Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Druskininkuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tfmachine
    Negi ne kičas?
    Sutinku - kičas.

    Parašė Tfmachine
    siaubas! Ar ne?
    na je, tikrų tikriausias. Viskas teisingai - siaubas.

    Liublino-Poznanės(Ostruv Tusmki)-Minsko(Trajetskaje predmestje) agro-renesansinės regeneracijos lygis. Jeigu miestas subomorduotas taip kaip Minskas ar bent kaip Poznanė - tada galima atstatinėti eilinį XIX amžiaus užstatymą kaip kažkokį neįtikėtiną žmonijos pasiekimą, bet kam to reikia Vilniui, o juo labiau Druskininkams (kur to "grožio" niekad nebuvo) aš nesuprantu.
    blaivumas išlaisvina

    Comment


      Parašė Zosys Rodyti pranešimą
      Sutinku - kičas.



      na je, tikrų tikriausias. Viskas teisingai - siaubas.

      Liublino-Poznanės(Ostruv Tusmki)-Minsko(Trajetskaje predmestje) agro-renesansinės regeneracijos lygis. Jeigu miestas subomorduotas taip kaip Minskas ar bent kaip Poznanė - tada galima atstatinėti eilinį XIX amžiaus užstatymą kaip kažkokį neįtikėtiną žmonijos pasiekimą, bet kam to reikia Vilniui, o juo labiau Druskininkams (kur to "grožio" niekad nebuvo) aš nesuprantu.
      Vilniuj tą daryti žymiai logiškiau, nei Druskininkuose. Ir apskritai, ne į temą čia, bet 'Vingrių šaltiniai' mano nuomone nėra geras, bet ir nėra blogas projektas vien dėl to, kad neperlenkta su detalėm ir spalvom ... Dėl visų šių priežasčių Tfmachine analogija pateikta buvo nevykus ... Druskininkų projektas tikrai siaubingas, skirtingai nuo to vilnietiško.
      Paskutinis taisė nomad; 2014.05.07, 22:15.
      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

      Comment


        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
        Naujas daugiabučio projektas Druskininkuose:

        Atvaizdas


        Atvaizdas


        Plačiau:
        Aura Druskininkai
        Va cia panasus produktas obettaciau visai kitaip ziurisi:
        http://www.evomedia.lt/photos/projec...apiai/vn-2.jpg

        Comment


          Aš esminio skirtumo tarp jų nematau, tik vienur yra užsiciklinta, kad baisus kičas, o kitur žiūrima iš esmės į tą patį, bet sutinkat, kad visai nieko. Zosys plačiai užsibrėžęs, regis pasiklydo kažkur tarp Minsko ir Poznanės. Sunkiai mintį supratau, bet regis jo siūlymu į nieką atsižvelgti nereiktų - naujus projektus bet kokius, svarbu, kad modernius, įgyvendint. Su pašaipa perlenkėt, Ostrov Tumski su renesansu nieko bendro neturi. Nomad, dėl spalvų perdėjimo tai pasiginčyčiau. Man žiūrint į Vingrių projekto eksterjerą, ypač tas mėlynas spalvas, kaip tik į Minską panašiau nei į Skandinaviją (žiūriu į vizulkas)
          Parašė medukas Rodyti pranešimą
          Va cia panasus produktas obettaciau visai kitaip ziurisi:
          http://www.evomedia.lt/photos/projec...apiai/vn-2.jpg
          Paskutinis taisė Tfmachine; 2014.05.07, 23:20.

          Comment


            Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
            Aš esminio skirtumo tarp jų nematau, tik vienur yra užsiciklinta, kad baisus kičas, o kitur žiūrima iš esmės į tą patį, bet sutinkat, kad visai nieko. Zosys plačiai užsibrėžęs, regis pasiklydo kažkur tarp Minsko ir Poznanės. Sunkiai mintį supratau, bet regis jo siūlymu į nieką atsižvelgti nereiktų - naujus projektus bet kokius, svarbu, kad modernius, įgyvendint. Su pašaipa perlenkėt, Ostrov Tumski su renesansu nieko bendro neturi. Nomad, dėl spalvų perdėjimo tai pasiginčyčiau. Man žiūrint į Vingrių projekto eksterjerą, ypač tas mėlynas spalvas, kaip tik į Minską panašiau nei į Skandinaviją (žiūriu į vizulkas)
            Man atrodo susimaišei - 'Vingrių šaltiniai' tai tas tavo čia parodytas, kurį ir komentavom. Ten spalvos neutralios.

            O tas su mėlynom spalvom, plytelėm ir fligeliu yra 'Vingrių namai'. Šiame projekte, skirtingai nuo 'Vingrių šaltinių', nėra pretenzijų į 'istorinės teisybės atkūrimą', dėl to tas ryškesnes spalvas ir apdailą galima lengvai pateisinti ir atleisti, mano nuomone.
            Paskutinis taisė nomad; 2014.05.07, 23:40.
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
              Su pašaipa perlenkėt, Ostrov Tumski su renesansu nieko bendro neturi
              Ką Jūs sakot? Tikrai? Bet aš galiu Jums dar daugiau pašnibždomis išduoti: ne tik Ostrov Tumski, bet ir agro-renesansas su renesansu nieko bendra neturi. Tai tiesiog tam tikrų kompleksų kokybiškai nauja psichinė kondicija vadianama "agro-renesansu". Ir reikalas čia visai ne cackų kiekyje, ar spalvų paletėje. Esmė - nenormali motyvacija, mat esti normalūs istornės regenacijos motyvai (žr. į aukštesnį mano postą), o esama tiesiog retro-durmano, kuris stebėtinai stipriai veikia "paprasto žmogaus" emocinę būseną.
              blaivumas išlaisvina

              Comment


                Zosys, sorry, į jūsų siūlomas klajones nesileisiu. Nomad, nesusimaišiau, tiesiog ir kalbėjau apie "Vingrių namus". Jei gerai supratau "istorinės teisybės atkūrimas" yra tam tikro dekoro detalių panaudojimas eksterjere? Jei taip, tai "Vingrių šaltiniai" pagal jūsų logiką ir turėtų būti laikomas kiču, nes būtent jame naudojamos ryškios istorizmo detalės. Jei "Vingrių namuose" tas ryškesnes spalvas pateisinat, kodėl nepateisinat jų Druskininkų projekte? Kas jame kitokio? Ten gi irgi kaip suprantu į "istorinės teisybės atkūrimą" nepretenduojama, nes nematau kokių nors portikų,frontonėlių ar pan.
                Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                Ką Jūs sakot? Tikrai? Bet aš galiu Jums dar daugiau pašnibždomis išduoti: ne tik Ostrov Tumski, bet ir agro-renesansas su renesansu nieko bendra neturi. Tai tiesiog tam tikrų kompleksų kokybiškai nauja psichinė kondicija vadianama "agro-renesansu". Ir reikalas čia visai ne cackų kiekyje, ar spalvų paletėje. Esmė - nenormali motyvacija, mat esti normalūs istornės regenacijos motyvai (žr. į aukštesnį mano postą), o esama tiesiog retro-durmano, kuris stebėtinai stipriai veikia "paprasto žmogaus" emocinę būseną.

                Comment


                  Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                  Zosys, sorry, į jūsų siūlomas klajones nesileisiu
                  Liūdniausia tai, kad klajonėms pasmerktas Jūs, mat pro medžius nematot miško, skaičiuojat "frontonėlius" ir lyginat paletes, nors tuo pat metu vartojate terminą "istoristinis" (istorizmas - tai griežta estetinė doktrina), kuris su visa šia "saviraiška" išvis neturi nieko bendro. Šitų retro-išsidirbinėjimų net eklektika nepavadinsi. Va taip ir klaidžiojat.
                  blaivumas išlaisvina

                  Comment


                    Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                    Zosys, sorry, į jūsų siūlomas klajones nesileisiu. Nomad, nesusimaišiau, tiesiog ir kalbėjau apie "Vingrių namus". Jei gerai supratau "istorinės teisybės atkūrimas" yra tam tikro dekoro detalių panaudojimas eksterjere? Jei taip, tai "Vingrių šaltiniai" pagal jūsų logiką ir turėtų būti laikomas kiču, nes būtent jame naudojamos ryškios istorizmo detalės. Jei "Vingrių namuose" tas ryškesnes spalvas pateisinat, kodėl nepateisinat jų Druskininkų projekte? Kas jame kitokio? Ten gi irgi kaip suprantu į "istorinės teisybės atkūrimą" nepretenduojama, nes nematau kokių nors portikų,frontonėlių ar pan.
                    'Vingrių šaltiniai' iš tikrųjų ko gero (pseudo) 'istorizmas' (kaip nekeista, tą temą mes diskutuojame Senamiesčio skiltyje - įdomus sutapimas), tačiau Vilniaus Senamiestyje, kur panašių pastatų tikrai nemažai, toks kopijavimas labiau tinka nei Druskininkuose, kur tiesiog nėra (istorinių) analogų mūsų aptariamam pastatui.

                    Šiaip jau iš mano audringų kovų su tam tikrais istorinės teisybės sergėtojais tame pačiame Senamiesčio forume pamatytum, kad aš kaip tik už modernią statybą Senamiestyje. Tačiau manau, kad tokie švaresni neperlenkti 'istoristiniai' pastatai kaip 'Vingrių šaltiniai' yra mažesnis blogis, nei teritorijos degradavimas ...

                    P.S. 'Vingrių namai' man patinka žymiai labiau, nes nebando atkurti jokios 'istorinės teisybės' savo pačia koncepcija, skirtingai, nei 'Vingrių šaltiniai'.
                    Paskutinis taisė nomad; 2014.05.08, 00:39.
                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                    Comment


                      Parašė nomad Rodyti pranešimą
                      P.S. 'Vingrių namai' man patinka žymiai labiau, nes nebando atkurti jokios 'istorinės teisybės' savo pačia koncepcija, skirtingai, nei 'Vingrių šaltiniai'.
                      'Vingrių namuose' juntama lengva post-modernistinė ironija, gan išradingai estetizuota (tas ala kobaltinis frizas, specialiai dramatizuotas stogo/frizo kontūras, brutalistiniai modiljonai). Čia bent jau galima bent įžvelgti kažkokią koncepciją.
                      blaivumas išlaisvina

                      Comment


                        Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                        'Vingrių namuose' juntama lengva post-modernistinė ironija, gan išradingai estetizuota (tas ala kobaltinis frizas, sudrabatintas stogo/frizo kontūras, brutalistiniai modiljonai). Čia bent jau galima bent įžvelgti kažkokią koncepciją.
                        Ačiū už mano jausmų išreiškimą žodžiais - kaip ne architektas, o tik prijaučiantis, kartais turiu problemų su formulavimu Iš tikrųjų, 'Vingrių namuose' jaučiasi tam tikra ironija ir žaismingumas, skirtingai nuo vienareikšmiško Senamiesčio kopijavimo 'Vingrių šaltiniuose'.

                        P.S. Romas tuoj ištrins visas šitas žinutes, nes jos turėtų būti Senamiesčio skiltyje ...
                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                        Comment


                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                          kartais turiu problemų su formulavimu
                          ne neturite

                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                          P.S. Romas tuoj ištrins visas šitas žinutes, nes jos turėtų būti Senamiesčio skiltyje ...
                          et, tegu trina. Bet kuri iš šio forumo "polemikų" - piešiniai ant asfalto.
                          blaivumas išlaisvina

                          Comment


                            Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                            Kodėl? Projektai skirtingi, esmė ta pati.
                            Esmė ne ta pati, nes kontekstas tiesiog neįmanomas suvokti. Tokių pastatų net susapnuot Druskininkuose nenorėčiau, galėčiau pateikti sakykim ir tikrą orginalų barokinį statinį - Liškiavos vienuolyną, kuris su kičiniais elementais (detalės) iš esmės baigia sugadinti net gi tokį statinį. Galiu pateikti ir kitą pavyzdį, sakykim pažvelkim į rytprūsių funkcionalizmą su dabartinėmis žydromis langinėmis. Kičas gimsta iš skonio neturėjimo, nors kaip sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, bet sakyčiau nesiginčija dėl to tie, kurie neturi skonio.
                            DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                            Comment


                              Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                              Kičas gimsta iš skonio neturėjimo, nors kaip sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, bet sakyčiau nesiginčija dėl to tie, kurie neturi skonio.
                              Įdomiausi ginčai yra būtent dėl skonio.
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                Jūsų argumentai tikrai pasverti, malonu diskutuoti. Tiktais prieš sakydami, jog Druskininkuose tas projektas visiškai netinka, užmeskite akį kad ir per googlą į netoliese stovintį (už gatvės link ežero, dar su pastoliais) pastatą. Tai kaip, vis dar nėra konteksto pagal kurį reiktų naujus projektus kurt? Ar Depeche šitas pastatas košmaruose sapnuojasi?

                                Comment


                                  Tai ne tik tas su pastoliais. Visai šalia, prie pat būsimo namo yra baltas panašaus stiliaus pastatėlis. O ir visas gatvės vaizdas, man asmeniškai stiklo nesiprašo.

                                  Comment


                                    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą


                                    ar daugiabutis Druskininkų g.

                                    Atvaizdas

                                    Koks čia projektas Druskininkų g? kaip suprantu, tai tik to paties "Aura apartamentai" buvęs pasiūlymas?
                                    http://www.ycl.lt/druskininkai-villa-lt

                                    Comment


                                      Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                                      Koks čia projektas Druskininkų g? kaip suprantu, tai tik to paties "Aura apartamentai" buvęs pasiūlymas?
                                      http://www.ycl.lt/druskininkai-villa-lt
                                      Labai geras dizainas. Lietuvoje visur provincijoje tinka toks etno-modernizmas. Bet ar jis bus realizuojamas?
                                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                      Comment


                                        Pritariu tiems, kurie sako, kad "Šaltiniai" nėra tinkamas pavyzdys. Jie puikiai vizualiai įsipaišo ir yra tarsi senamiesčio tąsa primenantys eilinius senamiesčio pastatus.

                                        Tuo tarpu tas projektas Druskininkuose iškyla tarsi iš niekur. Už jo 40-ųjų daugiabutis, kurio laukai renovaciją, kitoje gatvės pusėje tarybinių laikų parduotuvė(kurios likimas irgi abejotinas).
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment


                                          O po kaire, palei gatvę nuo parduotuvės? Ir kampe siūlomo projekto namukas, kaip jau buvo minėta. Tarp jų stiklas ir man neįsipaišo. Nomad, nuo to "etno - modernizmo" man net pradėjo gerklėje kažkas aukštyn kilt. Kažkokia kartoninė beskonybė.
                                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                          Pritariu tiems, kurie sako, kad "Šaltiniai" nėra tinkamas pavyzdys. Jie puikiai vizualiai įsipaišo ir yra tarsi senamiesčio tąsa primenantys eilinius senamiesčio pastatus.

                                          Tuo tarpu tas projektas Druskininkuose iškyla tarsi iš niekur. Už jo 40-ųjų daugiabutis, kurio laukai renovaciją, kitoje gatvės pusėje tarybinių laikų parduotuvė(kurios likimas irgi abejotinas).
                                          Paskutinis taisė Tfmachine; 2014.05.08, 14:10.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X