjas. Galvokite savo galvomis
            Ne tik galvoti savo galvomis, bet ir tyrimus prieš apsigyvenant tokioje vietoje atlikti reikėtų. Ir ne pagal projekto vystytojo užsakymą O tada ir paaiškės koks "paveldas" tose vietose yra.

            Comment


              #86
              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Tai ko amsi, jei nieko nežinai?
              Tu gi čia, kaip matau, esi didžiausias šito forumo žinovas ir šaunuolis. Gal apšviesi visus ir mane ar čia pasivaizduot rašai tuščius post'us, pasiroditi koks esi kietas ir paloti ant kitų nuomonės ir prisiminimų?

              Comment


                #87
                Parašė Rainforest Rodyti pranešimą
                Ten buvo karinė pramonė. Vadinas niekas nežino, kas ten buvo, jei supranti ką noriu pasakyti. O jei žino, tai nepasakis tau čia. Gal kokį cheminį ginklą talpiklose laikė, gal ipritą kokį, gal urano gabalais mėtėsi per kavos pertraukėles valgykloje, o gal juk tiesiog gamino paprasčiausius taribinius siurbius, telefonus, arne?

                Taip kad skanaus garstyčių kvapo visiem gamyklų gyventojam. Aišku aš jokiu būdu nesakau, kad tai tiesa, tiesiog aš nežinau kas ten buvo, bet nežinau ir kas Plokštinėje buvo. Iš tiesų tai aš nieko nežinau šiais klausimais ir nesu jūsų patarėjas. Galvokite savo galvomis
                Kas ten tiksliai buvo gaminama mažai kas žino liktai kažkas dėl kosmoso, 1991 metais dokumentai buvo išvežti su BTRu ir karine apsauga. Dar žinau kad buvo kažkoks išmetimas dėl ko ir buvo iškirstas šitas miškas.

                Paskutinis taisė Edvard; 2012.01.18, 12:22.
                "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                Adam Mickiewicz

                Comment


                  #88
                  Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                  Kas ten tiksliai buvo gaminama mažai kas žino liktai kažkas dėl kosmoso, 1991 metais dokumentai buvo išvežti su BTRu ir karine apsauga. Dar žinau kad buvo kažkoks išmetimas dėl ko ir buvo iškirstas šitas miškas.

                  Atvaizdas
                  Kada čia iškirto tą mišką? Nes dabar nepanašu, jog jis buvo iškirstas.

                  Comment


                    #89
                    Parašė M_Mindaugas Rodyti pranešimą
                    Kada čia iškirto tą mišką? Nes dabar nepanašu, jog jis buvo iškirstas.
                    Maždaug 1985 metais.





                    "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                    Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                    Adam Mickiewicz

                    Comment


                      #90
                      Dar viena pasaka, o gal tiesa

                      Seniau buvo gražus, senas eglynas. Apie 1988 įsimetė bjaurūs parazitai, kurie graužė būtent egles. Beveik visos nudžiuvo ir buvo nukirstos. Baltupių (12) vidurinės mokiniai per darbų pamokas su mokytoju "Struška" ir kitais priešaky prisodino daug naujų lapuočių medelių (jų negraužia tas parazitas). Dabar miškas tankesnis, nebe toks jaukus.
                      Paskutinis taisė M_Mindaugas; 2012.01.19, 12:19.

                      Comment


                        #91
                        Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                        Kas ten tiksliai buvo gaminama mažai kas žino liktai kažkas dėl kosmoso, 1991 metais dokumentai buvo išvežti su BTRu ir karine apsauga. Dar žinau kad buvo kažkoks išmetimas dėl ko ir buvo iškirstas šitas miškas.

                        Atvaizdas
                        Su kosmosu vargiai ar kas susiję. Gaminami čia buvo mikroprocesoriai skaičiavimo mašinoms. Registrinės mikroschemos. Valdikliai. Ir aplamai viena pažangesnių gamyklų buvo sąjungoj. Kiek žinau iš pasakojimų, tai buvo planuojama jos plėtra, bet, kad sąjunga jau klibėjo.
                        Paskutinis taisė SPX; 2012.01.19, 10:07.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          #92
                          Kas ten buvo ir ką gamino jau turbūt nepavyks atkurti, nes pasakojimai visų skiriasi
                          Ką žalingo paliko ta gamybą galima ištirti, todėl dabar aktualiausias klausimas - ar DABAR ten veikiančios įmonės daro žąlą ir gali pakenkti būsimų loftų gyventojų sveikatai bei gyvenimo kokybei?
                          Kaip tai įvertinti?

                          Comment


                            #93
                            Parašė M_Mindaugas Rodyti pranešimą
                            Kas ten buvo ir ką gamino jau turbūt nepavyks atkurti, nes pasakojimai visų skiriasi
                            Ką žalingo paliko ta gamybą galima ištirti, todėl dabar aktualiausias klausimas - ar DABAR ten veikiančios įmonės daro žąlą ir gali pakenkti būsimų loftų gyventojų sveikatai bei gyvenimo kokybei?
                            Kaip tai įvertinti?
                            Sakau, nes pažįstu žmogų, kuris ten dirbo. Aišku, kaip ir visur sovietmečiu būdavo slaptų gaminių, apie kuriuos ne visi darbuotojai galėjo žinoti. O užterštumas taip ar taip yra, ir dabar ko gero ne nuo gamyklos likučių, o nuo kiek toliau esančios šiluminės.
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              #94
                              Parašė SPX Rodyti pranešimą
                              Sakau, nes pažįstu žmogų, kuris ten dirbo. Aišku, kaip ir visur sovietmečiu būdavo slaptų gaminių, apie kuriuos ne visi darbuotojai galėjo žinoti. O užterštumas taip ar taip yra, ir dabar ko gero ne nuo gamyklos likučių, o nuo kiek toliau esančios šiluminės.
                              Apie šitą šiluminę kalbi:



                              O ji išviso veikia?

                              Comment


                                #95
                                Tai aišku, kad veikia. Gaminama šiluma aplinkiniams rajonams, tai pačiai "Ventai" Veikia ir vasarą, nes gaminama šiluma, taip vadinamiem "gyvatukam". Ateities 12A berods ten.
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                  Tai aišku, kad veikia. Gaminama šiluma aplinkiniams rajonams, tai pačiai "Ventai" Veikia ir vasarą, nes gaminama šiluma, taip vadinamiem "gyvatukam". Ateities 12A berods ten.
                                  Kiek važiuoju pro šalį, tiek kaminas nerūksta, tai ir suabejojau

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė M_Mindaugas Rodyti pranešimą
                                    Kiek važiuoju pro šalį, tiek kaminas nerūksta, tai ir suabejojau
                                    Dėl to, kad ten dabar šiluma generuojama ar kaip ten sakoma, ne energetikas esu, tad nežinau
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      #98
                                      Loftuose gyventi nesveika? Higienos normos turės pradėti galioti ir čia


                                      Trečiadienį posėdyje svarstęs šią problemą komitetas nutarė, kad Sveikatos ministerija turi kuo skubiau parengti reikiamus teisės aktus, kad loftų vystytojai dar prieš pradėdami statybas būtų įpareigoti ištirti gruntą ir patalpas ir pašalinti užterštas medžiagas, jei jų bus randama. Loftų statybos turės vykti su Visuomenės sveikatos centrų priežiūra.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė Ieva.Sid
                                        Sveiki, matau senoka tema apie loftus. Bet man šiandieną aktuali. Per tiek metų pasikeitė nemažai rinka, Kaune atsirado pagaliau šių įsomių gyv. erdvių! Esu nužiūrėjusi vieną naują NT projektą Kaune ir labai paprieštaraučiau, kad gyventi loftuose žalinga sveikatai! anaiptol. Nuo 2012 m. technologiniai sprendimai patobulėjo. Kalniečių parko namuose Kaune, S. Zukausko g. 2b loftuose įmontuotos ypatingos orlaidės, kurios nuolat vedins orą! Tai va apie tą peojektą šiuo metu svarstau.. gal kas esate jau ten irgi buvę?
                                        Heh, galima įsivaizduoti, kas ten per projektas, jei jo developeriai/pardavėjai yra ANT TIEK nedamušti, kad gaili kelių Eurų FB ir Google reklamoms ir ateina spamminti į forumus. Aš jau vien dėl to būsto ieškančio kauniečio vietoje šitą projektą išbraukčiau iš galimų variantų sąrašo. Nu nes jai jau taupote centus reklamai, tai fuck knows, kam jūs ten dar pataupėte pačiame projekte?

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Heh, galima įsivaizduoti, kas ten per projektas, jei jo developeriai/pardavėjai yra ANT TIEK nedamušti, kad gaili kelių Eurų FB ir Google reklamoms ir ateina spamminti į forumus. Aš jau vien dėl to būsto ieškančio kauniečio vietoje šitą projektą išbraukčiau iš galimų variantų sąrašo. Nu nes jai jau taupote centus reklamai, tai fuck knows, kam jūs ten dar pataupėte pačiame projekte?
                                          O gal ne vietoj mokamos reklamos, o papildomai dar ir čia reklamuojasi?

                                          Man labikau nepatinka ne nemokama reklama, o apsimetimas klientu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X