Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Būsto kainų burbulas (sprogs ar ne?)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    + tai senas balsavimas. pvz.: mano nuomonė pasikeitė.

    Comment


      Parašė dado1945 Rodyti pranešimą
      + tai senas balsavimas. pvz.: mano nuomonė pasikeitė.
      kaip ir delfi.lt portalo uzsakovu?

      Comment


        Parašė RIVE Rodyti pranešimą
        kaip ir delfi.lt portalo uzsakovu?
        Nelabai supratau ką turi omenyje.

        Comment


          Parašė dado1945 Rodyti pranešimą
          + tai senas balsavimas. pvz.: mano nuomonė pasikeitė.
          kiekviena karta isisjunges si foruma pasiziuriu;
          dar ne karto rezultatas nebuvo pesimistu persvara. nors balsavusiu skaicius auga.

          Comment


            Parašė dado1945 Rodyti pranešimą
            Nelabai supratau ką turi omenyje.
            pries menesi labai visokiu straipsneliu buvo.....buvo!

            Comment


              kainu nusistovejimas yra pesimistinis variantas del augancios infliacijos bei mazos investiciju grazos. Tad sustojus kainu augimui perkatys veliau laimetu.

              Comment


                Parašė tadux Rodyti pranešimą
                kainu nusistovejimas yra pesimistinis variantas del augancios infliacijos bei mazos investiciju grazos. Tad sustojus kainu augimui perkatys veliau laimetu.
                siulai nepirkti NT gyvenimui ir gyventi diskomforte dar 2-5metus ar kiek?O kur tada investuoti turimus pinigus i VP?Ten taip pat rizika....Mano nuomone,jei reikia tai perki jei yra uz ka ir viskas,o nelaukti kol atpigs ar infliacija pinigu kieki padidins.

                Comment


                  O jei diskomforto nejauti?

                  Comment


                    Visiskai neskatinu ir nesiulau pirkti parduoti ar laukti. Tik sakau kad sustojus kainu kilimui paskatu pirkti NT sumazetu. kas greiciausiai atsilieptu paklausai. Bei tiketina padidintu pasiula nes turto laikyti neapsimoketu.

                    Comment


                      Parašė tagamorezapenerifaketris Rodyti pranešimą
                      Jei per metus nuo šios dienos (2007.06.21) kainos Vilniuje nekris 20-30 proc, pasikavosiu po pernykščiais lapais.
                      Jau ketvirtis prabėgo

                      Comment


                        Parašė dado1945 Rodyti pranešimą
                        O jei diskomforto nejauti?
                        tada ir NT neperki,kame problema?

                        Comment


                          Čia ne mano problema, bet neperkamas/neįperkamas būstas pasidaro nereikalingas "Gražius jus čia butus pastatėte... kiek sakėte kainuoja? Aj baikit aš geriau po Pietų Ameriką pakeliausiu, bet prisiminti bus ką...."

                          Comment


                            Parašė dado1945 Rodyti pranešimą
                            Čia ne mano problema, bet neperkamas/neįperkamas būstas pasidaro nereikalingas "Gražius jus čia butus pastatėte... kiek sakėte kainuoja? Aj baikit aš geriau po Pietų Ameriką pakeliausiu, bet prisiminti bus ką...."
                            jei neturite seimos,pastovaus darbo,turbut ir nuolatines gyvenamos vietos,tada belieka .... keliautiRomai panasiai keliauja
                            Paskutinis taisė RIVE; 2007.09.25, 19:17.

                            Comment


                              Omenyje turiu būtent situaciją kai visa tai turima. Tik nuolatinė gyvenama vieta nėra nuosava (nuoma ir pan.)...

                              Comment


                                Čia šiaip smagus 3 mėnesių RIGIBOR grafikėlis:
                                http://www.bank.lv/lat/main/all/finfo/nt/rgbidrgbor/

                                Latviai matyt tokių dalykų nenumatė...

                                Comment


                                  sios temos kontekste smagiai skamba istrauka is KAUSTOS reklamos:
                                  http://www.yitbustas.lt/index.php?id=741

                                  Pirkite butą neturėdami pinigų!
                                  Svajojate apie naujus namus, bet neturite pinigų? Maža bėda! Mes Jums padėsime. Perkant mūsų butą, užtenka turėti vos 5 proc. sumos. Visa kita Jums paskolins mūsų partneriai bankai, kurie mūsų klientams siūlo išskirtines būsto kredito sąlygas. Turime parengę net kelis būsto finansavimo modelius, tad tikrai išsirinksite labiausiai Jūsų šeimos poreikius tenkinantį variantą.

                                  Comment


                                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                    sios temos kontekste smagiai skamba istrauka is KAUSTOS reklamos:
                                    http://www.yitbustas.lt/index.php?id=741

                                    Pirkite butą neturėdami pinigų!
                                    Svajojate apie naujus namus, bet neturite pinigų? Maža bėda! Mes Jums padėsime. Perkant mūsų butą, užtenka turėti vos 5 proc. sumos. Visa kita Jums paskolins mūsų partneriai bankai, kurie mūsų klientams siūlo išskirtines būsto kredito sąlygas. Turime parengę net kelis būsto finansavimo modelius, tad tikrai išsirinksite labiausiai Jūsų šeimos poreikius tenkinantį variantą.
                                    O kas belieka, kai už Visorius norima gauti nuo 7300 Lt/kv. m? Jei aš tiek galėčiau sau leisti, tai pirkčiau butą Žvėryne arba Naujamiestyje geriau.
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      darosi vis įdomiau

                                      http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=14531877
                                      Statybos Technikumo Technikumas

                                      Comment


                                        http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID...&readcomment=1

                                        „Estai nustatė gana griežtas skolinimosi sąlygas – atidavus paskolos įmoką vienam žmogui turi likti apie – 1.800 Lt pragyvenimui. “ - tai dabar pakelkite ranktas tie, kas Estijoje gali butą nusipirkti

                                        Comment


                                          toks ispudis, kad apie greita sprogima kalba tie, kam jis naudingas... o burbulas vis dar puciasi...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X