Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pokalbiai apie gyvenimo privalumus bei trūkumus Šiauliuose ir Panevėžyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
    Tiek Panevėžyje, tiek Šiauliuose esu buvęs gal po kartą ar du, bet labai įdomiai perskaičiau, ką abudu rašėt. Šią vasarą važiuojant iš LV sustojau Circle K degalinėj ir atkreipiau dėmesį į Dominari, kurie ten gal keturis pastatus jau turi. Ar Panevėžyje ir Šiauliuose yra kokios dar didelės įmonės, kuriose dirba minimum 300 žmonių? Kaip apskritai su gamybinėmis įmonėmis?
    Yra yra.
    Yra ir ~1600 darbuotojų turinti (pkc) ir dirbančios 24/7. Ar yra tavo mieste įmonių kurios turi bent 1600 darbuotojų?

    Darbuotojų skaičius dar ne rodiklis.


    Panevėžio miesto savivaldybė - VERSLININKAMS » Didžiausios įmonės (panevezys.lt)

    Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai | (paneveziorumai.lt)
    Paskutinis taisė Panevezietis; 2021.08.23, 11:55.

    Comment


      #62
      Parašė John Rodyti pranešimą

      Turėjau omeny, visų pirma Dainus ir Gytarius. Konkrečiai būtent apipe Lyros prekybos centrą, pėsčiųjų bulvarą ir viską apie Dainų ir Lyros ir Aido gatves. Ir nereikia čia kaišioti John matymo. Pats esu praleidęs labai daug laiko būtent tose vietose vaikystėje ir kažkaip nepamenu tokių slogių įspūdžių iš 90s. Aišku gal vaiko percepcija ir suvokimas kitaip veikdavo, tai negaliu garantuoti, kad viskas buvo geriau. Dabar gi akivaizdžiai vyksta kažkokia getizacija, tegul ir gana švelnioje formoje. Žvilgsniais liūdnuose veiduose palydintys žmonės, prasilenkiant kažką vietine tarme lyg sau, lyg man kažką murmantys vietiniai. Tokia sunkiai nusakoma atmosfera. Net ne 90s, bet kaip 90s, tik viskas dar labiau pasenę ir užkonservuota.
      Ir ne prie ko čia "palyginus su sostine". Šeškinė sostinėje atrodo blogiau aplinkos sutvarkymo prasme, bet nėra tokios duslios stagnaciškos ir nevilties atmosferos ir tokių liūdnų veidų. Kokiuose Telšiuose ar Marijampolėje irgi nieko gero vaikščiojant po komiblokynus, bet Šiaulių Pietiniame kažkaip žymiai labiau slegianti atmosfera.

      P.S. Gator , kuris čia matau aktyviai laikini pranešimus. Ar apskritai esi buvęs Šiauliuose?
      Aš kai galiu dabar dirbti nuotoliniu būdu tarp buto Vilniuje ir sodybos Šiauliuose, galiu pasakyti kad Vilnius daug prasčiau atrodo negu Šiauliai su daugiabučių aplinka.
      Vilniuje yra dar kur gali rasti 90ujų jausmą, Šiauliuose pravažiavus autobusų o dabar ypač traukinių stotį kažkokių netvarkingų žmonių nerasi kaip Vilniuje. Vasara prie Talšos pilna žmonių po darbo. Paspirtukais irgi vyksta eismas, gal ne toks intensyvus kaip Vilniaus centre.
      Grįžtant prie daugiabučių aplinkos, Vilniuje pilna kur parkuojasi ant žolės, pievų ir t.t. Šiauliuose kiek vaikščiojau neradau, netgi atvirksčiai, tvarkingai daugiabučių kiemuose net sužymėtos parkavimo vietos! Kur Vilniuje tokį dalyką rasti? Plius įėjus į laiptines būna jos padažytos, visur plastikiniai langai, aukščiau palipus gali rasti ir augalų vazuonuose, Vilnius atsilikęs tuom, Naujamiestyje beviltiškai. O ką jau kalbėti apie daugiabučių fasadų padažymus, kad gražiau atrodytų?? Vilniuje vien tik skilinėjančios sienos ir geru atvėju jos patinkuojamos. Kai persikeliau į Vilnių ir išsinuomavau būsta Vilkpedėje supratau, kad klaidą padariau per skūbėjimą nors patogus rajonas arti centro, nes pirmą kartą pamačiau ką reiškia narkomanai laiptinėje arbo po langais.
      Pakalbinus kaimynus, kad gal pasitvarkome aplinką ar susidedam kameras dėl narkomanų buvo totalus pasipriešinimas. Tai ir dabar Savanorių pr 46 dvi laiptinės renovos daugiabutį viena prieš bus toks įdomus pusiau renovuotas daugiabutis...
      Taip Dainai atrodo geriau negu Lieporiai, o Gytariai arčiau pakraščio žalesni.

      Comment


        #63
        Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

        Yra yra.
        Yra ir ~1600 darbuotojų turinti (pkc) ir dirbančios 24/7. Ar yra tavo mieste įmonių kurios turi bent 1600 darbuotojų?

        Darbuotojų skaičius dar ne rodiklis.


        Panevėžio miesto savivaldybė - VERSLININKAMS » Didžiausios įmonės (panevezys.lt)

        Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai | (paneveziorumai.lt)
        Dėkui už info.

        Comment


          #64
          Parašė Pupajus87 Rodyti pranešimą

          Aš kai galiu dabar dirbti nuotoliniu būdu tarp buto Vilniuje ir sodybos Šiauliuose, galiu pasakyti kad Vilnius daug prasčiau atrodo negu Šiauliai su daugiabučių aplinka.
          Vilniuje yra dar kur gali rasti 90ujų jausmą, Šiauliuose pravažiavus autobusų o dabar ypač traukinių stotį kažkokių netvarkingų žmonių nerasi kaip Vilniuje. Vasara prie Talšos pilna žmonių po darbo. Paspirtukais irgi vyksta eismas, gal ne toks intensyvus kaip Vilniaus centre.
          Grįžtant prie daugiabučių aplinkos, Vilniuje pilna kur parkuojasi ant žolės, pievų ir t.t. Šiauliuose kiek vaikščiojau neradau, netgi atvirksčiai, tvarkingai daugiabučių kiemuose net sužymėtos parkavimo vietos! Kur Vilniuje tokį dalyką rasti? Plius įėjus į laiptines būna jos padažytos, visur plastikiniai langai, aukščiau palipus gali rasti ir augalų vazuonuose, Vilnius atsilikęs tuom, Naujamiestyje beviltiškai. O ką jau kalbėti apie daugiabučių fasadų padažymus, kad gražiau atrodytų?? Vilniuje vien tik skilinėjančios sienos ir geru atvėju jos patinkuojamos. Kai persikeliau į Vilnių ir išsinuomavau būsta Vilkpedėje supratau, kad klaidą padariau per skūbėjimą nors patogus rajonas arti centro, nes pirmą kartą pamačiau ką reiškia narkomanai laiptinėje arbo po langais.
          Pakalbinus kaimynus, kad gal pasitvarkome aplinką ar susidedam kameras dėl narkomanų buvo totalus pasipriešinimas. Tai ir dabar Savanorių pr 46 dvi laiptinės renovos daugiabutį viena prieš bus toks įdomus pusiau renovuotas daugiabutis...
          Taip Dainai atrodo geriau negu Lieporiai, o Gytariai arčiau pakraščio žalesni.
          Atrodymo prasme Šiauliuose viskas ok. Kalbu, visų pirma, apie žmones ir vibe. Per kelias valandas pasivaikščiojimo du kartus kažkas prisikabino arba kažko prašė 90s stiliumi. Dainuose vietiniai palydi smalsiais ir nelabai draugiškais žvilgsniais ir šiaip kažkokia labai sunki ir slegianti atmosfera. Gal tik tokia diena pasitaikė, bet kažką tokio patirti kitur Lietuvoje teko jau labai seniai.

          Comment


            #65
            Gal vaikščiojai apsirengęs rausvą flamingo kostiumą?
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              #66
              Parašė John Rodyti pranešimą

              Atrodymo prasme Šiauliuose viskas ok. Kalbu, visų pirma, apie žmones ir vibe. Per kelias valandas pasivaikščiojimo du kartus kažkas prisikabino arba kažko prašė 90s stiliumi. Dainuose vietiniai palydi smalsiais ir nelabai draugiškais žvilgsniais ir šiaip kažkokia labai sunki ir slegianti atmosfera. Gal tik tokia diena pasitaikė, bet kažką tokio patirti kitur Lietuvoje teko jau labai seniai.
              gal buvo vaivorykstes spalvu adido juostos vietoj normaliu?
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                #67
                Nežinau, viskas gerai Šiauliuose (tuo labiau Pietiniam) ir su žmonėm, ir su vibe. Ir tai tikrai nėra kažkokie ten praleistos vaikystės sentimentai, kai atvažiuoji į miestą vien pailsėti. Būna, važinėji, tvarkai kokius reikalus, bendrauji su žmonėm, tai viskas kažkaip civilizuočiau vyksta. Aišku, čia subjektyvus vertinimas, iš jo kyla ir niekada nesibaigianti diskusija. Pritariu Papajui87, kad:
                ​​​​​

                Parašė Pupajus87 Rodyti pranešimą

                ...Šiauliuose pravažiavus autobusų o dabar ypač traukinių stotį kažkokių netvarkingų žmonių nerasi kaip Vilniuje. Vasara prie Talšos pilna žmonių po darbo. Paspirtukais irgi vyksta eismas, gal ne toks intensyvus kaip Vilniaus centre.
                Aš, pavyzdžiui, Šiauliuose, kitaip nei Vilniuje, apskritai jaučiu potraukį ir patogumą kur nors vykti viešuoju transportu, kuris yra daug tvarkingesnis, modernesnis.

                Bet kokiu atveju, jei John Pietinio vibe primena 90-uosius, rekomenduoju nuvykti į kokį Vaduvos rajonėlį Vilniuj. Su visa pagarba ten gyvenantiems, bet, na, infrastruktūros, aplinkos sutvarkymo prasme ten yra tikrai 90-ieji.

                Comment


                  #68
                  TESTAS: Ar gerai pažįsti Panevėžį?

                  Kviečiame pasitikrinti savo žinias ir atsakyti į nesudėtingus 27 klausimus.

                  Click image for larger version  Name:	TESTAS-012.jpg Views:	129 Size:	280,4 kB ID:	1912059

                  Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/...isti-panevezi/
                  Paskutinis taisė Audrys; 2021.10.04, 17:15.

                  Comment


                    #69
                    Panevėžio policijos vadovas R. Bobinas: „Panevėžys tampa ženkliai saugesnis miestas“

                    Žinoma, kad situacija pasikeitė ir reikia pasidžiaugti, jog Panevėžys tampa ženkliai saugesnis miestas.

                    Skaitykite plačiau JP.lt:
                    https://jp.lt/panevezio-policijos-va...esnis-miestas/

                    Comment


                      #70
                      Parašė dangoraižistas Rodyti pranešimą

                      Pernai spalį kai rašiau, kad Kaune būtini tokie kaip šie dangoraižiai, daugiaaukščiai gyvenamieji, kad tokie projektai dėl savo EKSKLIUZYVIŠKUMO rinkoje sulauktų fantastiškos sėkmės, daugiau nei dešimt forumo senbuvių (trolių) atakavo ad hominem išsišokimais, keikė ir iš šių, kaip parodė laikas, VISIŠKAI TEISINGŲ minčių "tyčiojosi".

                      Panašiai būtų ir Panevėžy pastačius ekskliuzyvinį daugiaaukštį ar Šiauliuose kelis ekstravagantiškus 15 a. ar šiek tiek aukštesnius bokštus.

                      O Kaune kas kelerius metus galima statyti po panašų TRIO vis kitoje lokacijoje, kur tai leidžiama, ir rinka juos be vargo suvirškintų.
                      Nedidelis atspirties taškas bus šito daugiabučio statyba/pardavimai/kv.m. kainos.
                      Gal galėjo būti keliais aukštais aukštesnis? Nebus, nes turbūt tiek tos zonos aukštingumas, tiek visokie STR reikalavimai neleidžia (saulė kaimynams ir kt.)

                      Centro dykynei vėl žada renesansą — sekunde.lt
                      Attached Files

                      Comment


                        #71
                        Patraukliausių šalyje lankytinų vietų reitinge – ir Panevėžyje esantys objektai

                        Atsinaujinančio miesto rezultatas

                        Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasidžiaugė aukštu objektų įvertinimu.

                        „Labai džiaugiuosi aukštu Panevėžio objektų įvertinimu. Pirmiausia – tai komplimentas žmonėms, kuriantiems kokybę ir vertę, todėl sveikinu visus, dirbusius ir dirbančius tam, kad tokie pasiekimai taptų realybe. Panevėžys sparčiai atsinaujina ir kasmet galime džiaugtis iš esmės vis labiau besikeičiančiu miesto veidu. Kalbu ne tik apie modernizuojamas viešąsias miesto erdves, bet ir apie iš esmės besikeičiantį požiūrį į miesto potencialą pritraukiant turistu“, – sakė meras ir tęsė:

                        „Džiugina Panevėžio plėtros agentūros, daugybės įstaigų ir įmonių iniciatyvumas vystant Panevėžio patrauklumą, ypač kalbant apie naujovę – pramoninio turizmo plėtojimą. Tikiu, kad Panevėžys ir toliau stiprins patrauklaus miesto su kokybiško laisvalaikio galimybėmis pozicijas ne tik panevėžiečių, bet ir miesto svečių akyse.“

                        Skaitykite plačiau JP.lt:
                        https://jp.lt/patraukliausiu-salyje-...ntys-objektai/



                        Comment


                          #72
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Šiaip Šiauliai atrodo visai neblogai patvarkyti vietomis, tik kažkodėl tebėra labai daug marozų. Net lyginant su Panevėžiu (kuriame buvau neseniai kelis kartus), Šiauliai atrodo kaip marozynas. Įdomu, kodėl taip?
                          Manau, kad dėl to, kad Šiauliai yra šiek tiek didesnis miestas, jame yra didesnis ir įvairesnis užimtumas, didesnis darbo vietų skaičius, kuriose marozams tinka dirbti. Panevėžio marozai tiesiog išvažiavo, nes čia nelabai ir yra ką veikt.

                          Comment


                            #73
                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Šiaip Šiauliai atrodo visai neblogai patvarkyti vietomis, tik kažkodėl tebėra labai daug marozų. Net lyginant su Panevėžiu (kuriame buvau neseniai kelis kartus), Šiauliai atrodo kaip marozynas. Įdomu, kodėl taip?
                            Mane Panevėžys maloniai nustebino, kaip neblogai apsitvarkęs. Žinoma, yra ką veikti infrastruktūros temoje, bet viešos erdvės, parkai, statoma stotis, kelių būklė ir t.t. Net akimirka pasirodė gyvesnis miestas negu Šiauliai (aišku, šiauliečiai prieštaraus).

                            Comment


                              #74
                              Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                              Mane Panevėžys maloniai nustebino, kaip neblogai apsitvarkęs. Žinoma, yra ką veikti infrastruktūros temoje, bet viešos erdvės, parkai, statoma stotis, kelių būklė ir t.t. Net akimirka pasirodė gyvesnis miestas negu Šiauliai (aišku, šiauliečiai prieštaraus).
                              Va man kažkaip irgi toks įspūdis biškiuką lyg nori susidaryti. Tik nenoriu daryti kategoriškų išvadų iki galo tinkamai nepalyginęs, dėl to vis dar duodu Šiauliams benefit of a doubt. Panevėžyje neseniai buvau su nakvyne savaitgalį ir teko pabūti poroje pubų ir kavinėse. Yra ten vietų (tegu ir nedaug, gal kokios 4-5), kurios nedarytų gėdos Vilniui: geras maistas, geras alus, savo darbe susigaudantys barmenai ir padavėjai, geras aptarnavimas, nu kaip normaliose vietose normaliuose miestuose. Šiauliuose lankausi beveik išimtinai tik savo giminių lankymo tikslais ir normaliai pabandyti naitlaifo vis nepavyksta. Yra pora neblogų restoranų, bet nebandžiau girdyklų, kur realiai pasimato, kas yra kas. Kol kas man susidaro įspūdis, kad Panevėžys toje srityje varo kiečiau, nei Šiauliai. Plius Panevėžy per paskutinius ~3 apsilankymus taip ir nemačiau marozų, kai Šiauliuose marozai yra kiekvieno apsilankymo atributas.

                              Comment


                                #75
                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Va man kažkaip irgi toks įspūdis biškiuką lyg nori susidaryti. Tik nenoriu daryti kategoriškų išvadų iki galo tinkamai nepalyginęs, dėl to vis dar duodu Šiauliams benefit of a doubt. Panevėžyje neseniai buvau su nakvyne savaitgalį ir teko pabūti poroje pubų ir kavinėse. Yra ten vietų (tegu ir nedaug, gal kokios 4-5), kurios nedarytų gėdos Vilniui: geras maistas, geras alus, savo darbe susigaudantys barmenai ir padavėjai, geras aptarnavimas, nu kaip normaliose vietose normaliuose miestuose. Šiauliuose lankausi beveik išimtinai tik savo giminių lankymo tikslais ir normaliai pabandyti naitlaifo vis nepavyksta. Yra pora neblogų restoranų, bet nebandžiau girdyklų, kur realiai pasimato, kas yra kas. Kol kas man susidaro įspūdis, kad Panevėžys toje srityje varo kiečiau, nei Šiauliai. Plius Panevėžy per paskutinius ~3 apsilankymus taip ir nemačiau marozų, kai Šiauliuose marozai yra kiekvieno apsilankymo atributas.
                                Panevėžyje gal ir nėra marozų, BET...

                                Kai pats esu gana niūrus žmogus, pesimistas ir šiaip kandis, tai bent jau vienu požiūriu sugebu skirti žmones - jų nuotaika ir išvaizda. Kaip ilgiau užsibūnu niekur neišvažiavęs, tai man žmonės Panevėžyje atrodo įprastai. Užtenka nuvažiuoti į Vilnių, kokią nors labiau judresnę vietą, pavydžiui, Akropolį, ir iškart pasimato kokie žmonės skirtingi Vilniuje ir Panevėžyje. Vilniuje santūrūs, mandagūs, šviesūs ir besišypsantys veidai, gerai nusiteikę (išmetam didelę dalį rusiškai kalbančių, kuriems ar lauke, ar parduotuvėj rėkautis per 20 metrų tarpusavyje yra gerai). Grįžti po to į Panevėžį - liūdesėlis. Čia dauguma veidų nuliūdę, pikti, kažkuo nepatenkinti, žmonių laikysenos irgi labiau netaisyklingos. O va Šiauliuose, kad ir tame pačiame Saulės mieste, veidai švieseni ir linksmesni. Nesakau, kad Panevėžio žmonės nėra dugnas, nes yra daaaug šalyje vietų, kur žmonės tikrai praščiau atrodo. Pavydžiui, chem... Kaunas, jeigu neturėtų tiek studentų. Gal tiesiog tiek Vilniuje, tiek Šiauliuose pataikau į tas vietas, kur nesirenka ta piktoji liaudis, kai tuo tarpu Panevėžyje žinau viską. Neturiu konkretaus paaiškinimo tam, tiesiog tai esu pastebėjęs.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                                  Panevėžyje gal ir nėra marozų, BET...

                                  Kai pats esu gana niūrus žmogus, pesimistas ir šiaip kandis, tai bent jau vienu požiūriu sugebu skirti žmones - jų nuotaika ir išvaizda. Kaip ilgiau užsibūnu niekur neišvažiavęs, tai man žmonės Panevėžyje atrodo įprastai. Užtenka nuvažiuoti į Vilnių, kokią nors labiau judresnę vietą, pavydžiui, Akropolį, ir iškart pasimato kokie žmonės skirtingi Vilniuje ir Panevėžyje. Vilniuje santūrūs, mandagūs, šviesūs ir besišypsantys veidai, gerai nusiteikę (išmetam didelę dalį rusiškai kalbančių, kuriems ar lauke, ar parduotuvėj rėkautis per 20 metrų tarpusavyje yra gerai). Grįžti po to į Panevėžį - liūdesėlis. Čia dauguma veidų nuliūdę, pikti, kažkuo nepatenkinti, žmonių laikysenos irgi labiau netaisyklingos. O va Šiauliuose, kad ir tame pačiame Saulės mieste, veidai švieseni ir linksmesni. Nesakau, kad Panevėžio žmonės nėra dugnas, nes yra daaaug šalyje vietų, kur žmonės tikrai praščiau atrodo. Pavydžiui, chem... Kaunas, jeigu neturėtų tiek studentų. Gal tiesiog tiek Vilniuje, tiek Šiauliuose pataikau į tas vietas, kur nesirenka ta piktoji liaudis, kai tuo tarpu Panevėžyje žinau viską. Neturiu konkretaus paaiškinimo tam, tiesiog tai esu pastebėjęs.
                                  Pastebėjau rūškanus veidus Panevėžyje. Gal tiksliau apskritai tuštumą ir žmonių trūkumą miesto gatvėse. Bet ar Šiauliuose geriau, nu tai bbž.

                                  Šiaip kas dar mane labai gąsdina Šiauliuose tai [elephant in the room here] Pietinis... Nors individualių namų kvartalai Šiauliuose yra vieni geresnių Lietuvoje ir užima nemažą miesto dalį, bet Pietiniame vis dar gyvena apie 50% ar daugiau šiauliečių. Ir ten yra žiauru. Imho, žostkiausias ir labiausiai depresyvus komiblikų rajonas visoje Lietuvoje. Kažkokia visiškai mirusi ir beviltiška urban distopija, atskirta nuo "miesto" tuščiais plotais su aukšto įtampos laidais. ex industrinėmis zonimis, geležinkeliais ir what not. Realiai kaip du atskiri miestai. Numetus porą taktinių branduolinių ųžtaisų ant Pietinio (Dainai/Gytariai+Lieporiai), Šiauliai gal ir būtų visai px miestas. Gal.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Net lyginant su Panevėžiu (...), Šiauliai atrodo kaip marozynas. Įdomu, kodėl taip?
                                    Negi "Prospekte" iki šiol nėra temos apie Šiaulių ir Panevėžio palyginimus.

                                    Comment


                                      #78
                                      Yra YouTube kanalas, kuris dažnai gan rutiniškai filmuoja kaip važiuoja per Šiaulius į apylinkes, etc.
                                      Tai šioks toks įspūdis susidarė. Tiesa gyvai gyvenime tik du kartus buvau ir nepavykdavo susidaryt gilaus įspūdžio (arba buvau per jaunas, arba buvo tiesiog naktis).

                                      Esu ne kartą buvęs ir Panevėžyje, nors dabar senokai.

                                      Jeigu vertint Šiauliai vs. Panevėžys.
                                      Vis tik patrauklesnis man yra Panevėžys. Vienintelis trūkumas tie baisūs betoniniai stulpai apkarstyti laidais. Juos pašalinus, Panevėžys man tikrai imponuotų.
                                      Daugiau gatvių su žalia skiriamąja juosta, dviračių maršrutai sunumeruoti (Žydroji trasa 1, Didysis žiedas 3 ir t.t.). Galėtų ir kiti miestai taip pasekti, blogiau nebus.

                                      Šiauliuose labai jaučiasi gatvių humanizavimo trūkumas, t.y. gan plačios juostos, nėra visai humanizacijos. Jaukiau aplink Centrą ir galbūt kai kuriose nuosavų namų gatvelėse. Miegamieji rajonai aišku nežinau.

                                      Dėl miegamųjų rajonų, Šiauliams pliuso prideda Akropolis. Man jo užtektų, jei ten gyvenčiau. Duobių ant Street View nepastebiu, nebent nenufilmavo, arba reiktų ieškot. Kaune tai 2012-2014 vaizduose pafilmuota neblogų duobelių, kai kur užlopė, kai kur dar pasiliko, ypač kur parkuoja mašinos.

                                      Comment


                                        #79
                                        Pnvž dar yra BK, kas iš principo yra kiečiau, nei McD.

                                        Comment


                                          #80
                                          Panevėžys yra Aukštaitija, o Šiauliai yra Žemaitija,tuom viskas ir pasakyta. Aukštaičiai yra patys geriausi ir nuoširdžiausi žmonės Lietuvoje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X