Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kurie Kauno kotedžų priemiesčiai geriausi?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Pagooglinau ir gavau atsakyma

    Jūsų užklausa - kotedzingas - neatitiko jokių dokumentų.

    Patarimai:
    • Įsitikinkite, kad visi žodžiai parašyti teisingai.
    • Pabandykite kitus raktinius žodžius.
    • Pabandykite plačiau naudojamus raktinius žodžius.

    Comment


      #62
      Manyčiau, kotedžingo tendencijos pastebimos visame Kaune
      Parašė Saturn


      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        #63
        Pradedu suprasti, kaip John Kaune gavo didelę nuolaidą savo golfui
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          #64
          Kaune dabar labai madinga, tai viskas čia ok

          Comment


            #65
            Nieko ir nesakau, manau atsiskleidęs tik būsi laimingesnis ir labiau suprastas
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              #66
              o gal visgi sugrįžtam prie temos apie nekilnojamą turtą?

              Comment


                #67
                Taip atrodo krepšinio žiūrėjimas Suopių kvartale - ekrano įstrižainė per visą sieną
                “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                Comment


                  #68
                  Prisijungiu, nes greitu laiku zadame keltis gyventi i Kauna ir ziurimes i naujus statomus rajonus. Bet Kauno is vis nepazistam.
                  Gal kas gali ka papasakot apie situos projektus/rajonus?

                  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/auk...-34442645.html
                  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/www...-34094003.html
                  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/sen...-34442491.html
                  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/nau...-34002551.html
                  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ats...-33655015.html

                  Is atsiliepimu geriausiai atrodo Suopiu kvartalas, bet labai patinka namukas is Romainiu Voltero g. Atvaziuot apziuret pavyks tik Liepa, jei dar bus pardavime. Tai ieskaus kiek galima daugiau info. Aciu.

                  Comment


                    #69
                    Suopius atmeciau, truksta civilizacijos ten aplink. Laukai, laukai...

                    Comment


                      #70
                      Parašė pianeta Rodyti pranešimą
                      Suopius atmeciau, truksta civilizacijos ten aplink. Laukai, laukai...
                      Tai cia ziurint ko ieskai, jei reikia miesto uzesio ir pro langa akropoli matyt, tada gal ir netinka. O man tokia vieta, kaip tik labiau prie sirdies, kai vakare terasoj tyliai gali pasedet.

                      Comment


                        #71
                        Show must go on...

                        Comment


                          #72
                          Parašė TukTukas Rodyti pranešimą
                          Bet Kauno is vis nepazistam.
                          Nieko, susipažinsi. Kad įsivaizduotum, kauniečiai yra tokie žmonės, kurie šį žmogų buvo išsirinkę meru

                          Click image for larger version

Name:	img577675.jpg
Views:	313
Size:	71,3 kB
ID:	1639941
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            #73
                            Parašė TukTukas Rodyti pranešimą

                            Tai cia ziurint ko ieskai, jei reikia miesto uzesio ir pro langa akropoli matyt, tada gal ir netinka. O man tokia vieta, kaip tik labiau prie sirdies, kai vakare terasoj tyliai gali pasedet.
                            man irgi ramybes reikia ir jos ten tikrai yra, bet bet bet.. gyventi vidury lauku ir buti priklausomai nuo masinos nesinori. miesto uzesio nenoriu, pati ieskau busto, bet dar neradau atitinkancio mano kriterijus. klauset nuomones, tai ja ir isreiskiau, nuvaziuosit pasiziuresit patys.

                            Comment


                              #74
                              Parašė TukTukas Rodyti pranešimą
                              Prisijungiu, nes greitu laiku zadame keltis gyventi i Kauna ir ziurimes i naujus statomus rajonus. Bet Kauno is vis nepazistam.
                              Gal kas gali ka papasakot apie situos projektus/rajonus?

                              https://www.skelbiu.lt/skelbimai/auk...-34442645.html
                              https://www.skelbiu.lt/skelbimai/www...-34094003.html
                              https://www.skelbiu.lt/skelbimai/sen...-34442491.html
                              https://www.skelbiu.lt/skelbimai/nau...-34002551.html
                              https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ats...-33655015.html

                              Is atsiliepimu geriausiai atrodo Suopiu kvartalas, bet labai patinka namukas is Romainiu Voltero g. Atvaziuot apziuret pavyks tik Liepa, jei dar bus pardavime. Tai ieskaus kiek galima daugiau info. Aciu.
                              Aš nerekomenduočiau nei vieno priemiesčio nei Kaune, nei Vilniuje, nei kitam mieste. Jokių Romainių ir pan. Manau kad net ir senas būstas mieste yra geriau, bet panašu kad dauguma mano kitaip. Priemiesčiai kažkodėl žmonėm patinka ir priemiesčių namai ir butai yra tarp pačių populiariausių naujų būstų Lietuvoje.

                              Na tai ką, apie nuorodas:
                              Karmėlava kaip ir nieko, bet ten yra oro uostas. Manau kad oro uostas plėsis, ypač su krovininiais skrydžiais (prie pat ir LEZ gamyklos ir faktas kad kitose šalyse krovininų skrydžių daugiau).
                              Na, bet bent jau žinosi kokiu grafiku lėktuvai skraido Giraitės apskritai rekomenduočiau vengti, manau kad su laiku taps geto stiliaus rajonas. Apie kitus nepakankamai žinau, kad turėti nuomonę.
                              Minėjau kad apie Suopius esu girdėjęs labai gerų atsiliepimų, bet galbūt ir tie variantai Romaniuose ne ką prastesni.


                              Parašė pianeta Rodyti pranešimą
                              Suopius atmeciau, truksta civilizacijos ten aplink. Laukai, laukai...
                              Visuose priemiesčiuose "civilizacijos" ženkliai mažiau negu mieste. Bet "civilizacijos" prie Suopių nei kiek nemažiau nei kituose priemiesčiuose. O jeigu "civilizacija" yra faktas kad aplinkui yra kaimyninių namų, tai reikėtų pažiūrėti kaip planuojamas užstatymas ir kaimyninių vietų plėtra.

                              Comment


                                #75
                                Parašė Saturn Rodyti pranešimą

                                Aš nerekomenduočiau nei vieno priemiesčio nei Kaune, nei Vilniuje, nei kitam mieste. Jokių Romainių ir pan. Manau kad net ir senas būstas mieste yra geriau, bet panašu kad dauguma mano kitaip. Priemiesčiai kažkodėl žmonėm patinka ir priemiesčių namai ir butai yra tarp pačių populiariausių naujų būstų Lietuvoje.

                                Na tai ką, apie nuorodas:
                                Karmėlava kaip ir nieko, bet ten yra oro uostas. Manau kad oro uostas plėsis, ypač su krovininiais skrydžiais (prie pat ir LEZ gamyklos ir faktas kad kitose šalyse krovininų skrydžių daugiau).
                                Na, bet bent jau žinosi kokiu grafiku lėktuvai skraido Giraitės apskritai rekomenduočiau vengti, manau kad su laiku taps geto stiliaus rajonas. Apie kitus nepakankamai žinau, kad turėti nuomonę.
                                Minėjau kad apie Suopius esu girdėjęs labai gerų atsiliepimų, bet galbūt ir tie variantai Romaniuose ne ką prastesni.




                                Visuose priemiesčiuose "civilizacijos" ženkliai mažiau negu mieste. Bet "civilizacijos" prie Suopių nei kiek nemažiau nei kituose priemiesčiuose. O jeigu "civilizacija" yra faktas kad aplinkui yra kaimyninių namų, tai reikėtų pažiūrėti kaip planuojamas užstatymas ir kaimyninių vietų plėtra.
                                man i civilizacijos termina ieina, nors kokia maisto parduotuve, viesasis transportas, gatviu apsvietimas, saligatviai ir kiti panasus dalykai.

                                Comment


                                  #76
                                  Negi Kaune nėra privačių namų kvartalų ne už 20 km nuo centro?
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Saturn

                                    Romainiai, Suopiai, Vytėnai, Ringaudai – visi mažiau nei 20 km.
                                    Pagaliau į Kauną kraustysies?
                                    Alternatyvus siūlymas - Prienai. Gyvensit ne Kaune (ne mieste), bet ir ne be civiliacijos. Vaikams bus mokykla, darželis. Tėvai į darbą Kaune gali autobusu arba nuosavu automobiliu važinėti.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                      Negi Kaune nėra privačių namų kvartalų ne už 20 km nuo centro?
                                      Yra. Nuo mano privačių namų kvartalo iki Senamiesčio 3 km.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Austras Rodyti pranešimą

                                        Yra. Nuo mano privačių namų kvartalo iki Senamiesčio 3 km.
                                        Ir man panašiai Šiauliuose. Dabar atrodo kad žmonės renkasi tarp gyvenimo pačiame miesto centre ir gyvenimo satelitiniuose priemesčiuose, sakytum nebūtų privačių namų kvartalų su išvystytu VT, parduotuvėmis ir darželiais, pasiekiamais pėsčiomis.

                                        P.S. as suprantu, kad tema vadinasi "Kurie Kauno kotedžų priemiesčiai geriausi?", tai ir diskusija atitinkama, taip kad mano komentaras galbūt ir ne visai į temą.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          #80
                                          as mielai imciau mieste, nenoriu as kasdien 15-20 km pirmyn atgal varinet, bet va kiek klausiu cia ar yra kazko panasaus paciam mieste, naujai ar beveik naujai pastatytu kvartalu, jokios info

                                          Comment

                                          Working...
                                          X