Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tu čia kalbi gal apie kažkokią paralelinę visatą?
    Aha apie zeme, pamirsau, kad tamsta kosmonautas, tai kartais sunku susikalbet.

    Comment


      Kainos nebus mažesnės už Go life projektą
      Paskutinis taisė Globalus; 2021.04.28, 10:08.

      Comment


        Comment


          Sanatorija kažkokia

          Comment




            Ko ne Minsko priemiestis, 1 prie 1.
            Click image for larger version  Name:	residential-building-in-the-center-of-minsk-belarus-picture-id975661576?s=2048x2048.jpg Views:	0 Size:	484,1 kB ID:	1883412

            Comment


              O kam jie uždėjo tą tinklą ant apatinių balkonų dalių? Kad užstiklinus šudiniau atrodytų? Ar yra kokia nors praktinė priežastis?

              Comment


                Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                O kam jie uždėjo tą tinklą ant apatinių balkonų dalių? Kad užstiklinus šudiniau atrodytų? Ar yra kokia nors praktinė priežastis?
                Turėjo irgi būti skydai bet "pataupė".

                Comment


                  Ir šiaip, kiek matau, stiklai tik virš turėklų.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Jo, man čia logikos irgi nėra: stiklinti virš turėklų, kai žemiau - kiaura.

                    Comment


                      Na bet savaime aišku, kad taip nepaliks net piguvos dievai iš Anrekos, man tik įdomu kam tas tinklas.

                      Comment


                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                        Na bet savaime aišku, kad taip nepaliks net piguvos dievai iš Anrekos, man tik įdomu kam tas tinklas.
                        Tu čia rimtai ar juokauji? Pagal vizualizacijas ten turėjo būti stiklas, tačiau jį pakeitė tinklu nes taip pigiau, viskas, taip ir liks, nes čia Anreka.

                        Comment


                          Pagal vizualizacijas ten turėtų būti stiklas. Iš foto sunku spręsti kas ten per medžiaga, bet ar ji atitiktų STR kaip balkono atitvarinė konstrukcija? Plius jeigu jau taip liktų, tai kažin kaip spręstų žemiau esančio balkono stiklinimo sandarinimą viršuje.

                          Comment


                            Parašė Horn Rodyti pranešimą
                            Pagal vizualizacijas ten turėtų būti stiklas. Iš foto sunku spręsti kas ten per medžiaga, bet ar ji atitiktų STR kaip balkono atitvarinė konstrukcija? Plius jeigu jau taip liktų, tai kažin kaip spręstų žemiau esančio balkono stiklinimo sandarinimą viršuje.
                            Spėju, kad niekaip. Lietaus atveju varvės per visur, tada nubėgs pro tą tinklą žemyn.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą

                              Tu čia rimtai ar juokauji? Pagal vizualizacijas ten turėjo būti stiklas, tačiau jį pakeitė tinklu nes taip pigiau, viskas, taip ir liks, nes čia Anreka.
                              Čia gal tu juokauji? Tai juk absoliuti nesąmonė užstikliti viršutinę balkono dalį, o apatinę palikti su vos besilaikančiu tinklu. Ta prasme nori pasakyt, kad paliks va taip?

                              Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                              Šitie "genijai" naudoja austinį vielinį tinklą?! http://ekodecor.lt/et/austinis-vieli...as-p14010-2-2/
                              Click image for larger version  Name:	LkAyPZb.jpg Views:	1480 Size:	273,4 kB ID:	1874950
                              Aš tuo nepatikėsiu net žinant, kad Anreka stato pigiausiai įmanomą š. Čia būtų pajuokos objektas ir meme'as net prasčiausiais Rusijos "Čeliabinskų" standartais. Būtų grynai kažkokia Afrika...

                              Comment


                                Eika irgi chaltūrino su tinklais kadaise, Švitrigailos namų projekte

                                Comment


                                  @ttttt: Tai čia tu matai dar nepritvirtintą tinklą, jis yra kniedijamas prie turėklų, yra gi daug nuotraukų temoje, galima pasižiūrėti. Sakyčiau naivoka būtų tikėtis kad Anreka visur balkonuose prikniedijusi prie turėklų vielinį tinklą papildomai dar galvoja dėti kažkokį stiklą, čia nebent kas nors juos priverstų (vargu).

                                  Comment


                                    Tai balkono viršuje bus įstiklinta, o apčioje, kur turėklai - tinklas?

                                    Comment


                                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                      Eika irgi chaltūrino su tinklais kadaise, Švitrigailos namų projekte
                                      Na bet čia balkonai nėra stiklinti.

                                      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                      Tai balkono viršuje bus įstiklinta, o apčioje, kur turėklai - tinklas?
                                      Aš nesuprantu, ar man vienam tai atrodo kaip absoliutus marazmas, kurio net bandant maksimaliai nusipigint psichiškai adekvatus žmogus sugalvot negali? Čia tas pats kaip važinėt motociklu su puse šalmo - be kitos pusės tai visiškai beprasmiškas debilizmas.

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                                        Aš nesuprantu, ar man vienam tai atrodo kaip absoliutus marazmas, kurio net bandant maksimaliai nusipigint psichiškai adekvatus žmogus sugalvot negali? Čia tas pats kaip važinėt motociklu su puse šalmo - be kitos pusės tai visiškai beprasmiškas debilizmas.
                                        Tai Anreka juk sugeba net lubas pasvirusias padaryti.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Nebejuokinga daros Bet aš irgi netikiu, kad taip paliks. Kam tada tie stiklai kai ir taip viskas kiaura.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X